Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.07.2017., 10:30   #6941
Quote:
RIOBOSS kaže: Pogledaj post
Ono što je bilo dobro ne može se miješati sa onim što je bilo loše.

Upravo to je taktika Slobodana Praljka i Lučića, da svoje zločine u okviru Tuđmanove politike ispod stola pokušaju pokriti dobrim djelima iz okvira politke iznad stola.

Ne mogu se halaliti zločini Herceg Bosne jer je HR primila izjeglice ili pomogla ARBiH prije uspostave ili posliije sloma zločinačke paradržave.

Na kraju krajeva Tuđam je mimo volje hrvatskog naroda vodio svoju politiku ispod stola i to je bila jedna nelegalna i razbojnička politika na posvemašnju štetu i hrvatskog i bošnjačkog naroda.
To je točno, treba razlučiti zločin od dobrog djela. I osuditi ga. Sad, da je Alija bio pošteniji političar od Tuđmana ne bih tvrdio. 94. sve Hrvate iz ABiH je potjerao. I Vikića. Poslušaj Aliju Mehkonjića što govori o Izetbegoviću, zatim potraži podatke u kojem je periodu A. Izetbegović služio kaznu zatvora i vojni rok u JNA - KNOJu. Što se desili s muslimanskim- bošnjačkim disidentima u Sarajevu nakon Alijinoga odsluženja zatvora - JNA. Ja ne mogu više pronaći taj članak, ti bi vjerojatno mogao lakše i brže. Slutim da je Alija bio primoran, ili vrbovan od strane tajnih službi i na kraju radio u mnogo čemu za Veliko Srpsku stvar? Nisam siguran ali puno indicija ima. I, ne negiraš plan izbijanja ABiH na Jadra, Ploče - Ston? U sudejstvu sa srpskim snagama?
dominik01 is offline  
Old 02.07.2017., 10:38   #6942
Quote:
dominik01 kaže: Pogledaj post
To je točno, treba razlučiti zločin od dobrog djela. I osuditi ga. Sad, da je Alija bio pošteniji političar od Tuđmana ne bih tvrdio. 94. sve Hrvate iz ABiH je potjerao. I Vikića. Poslušaj Aliju Mehkonjića što govori o Izetbegoviću, zatim potraži podatke u kojem je periodu A. Izetbegović služio kaznu zatvora i vojni rok u JNA - KNOJu. Što se desili s muslimanskim- bošnjačkim disidentima u Sarajevu nakon Alijinoga odsluženja zatvora - JNA. Ja ne mogu više pronaći taj članak, ti bi vjerojatno mogao lakše i brže. Slutim da je Alija bio primoran, ili vrbovan od strane tajnih službi i na kraju radio u mnogo čemu za Veliko Srpsku stvar? Nisam siguran ali puno indicija ima. I, ne negiraš plan izbijanja ABiH na Jadra, Ploče - Ston? U sudejstvu sa srpskim snagama?
Nemam sad vremena, naravno da nije ni Alija bio nikakva cvjećka, ali ono što je objektivno kazati jeste to da Alija nije imao niti mogao voditi aktivnu politiku nego pasivnu koja je bila reakcija na prethodne poteze drugih. On je imao jako sužen manevarski prostor i nije se tu moglo nešto političariti...

Dobro znaš kako se Alija povukao sa pozicija filđan države na bošnjačkom saboru kada je vidio kako ga 99% delegata ne podržava.

Sreća pa je pitao Bošnjake i nije potpisao nešto sa čim se 99% Bošnjaka ne slaže inače, vjerovatno, ne bi preživio rat, ni on, ni država, niti Bošnjaci.

