Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.10.2017., 09:34   #341
Quote:
kem kaže: Pogledaj post
ma ok, samo velim da nije sve kako se čini.
ja se presvučem čim dođem doma tako da ne moram razmišljati o tome tko je gdje sjedio prije mene.
Presvučem se i ja ali ne zato jer razmišljam o tome nego da mi bude komotno. Nikad nisam ni razmišljala o tome dok nisam o tome čitala na Forumu. Kao i o puno drugih stvari.
Quote:
Hilda kaže: Pogledaj post
Pa zašto onda razmišljaš o kupaonskim tepisima? Ono...na gaće curne tjelesnih izlučevina raznih, na anusu imaš more bakterija, a gaće ga dodiruju. I peru se u mašini.
Mislim...i kupaonski tepih je čist ako je na oko čist isto ko i trapke koje su sjedile u tramvaju ili na zidiću, jel.
Ne razmišljam o tome. Jedino ne želim da mi ručnik bude blizu WC školjke.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 09:36   #342
Slažem se.
Počeli smo o tome zbog zgražanja nad pranjem tepihića u mašini. A peremo u biti svašta o čemu uopće ne razmišljamo kao o nečem što je bilo na nečem isto tako prljavom.
Hilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 09:37   #343
Quote:
Hilda kaže: Pogledaj post
Slažem se.
Počeli smo o tome zbog zgražanja nad pranjem tepihića u mašini. A peremo u biti svašta o čemu uopće ne razmišljamo kao o nečem što je bilo na nečem isto tako prljavom.
Čak i gaće perem s kuhinjskim krpama na 90 stupnjeva. Ajme bakterija!
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 09:49   #344
A sjećate se onih čupavih navlaka za poklopac wc daske?
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 09:55   #345
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
A sjećate se onih čupavih navlaka za poklopac wc daske?
Imala sam to.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 10:06   #346
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
A sjećate se onih čupavih navlaka za poklopac wc daske?
u kompletu s tepihićem oko podnožja wc školjke i još jednim za na sredinu kupaone.
to ne bu ušlo preko mog praga.
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 10:32   #347
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
A sjećate se onih čupavih navlaka za poklopac wc daske?
I još narančastih dajbože
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 10:51   #348
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
A sjećate se onih čupavih navlaka za poklopac wc daske?
Imam ga ja i ne znam kako sam živjela bez njega prije nego sam ga nabavila mislim nije baš "čupav", u Lidla bilo 3 u 1, veliki za pred kadu, izrezani za školjku i s vezicom za dasku. Školjka mi je nasuprot perilice pa lijepo spustim dasku, sjednem, košaru s rubljem ili za robu kraj sebe i vadi/puni
Isto sjednem i kad sušim kosu (duga, gusta, znači sušenje je trajni proces ) Generalno se ne gadim na svoje kupaone doma. Znam da redovito čistim i dezinficiram, uvijek je uredno, operem kadu iza svakog kupanja, wc se čisti generalno tjedno, a držim uvijek osvježivač zakačen i iza Domestos pa polijem kad mi je usput. Pakete vlažnih isto imam u svakoj prostoriji pa često prođem dasku i vlažnom maramicom čisto zbog dnevne prašine... Ne paničarim oko bacila, ali mi je bitno da je kupaonica uredna i bijela, da nema vidljivih naslaga kamenca, nečistoće isl. Od dobrih, a ni loših bakterija se ne može pobjeći. Mislim da je puno važnije graditi dobar imunitet nego se učiti da sterilne uvjete i paničariti

Usisam svako dva dana kad i stan, operem otprilike jednom u deset dana, više iz navike jer realno ne budu vidljivo prljavi (po kući smo bosi ili u kućnim papučama u kojima se ne ide vani, nemam u kući kućnih ljubimaca) i perem ih same, jer imam ta tri i dva u malom wc-u tako da mi je to taman da se lijepo mogu oprat.

