Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 16.09.2017., 20:11   #23
Quote:
dejankockar kaže: Pogledaj post
Onda bar napiši kaj se desilo.Jel našla drugog pa te definitivno odjebala ili je još santa leda?
zapravo ne. kakti se "otopila". uglavnom vratila se u grad i počeli smo se nalazit, onda je ona za moj rođendan predložila da dođem kod nje i tad sam joj rekao da je prošlo već dosta vremena i da mislim da treba definirat taj odnos, na što je ona rekla da smo mi *****(jebiga ne sjećam se), što je u biti da se često čujemo, nalazimo, barimo i jebemo, al samo međusobno i s nikim drugim jer bi to bila prevara. ja reko ok, meni to zvuči ko veza. i da, onda smo na kraju to definirali kao vezu koja je potrajala kao i proljetni snijeg, tjedan dana. uglavnom skužio sam da se ja posvećujem više nego ona i pitao sam je koji kurac, kaj ne valja. onda je rekla da joj je to bilo prerano da uđemo u vezu , onda je bilo još malo blablabla, i onda je rekla ključno: da postoje kod nje 2 tipa; prvi koji joj je odmah na prvu 100% i tu ima osjećaje i drugi s kojim može se zabavljat. rekla je da sam ja drugi i da joj je lijepo sa mnom. sve mi je bilo jasno. onda sam joj reko da sam ja predobar da bi bio tek tolko neka zamjena koju bi odbacila čim se taj neki prvi tip pojavi. reko sam joj da šta smo se viđali, viđali smo se, šta smo se zabavljali, zabavljali smo se, al gotovo je. odma je dobila sve žive blokade.

sve ovo šta ste mi savjetovali prije mj. dana mi je bilo u podsvijesti i stalno sam imao to negdje na umu i zato mi je toliko lakše sad kad sam vidio njenu pravu stranu. prije nego sam izbrisao njen broj, poslao sam joj link na ovaj thread. ne znam jesam li trebao ili ne, da vam pravo kažem, zaboli me.
__________________
I am king of nothing with a broken crown...
Maybe_zero_cool is offline  
Odgovori s citatom
 



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:41.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger