Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.01.2007., 20:53   #41
Quote:
arna kaže:
E vidiš, tu ste fulale. Nemoj tretirati nijedno živo biće koje to neće. Mačku ti to očito nije trebalo. A mačke su poznate po tome da uživaju u lošoj energiji ( energetskim čvorovima). Čim ti netko pokaže da mu to ne paše (i biljka ti to pokaže kad se počne sušiti), prekini i nemoj inzistirati. Kod tretmana energijom vrlo je važno poštivati volju onoga koga želiš tretirati.
Stvarno? Bio je bolestan pa sam mislila da se otima zato što ga boli. Ali nakon toga, nisam mu više nikada radila reiki. Nego, otkuda to da mačke uživaju u lošoj energiji? I ako je to istina, zašto je to tako?
diki is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2007., 22:05   #42
Quote:
diki kaže:
Nego, otkuda to da mačke uživaju u lošoj energiji? I ako je to istina, zašto je to tako?

Nemam pojma, ali obično se mačke smjeste na područje zračenja, pa kad namještaš stan ljudi vele da treba vidjeti gdje će mačka leći, i onda izbjegavati ta mjesta. Za razliku od njih, psi nikada na legnu na mjesta gdje je zračenje izraženo. Ne znam to objasniti, možda će znati netko drugi.
__________________
Be yourself, no matter what they say.
arna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2007., 23:00   #43
ah ništa, onda ću ja svoje dvije odnijeti u sloveniju da ih uguraju onim kontrolnim šipkama u reaktor.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2007., 23:51   #44
Drage naše forumačke Bisernice,

Najte se na me najeziti, ali neko vas je pogrešno učio u vezi energija.
Naime NE POSTOJI Loša i Dobra energija već postoji, samo, energija.

A ovo koje vas mući kod mačaka i pasa nema nikakve veze sa mistikom (koju nam nude reikisti i...) već se kod pojave Kvantnomehaničke rezonancije psi, mačke kao i ostale životinje (a i ljudi su životinje) ne osjećaju dobro ukoliko je ta rezonancija "srceparajuća'', odnosno ako su vibracije toliko snažne da ih životinje registriraju.

Uostalom, čuli ste za slučajeve prskanja čaša, prozora u vrijeme kad neka operna pjevačica digne svoj glas na najvišu oktavu.
Svakako, kod čaše ili stakla je prisutna Mehanička rezonancija.

Eto, ako želite postaviti još koje pitanje u vezi mačaka i pasa - obratite se na Endija.
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2007., 00:07   #45
delija, strašiš me
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2007., 00:40   #46
Quote:
Endimion17 kaže:
delija, strašiš me
Svakako!
Buuuuuuuuuuu...
http://images.google.com/imgres?imgu...&ct=image&cd=1
E pa ajd sad fino spavati
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2007., 01:38   #47
Onda, što je s tim lošim energijama i mačkama koje ih obožavaju? Itko?Netko?Šta baš nitko ništa ne zna?
diki is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2007., 01:44   #48
Quote:
mriza kaže:
nedavno sam imala posjetu, dvije cure, jedna od njih ucitaljica joge i meditacije..neki kazu da imam puno energije u sebi... nisam bas puno paznje tome pridavala
te veceri smo se zafrkavale i glasnije pricale. moj macak je u jednom trenutku poceo glasno mijaukat te pustati glasove koje nikad nisam do sada od njega culai i uznemireno hodati oko mojih nogu. u prvu ruku ga nisam mogla smiriti. moja prijateljica je otisla iz sobe.
prisavila sam ga meni da osjeti moju toplinu. to ga je smirilo.
nije mi se to nikada desilo i pitam se je li on osjetio neku jacu energiju. sta se desilo? jeste li imali slicna iskustva???
Da sa svojim mačkom mic mic ali došli su trovači štakora i.............
outoftheblue is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2007., 14:27   #49
diki ne vidim sliku.

našla sam jednu, ne vidi se baš oko kako bi trebalo, ali eto.
Golden Drop is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2007., 19:49   #50
Negdje dočuh priču da kosti brže zarastu od mačjeg predenja. Zato molim da se jave dobrovoljci koji bi si polomili par kostiju pa gledali kako ide s mačkama i bez njih.
__________________
Neoriginalni ljudi kopiraju neoriginalne ljude, originalni kopiraju originalne.
sal_mirabilis is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2007., 23:23   #51
Quote:
Golden Drop kaže:
diki ne vidim sliku.

našla sam jednu, ne vidi se baš oko kako bi trebalo, ali eto.
da, stvarno ima neobične oči
prelijep je
evo, tu je saša
http://img114.imageshack.us/img114/1...6060729ru8.jpg

moram napraviti nove slike
diki is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2007., 14:42   #52
Question ajme meni..