Nema nikakve sumnje da će Bošnjaci fizički eliminirati svakog onog koji danas pokuša potpisati Čoviću Herceg Bosnu. Taj takav potpis neće preživjeti!
RIOBOSS is offline  
Old 02.07.2017., 10:51   #6943
A tema se zove "BiH danas i sutra bez ratnih priča"
Blago vama, pamtite tko je ukrao kokoš tamo negdje u 6 ili 7 stoljeću, odmah po doseljenju. Zapeli ste u crnoj rupi, ali ova je specifična, usisava samo pozitivnu energiju/masu a sve ostalo ostavlja.
__________________
"Imamo Hrvatsku", povikaše lopovi, osnuju Domovina d.o.o. i rasprodaše zemlju nizašto.
Valium nation is my inspiration.
Tko je jamio, jamio, na Golom Otoku par godina onda čamio.
Uskok Marko is offline  
Old 02.07.2017., 10:55   #6944
Quote:
RIOBOSS kaže: Pogledaj post
Ono što je bilo dobro ne može se miješati sa onim što je bilo loše.

Upravo to je taktika Slobodana Praljka i Lučića, da svoje zločine u okviru Tuđmanove politike ispod stola pokušaju pokriti dobrim djelima iz okvira politke iznad stola.
Riki, a što si se navrzo na tog Lučića? To je neki profesor, istoričar, intelektualac, je li? Mislim, kako on može u istu ravan sa Praljkom koji je ipak đeneral i vojskovođa?
aleksije radicevic is offline  
Old 02.07.2017., 11:11   #6945
Quote:
RIOBOSS kaže: Pogledaj post
Nemam sad vremena, naravno da nije ni Alija bio nikakva cvjećka, ali ono što je objektivno kazati jeste to da Alija nije imao niti mogao voditi aktivnu politiku nego pasivnu koja je bila reakcija na prethodne poteze drugih. On je imao jako sužen manevarski prostor i nije se tu moglo nešto političariti...

Dobro znaš kako se Alija povukao sa pozicija filđan države na bošnjačkom saboru kada je vidio kako ga 99% delegata ne podržava.

Sreća pa je pitao Bošnjake i nije potpisao nešto sa čim se 99% Bošnjaka ne slaže inače, vjerovatno, ne bi preživio rat, ni on, ni država, niti Bošnjaci.

