Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.07.2009., 10:13   #1001
Quote:
ToxicTears kaže: Pogledaj post
Zasto svi govorite da moras biti na visem nivou?
Ja to nisam, a opet sam uspjela prizvati "nesto" i evo me ziva, zdrava i normalna
a kaj si to uspjela prizvati?
300 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2009., 16:36   #1002
joooj, daj mi molim te reci kaj si ti ToxicTears prizvala? i da jesi ne bi sigurno visila na kompu i o tome pisala. sve su to male sitne bezvezarije, želja za nećim bitnim....vani je pravo pravcato ljeto, odi u šumu, na morei li jezero opusti se i veseli...male gluparije osatvi za svoj um.
__________________
Snake's Kiss to all.
Snake's Kiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2009., 09:55   #1003
Ako je netko "na višem stupnju", tj. ima nekog okultnog iskustva, nema teorije da sjedne za uidži tablu, zato što zna šta priziva. Tako se ne može prizvati istinski Duh preminule osobe, nego sjene, astralne ljušture, parazitarni ostaci koji se hrane energijom onoga tko ih priziva. Predstaviti će se onako kako mi želimo, i znati će odgovore na pitanja kojim ih "testiramo", jednostavno zato što ih i mi znamo i telepatski ih ponudimo (ta "bića" egzistiraju tamo gdje su naše misli pretvorene u slike). Na sve što ih pitamo, a da i sami ne znamo, odgovarati će nasumično, i besmisleno. Imaju tendenciju da nam se "prilijepe" na auru i kontinuirano crpe energiju, što dovodi do bolesti, stalnog osjećaja umora, opsjednutosti, depresije i suicidalnosti, naročito ako čovjek nije svjestan zašto mu se to događa.

Prizivi "anđela" i "demona" su nešto drugo. Oni su upoznavanje svakog aspekta sebe i Univerzuma, i međusobno usaglašavanje istih. Tako oni predstavljaju put ka "Samorealizaciji", "Prosvjetljenju", ili kako već želimo nazvati onaj krajnji Cilj onih koji krenu Stazom Posvećenika.
__________________
Čini što ti Volja, i to neka ti bude sav Zakon.
Ljubav je Zakon, Ljubav pod Voljom.
Fr. A.U.N. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2009., 14:35   #1004
nikada nisam vidjela smisao u prizivanju "preminulih".
__________________
Snake's Kiss to all.
Snake's Kiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2009., 18:33   #1005
Rille hvala ti puno
-Blue-Moon- is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2009., 20:44   #1006
nazalost ni ja nikad nisam vido smisla u prizivanju malih patuljaka .ali opet netko to radi .

no smisao je dokaz da necega ima poslje smirti i to ti je smisao ..
jedini problem je u tome sto to nikom nije uspjelo ..
jer ako netkom i je uspjelo i da su postojale senzacije tipa : micanja casa ili slicno bez utjecaja zivih bica ja molim da mi se javi na pm jer randy nudi 1 milon dolara bilo kome tko moze tak nesto napraviti u kontroliranim uvjetima ..

tako da tvoje pitanje ima li smisla zvati duhove mi je potpuno besmisleno ..
__________________
sunch4ny 8)
S4sh4nn is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2009., 13:32   #1007
Ima jedna istinita priča koja se dogodila u Francuskoj 1993-4 nisam siguran, cura i dečko su zvali demone bili su darkeri pa su se furali na demone,prizivali su ih preko ouiji ploče,zvali su ih danima i ništa se na kraju nije dogodilo,dok jednog dana nisu počeli nalaziti mrtve mačke oko,kuće, pa lupanje prozora dok stakla ne puknu, i jedna zanimljiva stvar da uvijek u isto vrijeme se čulo teško disanje nekog bića koji je stajao u uglu sobe otkud su prizivali demone, naravno bio je nevidljiv,ali novinarima su rekli kako se itekako osjeti prisutnost nečega u tom uglu,terorizirani su bili i njihovi roditelji koji,otac te cure je parkirao auto pred kučom jednom kada je vidio nešto kako ga gleda crno i malo pa se nasmrt preplašio,valjda demon, majka kada je crijevom zalijevala vrt se ofurila na kipuču vodu koja je počela curiti, a samo crijevo nikako nije moglo biti spojeno na neki grijač ili nešto slično, na kraju je došao je svečenik koji se okrenuo i pobjegao,te se vratio sa kolegom koji je izgovorio nekakve molitve i blagoslovili su kuću ito je onda bilo to, nije se demon vratio, ali su mladi par koji su prizivali zlo,opametili rečenicom: Jednom kada pozoveš zlo ono brzo iz pakla dođe ali zauvijek ostane u tebi, jer si ga pozvao! šta je time mislio neznam, ali valjda da je demon zarobljen u njihovoj duši ali nemože kontrolirati njima ili štza več to neznam.... ouiji out u svakom slučaju!

