Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.02.2008., 23:47   #21
Nisu svi gladni para jer nisu svi materijalisti, a ponajmanje ti neki gurui koje navodis i sta ti ja znam...
I mislim da im je zadnja stvar na svijetu koju ce raditi je glumiti nekog showmena za ne znam koliko milijuna...
khm is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 00:21   #22
Čitanje misli.. uh... opširna tema.

Ja ne čitam misli, ali neke stvari se jednostavno osjete, i često puta doslovno mogu čitati osječaje i namjere u tom trenutku, razumiješ ih, kako to opisati, riječi nisu potrebne, znaš da je tako.

Povezujem to sa telepatijom, vrlo bliske teme. Našao sam se više puta u neugodnoj situaciji čitajući skrivene namjere/misli koje sam morao ignorirati jer su bile takvog tipa. Govor tijela jedna je od važnih znanja. Tijelo nam odaje upravo te skrivene misli. Pročitajte neku knjigu o govoru tijela i sa godinama primjećivanja živjet ćete ista iskustva.

Da ne bi ostalo samo na govoru tijela. Neke stvari mogu se osjetiti i bez ikakvog vizualnog podražaja ili zvučnog. Takva iskustva da moram doći do osobe i ispitati ga i provjeriti da li je zaista bilo tako, i je..i smrzne te to. Teško je ostati skeptik, jednako kao i povjerovati u to.

Po mom iskustvu to ide ovako.
Emocije.
Emocije su ključna stvar. Vi emocije usmjerene prema vama možete osjetiti. Naravno, vi tuđe usmjerene emocije primate svakodnevno, stvar je u tome da ih ne možete prepoznati ili protumačiti jer niste svjesni njihovog postojanja, a kamoli mogućnosti njihovog utjecaja na vas. Kako bi uopće i mogli razumijeti nešto ćega niste svijesni? Sve to pripisujete moru misli koje se neprestano vrte, nikad ih ne ispitujete.

Da završim, kroz život sam imao mnogo jednostavnih provjereno-dokazanih telepatskih iskustva i taj skill.. nekako raste. I razumijem da bi me mnogi popljuvali najradije, ali zaista nema potrebe za uvredama, ionako ste jedino pitanje u tekstu zaboravili.
gocat is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2008., 20:47   #23
Quote:
UBERSOLDAT kaže: Pogledaj post
Čitanje misli je moguče na 2 načina: uz pomoć boga i uz pomoć onog drugog..Sam nikako!
I to je moguče čitati samo tvoje podsvjesne misli, nikako svjesne,
jer su konfuzne!
Više od 30 godina je sastavni dio moga života vjera, meditacija i yoga (uskladiti misli, tjelesnu aktivnost i disanje) i na taj način sam postigla da nemam u glavi misli smetalica ili konfuzne misli - što i tebi preporučam - da malo poradiš na sebi kako bi usvojio mirno i jasno razmišljanje i poštivanje bližnjeg svog.

"uz pomoć boga" - nadam se da ćeš napraviti ono što nisi do danas i tada ću reći "Bogu hvala!" jer ćeš biti dokaz čuda koja su moguća tamo gdje se vjeruje u njih.

komar is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2008., 14:39   #24
Neki od vas u zivotu nisu uspjeli i jos se muce oko mnogih stvari...nije ni cudo sto dolazite ovdje i ponasate se primitivno ali tko voli nek izvoli.
vidim taknuli ste i temu levitacije. ja vjerujem da su neki svetci mogli levitirati i krsiti zakone gravitacije i fizike. ono sto zacrtas i sto zelis tako moze biti, to ovisi od osobe koja zeli nesto. nego covijek je stvorio zakone fizike tipa covijeka vuce sila teza za zemlju. sveti su ljudi pomocu bozije pomoci svoj duh prosvijetlili, odbacili su sve dotadasnje zakone i stvorili svoje vlastite.
Dali ste ikada culi izraz za igrace da ovaj prakticki leprsa kroz teren ili kod njega lopta je kao od pera ili radi cuda s tom loptom. da bi tako nesto netko uspio mora podsvjesno ( znaci da nije svjestan toga) aktivirati onu drugu polutku mozga koja je potrebna za slicne pojave.
svi vam ti dogadjaji imaju veze sa takozvanom telepatijom ali i sakontroliranjem svojega zivota, privlacenja dogadjaja koje zelimoi slicno.

naceo sam neke teme ali nemam vremena da ih dovrsim. pogledajte neke besplatne filmice od Domagoja Matijevica http://www.optimologija.com/default.asp?shop,61,1 pa vam mozda stvari budu jasnije. a i ako nebudu zivo mi se jebe
darkie is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2008., 12:07   #25
Poštovanje,

imam jednu vijest za sve vas:

LEVITACIJA JE MOGUĆA!!!