Nema nikakve sumnje da će Bošnjaci fizički eliminirati svakog onog koji danas pokuša potpisati Čoviću Herceg Bosnu. Taj takav potpis neće preživjeti!
U biti, tada je jedino razumno bila bošnjačko-hrvatska suradnja...puno toga nama je nejasno, posebno Posavcima. Mislim da olako koristiš pojmove smrtne kazne u raznim oblicima. Nakon nakaradnog Daytona nikome dlaka s glave falila nije. Što će u budućnosti biti to ne znamo. Osobno imam dojam da olako ignoriraš Hrvatsku i njene interese, mislim da ne poznaješ mentalitet toga dijela HR puka niti politiku... Hrvatska je od exju država vojno najjača s tendencijom povećanja razlike moći u odnosu na Srbiju. BiH je treća... Mi oružje ne trebamo zbog Mađarske i Kine nego zbog interesa u BiH i Srbije. Rolandus je u nekoliko navrata pokušavao napomenuti te interese RH kojih se odreći neće. Isto tako, Hrvati su prkosni, ponosni. Nemoj misliti da se riječi nečijih plaše kada su 91. pred jna stali.
dominik01 is offline  
Old 02.07.2017., 11:12   #6946
Quote:
rolandus kaže: Pogledaj post
Ajde neka smo i tu dilemu riješili, a da sad skinemo granice? Jel možemo mi kao braća postavljati malo table sa nazivima po Banjaluci, vi ste se dosad izživili
Pa imaju one "elektronske" table bilbordi.Uzmeš u zakup kod gradske uprave i staviš sadržaj kakav hoćeš.Može i ekonomska propaganda a može i politički.
Pućko is offline  
Old 02.07.2017., 11:36   #6947
Tko o čemu kurva o poštenju, pa tako i Musliman o poštenju svojih političara koji su pisali islamske deklaracije i jasno definirali kakvu državu žele.
Narod totalno obolio od ptsp-a koji 365 dana u godini trubi po forumima i društvenim mrežama o hagresiji, urotama protiv muslimana, izdajama, prodajama.
Muslimanski narod samo kao spužva upija ono što se servira od tkz državnih medija i to pozivanje na linč Hrvata i Srba šire dalje.
Mentalno zaostali u devedesetima više od 20 godina nakon rata, to se jasno može vidjeti i ovdje na forumu.
zrimo is offline  
Old 02.07.2017., 11:47   #6948
Quote:
COD2 kaže: Pogledaj post
Ne znam odakle crpiš podatke, ali ja znam da su zvanični rezutati popisa na nivou BiH objavljani u Sl. Glasniku BiH. Entitetski Sl. Glasnik to nije objavio. Naravno ako ti uopće znaš šta je Sl. Glasnik.
Nisu ti objavili čak ni rezutate one ankete koju je Dodik organizovao.
O ostalom... Samo polako.... Vrijeme je pred nama, jezik neće nestati, a ni presude sudova.
Ne znam da lii su rezultati referenduma objavljeni u Službenom glasniku ali znam da je 9 Januar proslavljen svečanije nego ikad.
U vezi vaših zapažanja da će biti ovo ili ono,interesovalo bi me da su to Vaši zaključci na osnovu Vaših promišljanja ili je riječ o citatima iz neke knjige proročanstava,nešto od vidovite Džemile sa kašikama na primjer ili je pak u pitanju nešto sasvim treće ?
Pućko is offline  
Old 02.07.2017., 12:06   #6949
Quote:
RIOBOSS kaže: Pogledaj post
Znači ti se baviš kloniranjem i višestrukim laganjem jer ti nije dovoljno što patološki lažeš sa ovim profilom, advokaturom osuđenim ratnim zločinima, revizijom ratnih događanja, fabriciranjem statistike, vrijeđanjem?
Wiki, wiki, pa to je krajnje bolesno...teška patologija!
Pa kako čovjek ne bi pomislio da nisi u najmanju ruku sin Ive Lućića, pa makar vanbračni?
Dragi Rio, jedine 2 osobe koje tu lažu i prijete si ti i tvoj sunarodnjak iz Saraya.
Dođe novi forumaš, odmah je moj klon ?
Zar to nije jadno i očajno ?
No dobro, i takvo ponašanje govori o mentalnom sklopu tvojih sunarodnjaka.
To je ona priča iz 19. st-a o "Srbiji i uhapšenom narodu", gdje jadan Pašaluk, pazi ti te priče, nema izlaz na more.
No to ponašanje je kontra pravila, tako da očekujem kazne za to i to uskoro.

@Aleksije, Lučić je špija (između ostalog) https://hr.wikipedia.org/wiki/Ivica_Lu%C4%8Di%C4%87
Nažalost, popušio je u Bugojnu (najvećem gradu SBŽa), da nije bilo tako, danas bi mnoge karte bile drugačije.
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Old 02.07.2017., 12:11   #6950
Vakufski musliman će Ocu nacije Aliji halaliti potpis kojim daje 48% BiH Srbima ali neće halaliti potpis da Hrvati imaju jednaka prava kao on temeljni gradžanin.
Ma sve će halaliti i to što je Bakir muslimane doveo na prosjački štap, halalit će 100 000 obećanih radnih mjesta za muslimansku raju, sve će halaliti samo neće to ako Hrvatima omogući ono što mu je ćaća potpisao da će Hrvati imati svoga člana predsjedništva i sami birati svoje predstavnike.
Tko šljivi muslimansku raju i što će BiH biti u blokadi, važno da njega gradžani Suljaga i Željkec uhljebe na kvotu Hrvata ili kako oni prevode na kvotu gradžana.
zrimo is offline  
Old 02.07.2017., 12:18   #6951
Da, njima je jedino bitno da Hrvatima crkne krava...
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Old 02.07.2017., 12:55   #6952
Quote:
aleksije radicevic kaže: Pogledaj post
Riki, a što si se navrzo na tog Lučića? To je neki profesor, istoričar, intelektualac, je li? Mislim, kako on može u istu ravan sa Praljkom koji je ipak đeneral i vojskovođa?
Lažni intelektualac, a ustvari vrhovni SIS-ovac koji je po prirodi funkcije bio direktno ili indirektno umješan u svaki ratni zločin nad Bošnjacima, a i nad Srbima.