Da, uz nedostatak tog ormara u predsoblju (za koji stvarno ima mjesta koliko hoćeš, ne toliko po dubbini, ali po visini i širini ogroman se može staviti), mrzak mi je i regal u dnevnom boravku. Divan je izgledom, ali prostorno totalno neiskorišteno, nizak kao što se svi sada rade sa 5 pristojnih ladica, i dva elementa sa strane od 40cm, 60 dubine i oko metar ipo visine (a strop skoro 3m) Totalno neiskorišten prostor... Džabe što je iz(n)a(d) njega na zidu predivna slika i što sve to lijepo izgleda, kad meni fali prostora za odlaganje što ti vrijedi minimalizam kad su stvari po kutijama ispod kreveta i u garaži...
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 10:57   #349
Prezirem minimalizam.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 11:04   #350
Apsolutno se slažem.
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 11:10   #351
Quote:
Ay Carmela kaže: Pogledaj post
Ja imam na podu kupaonice ono spužvasto nešto. Za pod kupaonice
S rupicama. Perem ga povremeno samo vodom ispod tuša. Mislim stajem na njega u papučama ili bosa istuširana, od čega da se prlja? Isto sam uzela dužine 2 m za podlogu za jogu. Ne kliže se di god ga staviš, super stvar,
to i je najbolje. nije neki stil , ali je najpraktičnije.
ja sam uzela neku prostirkicu za kupaonu, svijetlo bež...UBIJA ME U POJAM. praktički svaki dan je moraš timariti jer mi kosa opada dok se feniram i drljam po kupaoni. perem je skupa s ostalim tepihićima, sigurno ne mislim da je prljavija od ovog iz hodnika po kojem gacam cipelama.
i leti van čim se sjetim da konačno odem uzeti tu gumu.

u kupaoni ne bih mogla imati sve u ormarićima jer mi se ne sviđa i jer mi stvari koje koristim svakodnevno trebaju biti na dohvat ruke. a ne vadi, pa vrati. i ovako napravim rusvaj svaki put kad se negdje spremam. kompromis da se počnem spremati na vrijeme je neprihvatljiv
naravno, kad čistim pa moram maknuti sve s veš mašine i kotlića i umivaonika i kade , živcira me to, ali baš me briga.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 11:10   #352
https://m.aliexpress.com/s/item/3272...etail#autostay

Za one koji ne vole minimalizam, velik izbor...


Sent from my SM-G928F using Tapatalk
__________________
A snaha bijaše jezičljiva, (guzičljiva) nazlobna, proždrljiva i goropadna.
katjes is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 11:10   #353
prezirem nickove koji preziru minimalizam.
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 11:11   #354
Ono kad naglo duboko udahneš pa te presječe u dijafragmi

__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 11:12   #355
Quote:
katjes kaže: Pogledaj post
https://m.aliexpress.com/s/item/3272...etail#autostay

Za one koji ne vole minimalizam, velik izbor...


Sent from my SM-G928F using Tapatalk
hahahaha ovo je za one američke kuće sa 5 kupatila pa jedno da stoji samo za ukras
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 11:13   #356
Quote:
kem kaže: Pogledaj post
prezirem nickove koji preziru minimalizam.
Vidi se.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 11:13   #357
Quote:
katjes kaže: Pogledaj post
https://m.aliexpress.com/s/item/3272...etail#autostay

Za one koji ne vole minimalizam, velik izbor...


Sent from my SM-G928F using Tapatalk
ovo je za posebne prilike, tipa svatove.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 11:14   #358
Quote:
katjes kaže: Pogledaj post
https://m.aliexpress.com/s/item/3272...etail#autostay

Za one koji ne vole minimalizam, velik izbor...

Neminimalistički ne znači kičasto.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 11:43   #359
Minimalizam = manje čišćenja. Kako to možete prezirat zaboga? Ja bi živjela u sanduku najradije.
Ay Carmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 11:47   #360
kad ste kod tih tepiha za kupaone, imam jedan iz Lidla (naravno ) i makla sam ga negdje proljetos is ad bi ga stavila opet, idu zime, ne hodat po ladnim plocicama pu pu #baba., al neznam kak se to pere. Vjerojatno ste to spomenule dosad al ne zelim citat unazad jer cu se vratit do onih postova sa crvima u mlaznicama jacuzzia i onak, fuj.

Jel to moze u masinu?
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:11.