Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.09.2010., 19:57   #1001
Quote:
redstar91 kaže: Pogledaj post
Cao...
Interesuje me je li neko od boraca HOS-a,HV,HVO koji su 1992. god. bili u Derventi poznaje Azru Kovacevic??????????
Mislim da je bila pripadnik rijecke brigade HV...

Neznam osobu ,osim po jednom događaju u kojoj se ista nalazila tj., u jednoj borbenoj akciji......
__________________
JEAN MICHEL NICOLLIER " Ovdje sam u dobru i u zlu. U dobru i u zlu. '' -RIP
kobrin sin is offline  
Old 09.09.2010., 21:59   #1002
Quote:
redstar91 kaže: Pogledaj post
Cao...
Interesuje me je li neko od boraca HOS-a,HV,HVO koji su 1992. god. bili u Derventi poznaje Azru Kovacevic??????????
Mislim da je bila pripadnik rijecke brigade HV...
Jel' ti misliš da je ovo Arena, delijo, aj' cao.
AnteNaš is offline  
Old 14.09.2010., 20:51   #1003
http://www.youtube.com/watch?v=xCuZD...eature=related
gogidj is offline  
Old 21.09.2010., 18:39   #1004
Quote:
majklmajers kaže: Pogledaj post
odrasti,vaspitaj se,izadji iz jaslica,


Kakav cirkusant, kakvi argumenti, bog te mazo vaspitanog!

Četničko - velikosrpska propaganda još je davno prije toga sve Hrvate prozvala "ustašama", u cilju što veće satanizacije "neprijatelja". Ako nekoga proglasiš ustašom (ili pak Turčinom), onda je sasvim "logično" da možeš raditi sve najgore zločine nad tim narodom.

Dok su u Srbiji i "rep-šumskoj" četnici i radikali već godinama najjača politička snaga, njemu je dokaz "ustaštva" to što ih neki političar tako naziva.

Jasno, s time je i sve ostalo opravdana, jer kako je "intelekalac" majklmajers objasnio u uvodnom postu, jna je samo provodila svoje ustavne i zakonske zadaće... A u tom "ustavu" bile su zacrtane granice velike srbije, etnički očišćene od nesrba.

P.S. A to se tiče HOS-Kutine i njegove berbe - u pravi si, ne moraš mu vjerovati. Samo onda imaš drugi problem - zbog čega se u Srbiji odjednom pojavila nestašica grobnih mjesta, i morala su se otvarati nova groblja? Ili su Hrvati pojačali izvoz papaka na drugi svet u vodoravnom položaju, ili vas je pokosilo kravlje ludilo?
__________________
Save a horse, ride a cowboy :)

Zadnje uređivanje champ : 21.09.2010. at 18:46.
champ is offline  
Old 22.09.2010., 11:28   #1005
Quote:
bioclinton kaže: Pogledaj post
tko je imao muda bio je na ratištu, a isti ovi što sad optužuju nisu imali muda napraviti to onda.

...
da,sad kukavice kolo vode
__________________
Klik!
Teufel is offline  
Old 22.09.2010., 19:52   #1006
Niste trebali banirati @majklmajers.....treba pustiti da iznese svoju tezu viđenja rata, da vidimo gdje se borio i možda je vidio kakav zločin ili zna nešto pa neka kaže ovdje je anoniman 100%...najlakše je banirati nekoga...treba malo i razmisliti prije, da bi se možda moglo nešto saznati o ljudima za kojima se i dan danas traga. skinite mu taj ban....
Laki1991 is offline  
Old 22.09.2010., 21:22   #1007
problem je sto je on pretjerao i na finjaka nas vrijeđao
malo iz drugog kuta procitate njegove postove i pokusajte vi takvo nesto napisati na srpskom forumu
Mustang51 is offline  
Old 22.09.2010., 21:47   #1008
Quote:
zulualpha kaže: Pogledaj post
Laki slazem se sa ovim sto si napisao. Da bi forum bio zanimljiv i dinamican treba cuti pricu druge strane. Normalno je da se ona razlikuje od nase. Prije baniranja moze se upozoriti sudionika ako je u necemu pretjerao.
Da , ali većina ljudi na ovom forumu već ima toliko iskustva da nakon par postova vidi radi li se o provokatoru ili o čovjeku koji ima nešto zanimljivo za reći.