Upravo taj Ivo Lučić je, zajedno sa Slobodanom Praljkom autor onoga što ja nazivam zaostavštinom zla - a to je konglomerat revizionističkih teorija koje perfidno miješaju istinu i laž, a kojeg je cilj revizija na međunarodnom sudu utvrđenih istina, te abolicija imenom i prezimenom odgovornih za nanošenje štete "hrvatskoj stvari" pod firmom borbe za hrvatsku stvar.

Ta zaostavština zla je temelj svakog sadašnjeg i svakog budućeg konflikta Bošnjaka i Hrvata uopće.

Kako imaš prilike da vidiš - osnovni efekti te zaostavštine zla jesu promptno odbacivanje iste od svih Bošnjaka i radikalizacija hrvatskog naroda u BiH što najviše šteti upravo hrvatskom narodu u BiH (imajući u vidu situaciju u kojoj se nalaze, te njihovu malobrojnost), a od tog hrvatskog naroda u BiH najviše šteti onom dijelu hrvatskog naroda koji je u Bosni, među Bošnjacima.

Neki rasplet će se desiti ove godine nakon konačne presude 6-orci koja će u prvi mah podići tenzije do neba, nakon čega će se:
1. tenzije smiriti i okrenuti nova stranica kako spada
2. tenzije podići sve do mogućeg izbijanja novog bošnjačko-hrvatskog rata

Sad za sad osnovni efekti te zaostavštine zla su u domenu autopropagande - odnosno propagande koja je usmjerena najviše prema BH Hrvatima, ali i desnoj sceni u RH. Time dolazi i do radikalizacije hrvatkog naroda...

Obrati pažnju na komunikaciju mene i ovog novog trola, odnosno klona (ne mislim da je wikijev niti sam to rekao. zašto? pa zbog toga jer ni u wikijev prilično crn obraz ne bi stala suluda tvrdnja da su hrvatske civilne žrtve Bugojna 450, kada znamo da su ukupne civilne i vojne žrtv Hrvata Bugojna negdje iznad 300 i to žrtve u ratu sa Srbima i u ratu sa Bošnjacima, a ukupne civilne i vojne žrtve Bugoja u bitci za Bugojno su 119 - a taj majmun je ustvrdio da su civilne žrtve Hrvata samo u bitci za Bugojno 450 - što je krajnje suludo), obrati pažnju na njegovu tvrdnju da je "rat na mom otoku" počeo 26. januara i okupacijom sela Dusine i moje iznošenje utvrđenih ćinjenica o okupaciji HVO-a 2 grada i 2 općine 1992. godine, te okupacije 4 sela i totalnog napada na G.Vakuf i N.Travnik u januaru 1993. godine...

Rekao bih da su trolovi kao ovaj novi u suprotnosti i sa tvrdnjama odbrane samo Praljka koji pokušava početak rata smjestiti u juni 1993. godine, te iz presude izostaviti opšti napad na G.Vakuf i N.Travnik u januaru 1993. godine čime bi odbrana stekla uslove da dokine UZP.

I upravo u tome se ogleda ta zaostavština zla - u radikalizaciji mase hrvatskih omladinaca koja u apologiju ratnih zločina i zločinačke paradržave priča maloumne gluposti i time nanosi štetu hrvatskoj stvari kako god da je definiraš - služi se netačnom faktografijom i zlorabi netačnu faktografiju i same žrtve kojih naravno da jeste bilo - u krajnje prljave svrhe...


Bošnjaci na to ne pristaju jer i zašto bi? Mi nismo izgubili rat, nismo ga ni dobili ali daleko od toga da smo ga izgubili! I zašto bi mi pristali na reviziju historije na svoju štetu da bi se izvuklo par odgovornih guzica?

Poput Praljkove koji npr. državnim novcem RH (koji je pokrao) 20+ godina nakon rušenja starog mosta finansira studije kao su most srušili Bošnjaci? Koji uzima učešće u podmetanju smiješno bijednih falsifikata fantomske naredbe Arifa Pašalića da se most sruši u kojoj on koristi hrvatski jezik iako ni u jednoj drugoj naredbi nije koristi hrvatski jezik (dobro ovo je efekat bumeranga gdje radikalizirana omladina pokušava da dadne doprinos, ali budući da je neobrazovana načini štetu samom Praljku)...


