Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.01.2016., 22:27   #221
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Dobro im je ministar odbrusio.
Ma pusti, barbari.
__________________
Zaštita prava životinja!
TheSuper is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2016., 22:50   #222
Taj može pričati šta hoće,baš je ,eto,na putu.A sa državom Srbijom ,za divno čudo,crveni idu na nož,a Pupovcu podilaze.A,možda nekad shvatim.
Osobno,meni ovi "naši srbi" kljucaju jetru,a država Srbija je nešto iza granice,gdje su jeftinije cigarete,vegeta i alkohol i za koje me se osim toga baš ništa ne dotikavlje.
polki is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2016., 22:59   #223
Quote:
polki kaže: Pogledaj post
Taj može pričati šta hoće,baš je ,eto,na putu.A sa državom Srbijom ,za divno čudo,crveni idu na nož,a Pupovcu podilaze.A,možda nekad shvatim.
Osobno,meni ovi "naši srbi" kljucaju jetru,a država Srbija je nešto iza granice,gdje su jeftinije cigarete,vegeta i alkohol i za koje me se osim toga baš ništa ne dotikavlje.
To je zato što u Srbiji ne vlada jugoregionska ekipa nego velikosrbi.
Sjeti se ljubavi Josipovića i Tadića.
šib.trava is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2016., 23:50   #224
Quote:
šib.trava kaže: Pogledaj post
Kao da mu je Milanović prijatelj

... novinari su od tehničkog ministra obrane Ante Kotromanovića željeli čuti komentar o njegovom putovanju na Lošinj i angažmanu u Americi.

On ih je odbio, da bi se u jednom trenutku vratio do kolege s Nove TV i postavio mu pitanje:

"A šta bi bilo da te ja pitam tko je tebi platio ručak?!"


http://direktno.hr/en/2014/direkt/35...ru%C4%8Dak.htm

Reinera se razapelo što ide svojim autom, a njega se ne smije pitati tko mu je platio put od 28 000 kuna.
lako za naše medije i novinare... za Antinu lošinjsku ekskurziju će neki drugi ljudi priupitati (ako već nisu) tog novog poslodavca u Washingtonu koji ga bude zaposlio...
žalac_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2016., 01:25   #225
Quote:
šib.trava kaže: Pogledaj post
To je zato što u Srbiji ne vlada jugoregionska ekipa nego velikosrbi.
Sjeti se ljubavi Josipovića i Tadića.
Ma,da je zapad čemu,lako ove odjebat,ali Merkel ubija svaku volju.
polki is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2016., 10:07   #226
Ministru je lakše prepucavati se sa srbima putem kolometarskih priopćenja nego odgovoriti na jednostavno pitanje tko je platio njegov let avionom.
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.
casio is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2016., 11:50   #227
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Nije loše..............uopće nije loše.

http://www.jutarnji.hr/kotromanovic-...tava-/1494137/

Hože li se Karamarko sad najutit na Kotromanovića???
A zašto bi se Karamarko trebao naljutit na Kotromanovića ??
frane2110 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2016., 12:51   #228
Quote:
frane2110 kaže: Pogledaj post
A zašto bi se Karamarko trebao naljutit na Kotromanovića ??
Nije ti valjda promakla skandalozna izjava Karamarka oko Oluje i dogovora sa Srbijom?????
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2016., 13:18   #229
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Nije ti valjda promakla skandalozna izjava Karamarka oko Oluje i dogovora sa Srbijom?????
Ajde covjece, kakvi ste vi naivcine da je to nevjerojatno. Zar ti zaista mislis da bi se Karamarko isao DOGOVARATI oko proslave Oluje sa Srbijom? Gdje je on to rekao da ce se "dogovoriti" sa Srbijom oko toga?
John_Wayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2016., 13:21   #230
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Ajde covjece, kakvi ste vi naivcine da je to nevjerojatno. Zar ti zaista mislis da bi se Karamarko isao DOGOVARATI oko proslave Oluje sa Srbijom? Gdje je on to rekao da ce se "dogovoriti" sa Srbijom oko toga?
znači ne treba vjerovati ono što Karamarko priča?
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
twistdrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2016., 13:26   #231
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Nije ti valjda promakla skandalozna izjava Karamarka oko Oluje i dogovora sa Srbijom?????
O kakvom ti dogovoru pričaš ?
frane2110 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2016., 13:28   #232
Quote:
frane2110 kaže: Pogledaj post
O kakvom ti dogovoru pričaš ?