Zadnje uređivanje crodiler : 20.08.2009. at 13:50.
crodiler is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2009., 21:35   #1008
Red face Prizivanje duhova

Ne znam kamo da pohranim ovu temu, pa sam je strpao uvdje! Zanimalo bi me sljedeće: Kako se prizivaju duhovi?! To uistinu oduvjek želim probat, ali ne znam kako. Najradije bi isprobao onu tehniku kada se na papiru napiše abeceda i uzme jedna manja čaša, okrene naopako i položi na abecedu, pa svi sudionici stave prst na rub čaše. zatim se postavi neko pitanje i čaša sama ide od slova do slova dajući odgovor. Mene bi zanimalo KAKO ih prizvati, što reči u čašu! I još važnije kako ih odzvati. Bio bi jako zahvalan na svim vašim savjetima!
kakoprizvatduha is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2009., 21:46   #1009
Baš sam pričao sa jednom bakom, kojaima iskustva sa duhovima recimo...uh, da se naježiš ....bolje nemoj, jer ako ih ne vratiš nazad mogu ti naudit ....nije to zezancija.
Pali_andjeo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 02:34   #1010
E pa ako se upuštaš u to...ja ti preporučam uz one rekvizite (čaša i papir) i sol i blagoslovljenu vodu ...al to šta te zanima nije baš pametno jer neznaš kakvog ćeš duha prizvat...a možeš da ga i prizoveš a on ti neda nikakav znak tako da ti nisi uopče svijestan njegove prisutnosti...al ako ti uspije najbolje da oko sebe napravite krug od soli ili blagoslovljene vode...bilo bi poželjno da znate latinski i da pročitaš koju knjigu o tome prije nego se upustiš u tak nešt... a kolko sam ja čula duha u tom slučaju istjeraš tako da razbiješ čašu i zapališ papir..
little nikky is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 02:35   #1011
Quote:
kakoprizvatduha kaže: Pogledaj post
Ne znam kamo da pohranim ovu temu, pa sam je strpao uvdje! Zanimalo bi me sljedeće: Kako se prizivaju duhovi?! To uistinu oduvjek želim probat, ali ne znam kako. Najradije bi isprobao onu tehniku kada se na papiru napiše abeceda i uzme jedna manja čaša, okrene naopako i položi na abecedu, pa svi sudionici stave prst na rub čaše. zatim se postavi neko pitanje i čaša sama ide od slova do slova dajući odgovor. Mene bi zanimalo KAKO ih prizvati, što reči u čašu! I još važnije kako ih odzvati. Bio bi jako zahvalan na svim vašim savjetima!
Ovako najbolja ti staroslavenska tehnika trlja baba lan

Potrebni sastojici su: teleća glava , 20 litara vode , 1kubik pijeska ( nula najbolje radi ) , 2 vreće cimenta ( dalmacijacement ti najbolje veže ) , lopata , 20 vlasi kose , Supermenova slika ( onoga starijega ) , 10 kila ovčijih kostiju ( ogluiti meso ) , ovčija vuna , elastična vrpca, sekundarno ljepilo , 8 litre rakije , list lovora i vegeta...

Kako ćeš napraviti: Teleću glavu ubaci u lonac, prije joj izvadi oči , probodi ih iglom i okači oko vrata, ako imaš zlatni lanac zakači ih za njega , to debilji to bolji. Uzmi rakiju , nagni. Ubaci i ovčije kosti , vegetu , i list lovora , ostavi da se kuha na laganoj vatri ...

Dok se kuha ti napravi sljedeće, na travi pred kućom iskopaj rupu, duboka 30 cm, 3 x 3 metra , pazi da dimenzije budu ok, ako ne budu fulat ćeš i ništa od duhova. Kad je iskopaš, ismješaj cement , pjesak i vodu , 3 lopate pjeska (nule) jedana cementa. Dobio si beton , uvali ga u rupu i čekaj da se stvrdne, idi provjeri teleću glavu..

