Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2013., 10:19   #21
Katjes

Jesi ti plavuša?

Sent from my HD2 using Tapatalk 2
tintilinic100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2013., 10:40   #22
na mahove plavuša

al opet..tablet. za nekog tko doma ima fiksni internet. i tko ga koristi uglavnom doma. spojenog na wlan. tome malo treba internet prometa. tome ne treba mobilni internet kao takav.

pokušavam shvatiti ponudu i ciljano tržište (naglas)

to je samo za one kojima baš treba mobilni internet, bilo da nemaju fiksni il koji su uglavnom negdje na terenu i kojima ne treba nužno laptop
__________________
A snaha bijaše jezičljiva, (guzičljiva) nazlobna, proždrljiva i goropadna.
katjes is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2013., 12:36   #23
da potvrdim ovdje još jednom..
micro sim kartica se zatraži u tmobileu kao i adapter i dobijem zamjenu besplatno?
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2013., 17:01   #24
nadovezat ću se na zadnje pitanje to mogu tražiti svi korisnici(konkretno me za pretplatu zanima),neovisno o tome jesmo li pod ugovorom?
sarče44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2013., 18:57   #25
dolazim danas da konačno uzmem uređaj i sredim ugovor, i ono kao sve ide.
kad ono kaže mi prodavač, a s3 lte vam je sad 2500 kn na total xl tarifi.
kakav nered. u tjedan dana u dizali cijene 5 puta. sa 1000 kn koliko je koštao i koliko je ajmo reć realno da košta s3, dođe taj LTE koji niša posebno nije u odnosu na ovaj i ajmo, prvo 1400, pa 1600 pa 1898, da bi mi sad rekao da koštao 2500 kn uz 24 mjeseca ugovor na total xl - 450kn a ajfon 5 16gb da košta 1898 na taj isti ugovor....

šta se to dešava i ima li netko možda ikakvo objašnjenje za ovaj način poslovanja i odnosa s korisnicima? da pokušavam shvatit zašto je ovo ovako.

btw jel netko još primjetia da t com radnici, prodavači, agenti svi imaju svoju priču, još niti jednom mi netko od njih nije rekao identično situaciju kako stvari stoje.
svaki put nešto drugo. obratite pozornost ako niste.

Zadnje uređivanje lovačkagozba : 20.02.2013. at 19:08.
lovačkagozba is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2013., 20:28   #26
nema tu pomoći. ni sami ne znaju koliku cijenu stavitit pa je zato mjenjaju. a ta nekoordinacija između odjela u ht-u je već postala normalna... zadnjih godinu dvije sve gore i gore što se tiče usluge tj. točnih informacija..

Edit mode:
uklonjeno nepotrebno QUOTE code

Zadnje uređivanje tomisličak : 20.02.2013. at 22:37.
Makyme is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2013., 18:54   #27
Istekao mi ugovor, 21.6. otišao na webshop i naručio iPhone 5 16gb uz produženje ugovora na tarifi Total XL, uređaj me izišao 1648kn čini mi se. Nisam im odma platio nego stavio da plaćam pouzecem. Kažu uređaj dolazi u roku 5-7 dana. Ok, danas je 5. dan, pitam ih na fejsu za kolko dolazi, kazu ne znaju, kontaktirati cemo vas. Ako oni ne znaju, koji rade tamo, ako ne mogu provjeriti ni jel uređaj poslan, tko može?
AnnoyngOrange is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2013., 00:28   #28
zna li itko ima li tmobile u ponudi jos samsung galaxy note?
Guillaume is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2013., 12:31   #29
Quote:
AnnoyngOrange kaže: Pogledaj post
Istekao mi ugovor, 21.6. otišao na webshop i naručio iPhone 5 16gb uz produženje ugovora na tarifi Total XL, uređaj me izišao 1648kn čini mi se. Nisam im odma platio nego stavio da plaćam pouzecem. Kažu uređaj dolazi u roku 5-7 dana. Ok, danas je 5. dan, pitam ih na fejsu za kolko dolazi, kazu ne znaju, kontaktirati cemo vas. Ako oni ne znaju, koji rade tamo, ako ne mogu provjeriti ni jel uređaj poslan, tko može?
Pa naručio si i čekaj. Piše ti rok dostave ....mislim da je 1 mjesec.
meni je zadnji slan galaxy tab 2 za točno 2 tjedna je došao.
5 dana je premalo ....čekaj

