Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.04.2008., 15:55   #621
Quote:
bobby-j kaže: Pogledaj post

jesu se starci ohladili?
Stara je, za starog još neznam... trčim k psihički sad, držte mi fige
micamacazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2008., 18:06   #622
Eto mene.... preživjela sam.. Nije baš bila oduševljena mojim prekidom pijenja tableta, rekla je da se moram skontrolirati malo, da preburno reagiram (što je i istina ) i da malo razmislim prije neg nekaj velim i da obratim pažnju na ton kak se s drugima razgovaram, da sam još uvijek nezrela (što je i istina ) i da moram sama sebe srediti ko da to nisam znala
Eto to je to ukratko
micamacazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2008., 18:59   #623
Quote:
micamacazg kaže: Pogledaj post
....rekla je da se moram skontrolirati malo, da preburno reagiram (što je i istina ) i da malo razmislim prije neg nekaj velim i da obratim pažnju na ton kak se s drugima razgovaram, da sam još uvijek nezrela (što je i istina ).....
o, bože
pa jesi se ikad na nju izderala ili šta, kad spominje riječ "ton"

joj,oprosti, al ovo me fakat nasmijalo... obično psihići jedva i ima pacijenta zapamte, a kamoli njegove karakteristike
__________________
Locco
bobby-j is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2008., 19:19   #624
Quote:
bobby-j kaže: Pogledaj post
obično psihići jedva i ima pacijenta zapamte, a kamoli njegove karakteristike
da, mene moja pitala dal sam se oženila (nakon mjeseci i mjeseci razglabanja o nesretnom ljubavnom životu) , a rekla mi da sam joj bila jedan od najdražih pacijenata.
da mi je znat koliko je onda bila upućena u osobni život onih koji su joj bili manje dragi
__________________
Lord told me Lucifer's kisses are sins
cherryblossomgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2008., 19:31   #625
Quote:
cherryblossomgirl kaže: Pogledaj post
da, mene moja pitala dal sam se oženila (nakon mjeseci i mjeseci razglabanja o nesretnom ljubavnom životu)


a ništa čudno...ja sam o svojoj znala više, nego ona o meni ...išla je toliko daleko da mi je jednom histerično (nakon razgovora s mužem) ispričala kako joj je pun kurac njega i tog braka, te njegovih prijateljica. i da zato apsolutno podržava to što sam se rastala...

ja uopče nisam znala šta da kažem, a da ne spominjem da sam i o njenoj djeci redovito slušala

ful glupo...od nje sam odlazila još i natovarena s njenim problemima
__________________
Locco
bobby-j is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2008., 19:35   #626
o bože, bobby - ovako nešto još nisam čula??!! svašta!
moja nije ni riječ nikad rekla o sebi. najintimnije što mi je rekla je da imam lijepu torbu

zar si razvedena? a onaj majmun u kući, a? tko je taj, da te čujemo sad?!
__________________
Lord told me Lucifer's kisses are sins
cherryblossomgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2008., 19:41   #627
Quote:
cherryblossomgirl kaže: Pogledaj post
o bože, bobby - ovako nešto još nisam čula??!! svašta!
moja nije ni riječ nikad rekla o sebi. najintimnije što mi je rekla je da imam lijepu torbu

zar si razvedena? a onaj majmun u kući, a? tko je taj, da te čujemo sad?!
jebiga, ja naletim na "pacijente" umjesto na "liječnike"...i to ne jednom

ovaj majmun...e, nebum ti rekla
__________________
Locco
bobby-j is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2008., 19:53   #628
Thx God na ovom topicu. kad god sam se zalovila da čitam topic Anksioznost - bilo mi je još gore. sad idem čitat ovaj od prvog do zadnjeg posta.
korana is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2008., 20:03   #629
Quote:
korana kaže: Pogledaj post
Thx God na ovom topicu. kad god sam se zalovila da čitam topic Anksioznost - bilo mi je još gore. sad idem čitat ovaj od prvog do zadnjeg posta.
Vjeruj mi, Korana - forum te neće izliječiti, čitala ovaj ili onaj topic.
Da se to tako liječi sve bi bilo vrlo jednostavno.
__________________
Enjoy the simple things in life!
Kejt 8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2008., 20:07   #630
Kejt uletila sa svojim ohrabrujucim komentarom! Ma zamisli. Ako curi pomaze citati o tudim iskustvima u ovome u cemu je problem? Meni je ovaj topic puno pomogao - nije me izljecio ali me zaljecio!
fourth is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2008., 20:13   #631
Quote:
fourth kaže: Pogledaj post
Kejt uletila sa svojim ohrabrujucim komentarom! Ma zamisli. Ako curi pomaze citati o tudim iskustvima u ovome u cemu je problem? Meni je ovaj topic puno pomogao - nije me izljecio ali me zaljecio!
Drago mi je zbog tebe.