Proveo sam kojih pet godina u istraživanju tog fenomena (teoretski i praktički) i mogu vam sa sigurnošću potvrditi da je levitacija PRAVA stvarnost!

Samo sam htio reći da mi se svatko može javiti koga te stvari dublje zanimaju (što je, kako funkcionira, kako usvojiti, gdje pronači literaturu itd...) putem privatne poruke pa ću mu rado razložiti cijelu stvar!

Hvala i lijep pozdrav!

~Tomislav
tomo_z is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2008., 14:24   #26
Quote:
tomo_z kaže: Pogledaj post
Poštovanje,

imam jednu vijest za sve vas:

LEVITACIJA JE MOGUĆA!!!

Proveo sam kojih pet godina u istraživanju tog fenomena (teoretski i praktički) i mogu vam sa sigurnošću potvrditi da je levitacija PRAVA stvarnost!

Samo sam htio reći da mi se svatko može javiti koga te stvari dublje zanimaju (što je, kako funkcionira, kako usvojiti, gdje pronači literaturu itd...) putem privatne poruke pa ću mu rado razložiti cijelu stvar!

Hvala i lijep pozdrav!

~Tomislav
Izvrsna vijest. Ajmo se dogovoriti jedan dan na trgu. Donijet ću kameru, a ti donesi svoje levitacijske sposobnosti. Zajedno zarađujemo milion dolara minimalno
dobrimag is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2008., 15:50   #27
I da to napravite i da vas vidi parsto ljudi, i imaš dokaz snimljen na kazeti..

i kao da bi to išta promijenilo. I dalje ti nitko ne bi vjerovao tko nije svjedočio, jel tako? A ti bi bio samo jedan new ager sa dokazom, u kojeg nitko ne vjeruje.

Kako god da okreneš ne možeš dokazat.
gocat is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2008., 18:34   #28
Tako je Gocat, neke stvari nisu predviđene da ih se dokazuje, ili vjeruješ u to ili ne...

Levitacija je mnogoputa snimljena (kao što iluzionarna tako i prava), no uzbuđenje onog koji to vidi traje koju minutu te prođe kao da se ništa nije desilo, pa još i na kraju osoba padne u depresiju jer i ona nije u stanju to izvesti.

Mislim, levitacija sama po sebi nema nikakvu funkciju tj. osoba nema od nje nikakve koristi. Ne možeš riješiti probleme lebdeći u zraku. A zamisli sad da imaš moć lijećenja na primjer. Nebi li to bilo isplativije?

Razmislite....

U vezi levitacije mi možete u svako vrijeme poslati p.p.

Pozdrav ljudi!
tomo_z is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2008., 14:57   #29
Quote:
gocat kaže: Pogledaj post
Po mom iskustvu to ide ovako.
Emocije.
Emocije su ključna stvar. Vi emocije usmjerene prema vama možete osjetiti. Naravno, vi tuđe usmjerene emocije primate svakodnevno, stvar je u tome da ih ne možete prepoznati ili protumačiti jer niste svjesni njihovog postojanja, a kamoli mogućnosti njihovog utjecaja na vas.....
Da, hvala ti što razmišljaš s onima koji žele bolje shvatiti naš život i postojanje. Podržavam te - emocije....

Misli su energija, emocije su energija.... Sve su to frekvencije postojanja kojih je netko svjestan dok drugi nisu.

I sve o čemu ljudi govore, misle i rade ne možemo reči ovako čvrsto: Telekineza i levitacija nepostoje!!! kao što je netko rekao u prošlim postovima. Zaista se divim ljudima koji žive sa tako čvrstim uvjerenjima - njima je daleko lakše sa slikom o svijetu od onih drugih.
komar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2008., 15:03   #30
Quote:
tomo_z kaže: Pogledaj post
Mislim, levitacija sama po sebi nema nikakvu funkciju tj. osoba nema od nje nikakve koristi.... Pozdrav ljudi!