dragi moji,

u nekoliko tjedana sam imala 3-4 puta isto 'MIJAUKANJE' kao sto sam opisala u prvom upisu..vec sam sve pripisala mojim c-is tonovima
sinoc sam bila mirna ka bubica..i dok sam pisala nesto vrlo emotivno..on je poceo opet mijaukati.. ajmmmeeee strava me uhvatila..dakle nisu c-is tonovi vec nesto drugo. pogledala sam ga intenzivno u oci, cisto da vidim njegovu reakciju, i na to je poceo jos glasniji biti...
ajme meni...

toliko od mene..najnoviji update
mriza is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2007., 18:24   #53
Quote:
mriza kaže: Pogledaj post
dragi moji,

u nekoliko tjedana sam imala 3-4 puta isto 'MIJAUKANJE' kao sto sam opisala u prvom upisu..vec sam sve pripisala mojim c-is tonovima
sinoc sam bila mirna ka bubica..i dok sam pisala nesto vrlo emotivno..on je poceo opet mijaukati.. ajmmmeeee strava me uhvatila..dakle nisu c-is tonovi vec nesto drugo. pogledala sam ga intenzivno u oci, cisto da vidim njegovu reakciju, i na to je poceo jos glasniji biti...
ajme meni...

toliko od mene..najnoviji update
A da ga odvedeš na parenje? Možda mačor jadan ima potrebe. A i veljača se bliži
diki is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2007., 23:13   #54
pa mislim ipak da osjeti moju energiju..pogotovo trenutak kad sam ga u oci pogledala i kad je jos glasnije 'zavijao' mi to potvrdjuju..
pokusavam to sve fizioloski objasniti, al zasad ne vidim nacin
mriza is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 21:59   #55
a meni se prije dogadalo dok sam imao macica da mi dode i sjedne na trbuh i tamo odlezi jedno pola sata i nakon toga mi ide lizat kosu uvijek kad bi se probudio i to mi je ucinio jedno 2 ili 3 puta.Mozda bi i vise ali sam rijetko bio s njim

evo slika od doticnog ako se uploada
DracoZevilOne is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 23:42   #56
Nije baš da se radi o bioenergiji,ali....Uglavnom, imam susjeda koji voli ubijati i zlostavljati životinje. Onako, nabavi si psa, zaveže mu lanac oko vrata i ubije Boga u njemu. Uskoro ga i doslovno ubije (otrovom, puškom, nožem....). Nedugo nakon toga, opet novi pas i ista priča. Ima on još raznih životinja i sve redom tuče i ubija i onako, grozno je sve to skupa jer on to radi baš iz nekog gušta. E, sad, primjetila sam, i ne samo ja nego još neki ljudi, da kad on prolazi cestom, da životinje jednostavno polude, naročito psi. Onako, krenu zavijati, režati, lajati, ispuštati grozne zvukove. I sad, budući da i moj pas također ne može "podnijeti" tog čovjeka, nije mi baš jasno...osjete li životinje kakav je on, postoji li neka kolektivna pseća podsvjesna veza ili nekakva komunikacija ili nešto jer stvarno mi je neobično da se psi jednako pretjerano agresivno prema njemu ponašaju!
diki is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2007., 00:17   #57
ajme diki, pa prijavi ga
ne mogu vjerovati da to netko radi
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2007., 00:28   #58
zvuči grozno, ali sasvim je moguće da se oko kuće te budaletine širi miris krvi. psi imaju jako dobar njuh, pseća krv im nije nešto ugodno.
bilo bi dobro kupiti litru krvi u klaonici, i onda mu zaliti unutrašnjost auta.
misliš da ne bi? jebemu, ako to ne bih napravio.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2007., 00:43   #59
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
ajme diki, pa prijavi ga
ne mogu vjerovati da to netko radi
jednog sličnog njemu već sam prijavila, pa sam imala problema tako da....
on ima puno mačaka, njih sam prisvojila, imam jednu malu kuću u kojoj nitko ne živi pa im tamo ostavim hranu. jedna mačka je dobila mačiće prije nekoliko dana
pse, nažalost, ne mogu spasiti
on mi je, prije 8 godina, otrovao prvog mačka
diki is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2007., 00:53   #60
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
zvuči grozno, ali sasvim je moguće da se oko kuće te budaletine širi miris krvi. psi imaju jako dobar njuh, pseća krv im nije nešto ugodno.
bilo bi dobro kupiti litru krvi u klaonici, i onda mu zaliti unutrašnjost auta.
misliš da ne bi? jebemu, ako to ne bih napravio.
Pa o.k. to za krv oko kuće, al on se opere, valjda, kad ide kod nekoga. Ne hoda valjda "prljav" okolo. Mislim, ono, psi ga stvarno ne mogu smisliti, a čisto sumnjam da on ima krvi po sebi....
diki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:42.