Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.03.2013., 13:13   #1
Nash Bridges (1996-2001)

Nash Bridges (1996–2001)



Neš Bridžis je policijski kapetan u San Francisku i komandant Specijalne istražne jedinice.

Iza sebe ima dva propala braka i Kasidi, ćerku iz prvog braka. Veoma su značajna i njegova kola, Barakuda iz 1971. koju mu je ostavio njegov brat Bobi. Neš živi sa ocem Nikom koji pati od Alchajmerove bolesti. Njegov najbolji prijatelj i partner je Džo Domingez. Pored Džoa, Nešovi glavni saradnici su Harvi, bivši hipik i veliki fan grupe Grejtful Ded, Evan Kortez, mladi policajac koji je u vezi sa Nešovom ćerkom i uvek prisutni policajac Roni.

Serija prati doživljaje njega i njegovih prijatelja kako u privatnom životu tako i prilikom rešavanja različitih slučajeva na poslu i hvatanja kriminalaca.

IMDb
Wiki

.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.

Zadnje uređivanje Jacob J. Harper : 18.03.2013. at 13:46.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2013., 13:20   #2
Obozavao sam ovu seriju i nekad sam je gledao na TV-u pa rekoh sebi ajde da vidim sta se sve ovde pise o njoj i zacudih se da tema o ovoj seriji ni ne postoji.

Vrlo zabavna serija i planiram da je skinem i lepo pogledam od pocetka do kraja jer mislim da na tv-u nisam odgledao bas sve epizode.

Jel jos neko pratio Nash Bridges-a ? Kakvi su utisci ?
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2013., 18:27   #3
Jesam i ja,bila mi je baš okej.
Jeguljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 00:19   #4
gledala sam ali ničeg se nesjećam mislim tad mi je bila super ali sad ne znam kak bi mi sjela
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 00:53   #5
Isti slucaj. Gledao kao klinac, ali mislim da nisam do kraja i skoro niceg se ne secam. Doduse, ostalo mi je u secanju da se jedan lik iz serije upucao u medjunozje pa je ostao bez jednog testisa.
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2013., 19:53   #6
I na kraju odustadoh od gledanja.

Puno ep a imam u planu neke druge serije te sa odgledao tek nekooliko ep da osvezim secanje i to je to... za sada mozda nekad budem odgledao sve... nekad u buducnosti.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2013., 23:02   #7
Gledala sam je proslog ljeta i zaista ovo mi je jedna od omiljenih serija.
Joe uvijek komican,bas dosta pridonosi ovoj seriji.
I Evan mi je bas (Y).
jenno is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:48.