Natrag   Forum.hr > Društvo > Svijet oko nas

Svijet oko nas Za one koji poštuju prirodu...
Podforum Poljoprivreda

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.10.2007., 18:33   #101
Za chovjeka i divlje zivotinje (velike macke, vukove, medvjede) mjesta u prirodi jednostavno nema. Nanovo importirati vec jednom istrijebljene zivotinje na isto podrucje nije smisleno. Uostalom, ovaj puta bit ce docekani jos i modernijim naoruzanjem, prevelikom ljudskom populacijom, lovcima iz hobija...u nesmiljenoj borbi vrsta za opstanak najvece sanse nemaju "snagatori", nego adaptabilni organizmi, oni npr. malih sisavaca stakora, hijena...i covjeka.
Ab_Origin is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2007., 19:56   #102
Quote:
Indi kaže: Pogledaj post
Tamo je uzasno cudno. Drvece je jako jako zeleno, trava izgleda ko najzdravija trava na svijetu - jako bolesno. Tisina i osjecaj su jako turobni, a najgore od svega je to sto nemozes osjetiti, napipati, namirisati niti vidjeti taj otrov (jedino ak ne vidis otpad kao takav - ko gnojna zelena masa )

Treba se sam nadat da nece bit nuklearnog rata, ikad.
zeleno je i živo jer se prilagodilo visokoj razini zračenja.
kad je život nastao na zemlji u lokvici vode punoj aminokiselina zračenje je blio puno puno jače nego sada
robi500 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 11:27   #103
delija, fakat si zastranio sa svojim offtopicom i trollanjem!
Obrisani su ti nepotrebni postovi.
Možeš argumentirano iznijeti tvoj stav, i takva diskusija je dobrodošla (bez gluposti "xyz je rođen u Černobilu!").
Rebecca Guay is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2007., 13:42   #104
ma čitam temu - koja je dobra -al me iznenađuje vaše svađanje oko ničega. niko ovdje nije stručnjak za to područje.
zanima me ima li tko linkove za kakve filmove o Černobilu i pripyatu
ako ima nek stavi linkove!

Hvala!
port locker is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2007., 14:34   #105
negdje na prvoj stranici piše da se od 1986 u radijusu od 30km.od nesreće ne živi?
mislim dali je to tako,i uopće gdje su prvobitno svi stanovnici černobila i okolice smješteni.i dali nuklearka radi sad?
pliz
pivka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2019., 09:45   #106
Priča o mom putovanju u Černobil

http://www.easttothesun.com/2019/11/...bil-putovanje/
riffoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2019., 13:20   #107
Quote:
riffoman kaže: Pogledaj post
Hvala što si omogučio čitanje ove reportaže.
Zadrhtala sam ugledavši anđela složenog od ostataka metala iz reaktora.
Simbolika je zastrašujuća.
Slažem s vjerovanjem Ukrajinaca da je Sudnji dan počeo baš tamo.
Ljudi ne shvačaju da nije riječ o jednom danu našeg mjerenja vremena,već cijelom nizu zbivanja kroz desetljeća,možda i stoljeća.
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2019., 22:38   #108
Ovo je sve jako čudno.
__________________
There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.
Human beings are a disease, a cancer of this planet. You’re a plague and we… are the cure.”
Gingerina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2019., 11:36   #109
Quote:
Gingerina kaže: Pogledaj post
Ovo je sve jako čudno.
U kojem smislu čudno?
Čudno koliko su dalekosežne posljedice ljudskih djela ili vjerovanje ukrajinaca?
Točan broj stradalih od zračenja nakon havarije i kasnijih posljedica je nepoznat,jer stanovništo černobilskog područja je prisilno preseljeno diljem cijelog tadašnjeg Sovjetskog saveza,većinom daleko na istok.

Ako misliš na ovaj zastrašujući izgled arkanđela Azraila,kod mene je izazvao jezu,te se pitam zar ljudi ne shvačaju da čovječanstvo samo uništava,dio po dio
granu na kojoj sjedi?
Poklapa se i sa opisima kako iz Biblije tako i drugih djela poznatih vidovnjaka,od kojih su neki i pred stoljeća opisivali što čeka čovječanstvo.
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2019., 00:46   #110
Čudni su putevi ljudskog uma.
Gessmann is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2019., 10:00   #111
Quote:
amary kaže: Pogledaj post
U kojem smislu čudno?
Čudno koliko su dalekosežne posljedice ljudskih djela ili vjerovanje ukrajinaca?
Točan broj stradalih od zračenja nakon havarije i kasnijih posljedica je nepoznat,jer stanovništo černobilskog područja je prisilno preseljeno diljem cijelog tadašnjeg Sovjetskog saveza,većinom daleko na istok.

Ako misliš na ovaj zastrašujući izgled arkanđela Azraila,kod mene je izazvao jezu,te se pitam zar ljudi ne shvačaju da čovječanstvo samo uništava,dio po dio
granu na kojoj sjedi?
Poklapa se i sa opisima kako iz Biblije tako i drugih djela poznatih vidovnjaka,od kojih su neki i pred stoljeća opisivali što čeka čovječanstvo.
Nisam sve pažljivo gledala pa nisam sve shvatila. Navodno su neki reaktori i dalje radili. Onda, sama nuklearka nije zabranjena zona već ovaj gradić Pripjat?
__________________
There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.
Human beings are a disease, a cancer of this planet. You’re a plague and we… are the cure.”
Gingerina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:46.