Da je imao kakve borbe za opisivati ja bih prvi glasao da ga se pusti da priča koliko hoće , ali on je odmah počeo s filozofijama koje su stoput prožvakane , koje nikoga više ne interesiraju i koje su u suštini srpska propaganda u light verziji.

I odmah si je dao odstupnicu rekavši da će o svom djelovanju u Vukovaru pričati kasnije. Znači , nije došao opisati svoje djelovanje u Vukovaru nego se došao pošteno israt na račun onoga što mi vjerujemo da je istina o Vukovaru.

Oni koji , sa srpske strane , stvarno imaju neko ratno iskustvo za prepričati , odmah počinju sa tim stvarnim pričama s terena - to je moje iskustvo s njima.
Keva is offline  
Old 22.09.2010., 21:57   #1009
Ah,dobro no mogli ste i pustiti čovjeka da kaže što ima,morti bi nešto novije saznali ili iz njegova kutka gledanja razjasnili.Jasno da smo svi protiv četnika i ostale gamadi ali lako je preko tipkovnice biti manga.
Ja ga pozovem da kaže što ima,vi ga baš "kulturno"odjebete.
žacko1 is offline  
Old 22.09.2010., 23:42   #1010
Žao mi je žacko ali provokator koji u prvoj rečenici mantra o "hrvatskim paravojnim jedinicama" (misli na HV i ZNG) nema šta tražiti na ovom podforumu.

I molio bih ubuduće da ovakve eventualne primjedbe na moderiranje radite putem PM-a ili na PŽK podforumu ... nije im mjesto na temi.
__________________
Nikada ne raspravljaj sa budalom, ljudi možda neće vidjeti razliku...
- When I came to Makarska I saw Bosance how eat on beach I thought to myself: What the fuck!? I couldn't believe what I was watching. So I called my babo and I said to him: Babo, La Bosanci esta muy locco, What the fuck!?
posmatrač is offline  
Old 22.09.2010., 23:53   #1011
Samo tako, oštro i na prvu, jer je jasno da se za njih ništa nije promjenilo. I dalje vjeruju da su bili u pravu kad su "oslobađali" Vukovar, a sad u svom ludilu pokušavaju i nas uvjeriti u to.
Ord Mantel is offline  
Old 23.09.2010., 00:08   #1012
Posmatrač .....koliko godina ti imaš?????
normalno da je pisao da su HV paravojne formacije jer su za njega to i bile pošto je JNA bila jedina vojna formacija tada....to ti je kao i rat između srba i albanaca na kosovu....kako si doživio ti OVK???? kao formalnu formaciju ili neformalnu???? pustite čovjeka neka kaže što misli već sam ranije napisao zbog čega...nije baš toliko vrijeđao da ga se banira.....a u nekim stvarima ima i istine kao za Bihać...istina je da su preko dana ratovali a preko noći trgovali...kako bi inače opstao u okruženju toliko dugo...razmislite malo...nije rat kao u Napoleonovo doba 2 vojske na poljanui pa ko koga...ima tu i zakulisnih igara sigurno....stoga pustite...neka kaže što ima naravno ako vrijeđa i provocira onda ban.....pozdrav svima...
Laki1991 is offline  
Old 23.09.2010., 00:13   #1013
Ma nema on što reći. Floskule koje su navikli prosipati u zadnjih 15-ak godina i koje smo čuli milijun puta.
Ne vrijedi se zamarati sa takvima.
Ord Mantel is offline  
Old 23.09.2010., 00:38   #1014
Quote:
Laki1991 kaže: Pogledaj post
Posmatrač .....koliko godina ti imaš?????
Ko nas bre zavadi, svi smo podjednako krivi, hrvatske paravojne postrojbe i slične floskule bivših pripadnika terorističko-pljačkaških bandi neće proći na ovom forumu.

Za takvu spiku imaju svoje forume (krajinaforce i sl. četničke sajtove) pa neka tamo mantraju na taj način.

