Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Zatvorena tema

Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.08.2014., 23:27   #1
Arrow 3D motor - model of electron or photon

Šokantno otkriće koje će potvrditi, nadopuniti i promijeniti temelje kvantne mehanike.

Goran Rocky Ćenanović "3D motor model of electron or photon & Anti-gravity propulsion "
[IMG][/IMG]

Model 3D motora u video obliku:

Naravno, oni rijetki koji (po)nešto znaju osporit će naslov, no iz tehničkih razloga kod snimanja i namjere izbačena je treća dimenzija koju svi znate a to je brzina kretanja kroz prostor (m/s). Dakle, ovo je model kako spina elektron (koji kruži oko jezgre) kada bismo ga mogli zaustaviti i jednako vrijedi i za foton (koji se rasprostire pravocrtno (jer nema masu) ).

Ovo je ujedno i moja treća tema ovdje i rekapitulacija dosadašnjih objava te praktična potvrda mojih jednadžbi i rezultata objavljenih u knjizi:

Genesis Of Cosmic Equation (G.O.C.E.) hrvatsko (za sad samo internetsko ) izdanje.

(pa sad navali narode sa drvljem i kamenjem - )
Unaprijed hvala i nadam se da ću skupiti dovoljno građevinskog materijala da sagradim novu kuću
r.o.c.k.y.007 is offline  
Old 07.08.2014., 08:58   #2
aj roki malo podrobnije... da budem skroz iskren ne znan još točno koju tvrdnju triba napadat
Quark is offline  
Old 07.08.2014., 09:10   #3
Ne znam što je to na gifu, ali ovako na prvu djeluje iritantno.
Da sam blizu toga i da nitko ne gleda, sigurno bih ga nečim opizdio.
Old 07.08.2014., 14:04   #4
Quote:
Quark kaže: Pogledaj post
aj roki malo podrobnije... da budem skroz iskren ne znan još točno koju tvrdnju triba napadat
Ako me sad nije šlag strefio onda neće ni kornet .

Pričekaj zekana,haramdžiju,profu i bogznanića onda da ti daju smirnice
r.o.c.k.y.007 is offline  
Old 07.08.2014., 19:24   #5
Jbmti ako tako nastavi otic ce mu brzo lezaj na radilici.
Old 08.08.2014., 21:17   #6
rocky, nesto vam je tema mrtva, mora da su citatelji shvatili...

Quote:
r.o.c.k.y.007 kaže: Pogledaj post
Šokantno otkriće koje će potvrditi, nadopuniti i promijeniti temelje kvantne mehanike.

Quote:
Dakle, ovo je model kako spina elektron (koji kruži oko jezgre) kada bismo ga mogli zaustaviti i jednako vrijedi i za foton (koji se rasprostire pravocrtno (jer nema masu) ).
rocky, malo ste nejasni, je li spin kruzenje elektrona oko jezgre ili nesto drugo, a i ovo drugo s fotonom nije bas najjasnije napisano. ima li foton spin ili nema?
Quote:
Ovo je ujedno i moja treća tema ovdje i rekapitulacija dosadašnjih objava te praktična potvrda mojih jednadžbi i rezultata objavljenih u knjizi:
pogledaj boldano
zecopas is offline  
Old 08.08.2014., 22:51   #7
Quote:
rocky, nesto vam je tema mrtva, mora da su citatelji shvatili...
Vidjet ćemo uskoro...

Quote:
rocky, malo ste nejasni, je li spin kruzenje elektrona oko jezgre ili nesto drugo, a i ovo drugo s fotonom nije bas najjasnije napisano. ima li foton spin ili nema?
Recimo da ne znam odgovor na ovo pitanje za koje sam uvodno dao potpuno jasno objašnjenje, stoga ja pitam vas "kolega" što mislite da li je nešto drugo ili možda treće ili čak prvo ?

Pogledao sam boldano - ok
r.o.c.k.y.007 is offline  
Old 08.08.2014., 23:10   #8
rocky, ima li foton spin?
zecopas is offline  
Old 08.08.2014., 23:27   #9
Lightbulb

Rocky nemorate se uzbudivati !

Tesko to mogu shvatiti "teoreticari"!

Jos uvijek zive u svojim teoretskim Mitovina starim

100-200 a i vise godina!

