Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.08.2014., 06:54   #41
Nemam bas iskustva s teretanama zato se i raspitujem okolo sada prije nego sto krenem negdje ali koliko sam ja služila zenu 150kn je da ti naprave trening i provedu te jednom. Vjerovatno možeš ti imati trenera svaki put uz tebe ali to se onda naplaćuje dodatno svaki put

Ali mislim da i ako ne platis za taj osobni program da te provedu free po spravama kada 1. put dodes. Mislim da bil to tako trebao biti svugdje (nadam se )
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2014., 09:23   #42
Mislim da nema smisla da prvi put dođeš u teretanu i ne provedu te po njoj.
To bi svakako trebalo biti besplatno.
Ja sam bila u BlueGymu jednom i proveli su me.
__________________
💪One day you may 💪
➢ My Facebook Page: 👌 | | YouTube kanal: 👌
➢ Instagram: @marina_lifts
marina101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2014., 13:31   #43
pitala sam baš frendicu koja je išla u Zagrad, kaže da dođe dodatnih (što smo već utvrdili) 150 kn da ti se napravi trening i trener ti pokazuje kako pravilno radiš vježbe, a ako baš hoćeš da te nadgleda i radi s tobom onda je to svaki mjesec +150 kn
__________________
Ne budite oni koji cijeli tjedan čekaju petak, cijelu godinu čekaju ljeto i cijeli život sreću!
Mrs. T is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2014., 13:32   #44
Da i ja se nadam,,a sa ovih 150kn je uz to da te provedu ti naprave plan za vjezbanje s kojim kasnije vjezbas sam.
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2015., 14:46   #45
Zasitio sam se teretane na Terminalu. Nije loša ali sve dosadi. Popodne bude stvarno previše ljudi.

Kakve su te teretane Zagrad i na Pećinama? Jesu li bolje opremljene od ove na Terminalu?
__________________
Yes, we can!
Momak 90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2015., 12:34   #46
Osobni trener za pocetnika, bodybuilding?
Cijena za recimo 2 put tjedno, sat?
Silence, please is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2015., 07:44   #47
Ima tko iskustva s teretanom Ri Studio Fitness, još se bave i s plesom by Ivona Brnelić, nalaze se na Marinićima?
CakanoAlen is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 14:33   #48
Quote:
CakanoAlen kaže: Pogledaj post
Ima tko iskustva s teretanom Ri Studio Fitness, još se bave i s plesom by Ivona Brnelić, nalaze se na Marinićima?
ja sam isla tamo prije nekoliko godina dok su jos bili u gradu i bila jako zadovoljna. mislim da je minimum bio 2x tjedno, a za vise do neograniceno se nadoplacivalo. svaki dan bi na rasporedu bila 2-3 razlicita treninga i unaprijed si mogao sloziti raspored za sljedeci tjedan: npr. pon pilates, uto target, sri spinning, cet opet pilates i sl. na marinicima je koliko cujem i teretana pa se mozda to isto moze kombinirati s vodjenim treninzima.
monama is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 17:25   #49
Quote:
monama kaže: Pogledaj post
ja sam isla tamo prije nekoliko godina dok su jos bili u gradu i bila jako zadovoljna. mislim da je minimum bio 2x tjedno, a za vise do neograniceno se nadoplacivalo. svaki dan bi na rasporedu bila 2-3 razlicita treninga i unaprijed si mogao sloziti raspored za sljedeci tjedan: npr. pon pilates, uto target, sri spinning, cet opet pilates i sl. na marinicima je koliko cujem i teretana pa se mozda to isto moze kombinirati s vodjenim treninzima.
Za teretanu i jesam zainteresiran na Marinićima, konkretno njihov program Body Transform. 3x tjedno, pon, sri i pet. Imaju vođenje trenera tijekom treninga, što mi je
CakanoAlen is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2015., 15:13   #50
Quote:
CakanoAlen kaže: Pogledaj post
Za teretanu i jesam zainteresiran na Marinićima, konkretno njihov program Body Transform. 3x tjedno, pon, sri i pet. Imaju vođenje trenera tijekom treninga, što mi je
Jesi možda krenuo na Body Transform? Mene isto zanima, ali voljela bih čuti iz iskustvo iz prve ruke
__________________
I`m a hopeless romantic with a dirty mind who has high standards.
*Dragonlady* is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2015., 09:54   #51
Quote:
*Dragonlady* kaže: Pogledaj post
Jesi možda krenuo na Body Transform? Mene isto zanima, ali voljela bih čuti iz iskustvo iz prve ruke
Krećem ovaj tjedan, tj. idem se upisat, a mislim i odma odradit trening.
Javim se ovdje kroz koji dan.
CakanoAlen is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2015., 21:25   #52
Zna li netko kakva je teretana Power House na Zametu? Vidio sam je samo u prolazu, nisam stigno škicnut pa me zanima ako neko ima više informacija o njoj.
mujila is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2015., 21:18   #53
Zna li netko neki dobar crossfit u Ri? Tu mislim i da su treneri dobri ljudi. Thx
__________________
Yes, we can!
Momak 90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2015., 19:38   #54
Ide netko možda Studio S na Zametu? Da li koriste klimu ili ne i da li imaju spravu za leg press i one posebne tephie tj. podlogu za mrtvo dizanje?

Hvala na pomoći. Mislim krenuti idući tjedan u taj gym
*Sandokan* is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2015., 01:13   #55
kakvi su tusevi i svlacionice u studio s na zametu, koliko ima bencha?
masaccio is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2015., 03:48   #56
blue gym ima jako puno opreme + novije opreme al je zato i dosta skuplji
xoc is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2015., 14:49   #57
pa čovječe ja pitam za studio s na zametu
masaccio is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2016., 08:54   #58
ima li negdje u rijeci medicinsko vježbanje, ono nešto tipa fizikalne terapije
neprikosnovena is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2016., 09:12   #59
Ima netko iskustva s Princess fitness centrom u Ruzicevoj? Razmisljam da uzmem njihovu clanarinu (lokacija mi full odgovara), ali sam procitala na njihovoj FB stranici lose kritike, pa sad vise ni sama ne znam da li da idem tamo ili ne...


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
And did they get you to trade your heroes for ghosts?
Hot ashes for trees?
Hot air for a cool breeze?
Cold comfort for change?
Do.K. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2016., 09:23   #60
A to jos radi? Ako radi cudi me kako jos uvijek prezivljava
gemmy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:19.