I molim poštedi me tog patroniziranja s godinama, neozbiljno je.

S ovim smo završili raspravu po ovom pitanju, ukoliko hoće normalno raspravljati
niko im ne brani, no za svaki pokušaj prosipanja srbočetničke propagande slijedi .

EOD
__________________
Nikada ne raspravljaj sa budalom, ljudi možda neće vidjeti razliku...
- When I came to Makarska I saw Bosance how eat on beach I thought to myself: What the fuck!? I couldn't believe what I was watching. So I called my babo and I said to him: Babo, La Bosanci esta muy locco, What the fuck!?
posmatrač is offline  
Old 23.09.2010., 08:34   #1015
Quote:
posmatrač kaže: Pogledaj post
Žao mi je žacko ali provokator koji u prvoj rečenici mantra o "hrvatskim paravojnim jedinicama" (misli na HV i ZNG) nema šta tražiti na ovom podforumu.

I molio bih ubuduće da ovakve eventualne primjedbe na moderiranje radite putem PM-a ili na PŽK podforumu ... nije im mjesto na temi.
Ok. posmatrač ali nije vrijeđao,imao je volju predočiti nam sliku svoju čim se toliko raspisao,a valjalo bi nam i čuti drugu stranu da vidimo taj mentalni sklop u glavi koji im se odvijao.A to što on ne zna ništa o našim jedinicima,nije niti dužan,jer tko zna što je on sve vidio te kako je on to sve doživio i iz kojeg kuta gledano.
Čujem da su mnogi izbjegavali mobilizaciju,pog. kada je trebalo redove popuniti.Mnogi su i kažnjavani bili. Tja nisu svi isti.Šešeljevci i Arkanovci su bili dobrano plačeni. Mogao je i na upite mnogo toga reći i o strategiji i kako su mnogi iz JNA htjeli pobjeći,jer su obično naše Hrvate stavljali u prve redove.
žacko1 is offline  
Old 23.09.2010., 09:36   #1016
Quote:
žacko1 kaže: Pogledaj post
Ok. posmatrač ali nije vrijeđao,imao je volju predočiti nam sliku svoju čim se toliko raspisao,a valjalo bi nam i čuti drugu stranu da vidimo taj mentalni sklop u glavi koji im se odvijao.A to što on ne zna ništa o našim jedinicima,nije niti dužan,jer tko zna što je on sve vidio te kako je on to sve doživio i iz kojeg kuta gledano.
Čujem da su mnogi izbjegavali mobilizaciju,pog. kada je trebalo redove popuniti.Mnogi su i kažnjavani bili. Tja nisu svi isti.Šešeljevci i Arkanovci su bili dobrano plačeni. Mogao je i na upite mnogo toga reći i o strategiji i kako su mnogi iz JNA htjeli pobjeći,jer su obično naše Hrvate stavljali u prve redove.
Da, nije vrijeđao, ali posmatrač je lijepo u svoj post za opis bana napisao da je provokator. Točka.

Da, mogao je, kao što je to većim dijelom radio gaggy na temi Maslenica čini mi se (dakle, konkretna pitanja i odgovori - lokacije, brojke, imena postrojbi, itd), ali je eto svojom slobodnom voljom to najavio tek za svoj 2. post. A u prvom je u starom kuharskom stilu nadugačko i naširoko nasrao da je rat nezgodna stvar, da se eto gine od metaka na obje strane, da je sve dogovoreno, i da zločina ima posvuda. Umjesto da je napisao "bio sam u toj i toj postrojbi, bilo nas je toliko, imali smo od naoružanja to i to, od tog do tog datuma smo bili tamo i tamo, a onda su nas prebacili na lokaciju X".

Posmatrač, ban na pravom mjestu, u pravo vrijeme i iz pravih razloga.
mayday_bbb is offline  
Old 23.09.2010., 10:33   #1017
[QUOTE=mayday_bbb;29095886]Da, nije vrijeđao, ali posmatrač je lijepo u svoj post za opis bana napisao da je provokator. Točka.


