Natrag   Forum.hr > Razno > Baš razno

Baš razno Teme za koje još nije otvoren specijalizirani podforum.
Podforumi: Kolekcionarstvo, Quizorama.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.05.2010., 20:23   #1
Stardoll

Igra ko stardoll, ak ne..objasnit ću, jest malo djetinasto ali za ubit dosadu taman. znači upišeš stardoll u tražilicu, prvi link...ulogiraj se ili registriraj...
tu se kupuje šminka, odjeća, stvari, doppaš se s ostalima ...uglavnom je mnogo bolje nego onaj miss bimbo, ak ste čuli.....

ko oće moj profil, da ne radi nov ja dam...pošaljite mi poruku na [email protected]
__________________
† ...I want to hurt you just to hear you screaming my name... †
†...Don't want to touch you but you're under my skin...†
mateja.rak9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 17:44   #2
Stardoll? A ne plaća se tamo članarina?
Čula sam za to na Miss Bimbo kad su uveli vib...
Janis Jo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2010., 18:45   #3
ne..... osim ak oćeš biti super star...mogućnost da dobiješ više soba, odjeće i novca...1 tjedan 6.10...to ti je cijena ako plačaš mobitelom...uzme ti samo kad pošalješ......ovo je mnogo bolje nego miss bimbo...
__________________
† ...I want to hurt you just to hear you screaming my name... †
†...Don't want to touch you but you're under my skin...†
mateja.rak9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2010., 17:48   #4
joj to mi je bilo aktualno prije par godina
__________________
"Ja jesam produkt ove civilizacije, ali ne i njezin sljedbenik." I.Č.
stupified is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2011., 12:31   #5
Igrala 2 ipo godine.. dala frendici account i sad se vratila opet prije 2 tjedna na njenom starom accu

ime: Chynchylych

Pišite po Guestbooku
Mrrina is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2011., 17:10   #6
Meni je stadoll super.. imaš besplatno članstvo i to ''superstar'' članstvo.. Razlika je u tome što ''superstar'' članovi imaju više pogodnosti u nekim stardoll stvarima lil mogu kupovati u ekskluzivnim trgovinama itd... Ja sam donedavno igrala stardoll ali mi je dosadio jer uvijek si uplatim superstar clansto u krivom trenutku xD
jasmina:D is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2011., 16:35   #7
Odite na Roiworld...još je bolje od Stardoll...
__________________
Znati da znaš što znaš,i da znaš što ne znaš,pravo je znanje (Thoreau)
cats18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2011., 22:32   #8
<iframe src="http://www.stardoll.com/en/campaigns/miss-stardoll-world/generated-banner.php?style=2&amp;bg=1&amp;copy=2&amp;dressup =338292142&amp;id=33192782" scrolling="no" frameborder="0" border="0" width="400" height="250"></iframe>
__________________
"Intelligence without ambition is a bird without wings." - S. Dali<3
Rebelde <3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2011., 16:19   #9
ja imam stardoll, zovem se cutiefirefox.
meni je igrica stvarno super.
cujem se s prijateljicama, a kad nisu tu nesto uredujem ili kupujem
ako imate sd dodajte me i recite tko ste da vas znam prihvatiti
mg-3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2012., 19:24   #10
Quote:
mateja.rak9 kaže: Pogledaj post
ne..... osim ak oćeš biti super star...mogućnost da dobiješ više soba, odjeće i novca...1 tjedan 6.10...to ti je cijena ako plačaš mobitelom...uzme ti samo kad pošalješ......ovo je mnogo bolje nego miss bimbo...
znači ja njima dam svoj broj mobitela,oni mi skinu npr. 8 kuna za 1 tjedan članstva na superstaru i više mi ne skidaju novce osim ako opet ne tražim jednotjedni superstar?
bojim se poslati da mi nebi stalno skidali novce iako nisam na stardollu
Karmen51 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2012., 19:30   #11
Quote:
Karmen51 kaže: Pogledaj post
znači ja njima dam svoj broj mobitela,oni mi skinu npr. 8 kuna za 1 tjedan članstva na superstaru i više mi ne skidaju novce osim ako opet ne tražim jednotjedni superstar?
bojim se poslati da mi nebi stalno skidali novce iako nisam na stardollu
Yap. Mislim kako u Hrvatskoj koriste Boku za placanje preko moba (vidi www.boku.com)

Imas mogucnosti da ti se kao svaki mjesec nadopunjuje racun, ali to ide preko kartice (mislim). Preko SMS-a je jednokratno placanje.
p.s.
Samo provjeri kako imas dovoljno novaca na racunu prije nego sto krenes kupiti Superstar clanstvo (i pazi da odaberes Superstar+Stardolari, a ne samo Stardolare )
nienna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2012., 20:55   #12
Quote:
nienna kaže: Pogledaj post
Yap. Mislim kako u Hrvatskoj koriste Boku za placanje preko moba (vidi www.boku.com)

Imas mogucnosti da ti se kao svaki mjesec nadopunjuje racun, ali to ide preko kartice (mislim). Preko SMS-a je jednokratno placanje.
p.s.
Samo provjeri kako imas dovoljno novaca na racunu prije nego sto krenes kupiti Superstar clanstvo (i pazi da odaberes Superstar+Stardolari, a ne samo Stardolare )
Aha,hvala ti puno da budem sigurna još jednom: neće mi skidati novce sa mobitela ako ne zahtjevam stardollare i superstar? :P
Karmen51 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 12:47   #13
Imam još jedno pitanje: Kad odem na nečiju Stardoll stranicu i pregledam kakav sve nakit ima a da nije kupljen u trgovini već je netko dizajnirao, Kako da to kupim? Help !
Karmen51 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2012., 03:33   #14
Quote:
Karmen51 kaže: Pogledaj post
Aha,hvala ti puno da budem sigurna još jednom: neće mi skidati novce sa mobitela ako ne zahtjevam stardollare i superstar? :P
Ne shvacam tvoje pitanje?

Quote:
Karmen51 kaže: Pogledaj post
Imam još jedno pitanje: Kad odem na nečiju Stardoll stranicu i pregledam kakav sve nakit ima a da nije kupljen u trgovini već je netko dizajnirao, Kako da to kupim? Help !
Dizajnirani nakit mozes naci na StarBazaru jer se tamo prodaju predmeti koje netko dizajnira.
nienna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:05.