Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dječje zdravlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.03.2008., 15:02   #1021
crvena ruža, evo dok ne dođe naša nadicab ja ti mogu reći da je kod Sabola neuropedijatrijski pregled 400 kn a uzv mozga isto 400 tj 450. u totalu ti je cijena njih dvoje 850 kn (ne znam koji je 400 a koji 450kn)
Štrumpfeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 15:17   #1022
Quote:
Štrumpfeta kaže: Pogledaj post
crvena ruža, evo dok ne dođe naša nadicab ja ti mogu reći da je kod Sabola neuropedijatrijski pregled 400 kn a uzv mozga isto 400 tj 450. u totalu ti je cijena njih dvoje 850 kn (ne znam koji je 400 a koji 450kn)
Nemoj zezat, onda za te pare i treba biti dobar! A jeli to inače prosječna cijena privatnog pregleda u Zg ili? A Dali znaš gdje ima on ordinaciju i dali bi mi mogla reći koji je još neuropedijatar dobar u Zg!
__________________
Tko me voli kaže mi što zna i da mi što ima!!!
crvena ruža is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 15:28   #1023
ja ne znam za druge neuropedijatre, mislim da ti verica može preporučiti nekog drugog (ako navrati ovdje).
mislim da je cijena svima slična.
adresa od sabola ti je IV cvijetno naselje, sad mi broj nije pri ruci (mob mi je u outu) ali lako ćeš ga pronaći preko imenika (poliklinika sabol)
Štrumpfeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 15:47   #1024
Hvala! A reci mi gdje ti vodiš svoje djete kod fizijatra u koju bolnicu?
I koliko ima mjeseci?
__________________
Tko me voli kaže mi što zna i da mi što ima!!!
crvena ruža is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 15:52   #1025
Pregled kod Sabola je od ove godine 500 kn. Mi bili u 1. mjesecu.
Za UZV ne znam.
Baskerka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 15:56   #1026
Hvala, a dali ti možda znaš još nekoga neuropedijatra u zg sta ga preporučuju da je ok!
__________________
Tko me voli kaže mi što zna i da mi što ima!!!
crvena ruža is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 16:01   #1027
crvena ruža, mi svog vodimo na Goljak, moj ima 9,5 mj
Štrumpfeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 16:07   #1028
Quote:
crvena ruža kaže: Pogledaj post
Hvala, a dali ti možda znaš još nekoga neuropedijatra u zg sta ga preporučuju da je ok!
čula sam sve pohvale za prof Bošnjak u Klaićevoj ali izgleda da je teško doći kod nje.
Hvale i doc. Đuranović.isto u Klaićevoj.
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 16:13   #1029
Quote:
crvena ruža kaže: Pogledaj post
Cvjetiću sada kad znam te sve simptome i kad vidim djecu vani točno se vidi i to izvijanje i prstići a 50 posto djece s takvim sitnim stvarčicama ni ne ide nigdje! A inače kad dodješ kod fizijatra nikako da ih se otarasiš, uvjek nešto novo nadju!
da, to se podudara sa onim visokim postotlom krvarenja...ali tko je od nas dovoljno hrabar da čeka i vidi da li će se beba sama izvući.
vjerujem da kad roditelji saznaju za rizik i probleme ipak u velikoj većini odluče učiniti sve da sve krene svojim tokom.
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 16:36   #1030
Evo kratko izvjeshche....uz cijeli status....bla, bla, bla....pishe --> preporucham provodjenje neurorazvojne gimnastike!

I dijagnozna je dystoni syndrom! Like rest of you guyz!
PiaLolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 21:23   #1031
CVJETIĆU da istina je za svoje ćeš djete uvijek sve napraviti i šta je u tvojoj moći a i šta nije , ali hoću ti reći da danas pedijatni ili neznaju dovoljno ili nemogu vidjeti u te 2 minute mjesečno neke stvari, oni gledaju osnovne neke, moja je poslana kod neuro. radi ne podizanja glavice kad bi je za rukice povukla!
__________________
Tko me voli kaže mi što zna i da mi što ima!!!
crvena ruža is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 21:26   #1032
Dali je tko od vas čuo za dr. Maju Roje Novak? Neurolog je, radi privatno u zg! I ima li ko kakva iskustva s njom, ili ste čuli šta o njoj?
