Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.03.2014., 20:30   #21
kolika je cijena 3 puta tjedno u zagradu?
helobok is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2014., 20:58   #22
Mislim da je 275 jutarnji termin, 295 normalni termin, a za studente/umirovljenike je oko 250 ujutro neograničeno
gemmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2014., 19:20   #23
Quote:
Odin335 kaže: Pogledaj post
Tražim neku teretanu sa ok cijenama, do 200kn a da bar 3 puta tjedno se može ići, ili 4 puta nije bed
Cosmo gym iznad ekonomskog fakulteta.
Neograničeno dolaska 200kn.
Mislim da je 2X 165kn
3X 180-185kn
Za studente,ne znam kako je inače.
Nixxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2014., 16:42   #24
Dajte neku dobru teretanu u Rijeci. Da je ok osoblje i sve.
__________________
Yes, we can!
Momak 90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2014., 17:04   #25
U Ri su mi najbolje Blue gym i Fitness Centar zagrad, a pred neki dan se otvorila i nova teretana na terminalu, 250 kn bio trebalo biti cijena za neograniceno vjezbanje, i 2 sata parkinga ukljuceno u to.
gemmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2014., 17:37   #26
Da, vidio sam tu Fitness klub 7 na terminalu. Tu bih mogao ići vidjeti kako to izgleda. Parking mi ne treba.
__________________
Yes, we can!
Momak 90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2014., 10:55   #27
Kakav je Scorpion po vama?
__________________
Yes, we can!
Momak 90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2014., 09:37   #28
je bio netko u tom fitness 7 na terminalu? kako izgleda?
red pepper is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2014., 13:27   #29
Ja ću ići ovih dana pa javim dojmove. Iz više izvora sam čuo da je top.
__________________
Yes, we can!
Momak 90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2014., 15:12   #30
Super, javi kad odes svakako!
red pepper is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2014., 22:05   #31
Thumbs up

Meni je Fitness u Zagradu najbolji. Imaju dobro osoblje, vrlo je cisto i imaju neke sprave koje drugi nemaju.
FitnessMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2014., 23:15   #32
A koja je cijena neogranicenih dolazaka u zagradu?jer u tom fitness 7 je navodno 250kn,a i daju gratis 2 sata parkinga..to mi se cini dobro..
red pepper is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2014., 23:05   #33
Nije mi se ta teretana Scorpion nešto svidjela. Fitneess studio S na Zametu koji je u sklopu dvorane mi je puno bolji. On je moderan a ova teretana je baš zastarjela. Otvorila se 1994. i koliko vidim ništa nije modernizirana od onda. Stari parketi, stari ormari u svlačionicama, wc-mi se ne sviđaju. Ima jedna traka za trčanje i nema puno sprava. Koliko mi se čini i one su starijega datuma. Teretana ima super položaj u centru grada no ne mislim tamo ići konstantno.

Bio sam i u ovoj novoj Fitnes klubu 7 na Terminalu i učlanio sam se. 250kn neograničeno mjesec dana. Super je. To je više fitness za rekreaciju i kondiciju i jačanje mišića. Ima klasične elementarne sprave, a sad mislim da nema nekih sprava za naprednije korisnike bildere.
__________________
Yes, we can!
Momak 90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2014., 02:44   #34
Quote:
Nixxx kaže: Pogledaj post
Cosmo gym iznad ekonomskog fakulteta.
Neograničeno dolaska 200kn.
Mislim da je 2X 165kn
3X 180-185kn
Za studente,ne znam kako je inače.
2x tjedno je 200kn, 3x tjedno 220kn, 4x 240kn, 5x 260kn i 6x 275kn
__________________
"I'm proud of what I achieved there, but a life built on memories is not much of a life." - Eric Cantona