EDIT:
Gledaj majke ti tog Lučića, lažnog povjesničara i stvarnog špijuna kako i na koji način odgovara stvarnom povjesničaru Josipu Jurčeviću:
https://narod.hr/hrvatska/ivo-lucic-...-da-radio-udbu
Quote:
Povjesničar i general Ivo Lučić na svom je Facebook profilu odgovorio na optužbe povjesničara Josipa Jurčevića koji ga je u emisiji Bujica prozvao da je radio za Udbu i protiv hrvatskih generala.
Odgovor:
Quote:
“Unutar znanstvene zajednice poznato je kako Josip Jurčević nije sklon radu s dokumentima. On radije “divani”. Prilažem dokument koji je objavljen u Večernjem listu 13.11.2016. iz kojega je vidljivo kada, kako i na čiji prijedlog sam došao u MUP. Dodajem i 3 reakcije (pokušaja kompromitacije) srbijanskih medija na moje imenovanje i rad. Molim sve ovisnike o Bujici i Jurčevićeve poklonike da polako čitaju kako bi razumijeli što se u BiH dogodilo 18.11.1990. Onima kojima ni nakon toga nije jasno o čemu se ovdje radi neka mi se skinu sa zida. To vrijedi i za “mirotvorce” koji jako žale što se “naši” svađaju. Ja se ni s kim nisam svađao niti su gore navedeni moji.”, napisao je Lučić u objavi-
Taj kamenjarski udbaš uopće se ne libi da svojom naširoko poznatom perfidnom mješavinom istine i laži napadne originalne i domicilne Hrvate i to redom: Josipa Jurčevića - povjesničara; Bujaneca - ekstremno desnog novinara te sve druge njegove neistomišljenike koje naziva "ovisnicima o Bujici" i traži da mu se skinu sa zida!!!

A ovi ovdje na forumu su ti redom upravo Lučićeva (i Praljkova) ideološka kopilad koja pišu za spas par guzica krajnje sumnjivih po svakom osnovu, pa i ratnoprofiterskom na štetu hrvatske stvari.

Zadnje uređivanje RIOBOSS : 02.07.2017. at 13:10.
RIOBOSS is offline  
Old 02.07.2017., 12:59   #6953
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
Da, njima je jedino bitno da Hrvatima crkne krava...
Nije nama važno da Hrvatima crkne krava nego nam je važno da hercegčetnicima crkne krava, odnosno tele jer je krava u hapsu zbog toga što je u saradnji sa vukovima izujedala ovcu i zbog toga što je tele hranila otrovnim mlijekom.

Pored te otrovne i bijesne krave imaju Hrvati još masu drugih krava kojima želimo sretnu ispašu i dug život!

Realno, i u hrvatskom i u bošnjačkom je interesu da ta bijesna i otrovna krava što prije crkne kako se otrov i bjesnilo ne bi proširilo i na ostale krave, te na ovce koje pasu odmah na livadi pored.

Vukovi, naravno, sjede u hladovini i arlauču pobjedničkim i jezivim urlicima.

Zadnje uređivanje RIOBOSS : 02.07.2017. at 13:18.
RIOBOSS is offline  
Old 02.07.2017., 13:02   #6954
Quote:
zrimo kaže: Pogledaj post
Vakufski musliman će Ocu nacije Aliji halaliti potpis kojim daje 48% BiH Srbima ali neće halaliti potpis da Hrvati imaju jednaka prava kao on temeljni gradžanin.
Ma sve će halaliti i to što je Bakir muslimane doveo na prosjački štap, halalit će 100 000 obećanih radnih mjesta za muslimansku raju, sve će halaliti samo neće to ako Hrvatima omogući ono što mu je ćaća potpisao da će Hrvati imati svoga člana predsjedništva i sami birati svoje predstavnike.
Tko šljivi muslimansku raju i što će BiH biti u blokadi, važno da njega gradžani Suljaga i Željkec uhljebe na kvotu Hrvata ili kako oni prevode na kvotu gradžana.
Gledaj, Alija je potpisao, ali je potpisao i Tuđman.

