Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2007., 12:20   #21
Quote:
shakti9 kaže: Pogledaj post
meni nije jasno kako to možete gledati. jednom prilikom sam gledala na tv-u kako su u norveškoj za vrijeme II sv. rata vršili eksperimente na eskimima. snimka jedne mlađe ženske osobe koja se grči prilikom elektro šoka mi je ostala u sječanju i progonila me mjesecima. ta bezdušnost je normalnom čovjeku nesvatljiva.
eto, sad sam nešto i naučio. znači i Eskimi su bili tretirani kao "rasa" i to niža, te su i oni mučeni. vidiš, nikad ih nisam dovodio u vezu s WW2. mislio sam da to nije stiglo do njih. jadni ljudi.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 14:46   #22
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
zateklo me to na televiziji, i nisam mogao vjerovati da netko na ima obraza stavljati takvu snimku u glavnu informativnu emisiju. ogromno nepoštovanje prema žrtvama i njihovim obiteljima.
..ja bih rekao da je za otkaza, al' tko sam ja?
Al& is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 15:00   #23
Quote:
shakti9 kaže: Pogledaj post
meni nije jasno kako to možete gledati. jednom prilikom sam gledala na tv-u kako su u norveškoj za vrijeme II sv. rata vršili eksperimente na eskimima. snimka jedne mlađe ženske osobe koja se grči prilikom elektro šoka mi je ostala u sječanju i progonila me mjesecima. ta bezdušnost je normalnom čovjeku nesvatljiva.
Sigurno ne citas sto prethodno stoji. Ne radi se ovdje o snimci per se nego o nescemu sto se na snimci pojavljuje a po mogucnosti je paranormalno, tj. nema normalno objasnjenje. Ne mora biti, moze biti i greska, ali postoji sumnja. I moram napomenuti da je internetska kvaliteta jako losa i ne da se ne moze nista uociti. Stoga, bolje se ne zamarati s time. Osim ako vidite orig. videovrpcu (kakva je bila na TV-u), bolje nista ni gledati jer nema smisla. Ali kad je kvaliteta dobra, jasno se se moze uociti.
Jackrabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 15:21   #24
Quote:
Sigurno ne citas sto prethodno stoji. Ne radi se ovdje o snimci per se nego o nescemu sto se na snimci pojavljuje a po mogucnosti je paranormalno, tj. nema normalno objasnjenje
kako se ne radi o snimci? da bi vidio to "nešto" moraš pogledati i snimku pobogu.
shakti9 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:30.