"U životu sam mnogo novca potrošio na alkohol, lijepe žene i brze automobile. Ostatak sam spiskao na gluposti." - George Best
Odin335 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2014., 09:32   #35
Ja volim trčati i Biviom, uz more. Prigradska je linija, brzo se dođe a staza je ugodna za trčanje.
__________________
💪One day you may 💪
➢ My Facebook Page: 👌 | | YouTube kanal: 👌
➢ Instagram: @marina_lifts
marina101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2014., 14:36   #36
I lukobran je odlican za trcanje..
red pepper is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2014., 14:20   #37
Na Kostreni uz more također je lijepo trčati. To nije Rijeka ali je blizu.
__________________
Yes, we can!
Momak 90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 14:08   #38
Užasno loša iskustva imam sa fitnes centrom Top Form. Tip koji tamo radi se ponaša potpuno neprimjereno prema ženama, boja otpada sa zida i neuredno je. Valjda se zato stalno reklamira premo ovih ponuda.
Upisala sam prije mjesec dana fitnes 7. Prilicno sam zadovoljna. Svi su ok. Nije za neke napredne korisnike. Ali je čisto, povoljno i nije gužva (za sad).
__________________
Look, we're basically on earth to shit and fuck. So unless your job's to help people shit or fuck, it's not that important, so relax
Amica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2014., 15:54   #39
Quote:
Momak 90 kaže: Pogledaj post
Nije mi se ta teretana Scorpion nešto svidjela. Fitneess studio S na Zametu koji je u sklopu dvorane mi je puno bolji. On je moderan a ova teretana je baš zastarjela. Otvorila se 1994. i koliko vidim ništa nije modernizirana od onda. Stari parketi, stari ormari u svlačionicama, wc-mi se ne sviđaju. Ima jedna traka za trčanje i nema puno sprava. Koliko mi se čini i one su starijega datuma. Teretana ima super položaj u centru grada no ne mislim tamo ići konstantno.

Bio sam i u ovoj novoj Fitnes klubu 7 na Terminalu i učlanio sam se. 250kn neograničeno mjesec dana. Super je. To je više fitness za rekreaciju i kondiciju i jačanje mišića. Ima klasične elementarne sprave, a sad mislim da nema nekih sprava za naprednije korisnike bildere.
Ja se bas planiram uclaniti u Fitnes klub teminal... treba mi nesto za pocetnika tako da mi nisu potrebne neke napredne sprave a ovo mi se cini dosta lijepo, novo i povoljno..

Samo pitanje, ako zelim da mi netko napravi program kada dodem 1. put da li se to placa i ako da koliko? Znaci ne da osobni trener bude samnom svaki put nego cisto da me provedu 1. put po spravama i naprave mi kako da sama vjezbam dalje?

I ja sam bila u top formu,,na pilatesu (vodio je vlasnik),,bilo je ok ali nerviralo me sto on nije pokazivao vjezbe (meni je to smetalo jer nisam nikada bila prije na pilatesu pa mi je trebalo da mi netko ispravno pokaze)...bila sam i na jogi, to je vodila jedna cura i bilo je super...

Quote:
red pepper kaže: Pogledaj post
A koja je cijena neogranicenih dolazaka u zagradu?jer u tom fitness 7 je navodno 250kn,a i daju gratis 2 sata parkinga..to mi se cini dobro..
Zagrad je 350kn neograniceno + 150 kn da ti netko napravi program,,bas sam pitala neki dan...

Bila sam i u Scorpion-u (ako je to ona na potoku) ali davno i znam da je bilo lose,,jako je mala, polozaj je takav da te svi vise s ulice i uvijek su bili ogromni redovi i cekanje za sprave... mozda se sada nesto promijenilo, ne znam
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2014., 00:08   #40
Quote:
Galadriel kaže: Pogledaj post
Zagrad je 350kn neograniceno + 150 kn da ti netko napravi program,,bas sam pitala neki dan...
kada ti se napravi program da li trener radi povremeno s tobom ili ti samo pokaže vježbe i dalje radiš sam? išla
sam ja (davno) prije u teretanu i recimo da znam vježbe ali nekako bi mi sada više pasalo da me netko (trener)
tlači sa strane

razmišljam da se učlanim u Zagrad iako osobno ne volim nova fancy mjesta, zapravo dvoumim se između Zagrada i vibracijskog treninga u Dobre vibracije (za ovo drugo neki govore da je dobro, međutim dosta ljudi misli da tamo samo stojiš i očekuješ da ćeš utegnuti tijelo, pa od tuda dolazi i dosta negativnih komentara...rade se normalno vježbe samo na vibracijskog spravi)
__________________
Ne budite oni koji cijeli tjedan čekaju petak, cijelu godinu čekaju ljeto i cijeli život sreću!
Mrs. T is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:16.