Što se tiče Bakira - jebo te on i ti njega, uključujući i vješticu.

Ne da nikad nisam slova napisao u njegovu odbranu nego upravo suprotno - non stop ga napadam.
RIOBOSS is offline  
Old 02.07.2017., 13:07   #6955
Quote:
RIOBOSS kaže: Pogledaj post
Gledaj, Alija je potpisao, ali je potpisao i Tuđman.

Što se tiče Bakira - jebo te on i ti njega, uključujući i vješticu.

Ne da nikad nisam slova napisao u njegovu odbranu nego upravo suprotno - non stop ga napadam.
ovo sam našao. to je novinar pisao. možda uspijem i onaj bitan jednoga bosanskoga disidenta koji detaljnije opisuje neke događaje koji se ovdje pominju https://novinar.me/2015/10/19/da-te-...o-jugoslavija/
dominik01 is offline  
Old 02.07.2017., 13:17   #6956
Quote:
dominik01 kaže: Pogledaj post
ovo sam našao. to je novinar pisao. možda uspijem i onaj bitan jednoga bosanskoga disidenta koji detaljnije opisuje neke događaje koji se ovdje pominju https://novinar.me/2015/10/19/da-te-...o-jugoslavija/
A gledaj, šta je Bakir Izetbegović učinio Bošnjacima i žrtvama Genocida onim imenovanjem Sakiba Softića koji se lažno predstavljao kao agent - prilikom ulaganja revizije?

Bukvalno se popišao na rane žrtvama i onda utrljao sol!


Ono što jeste činjenica je to da je Alija Izetbegović kada je shvatio da ga 95% ili više Bošnjaka ne podržava u politici filđan države - reterirao i odstupio od iste još 1993. na bošnjačkom saboru, nakon čega je nastavio suptilnu borbu niskog intenziteta protiv BiH.

Bakir to čini mnogo nesuptilnije, ali ni on nema muda da ide protiv volje 95% ili više Bošnjaka.

Mi smo vrlo svjesni toga da bi on odmah danas potpisao Herceg Bosnu Draganu Čoviću samo kako bi dobio svoj begovat u kojem bi se promptno i brutalno razračunao sa svakom opozicijom u maniru Sultana, te formalno postao Veliki vezir.
RIOBOSS is offline  
Old 02.07.2017., 13:34   #6957
Quote:
RIOBOSS kaže: Pogledaj post
A gledaj, šta je Bakir Izetbegović učinio Bošnjacima i žrtvama Genocida onim imenovanjem Sakiba Softića koji se lažno predstavljao kao agent - prilikom ulaganja revizije?

Bukvalno se popišao na rane žrtvama i onda utrljao sol!


Ono što jeste činjenica je to da je Alija Izetbegović kada je shvatio da ga 95% ili više Bošnjaka ne podržava u politici filđan države - reterirao i odstupio od iste još 1993. na bošnjačkom saboru, nakon čega je nastavio suptilnu borbu niskog intenziteta protiv BiH.

Bakir to čini mnogo nesuptilnije, ali ni on nema muda da ide protiv volje 95% ili više Bošnjaka.

Mi smo vrlo svjesni toga da bi on odmah danas potpisao Herceg Bosnu Draganu Čoviću samo kako bi dobio svoj begovat u kojem bi se promptno i brutalno razračunao sa svakom opozicijom u maniru Sultana, te formalno postao Veliki vezir.
Vjerojatno bi, iako mislim da gazde su negdje drugdje i promjena bez njihova odobrenja nema. I ova pljačka naroda po svim državama bivše yu odobrena je negdje vani. Reci, što bi po tvome bošnjaci trebali uraditi ako RS pokuša odcjepljenje, i još, što bi teže podnio, odcjepljenje RS ili priznanje HZ HB u cjelovitoj BiH. Meni osobno, kao Posavcu ni jedan scenarij nikakvu korist ne donosi?
dominik01 is offline  
Old 02.07.2017., 13:43   #6958
Koji lik, čuj Tuđman potpisao, pa nije Tuđman glumio presjednika BiH, po tvojoj verziji istorije Tuđman je bio hagresor, šta se onda Alije i Bošnjaka ima pitati njegov potpis?
Predsjednik tkz RBiH i navodno po takiji svih njenih naroda i gradžana potpisao i međunarodno ovjekovječio Republiku Srpsku na 48% države kojoj je bio predsjednik, dobro nelegalan ali to je već druga priča.