"Kada se cijela civilizacija emotivno i intelektualno preda određenom mitu gotovo ju je nemoguće odvojiti od tog mita, unatoč dokazima protiv.."
L U N is offline  
Old 08.08.2014., 23:36   #10
Quote:
zecopas Quote:
No o tome postoje dva moja zaključana topica ovdje pa "ko je jamio je jamio" . Drugim riječima tu genijalnu ekipu Tesla , Einstein, Planck, Dirack, Feynman, Pitagora , Maxwell, Schrödinger i mnoge druge treba u potpunosti razumijeti ( njihovu intuiciju i nit vodilju) te nastaviti tamo gdje su stali i ispraviti pogreške ( kako točno kaže SinnFein ) ...
I zaključuje u nedoumici:
znaci "dr. rocky", vi ste na istoj "naucnoj ravni" kao i navedena gospoda?
ne bojte se to ustvrditi smjelo dr.zecopas jer (samo) na taj način možete ravnopravno sudjelovati u znanstvenoj raspravi sa mnom.
Prema tome pokušajte dati svoje mišljenje na moje prethodno pitanje kao i uvijek cijenim vašu stručnost u kvantnoj mehanici ( jer vi vrlo dobro znate što znači taj pojam )
r.o.c.k.y.007 is offline  
Old 08.08.2014., 23:43   #11
Quote:
ne bojte se to ustvrditi smjelo dr.zecopas jer (samo) na taj način možete ravnopravno sudjelovati u znanstvenoj raspravi sa mnom.

Quote:
Prema tome pokušajte dati svoje mišljenje na moje prethodno pitanje kao i uvijek cijenim vašu stručnost u kvantnoj mehanici ( jer vi vrlo dobro znate što znači taj pojam )
rocky, foton ima spin, spin mu je 1.
slazete li se sa mnom?
zecopas is offline  
Old 08.08.2014., 23:50   #12
Quote:
slazete li se sa mnom?
NE Nikako.
r.o.c.k.y.007 is offline  
Old 08.08.2014., 23:54   #13
Quote:
NE Nikako.
nego? nema spina?
zecopas is offline  
Old 08.08.2014., 23:59   #14
Zeko

Zasto je brzina svjetlosti kvadrirana u Einsteinovoj poznatoj formuli ako foton nema spin ???
SPIN FOTONA NIKAKO NE MOŽE BITI 1 !

Zadnje uređivanje L U N : 09.08.2014. at 00:15.
L U N is offline  
Old 09.08.2014., 00:05   #15
Quote:
L U N kaže: Pogledaj post
Zeko

zašto je brzina svjetlosti kvadrirana u Einsteinovoj poznatoj formuli ako foton nema spin ???
DA SPIN FOTONA NIKAKO NE MOŽE BITI 1 !

isprazni, daj jos nesto pisi, bit ce urnebesno ljudima citati tvoje opservacije.
zecopas is offline  
Old 09.08.2014., 00:11   #16
Quote:
isprazni, daj jos nesto pisi, bit ce urnebesno ljudima citati tvoje opservacije.
zaboravi adhominem nego razmisli zašto je LUN ovo napisao ( ljubi ga deda Tesla )
LUN svaka čast za ovo pitanje !!
r.o.c.k.y.007 is offline  
Old 09.08.2014., 00:16   #17
Quote:
nego? nema spina?
vidi ovako : da nema spina - onda bi Einstein umro zauvijek - u tVom slučaju E=m a NIJE
r.o.c.k.y.007 is offline  
Old 09.08.2014., 00:16   #18
rocky, jos uvijek mi niste odgovorili na pitanje iz posta br. 13
zecopas is offline  
Old 09.08.2014., 00:17   #19
Lightbulb

Quote:
zaboravi adhominem nego razmisli zašto je LUN ovo napisao ( ljubi ga deda Tesla )
LUN svaka čast za ovo pitanje !!

“Oni koji nisu čuli glazbu smatrali su ludima one koji su plesali.”
L U N is offline  
Old 09.08.2014., 00:21   #20
slijedi odgovor:
Quote:
slazete li se sa mnom?
U prvom vašem pokušaju zecopas Einstein umire - E=m*c - a NIJE !
r.o.c.k.y.007 is offline  
Zatvorena tema

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:55.