To je glavni razlog zbog kojeg nije potrebno nešto znati o levitaciji - ne donosi željenu financijsku ili materijalnu korist. I jako mi se sviđa rečenica: "MORAŠ VJEROVATI U SEBE, ČAK I KAD CIJELI SVIJET U TEBE SUMNJA!"
komar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2008., 16:33   #31
E pa nemožeš baš iz svega izvući materijalnu korist. Što se tiče levitacije iz nje možeš jedino izvuči to da probudiš jedan djelić svog zakržljalog mozgića i tako proširiš svoj neslućeni potencijal. Na stranici ************** sam otvorio baš temu za raspravljanje točno o levitaciji, tamo ima više zainteresiranih pa nek svatko koga zanima navrati. Pozzz
tomo_z is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2008., 16:35   #32
oh da, riječ je o noviforum točka net. Moja greška.
tomo_z is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 20:22   #33
Quote:
tomo_z kaže: Pogledaj post
oh da, riječ je o noviforum točka net. Moja greška.
A da nam ovdje malo preneseš znanje i priče sa onog neta. U kratkim crtama, jel su i tamo svi uvjereni da levitacija ne postoji?
komar is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 22:06   #34
Pa ima svakakvih, neki vjeruju a neki ne, a šta im ja mogu, ja vjerujem i nemoram se dokazivati...
tomo_z is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 22:34   #35
evo ti dokaz da levitacija nemože postojat!

S takvim grandioznim sposobnostima takav čovjek će raditi u cirkusu,
i totalno uništitit konkurenciju, i naravno zaradit brdo para.

Ja bi prvi išao gledat lika kako levitira između 2 tapira!


Ali neeeeee, to je strože čuvana tajna od nuklearnih silosa u izraelu

Ja sam samo jednom uspio levitirat, ali to je zato što sam se prenajeo grah_zelja
i ništa me nije moglo zadržati na površini majčice zemlje
__________________
DRUGI DOLAZAK

Zadnje uređivanje UBERSOLDAT : 11.03.2008. at 22:40. Reason: nadopuna
UBERSOLDAT is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2008., 01:56   #36
?

da?mene interesira...
scarlet tomorrow is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2008., 07:21   #37
Quote:
vinskamuha kaže: Pogledaj post
Evo ovako ja sam na descoveryu gleda neki dokumentarac o nekim ljudima koi imaju te mogucnosti i pokazali su ih pred kamerama,ali opet s druge strane nke JPtrick(ili tako nesto) nudi 200.000.000 dolara svako me ko dokaze pod kontroliranim uvjetima svoje "sposobnosti" e sada ja osobno i vjerujem ali i sumljam i malo sam zbunjen.
Molim vas recite mi nesto o tome jer me to stvarno zanima.

Što se tiče psi fenomena: telepatija, levitacije, psihokineza... mnogi ljudi su u dvojibi da li je to istina. Veliki dio znanstvenika su materijalisti, takvi tvrde kako je dokazano da to ne postoji, drugi opet tvrde da su dakozali i pod kontroliranim labarotorijskim uvjetima istinitost tih fenomena. Tvrdnje tih ljudi uveliko ovise o njihovim osobnim stavovima, ako znanstvenik ili ti ljudi ne vjeruju u postojanje tih fenomena on će tražiti dokaze koji potvrđuju njihov stav i iznijeti slučajeve u kojima se radilo o običnim trikovima i prevari. Ko vjeruje on će opet tražiti dokaze da postoje ti fenomeni i izgleda da su neki našli dokaze, ali većina znanstenika ne priznaje te fenomene jer ne može objasniti kako funkcioniraju pa stoga tvrde da se radi samo o trikovima.

Mišljenja su podijeljena, ali možemo pokušati logičkim razmišljanjem zaključiti što je istina, ako su svi ti fenomeni samo izmišljotina i trikovi zašto se onda toliko spominju i raspravlja o njima, pa nisu znanstvenici koji takve stvari istražuju ludi i bez veze troše vrijeme i novac, osim toga ako lažu to bi se trebalo dati provjeriti.

Ja vjerujem da psi fenomeni postoje.

(npr: stigme na Zlatku Sucu, na latinici su rekli kako te rane nisu nastale prirodnim putem/ ili neobjašnjiva ozdravljenja ljudi od neizliječivih bolesti)
HATAKE is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2008., 13:05   #38
Quote:
HATAKE kaže: Pogledaj post
(npr: stigme na Zlatku Sucu, na latinici su rekli kako te rane nisu nastale prirodnim putem/ ili neobjašnjiva ozdravljenja ljudi od neizliječivih bolesti)
Ovo nemoj izjednačavat s levitaciom, to je stvarno i događa se!

A levitacija je jedna od mnoštva hinduističkih bedastoča
__________________
DRUGI DOLAZAK
UBERSOLDAT is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2008., 15:14   #39
Velečasni Zlatko Sudac je isto nekoliko puta levitirao, što je ono sada bedastoća?
tomo_z is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2008., 15:27   #40
i david blaine je levitirao takodjer .. i kajh.. iluzija nista drugo...
__________________
sunch4ny 8)
S4sh4nn is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:35.