Valjda opet neki "dogovoreni ratovi".
zajednica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2016., 13:31   #233
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Ajde covjece, kakvi ste vi naivcine da je to nevjerojatno. Zar ti zaista mislis da bi se Karamarko isao DOGOVARATI oko proslave Oluje sa Srbijom? Gdje je on to rekao da ce se "dogovoriti" sa Srbijom oko toga?
Ne mislim ja ništa odnosno ne znam ja ništa o tome šta misli Karamarko ali da mu je izjava sramotna to svakako.
Za one kojima je promaklo
Quote:
Ali, sa Srbijom moramo riješiti i probleme kao npr. proslave Oluje čemu se Srbija protivi i slično
Više tu: http://www.vijesti.rtl.hr/novosti/hr...roslave-oluje/

OK nije dogovor ili možda bude ali rješavanje problema je spomenuo samo ja ne znam koji je tu problem kojeg treba rješavat. Zna li netko nešto više o tom problemu koji spominje Karamarko????
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2016., 13:41   #234
Smile

Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Ne mislim ja ništa odnosno ne znam ja ništa o tome šta misli Karamarko ali da mu je izjava sramotna to svakako.
Za one kojima je promaklo

Više tu: http://www.vijesti.rtl.hr/novosti/hr...roslave-oluje/

OK nije dogovor ili možda bude ali rješavanje problema je spomenuo samo ja ne znam koji je tu problem kojeg treba rješavat. Zna li netko nešto više o tom problemu koji spominje Karamarko????
Sad se neki prave grbavi i ne znaju ništa o Karamarku, srbima i Oluji
Pa na Karamarkovom topicu ima hrpa upisa o tome, ne trebaju tražiti dalje
__________________
Goodbye
Žuti tis@k is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2016., 13:42   #235
Pa treba objasnit njima da ako žele u EU moraju prihvatiti našu proslavu,moraju prihvatiti da su pno krivac za rat,da su ga počeli i na kraju izgubili

Karamarko je više puta to pričao,i tko god je poslušao cijelu izjavu zna da je ovo što se izvlači iz konteksta smiješno i da uopće ne ide u tom smjeru

Valjda ste već do sada primjetili da Karamarko uvijek priča takve fraze,tipa moramo pričat,moramo se dogovorit,moramo im objasnit itd.,to je samo retorika,blaga,ali zato djelovanje nije baš takvo,kao što smo se već mogli uvjerit
Little Alex is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2016., 13:45   #236
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Ne mislim ja ništa odnosno ne znam ja ništa o tome šta misli Karamarko ali da mu je izjava sramotna to svakako.
Za one kojima je promaklo
Više tu: http://www.vijesti.rtl.hr/novosti/hr...roslave-oluje/

OK nije dogovor ili možda bude ali rješavanje problema je spomenuo samo ja ne znam koji je tu problem kojeg treba rješavat. Zna li netko nešto više o tom problemu koji spominje Karamarko????
Pa što je tu skandalozno ?!
Pa poBogu problem što Srbija stalno ponavlja kako je Oluja etničko čišćenje i takve te spike !
problem što Srbija još nije prošla katarzu .U TOME JE PROBLEM .

Ti si tom izjavom zaključio da bi Karamarko ajde ukinuo proslavu oluje zbog Srbije ?????
Ej Alo

A i gdje je cijelovita originalna izjava ?
frane2110 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2016., 14:39   #237
Quote:
Little Alex kaže: Pogledaj post
Pa treba objasnit njima da ako žele u EU moraju prihvatiti našu proslavu,moraju prihvatiti da su pno krivac za rat,da su ga počeli i na kraju izgubili

Karamarko je više puta to pričao,i tko god je poslušao cijelu izjavu zna da je ovo što se izvlači iz konteksta smiješno i da uopće ne ide u tom smjeru

Valjda ste već do sada primjetili da Karamarko uvijek priča takve fraze,tipa moramo pričat,moramo se dogovorit,moramo im objasnit itd.,to je samo retorika,blaga,ali zato djelovanje nije baš takvo,kao što smo se već mogli uvjerit
Hoćeš kazati da se samo služi frazama i floskulama i nema drugog izričaja??

Quote:
frane2110 kaže: Pogledaj post
Pa što je tu skandalozno ?!
Pa poBogu problem što Srbija stalno ponavlja kako je Oluja etničko čišćenje i takve te spike !
problem što Srbija još nije prošla katarzu .U TOME JE PROBLEM .

Ti si tom izjavom zaključio da bi Karamarko ajde ukinuo proslavu oluje zbog Srbije ?????
Ej Alo

A i gdje je cijelovita originalna izjava ?
I pobogu šta mi možemo napravit da oni prođu katarzu ili točnije ne mi nego Karamarko??? Koga više briga šta oni misle o briljantno izvedenoj Oluji osim šta ih može bolit poraz ali šta da im radimo.

I nisam ja zaključio ama baš ništa nego samo da mu je izjava skandalozna-blesava-neodgovorna jer oko Oluje nema rasprave, priče, dogovora, političkih izjava...............nema.

Tu je sve jasno.

Cjelovita izjava je u gornjem linku
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2016., 14:50   #238
Ne,nego oću reć da nije tip kao npr Milanović koji će doć pred kamere i onda reć,Jebat ćemo im majku,počet prijetit,vrijeđat itd,ima dosta smirujući i strpljiv nastup,pomirujući čak,ali to ne znači da odstupa od svojih stavova,samo da je malo mudriji nego što smo mi navikli imat u politici

On će reć novinaru,idemo pričat sa našim prijateljima iz Srbije i vidit di je problem i onda će Vučićću u četiri oka reć što mora napravit ako oće u EU i objasniti poljedice toga ako ga ne posluša

Pas koji puno laje ne ujeda
Little Alex is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2016., 15:11   #239
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Hoćeš kazati da se samo služi frazama i floskulama i nema drugog izričaja??



I pobogu šta mi možemo napravit da oni prođu katarzu ili točnije ne mi nego Karamarko??? Koga više briga šta oni misle o briljantno izvedenoj Oluji osim šta ih može bolit poraz ali šta da im radimo.

I nisam ja zaključio ama baš ništa nego samo da mu je izjava skandalozna-blesava-neodgovorna jer oko Oluje nema rasprave, priče, dogovora, političkih izjava...............nema.

Tu je sve jasno.

Cjelovita izjava je u gornjem linku
Pa ne traži li Srbija ulazak u EU ? da ili ne ?
zašto mi njima ne bismo im smijeli postavti uvjete ? i točka .

Grčka traži od Makedonije da promjeni ime ili nema EU, EU traži od Turske da prizna genocid nad Armencima ili nema EU .. vrlo jasno

kakvi razgovori ,priče,dogovora ? nitko, pa ni Karamarko to nije ni spomenuo , postavljaš im takve i takve uvjeti i kad tad će to prihvatiti .
Kad dođe vrijeme Srbija će priznati i Kosovo ..garant.

I ovo "koga više briga šta oni misle" .. heee... lako je to sad govoriti,a kad je Tadić govorio da je Oluja etničko čišćenje ,da je Ruđer Bošković srbin a da nam se bivši predsjednik još s njim i druži ,(onda ni glasa nismo čuli od liberalne lijevice, pa ni ovdje na forumu) pa to bi onda svakako trebao biti problem.
frane2110 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2016., 16:33   #240
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Ne mislim ja ništa odnosno ne znam ja ništa o tome šta misli Karamarko ali da mu je izjava sramotna to svakako.
Za one kojima je promaklo
Više tu: http://www.vijesti.rtl.hr/novosti/hr...roslave-oluje/

OK nije dogovor ili možda bude ali rješavanje problema je spomenuo samo ja ne znam koji je tu problem kojeg treba rješavat. Zna li netko nešto više o tom problemu koji spominje Karamarko????
Znaci vidimo da nema niti "d" od dogovora (govori se o RJESAVANJU PROBLEMA), vec je rijec dogovor iskonstruirana samo u glavama vas ljevicara. Hvala na potvrdi da je tome tako.

Sto se tice toga o kakvim se rjesavanjima radi, vjerujem da cemo sve saznati kada za to dodje vrijeme. Do slijedece proslave Oluje ostalo je jos sedam mjeseci, a prije toga se mora ipak sloziti i Vlada, za pocetak.
John_Wayne is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:04.