Bakir Izetbegović je legalni predstavnik Bošnjaka, izabran na legalnim izborima, bošnjačkim glasovima.
Ta nisu ga izabrali Hrvati i Srbi.
Kad izaberete Suljagića, Bajrovića ili Komšića onda probajte s tom takijom, demokratska većina muslimanskog življa u BiH izabrala svoje legalne predstavnike.

Gradžani mogu trubiti o većini ali nemaju legalitet da predstavljaju niti onih 3,7% Ostalih jer i ti Bosanci, Muslimani, Romi i ostali glasaju za SDA i bega Bakira.
zrimo is offline  
Old 02.07.2017., 13:46   #6959
Quote:
zrimo kaže: Pogledaj post
Vakufski musliman će Ocu nacije Aliji halaliti potpis kojim daje 48% BiH Srbima ali neće halaliti potpis da Hrvati imaju jednaka prava kao on temeljni gradžanin.
Ma sve će halaliti i to što je Bakir muslimane doveo na prosjački štap, halalit će 100 000 obećanih radnih mjesta za muslimansku raju, sve će halaliti samo neće to ako Hrvatima omogući ono što mu je ćaća potpisao da će Hrvati imati svoga člana predsjedništva i sami birati svoje predstavnike.
Tko šljivi muslimansku raju i što će BiH biti u blokadi, važno da njega gradžani Suljaga i Željkec uhljebe na kvotu Hrvata ili kako oni prevode na kvotu gradžana.
Ne vrijedi da žale za onim što je otišlo,važniji im je vrabac (FBiH) u ruci, nego golub (BiH) na grani a i ravnopravnost u FBiH bi taj entitet učinila sasvim nefunkcionalnim.Ustvari,možda i ne bi ali se kreirala mogućniost potpune nefunkcionlanosti.
Pućko is offline  
Old 02.07.2017., 13:58   #6960
Opet ratna propaganda muslimana, šta je onaj tvoj omiljeni haški sud prvostupanjski presudio o starom mostu?
Ili presude samo vrijede za onaj dio koji vama odgovara, ali gdje ne taj Bošnjaci ne prihvaćaju, to je urota Zapada i Židova protiv Muslimana?
Tu muslimansku propagandu prodaju raji na klixu pa ih loži

Haški sud presudioda je Stari most bio je legitiman vojni cilj, dakle HVO imao legitimno pravo da ga gađa.
Sudac Jean Claude Antonetti poručio tužiteljstvu kako nisu uspjeli dokazati da je HVO srušio Stari most.
Sad pripremite kamere i opet probajte sa štapinom, ovaj put pokušajte malo manje traljavije.

Nisu ni Hrvati izgubili rat u BiH i neće prihvatiti nikakve revizije, pogotovo jer dobro znaju da bi ga vi izgubili bez pomoći Hrvata u ključnim trenucima opstanka BiH.
Ne znam tko revizira povijest i kome je to omiljena aktivnost, kako nedavna tako i malo davnija od islama prije islama, turskog oslobađanja, hrvatskih oslobađanja dijelova BiH itd.
Sve bitke koje je dobio HVO protiv srpskog agresora danas tzv. Armija RBiH slavi kao svoje pobjede. Lažu djecu i svoj narod, ali ne može se istina sakriti.

Zavijali su vukovi bezbrižno i samouvjereno ne tako davno po BiH i RH na ustašku kravu, samo umjesto krave istjerali Tigrove, Paukove, Pume, Sokolove, Kune, Jastrebove.
Samo naprijed pokušajte opet zavijati.
zrimo is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:54.