Meni se najviše svidija dio o većoj autonomiji srpskog stanovništva.
A te 1991. godine Srbin je bija predsjednik čak i mome portunu (ulazu).

Ipak, mogli ste ga pustit da govori.
Ima odvje i gorih od njega. Iritiraju svojim dosadnim i glupim pitanjima pa opet žive.
__________________
"Vezali me za taj kamen ko da je od suhog zlata ..."
mala_bjonda is offline  
Old 23.09.2010., 10:57   #1018
Quote:
posmatrač kaže: Pogledaj post
Ko nas bre zavadi, svi smo podjednako krivi, hrvatske paravojne postrojbe i slične floskule bivših pripadnika terorističko-pljačkaških bandi neće proći na ovom forumu.

Za takvu spiku imaju svoje forume (krajinaforce i sl. četničke sajtove) pa neka tamo mantraju na taj način.

I molim poštedi me tog patroniziranja s godinama, neozbiljno je.

S ovim smo završili raspravu po ovom pitanju, ukoliko hoće normalno raspravljati
niko im ne brani, no za svaki pokušaj prosipanja srbočetničke propagande slijedi .

EOD


A što se tiče vas koji bi čitali raznorazne "majklmajerse" i njihova vrijeđanja na račun HOS Kutine i drugih branitelja, imate srpskih foruma koliko hoćete, i niko vam ne brani da tamo "raspravljate" s takvima.

@posmatrač

Ispravno si postupio, da si pustio dalje, opet bi se tema zagadila s prepucavanjima i hrpom četničke propagande, a isti ovi koji ti sad prigovaraju, prigovarali bi da moderatori ništa ne rade, puštaju trolanje itd.
NINJA 07 is offline  
Old 23.09.2010., 11:13   #1019
Quote:
Laki1991 kaže: Pogledaj post
Niste trebali banirati @majklmajers.....treba pustiti da iznese svoju tezu viđenja rata, da vidimo gdje se borio i možda je vidio kakav zločin ili zna nešto pa neka kaže ovdje je anoniman 100%...najlakše je banirati nekoga...treba malo i razmisliti prije, da bi se možda moglo nešto saznati o ljudima za kojima se i dan danas traga. skinite mu taj ban....
Quote:
žacko1 kaže: Pogledaj post
Ah,dobro no mogli ste i pustiti čovjeka da kaže što ima,morti bi nešto novije saznali ili iz njegova kutka gledanja razjasnili.Jasno da smo svi protiv četnika i ostale gamadi ali lako je preko tipkovnice biti manga.
Ja ga pozovem da kaže što ima,vi ga baš "kulturno"odjebete.
Quote:
žacko1 kaže: Pogledaj post
Ok. posmatrač ali nije vrijeđao,imao je volju predočiti nam sliku svoju čim se toliko raspisao,a valjalo bi nam i čuti drugu stranu da vidimo taj mentalni sklop u glavi koji im se odvijao.A to što on ne zna ništa o našim jedinicima,nije niti dužan,jer tko zna što je on sve vidio te kako je on to sve doživio i iz kojeg kuta gledano.
Čujem da su mnogi izbjegavali mobilizaciju,pog. kada je trebalo redove popuniti.Mnogi su i kažnjavani bili. Tja nisu svi isti.Šešeljevci i Arkanovci su bili dobrano plačeni. Mogao je i na upite mnogo toga reći i o strategiji i kako su mnogi iz JNA htjeli pobjeći,jer su obično naše Hrvate stavljali u prve redove.
U ovih 5 godina koliko čitam forum nitko nikada od četnika nije saznao ništa o nestalima ili ratnim zločinima koje su oni počinili, više manje svi pišu na isti kalup, razlikuju se samo u količini propagande koju prosipaju ili vrsti podjebavanja-provociranja, kad god se pustilo takve smradove da zagađuju teme, redovno su neki forumaši popizdili, a očito je da je toj gamadi i to jedan od ciljeva, uz ove naše "tko nas bre zavadi" stvarno još ne treba i četnika.
NINJA 07 is offline  
Old 23.09.2010., 14:52   #1020
OK, onda ce vam se na temu svakih mjesec dana netko javiti.
zulualpha is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:38.