Sent from my HD2 using Tapatalk 2
tintilinic100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2013., 14:37   #30
Upravo mi istekao ugovor i gledam da produžim kad ono nude galaxy siii mini u tarifi extra total s+ za 1400 kn i to uz zamjenu bodova 12000 i trajni nalog. i nije baš neka ponuda. ima li ikakve šanse da ako kažem da ću prekinuti pretplatu da dobijem povoljniju ponudu?
Fredegar is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2013., 19:35   #31
ako pošaljes zahtjev za prelaskom na bonove il drugu mreyu moguce je da ce ragirati sluzba za zadrzavanje korisnika i ponuditi nesto. ovako nemos nista dobiti , ja cekam već ohoho neku ponudu al nema je. ovo je sve preskupo.bolje kupit na forumu il oglasu nego se vezat ugovorom. ak probas s prekidom pretplate javi sto je bilo

Zadnje uređivanje tomisličak : 04.03.2013. at 22:04. Reason: uklonjeno nepotrebno QUOTE code
Makyme is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2013., 20:16   #32
a di šaljem taj zahtjev, mailom ili moram u t centar? nije mi do novog mobitela već sam ga mislila prodati i nešto zaraditi kupila lani u 6. mjesecu preko njuškala mobitel od nekog tipa koji je kupio iphone za 98,00 kn pa je vjerojatno na 24 mjeseca tako da prijetnja s prelaskom u drugu mrežu nije opcija a bojim se ako pošaljem zahtjev za prelaskom na bonove da me ta služba za zadržavanje ne nazove i prihvate moj prelazak na bonove i tako završim na bonovima i usput izgubim bodove a želim i ostati na pretplati

Zadnje uređivanje tomisličak : 04.03.2013. at 22:04. Reason: uklonjeno nepotrebno QUOTE code
Fredegar is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2013., 13:23   #33
Kakva gamad ovi u T mobileu. Dobio u četvrtak Sonu xperia J dostavom(City ex.) jer sam produžio ugovor i naručio aparat na web shopu.Isti dan skužim da mu ne radi kamera,aparat se smrzne.U petak odem u T mobile,a oni kažu da odem u Agramservis,ovi u servisu kažu da odem u T mobile.Dođem u Awenue Mall tMobile centar i zaprime aparat uz napomenu da tražim novi! Oni kažu da ga isti dan šalju na procjenu u servis!!!Ni dan danas aparat nije došao u servis!Zvao informacije u servisu i preko IMEI broja kažu da ga nisu zaprimili!!
Sad sam poludio! Sutra sam u T centru i ne mičem se od njih dok mi ne daju novi uređaj!!
Koji sam ja sretnik!
Smradovi!!!!
spaljeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2013., 18:25   #34
pomoć: čl. 5 zakona o zaštiti potrošača. ja ne volim kupovat on-line takve stvari, jer su stvari malo drugacije, al ovaj u t-comu ne bu to znal
__________________
spol: M
cickova is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2013., 21:02   #35
Pozz. Imam jedno pitanje. Jedan frend mi je rekao da ako daš mobitel u tcom na servis,s garancijom,da ako ti ga nevrate kroz 60 dana imaš pravo tražiti novi uređaj. Jel to istina,il me frend prc.a?
Boedo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2013., 17:17   #36
? Po odgovorima pretpostavljam da sere.
Boedo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2013., 18:12   #37
Ne, krivo si shvatio,
postoji razlika u mišljenjima u svezi modela mobitela,
neki dobiju novi i prije servisa, nekima se šalje na servis,
neki i nakon trećeg istog popravka vrate isti uređaj.
__________________
tomisličak is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2013., 01:16   #38
Pitanjce malo....vidila san u ponudi novi sony xperia z i da priko web shopa ima popust od 400 kn,al na određene tarife. jel netko zna koje bi to tarife bile i zašto ne bi bile na svima? hvala
iva1700 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2013., 01:42   #39
Imaš sve cijene na http://bit.ly/XSsR97...
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2013., 20:32   #40
Boedo,rezervni mob možeš tražiti odmah
djtino is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:58.