__________________
Tko me voli kaže mi što zna i da mi što ima!!!
crvena ruža is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 22:06   #1033
Evo malo sam čitala 10, 11, 12, 13 str! pa imam par pitanja pa kakva je razlika vojta i bobath to su kao nčini vježbanja ili? I to savjetovalište ERF za što je to? I kakva je razlika u vinogradskoj i goljaku, u pristupu i vježbi! Ja sam poslana kod neuroped. s 2 mj. na goljaku nebi do sudnjeg dana dobili termin a u vinog smo dobili za 1,5 mj. zvala sam oboje!
__________________
Tko me voli kaže mi što zna i da mi što ima!!!
crvena ruža is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 22:10   #1034
I neuro je reka da je sve ok i uputio nas na fizijatra pa sam onda i to nastavla u vinog! A za fiz nisam predugo čekala! Uglavnom počeli smo vježbati kad je imala 4-4,5 mj tu negdje! A sada sam zvala fiz za naručiti se početkom drugog sam zvala i rekli mi da zovem 29. 2. za naučiti se u 3 mj i onda mi kažu krajem 3 mj, pa sam se ja bunila i sad ćemo ovaj tjedan na preglad!
__________________
Tko me voli kaže mi što zna i da mi što ima!!!
crvena ruža is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 22:13   #1035
A imala sam prilike viditi kod jedne mame kako ona radi vježbe s goljaka, pa to je ista stvar kao i ovo u vinog! E opet cu spomeniti ovu od gore DR. Roje Novak, jeli ko čuo za nju?
Ma večeras si sama pravim društvo! Gdje ste???
__________________
Tko me voli kaže mi što zna i da mi što ima!!!
crvena ruža is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 22:15   #1036
Quote:
crvena ruža kaže: Pogledaj post
CVJETIĆU da istina je za svoje ćeš djete uvijek sve napraviti i šta je u tvojoj moći a i šta nije , ali hoću ti reći da danas pedijatni ili neznaju dovoljno ili nemogu vidjeti u te 2 minute mjesečno neke stvari, oni gledaju osnovne neke, moja je poslana kod neuro. radi ne podizanja glavice kad bi je za rukice povukla!
ja bih rekla da ne mogu vidjeti baš sve na pregledu...a neki svjesno ne reagiraju vjerujući ad će sve doći na svoje...
i moja je poslana radi ne podizanja glavice a uz to sam ja došla žaliti se radi izvijanja...
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 22:21   #1037
Quote:
crvena ruža kaže: Pogledaj post
Dali je tko od vas čuo za dr. Maju Roje Novak? Neurolog je, radi privatno u zg! I ima li ko kakva iskustva s njom, ili ste čuli šta o njoj?
nisam čula, a zašto bi neurologu a ne neuropedijatru?
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 22:38   #1038
Mojoj su to izvijanje i stisnute šakice ... oni tamo sve nadodali nisam im trebala govoriti ništa! Ma za nju sam čula da radi s djecom s težim oštećenjima, cerebralna paraliza... i ima neki američki način, koji valjda neće ni roditeljima reći što radi s djecom, uzme ih po 3 sata i puno stvari je u to uljučeno i vježbe i aparati i homeopatija i šta ti ja znam još!!!
__________________
Tko me voli kaže mi što zna i da mi što ima!!!
crvena ruža is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 22:39   #1039
jeli neko od vas bio na komisiji za produženje porodiljnog jer kad djeca imaju diagnozu distoni sindrom znaju majkama produžiti porodiljni!!! I Ima li koja beba godinu dana ili starija???
__________________
Tko me voli kaže mi što zna i da mi što ima!!!
crvena ruža is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 23:01   #1040
Quote:
crvena ruža kaže: Pogledaj post
jeli neko od vas bio na komisiji za produženje porodiljnog jer kad djeca imaju diagnozu distoni sindrom znaju majkama produžiti porodiljni!!! I Ima li koja beba godinu dana ili starija???
ima forumašica Save Ass- dobila produljenje a B ima 13 mjeseci
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:25.