Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.12.2014., 21:42   #1
Insanity Max:30

Pozdrav ljudi,

da ne duljim.

Shawn is back.

Najava: LINK

Njihov tekst:

In INSANITY MAX:30, the only thing standing between you and the body you want…is YOU. Every day you’ll push a little harder, go a little longer, and dig a little deeper. It’s not about finishing the workout—it’s about seeing how far you’ll go before you MAX OUT.

One more minute. One more rep. One step closer to the body you want. INSANITY MAX:30.

_________________________

Koliko mi se čini, radi se o tabata stilu vježbi (većinom). Dosta je pokreta iz cross-fita što mi se sviđa. 30 min, maxing out.

Ima zainteresiranih?

Izlazi 09.12.
__________________
💪One day you may 💪
➢ My Facebook Page: 👌 | | YouTube kanal: 👌
➢ Instagram: @marina_lifts
marina101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 22:46   #2
Naravno da ima, al ne za te pare
Racine Carree is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2014., 10:43   #3
Ima kad izadje na torrentima
Suntastic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2014., 22:04   #4
Quote:
Suntastic kaže: Pogledaj post
Ima kad izadje na torrentima
+1

Volim vježbat s Shaunom
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2014., 23:27   #5
Lijepe su mi uspomene na Insanity i kad čujem Shaunov motivacijski glas žmarci me prođu kad se sjetim kako sam plivao u znoju. Ne sviđa mi se što je opet sve nabrijano na cardio što meni baš i nije potrebno, više bih volio da ima rada s utezima, tako da ću se nastavit družit sa Tonyjem, a ovdje ću pratit rezultate kako se kile skidaju.
castor8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2014., 00:22   #6
Quote:
Suntastic kaže: Pogledaj post
Ima kad izadje na torrentima
tko prvi nađe link...
Racine Carree is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2014., 13:45   #7
Quote:
castor8 kaže: Pogledaj post
Lijepe su mi uspomene na Insanity i kad čujem Shaunov motivacijski glas žmarci me prođu kad se sjetim kako sam plivao u znoju. Ne sviđa mi se što je opet sve nabrijano na cardio što meni baš i nije potrebno, više bih volio da ima rada s utezima, tako da ću se nastavit družit sa Tonyjem, a ovdje ću pratit rezultate kako se kile skidaju.

Da i mene malo brine to što će biti dosta cardia ali čini mi se da ima raznih vježbi izdržljivosti

Sa Tonyiem se baš nabija masa? To bi nekako meni trebalo
__________________
💪One day you may 💪
➢ My Facebook Page: 👌 | | YouTube kanal: 👌
➢ Instagram: @marina_lifts
marina101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2014., 14:00   #8
Quote:
Suntastic kaže: Pogledaj post
Ima kad izadje na torrentima
^ to.
Jedva čekam da izađe, izgleda zanimljivo.
__________________
The truth is you don't know what's going to happen tomorrow. Life is a crazy ride, and nothing is guaranteed.
lexi3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2014., 14:00   #9
Ja ću isto ostati kod Tonya ako ovo bude čisti cardio jer mi to ne treba. Definitivno ću baciti pogled i napraviti koji trening da vidim što bude.
__________________
But I think that God's got a sick sense of humor and when I die I expect to find him laughing
Elbereth7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2014., 14:56   #10
Nadajmo se da će se dati i dobiti mišića uz to
__________________
💪One day you may 💪
➢ My Facebook Page: 👌 | | YouTube kanal: 👌
➢ Instagram: @marina_lifts
marina101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2014., 17:26   #11
Quote:
marina101 kaže: Pogledaj post
Da i mene malo brine to što će biti dosta cardia ali čini mi se da ima raznih vježbi izdržljivosti

Sa Tonyiem se baš nabija masa? To bi nekako meni trebalo
Definitivno, najbolji izbor ti je P90x3, imaš sve ukomponirano u tjedni program, dva dana snaga i izgradnja mišića, dva dana cardio i dva dana stabilnost i fleksibilnost kroz yogu i pilates, nedjeljom ti je dinamično istezanje.

Sa cardiom eventualno možeš definirat postojeće mišiće ako unosiš dovoljno kvalitetnih kalorija. U slučaju da ih unosiš nedovoljno, ode ti mišići i koje imaš, tijelo mora odnekud vuć pa "jede samo sebe da bi se nahranilo", karikiram ali tako je. Prehrana je ključna.

Ne čini se loš ovaj program ali nije za mršave ljude koji žele izgradit mišiće i dobit na masi. U ovakvim ekstremnim programima šansa za ozljedu je prilična, mora se na puno stvari pazit. Ne nasjedat na isklesana tijela ljudi iz videa.
castor8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2014., 10:38   #12
Ne brini, ne nasjedam ja na ništa.

Do pred 2 mjeseca trenirala sam cross-fit natjecateljski, između natjecanja 5x tjedno a kad su bila natjecanja do 8-9 i onda sam se preselila, morala početi raditi još jedan posao i sad jednostavno nemam kad u gym, pa eto, zbog toga razmišljam o ovoj soluciji.

Sve mi je jasno o prehrani jedino je stvar u tome što još nisam bacila oko na P90x3.
__________________
💪One day you may 💪
➢ My Facebook Page: 👌 | | YouTube kanal: 👌
➢ Instagram: @marina_lifts
marina101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2014., 16:38   #13
pratim temu kad bude na torrentima vicite
fairy wings is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2014., 19:07   #14
Po najavi bi se reklo da je još teži od insanitya?? Vježbala sam samo T25 i svidjelo mi se, mogu reći i da mi je dosta zahtjevan. Treniram 3 puta tjedno u fitness centru, nisam početnik, ali nisam baš u nekoj fit formi pa me zanima na kojoj je ovo razini. Tj. bi li ja kao neki osrednji vježbač mogla ovo odraditi, djeluje ekstra napredno...?
Očito to nećemo znati dok god ne dođe i dok ne probam. Makar prilagodila vježbe svojoj razini. Izgleda jako dobro i zanimljivo, sviđa mi se što ne treba imati nikakvu opremu jer ju doma ni nemam. Jedva čekam isprobati
*mateja* is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2014., 16:05   #15
I ja se prijavljujem
__________________
Da je bolje, ne bi valjalo.
Zafrina is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2014., 22:34   #16
Mateja, max 30 ima modifajera pa mislim da će biti izvedivo. Krv, znoj i suze, ali izvedivo.
Racine Carree is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2014., 13:59   #17
Vidim Max 30 je vani


http://www.beachbody.com/product/fit...-30-workout.do
asprah is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2014., 21:26   #18
Još ništa od torrenta...

Jel netko naručio oriđiđi?
__________________
Da je bolje, ne bi valjalo.
Zafrina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2014., 12:57   #19
izaslo je nesto na piratebay, 13 GB ima...
ezelbajraktar is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2014., 13:56   #20
Skida se, komentari su pozitivni
castor8 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:50.