Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.01.2017., 22:09   #1
ponasa se bolesno posesivno

Dobar dan. Ovako krece neka prica s njim , nez odakle pocet. Dakle upoznali smo se prek jedne str i to je krenulo. U pocetku bili smo psp, rekao je prijatelji i vidjet cemo kak ce to dalje ic, kao i nesto vise od psp. grlio me ,drzao za ruku u javnosti, davao puse svako malo i nije bio svaki put sex, nekad smo se nalazili i bez, predlagao je i kino.sve bilo normalno. I ja sam napravila veliko s**** 2 velike greske. Stari ga je jednom zvao da ide doma, i ja sam napravila neki svoj ispad nisam ga htjela pustit,i pocela sam dramit pa je rekao si drogirana, ja sam to vise ironicno, ali on je to bas ozbiljno shvatio. Poslije sam radila neki lazni profil nesto uglavnom on je sazno mozda, neznam, sumnjao je. I od tada ajmo reci sve nizvodno, cudan je, dvaput me za sex odjebao a zeli se nalazit. i ja se trudim. A nema drugu to da prekrizimo to znam, i zbrisao je stranicu na drustvenoj mrezi za upoznavanje. I sad on poceo neke svoje ispade da nuzno sex kad se nademo, a prije nije tako bilo, sta se s tim dogadajem toliko promijenilo. sad se ja osjecam kriva donekle ipak pa na neki nacin pristajem na sve. Ja sam pristala na taj sex, meni pase psp da da vidim dokle ide. Lud je bolestan ima neka svoja pravila kaze da se nesmijem s nikim osim s njim j*****, da mu moram uvijek bit sredena, ocekuje da mi je gospodar da me kontrolira, svako malo pita da li imam jos nekog uz njega, neke bolesne izjave recenice ima, hoce me kontrolirat upravljat samnom. I sta se toliko od onog dogadaja promijenilo a fkt velim nije ko prije onog. Ali te bolesne izjave da ja nesmem nikog imat. Da mi zeli bit vladat. Sto mislite o cijeloj situaciji
Madonia is offline  
Old 29.01.2017., 22:15   #2
To onaj isti psp u kojeg si se zaljubila i nadala se da ćete započeti vezu na prošloj temi? I sada je on posesivan ako te želi samo za sebe? Jesam to dobro pohvatao?

Ako fakat imaš 21 godinu tek, onda ti je moj savjet da to završiš i probaš steći još iskustva u ljubavi prije nego se zapetljaš do kraja u glavi. Očito je tu nekakav sukob između onoga što želiš i što imaš vještine ostvariti.
Zek0slav is offline  
Old 29.01.2017., 22:18   #3
Majko mila....ponekad mislim da netko namjerno pise i izmislja ove teme...

Moras se nauciti biti cura prije svega. Ne mozes biti u vezi i slobodna u isto vrijeme. Jer svi bi imali nekoga za svaki dan, ali pet mogucnosti sa strane...
Moras se odluciti sto u stvari zelis.
To sto si s nekim u vezi a on ne zeli da se j**** sa strane, nije posesivnost...
avelina is offline  
Old 29.01.2017., 22:33   #4
Opet ona
anđeo tame is offline  
Old 29.01.2017., 23:28   #5
Quote:
avelina t kaže: Pogledaj post
Majko mila....ponekad mislim da netko namjerno pise i izmislja ove teme...

Moras se nauciti biti cura prije svega. Ne mozes biti u vezi i slobodna u isto vrijeme. Jer svi bi imali nekoga za svaki dan, ali pet mogucnosti sa strane...
Moras se odluciti sto u stvari zelis.
To sto si s nekim u vezi a on ne zeli da se j**** sa strane, nije posesivnost...
avelina molim te da curu pustiš da sama odluči želi li imati nekog sa strane ili ne
Naturalherc is offline  
Old 29.01.2017., 23:44   #6
a da se ne ponaša posesivno onda bi pisala da misliš da ga boli briga
Nihilizam is offline  
Old 29.01.2017., 23:59   #7
Quote:
andjeo29 kaže: Pogledaj post
Opet ona
Prepoznala sam je po 'drzanju za ruku' i prijedlogu za kino.

Ali ok, dodala je neke detalje.

