Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.03.2007., 01:11   #21
bravo na temi Saharun. Jako je zanimljiv članak. A ionako je vrijeme da netko debunkira tzv. službenu znanost. Posebno mi je zanimljiv naslov - "Things that dont make sense" ali ni slučajno things we dont know ili dont understand ili nedajbože things scientists cant explain

za placebo efekt ima samo jedno logično objašnjenje a to je da je um iznad tvari
To je vrlo jasan pokazatelj kako mi svojim mislim u stvari kreiramo svoju realnost, i dok to znanost ne prizna...
Old 06.03.2007., 02:54   #22
opet siješ kvake?
Old 06.03.2007., 12:51   #23
Quote:
Pilence kaže: Pogledaj post
A ima i KRIVA ISTINA?
Taj termin pile moje sam čuo tu na forumu od "tvojih prijatelja", a to ti je isto kao i ALTERNATIVNA MEDICINA

Quote:
Endimion kaže:
opet siješ kvake?
nikad čuo tu poslovicu, čuo sam za onu "sereš kvake"
Old 07.03.2007., 02:02   #24
Quote:
normall kaže: Pogledaj post
Taj termin pile moje sam čuo tu na forumu od "tvojih prijatelja", a to ti je isto kao i ALTERNATIVNA MEDICINA
Ne znam ja što si ti i od koga čuo. Ja sam te pitao ima li i kriva Istina, a dobio sam neki pseudoznanstvenofilozofskolicemjerni odgovor.
I koji su to "moji" prijatelji?
Pilence is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2007., 00:59   #25
Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
A najveća nepoznanica za znanost je ljudska naivnost i glupost.
Kad su pitali Einsteina sto je beskonacno je rekao: "Svemir i ljudska glupost, samo za ovo prvo jos nisam siguran!"

To potvrdjuje sto si i ti napisao.
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:08.