Mene nije nijedan forum (i nijedan PDF) izliječio, a niti zaliječio...Saznala sam tek nešto više informacija koje su mi pomogle i pomažu mi i dalje, ali me same po sebi sigurno ne bi izliječile...a vjerojatno ni zaliječile.
__________________
Enjoy the simple things in life!
Kejt 8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2008., 20:19   #632
Meni je puno pomogla spoznaja da ljudi uspjevaju zivjeti i funkcionirati s ovim poremecajem. Sto ti isti ljudi s vremena na vrijeme bace brigu na veselje, sale se, imaju svoje lose ali i dobre dane. Jer kad su meni poceli ovi problemi cinilo mi se da necu prezivjeti a onda naletim na ovaj forum i ove ljude i shvatim da je sve rjesivo
fourth is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2008., 20:26   #633
Quote:
Kejt 8 kaže: Pogledaj post
Vjeruj mi, Korana - forum te neće izliječiti, čitala ovaj ili onaj topic.
Da se to tako liječi sve bi bilo vrlo jednostavno.


štogod, samo da mi bude lakše.

stigla sam do 5 strane i našla more postova gdje sam skoro sama sebi rekla - to je i meni tako, baš tako. i kolikogod to ružno zvučalo, lakše mi je znati da nisam sama jer nekad imam osjećaj da ću poludjeti.
korana is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2008., 20:33   #634
i da, pitala bih. kakva je razlika između napada panike i aknksioznosti? ja sam mislila da je to isto.
korana is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2008., 20:35   #635
Quote:
bobby-j kaže: Pogledaj post
samo bi voljela da nemam majmuna
Baci mu bananu pa nek se igra ili u zoo zastitarima na brigu ... ili u cirkus uh koliko opcija ... jos mozes i zaraditi ...

Quote:
Kejt 8 kaže: Pogledaj post
Vjeruj mi, Korana - forum te neće izliječiti, čitala ovaj ili onaj topic.
Da se to tako liječi sve bi bilo vrlo jednostavno.
Kada bi svi bili ovako optimisticni di bi nam bio kraj.
Da, nemre ju izlijeciti al je mozda oraspolozi, i to je nesto.




Danas sam bas ok.
__________________
Old skul Art
Gestapo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2008., 20:36   #636
Quote:
MeTheChaos kaže: Pogledaj post
ja sam par puta svega imala,i to obicno kad samvec u krevetu bila ( a tek onda pocnu intenzivna razmisljanja ) i nis, onda sam se digla i pocelaskakati ko glupaca po sobi , skacem trcim ... po pola sata mozda dulje..
a ja sam mislila uvijek da je to viska adrenalina od neznam.. kave i nikotina popijenog/pusenog tokom dana /zivota pase to akumuliralo.. hm.. to me drzalo. to sam mislila.. i nebrojeno puta sam se zaklela ne, necu vise piti kave. kuzis, ja sam mislila da je to sve neka kemija. das si neke supstance u tijelo-ergo. tijelo nekak mora reagirat na to. nisam nikad pomisljala da si tijelo moze od psihe to napravit, a sad mije to jasno...
uglavvnom, sad ne pusim vise. kave pijem ( ti?? )
trcim i vjezbam kad stignem , ponekad si znam ottrcati kojih 45 min pa onda jos secem malo i mogu reci da mi je to super . bas pomaze, isptrosi se tijelo i bolje spavam ako nis drugo. i bolje se osjecas,napravis nekaj dobro za sebe..
..


i meni pomaže rolanje ili žustro hodanje. inače niti pijem kavu niti pušim, niti ikad jesam, a i kolu izbjegavam u posljednje vrijeme.
korana is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2008., 20:40   #637
Quote:
Gestapo kaže: Pogledaj post


Danas sam bas ok.

evo, (već) samo zbog ovoga ovaj topic zlata vrijedi. ako si ti danas baš okej, možda sutra budem i ja
korana is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2008., 20:53   #638
A di nam je niknejm nestao, bas mi fali!
fourth is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2008., 20:54   #639
Quote:
korana kaže: Pogledaj post
i da, pitala bih. kakva je razlika između napada panike i aknksioznosti? ja sam mislila da je to isto.
Da, se sada ne pravim pametan imas sve sto te zanima u linku dolje. Sto se tice definicija i simptoma ...

Anksioznost




Inace kakva je tvoja situacija kaj se tice "poremecaja"?
__________________
Old skul Art
Gestapo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2008., 21:02   #640
Quote:
bobby-j kaže: Pogledaj post
o, bože
pa jesi se ikad na nju izderala ili šta, kad spominje riječ "ton"

joj,oprosti, al ovo me fakat nasmijalo... obično psihići jedva i ima pacijenta zapamte, a kamoli njegove karakteristike
Ne znam možda ju je povrijedilo to što sam joj rekla za tablete, ali opet rekla mi je da me podržava u tome i nek probam kak će mi biti bez njih
Nekak mi je bila čudna danas, možda ju šora pms
micamacazg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:00.