Kad se teleća glava skuha ostavi je da odstane, 3 dana po cijeli dan ispijaj rakiju i gledaj u supermanovu sliku. Četvrti dan uzmi lonac, izlij vodu , otiđi na krov zgrade, baci glavu od teleta i ako dobro odzvoni znači da su duhovi u blizini , stani na rub zgrade,skini se gol i onu vunu od ovce natakni na penis, zatvori oči , nagnij rakiju i nagni se lagano prema stvrdnutom betonu...

i sekund nakon tu su , vidiš ih , duhovi posvuda

* moguće je da u završnoj fazi prizivanja imaš osjećaj ''kao da letiš'' ali što god učinio ne otvaraj oči.
Piramida is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 08:34   #1012
Imaši pdf Alternativa i na njemu podforum Magija i mistika .
__________________
Tko je lud da bude pametan.
Je suis Charlie!
NitkoPoseban is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 13:08   #1013
Quote:
NitkoPoseban kaže: Pogledaj post
Imaši pdf Alternativa i na njemu podforum Magija i mistika .
doslo sa BRa
__________________
That's one of the most upsetting things I have ever imagined.
scripta elegans fe is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 14:50   #1014
Quote:
kakoprizvatduha kaže: Pogledaj post
Ne znam kamo da pohranim ovu temu, pa sam je strpao uvdje! Zanimalo bi me sljedeće: Kako se prizivaju duhovi?! To uistinu oduvjek želim probat, ali ne znam kako. Najradije bi isprobao onu tehniku kada se na papiru napiše abeceda i uzme jedna manja čaša, okrene naopako i položi na abecedu, pa svi sudionici stave prst na rub čaše. zatim se postavi neko pitanje i čaša sama ide od slova do slova dajući odgovor. Mene bi zanimalo KAKO ih prizvati, što reči u čašu! I još važnije kako ih odzvati. Bio bi jako zahvalan na svim vašim savjetima!
Mrtve ostavi da počivaju u miru. Nemoj to raditi, pogotovo ne tako amaterski, nije niti smiješno niti zabavno, a nije doro niti za psihu.
Možda drugi ovdje misle drukčije, ali ja sam iznijela svoje mišljenje, da se mrtve de dira.
visoka_peta is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 22:45   #1015
Slazem se. Takve gluposti ti stvarno nisu potrebne.
TotesKind is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2009., 21:10   #1016
Quote:
visoka_peta kaže: Pogledaj post
Mrtve ostavi da počivaju u miru. Nemoj to raditi, pogotovo ne tako amaterski, nije niti smiješno niti zabavno, a nije doro niti za psihu.
Možda drugi ovdje misle drukčije, ali ja sam iznijela svoje mišljenje, da se mrtve de dira.
meni nije jasno i dalje zasto se svi vole pravit pametni , a da nitko ama bas nitko nije imo nikakvih iskustva i senzacija.

1. kak ti znas da bas mrtvi dolaze i da nije mozda ukljucena podsvjest ??
2. od kud ti dokaz da kad umremo idemo u raj ili slicno.
3. dali je dobro za psihu ili ne .. nadji mi neku knjigu iz psihologije koja govori da nije pametno prizivati duhove..

opet napominjem mozda su to samo vrtni patuljci ili evoksi jos nema dokaza
__________________
sunch4ny 8)
S4sh4nn is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2009., 23:21   #1017
Quote:
S4sh4nn kaže: Pogledaj post
3. dali je dobro za psihu ili ne .. nadji mi neku knjigu iz psihologije koja govori da nije pametno prizivati duhove..
Ovo ti je poprilicno glup argument jer psihologija kao znanost ne priznaje postojanje duhova, pa se ne moze ni bavit time
Sacreus is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2009., 17:36   #1018
Djeco djeco...urazumite se i ne srljajte jedni na druge... kada dođu najteži dani zemaljske sfere samo oni mirni i ustrajni u miru će vidjeti jasno put ispred!
Ramzes13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2009., 21:55   #1019
čujem da su ljudi prizivali te duhove i da su svi završili u ludnici to su više manje pijani tinejđeri koji imaju poslije problem isto tako vjerujem najviše u BOGA jedinoga ali postoje priče o coprama koje ti ponoći uzmu vlas i zapale pa ti se događaju neke nesreće pa se treba ići do hođa ali duhovi se prizivaju nekim pločama ali bolje nemojte
bomag is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2009., 21:58   #1020
Quote:
kakoprizvatduha kaže: Pogledaj post
Ne znam kamo da pohranim ovu temu, pa sam je strpao uvdje! Zanimalo bi me sljedeće: Kako se prizivaju duhovi?! To uistinu oduvjek želim probat, ali ne znam kako. Najradije bi isprobao onu tehniku kada se na papiru napiše abeceda i uzme jedna manja čaša, okrene naopako i položi na abecedu, pa svi sudionici stave prst na rub čaše. zatim se postavi neko pitanje i čaša sama ide od slova do slova dajući odgovor. Mene bi zanimalo KAKO ih prizvati, što reči u čašu! I još važnije kako ih odzvati. Bio bi jako zahvalan na svim vašim savjetima!
neke ploče imaš kao abeceda pa pitaš duha neko pitanje i slova ti se vrte
bomag is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:51.