Madonia, valjda ti ne treba forum da bi znala da nije u redu sto te zeli kontrolirati. Bjezi od njega, bices mi zahvalna jednog dana ako to ucinis.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Old 30.01.2017., 00:02   #8
Jel to ona wanna be manipulatorica?
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Old 30.01.2017., 00:11   #9
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Jel to ona wanna be manipulatorica?
Polako, praksom do savršenstva.
MrDeadpool is offline  
Old 30.01.2017., 00:13   #10
Quote:
Naturalherc kaže: Pogledaj post
avelina molim te da curu pustiš da sama odluči želi li imati nekog sa strane ili ne
Srce oprosti
Nije bilo namjerno
avelina is offline  
Old 30.01.2017., 00:21   #11
Kaj je to psp
betty boop 1 is offline  
Old 30.01.2017., 00:32   #12
Quote:
betty boop 1 kaže: Pogledaj post
Kaj je to psp
Prijatelji S Povlasticama valjda ili FF. Onaj odnos u kojem se ljudi jebu, a u kojem nema ni P od prijateljstva.
Hildegard is offline  
Old 30.01.2017., 00:52   #13
Ja uopće ne razumijem kaj ti hoćeš ?

Ušla si u čudan odnos na čudan način , napravila čudne stvari i sad te čudi čudna situacija i čudno ponašanje čudnog tipa ?

Ili ?
lara79 is offline  
Old 30.01.2017., 02:04   #14
Quote:
Hildegard kaže: Pogledaj post
Prijatelji S Povlasticama valjda ili FF. Onaj odnos u kojem se ljudi jebu, a u kojem nema ni P od prijateljstva.
Bitno da nije ptsp,iako u ovom slucaju ni to nije iskljuceno
Naturalherc is offline  
Old 30.01.2017., 09:57   #15
Quote:
Madonia kaže: Pogledaj post
Dobar dan. Ovako krece neka prica s njim , nez odakle pocet. Dakle upoznali smo se prek jedne str i to je krenulo. U pocetku bili smo psp, rekao je prijatelji i vidjet cemo kak ce to dalje ic, kao i nesto vise od psp. grlio me ,drzao za ruku u javnosti, davao puse svako malo i nije bio svaki put sex, nekad smo se nalazili i bez, predlagao je i kino.sve bilo normalno. I ja sam napravila veliko s**** 2 velike greske. Stari ga je jednom zvao da ide doma, i ja sam napravila neki svoj ispad nisam ga htjela pustit,i pocela sam dramit pa je rekao si drogirana, ja sam to vise ironicno, ali on je to bas ozbiljno shvatio. Poslije sam radila neki lazni profil nesto uglavnom on je sazno mozda, neznam, sumnjao je. I od tada ajmo reci sve nizvodno, cudan je, dvaput me za sex odjebao a zeli se nalazit. i ja se trudim. A nema drugu to da prekrizimo to znam, i zbrisao je stranicu na drustvenoj mrezi za upoznavanje. I sad on poceo neke svoje ispade da nuzno sex kad se nademo, a prije nije tako bilo, sta se s tim dogadajem toliko promijenilo. sad se ja osjecam kriva donekle ipak pa na neki nacin pristajem na sve. Ja sam pristala na taj sex, meni pase psp da da vidim dokle ide. Lud je bolestan ima neka svoja pravila kaze da se nesmijem s nikim osim s njim j*****, da mu moram uvijek bit sredena, ocekuje da mi je gospodar da me kontrolira, svako malo pita da li imam jos nekog uz njega, neke bolesne izjave recenice ima, hoce me kontrolirat upravljat samnom. I sta se toliko od onog dogadaja promijenilo a fkt velim nije ko prije onog. Ali te bolesne izjave da ja nesmem nikog imat. Da mi zeli bit vladat. Sto mislite o cijeloj situaciji
Ti si počela s bolesnom posesivnošću, onda je on odgovorio istom mjerom. Mada, meni se čini da je on bio takav od početka, samo mu je trebao okidač. Vjerojatno će biti samo gore, jedino logično rješenje je prekid ove smijurije od odnosa. No, sumnjam da ćeš to napraviti jer si očajna... očajno se držiš lika koji te tretira kao smeće. Žalosno koliko takvih ljudi ima...

A vezano za tebe... odrasti, radi na samopouzdanju... pošto ćeš teško sama uspjeti napredovati po tom pitanju, mislim da je najbolje da potražiš pomoć psihologa.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Old 30.01.2017., 10:06   #16
Ti se uhvatila tog lika ko pijan plota.
Ne znas popustiti?
Nece dobro zavrsiti ta tvoja "opsesija"..
Zasto uopce pristajes na sva ta sranja,ponizenja..? Nitko nije tako bogomdan da se zbog njega seve gazi..
Ne postujes vlastitu sebe i ustvsri vise grjesis ti koja sebi to cinis,pa tek onda on koji se na to nadoda..
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Old 30.01.2017., 10:28   #17
Quote:
Zasto uopce pristajes na sva ta sranja,ponizenja..?
Faza takmičenja s drugim curama.
VDCOTO is offline  
Old 30.01.2017., 10:35   #18
Quote:
VDCOTO kaže: Pogledaj post
Faza takmičenja s drugim curama.
Kriva tema
avelina is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:20.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger