Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.08.2012., 21:02   #61
Ja nisam niti pokušavala nešto svjesno izvesti da bih odgovorila na to pitanje, no događa mi se neš čudno. Više od godinu dana sanjam jedno muško ime, naime sanjala sam javnu osobu koja nosi to ime i još jednog poznanika s kojim baš ništa neman niti mogu imati. Konstantno mi se to ime ponavlja a nikog iz obitelji i okoline ne poznajem tko se zove tako.

Nešto me proganja misao da bi to moglo biti ime budućeg...a bome sam i crkvu sanjala i veliku radost u njoj mada nisam sigurna od čega je dolazila
Amanga is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2012., 00:12   #62
joj, upravo obavih ovu stvar s jajetom, nadam se da će večeras biti mokri snovi, a sutra da znam ime svoga princa/prinčice
prometejus is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2012., 21:40   #63
heheh meni više nebreju pomoč ni jaja a bome ni jabuke... kod mene ošla baba s kolačima.... )))
__________________
http://www.stonestory.hol.es
wing is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2012., 23:39   #64
Quote:
wing kaže: Pogledaj post
heheh meni više nebreju pomoč ni jaja a bome ni jabuke... kod mene ošla baba s kolačima.... )))
Zašto to?
Momak 90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2012., 09:19   #65
Quote:
wing kaže: Pogledaj post
heheh meni više nebreju pomoč ni jaja a bome ni jabuke... kod mene ošla baba s kolačima.... )))
a joj zar je proslo hahaha
nanajaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2013., 03:08   #66
Istinito

Quote:
power2011 kaže: Pogledaj post
Čitala sam na netu o tome..navodno moraš oguliti jabuku,ali tako da kora ostane u komadu..zamotaš to u papir i staviš ispod jastuka..jabuku naravno pojedeš..probala sam..ne bi bila ja da ne probam..nisam sanjala ništa i nikoga..valjda se nikad neću udati..šmrc,šmrc
Ja sam ovo uradila mozda prije 6 mjeseci. Tada sam sanjala svog bivseg muza ali i osobu s kojom sam kratko bila u vezi prije godinu dana. Mislim da ovo sa bivsim muzem ima smisla (jer ipak mi je na neki nacin bio sudjen, samo ne do kraja zivota) a za ovog drugog tipa cemo jos i vidjeti.

Pokusacu veceras ponovo ovo sa jabukom, a onda cu neko drugo vece pokusati ovo sa jajetom.
usalove is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2013., 00:13   #67
Quote:
usalove kaže: Pogledaj post
Ja sam ovo uradila mozda prije 6 mjeseci. Tada sam sanjala svog bivseg muza ali i osobu s kojom sam kratko bila u vezi prije godinu dana. Mislim da ovo sa bivsim muzem ima smisla (jer ipak mi je na neki nacin bio sudjen, samo ne do kraja zivota) a za ovog drugog tipa cemo jos i vidjeti.

Pokusacu veceras ponovo ovo sa jabukom, a onda cu neko drugo vece pokusati ovo sa jajetom.
I jesi probala opet? Što je bilo?
__________________
Yes, we can!
Momak 90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2013., 15:35   #68
Ima još jedno praznovjerje,a to je da s 29.11 na 30.11 (samo tu noć) stavite malo ogledalo koje najviše upotrebljavate i češalj koji najviše upotrebljavate ispod jastuka i kao sanjat cete budućeg muža/ženu. Ja sam to napravila sad prije 11 dana i sanjala sam nekog tipa i sjecam se tijela i kose i oblika lica, ali nisam mu vidjela konkretno crte lica,zasad ga još nisam upoznala,heheh. Frendica koja mi je rekla za to veli da je njena stara to napravila prije puno godina i da je sanjala njenog sadašnjeg muža.
hellokitty123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2013., 11:20   #69
Quote:
hellokitty123 kaže: Pogledaj post
Ima još jedno praznovjerje,a to je da s 29.11 na 30.11 (samo tu noć) stavite malo ogledalo koje najviše upotrebljavate i češalj koji najviše upotrebljavate ispod jastuka i kao sanjat cete budućeg muža/ženu. Ja sam to napravila sad prije 11 dana i sanjala sam nekog tipa i sjecam se tijela i kose i oblika lica, ali nisam mu vidjela konkretno crte lica,zasad ga još nisam upoznala,heheh. Frendica koja mi je rekla za to veli da je njena stara to napravila prije puno godina i da je sanjala njenog sadašnjeg muža.
Hvala na informaciji. Ovo bi trebalo definitivno probat. Trebam si ovo pribilježiti da ne zaboravim. Stvarno ludo ako je istinito.
__________________
Yes, we can!
Momak 90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2013., 20:10   #70
Koje su to nebuloze,pa normalno ako si žedna da ćeš i u snu gledati da ti donese vode netko tko ti je drag,a ne omražen.
A šta ako ti vode donese susjedin djed ,mama ili spasitelj iz Baywatcha ?
bandijera rosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2014., 23:16   #71
E večeras ću isprobati ovo sa češljem i ogledalcem.
Bettinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2014., 14:41   #72
Quote:
wing kaže: Pogledaj post
heheh meni više nebreju pomoč ni jaja a bome ni jabuke... kod mene ošla baba s kolačima.... )))
Ha, ha , nikad ne reci nikad

Imala sam susjedu koja je bila Bugarka i rekla nama "curicama", da za Vidovdan 28.06. uberemo travu vidovčicu, koju stavimo samo na taj dan ispod jastuka sa češljom i ogledalom te da kažemo:

Vidi viđeni,
dođi suđeni,
ako ne kaniš doći večeras,
dođi jesenas.

i .. of course , sanjaš svog budućeg: mig:
Hermes7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2014., 22:33   #73
Quote:
bandijera rosa kaže: Pogledaj post
Koje su to nebuloze,pa normalno ako si žedna da ćeš i u snu gledati da ti donese vode netko tko ti je drag,a ne omražen.
A šta ako ti vode donese susjedin djed ,mama ili spasitelj iz Baywatcha ?
Hihiih, e onda cete sretno zivjeti do kraja zivota.
I eto, rijesis sve svoje probleme.
Mos mislit.
sladana5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2014., 00:36   #74
Je li tko još nešta isprobavao?
__________________
Yes, we can!
Momak 90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2014., 21:27   #75
čuo sam da neki ogule krumpir, pa njegovu koru omotaju oko nogu. Navodno djeluje, treba probat
Brutalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2014., 01:43   #76
Zanima me je li ovo moguće? Sanjala sam noćas jednog muškarca. Bio je odjeven u bijelo odijelo, zanima me simbolizira li to skoro vjenčanje? Imao je lice koje često sanjam već godinama. Tko je taj čovjek? Hoću li ga ikad sresti i je li mi suđen?
Romy White is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2014., 16:27   #77
ja sam sanjala svog muza, (i nasu sadasnju kucu, i grad gdje smo se prvi put upoznali) par mjeseci prije nego sto smo se upoznali

i jos mi je u snu rekao da ce me ozenit
shiningbow is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 02:04   #78
Ja sam sanjala svog budućeg muža, to jest, nekog nepoznatog lika još prije 13 godina (tad sam imala 15).
Ritual je sljedeći: Otići u crkvu u kojoj nikad nisi bio, uzeti bosiljak iz crkve, staviti ga pod jastuk naveče i to je to.
Dječko kojeg sam sanjala je bio, kako da kažem, u budućnosti sa mnom.
Vidjela dam njega i sebe skupa kao u nekoj brvnari, s tim što sam ja bila starija i imala friz koji tada nisam mogla smisliti, ali sad ga imam
A taj neko se još nije pojavio, ili ga ja ne prepoznajem, jer kao za inat, nosio je sunčane naočare u snu, a ono što uvijek pamtimo kod ljudi je- pogled, a ja samo to nisam vidjela.
Vjerovatno postoji razlog.
U svakom slučaju, uradila sam to iz zezancije i nevjerujući, ali taj san- nije običan san. Onaj ko je doživio shvata o čemu govorim.
Dugo me plašio taj san bez obzira što je bio prelijep i ispunjen ljubavlju, jer nisam vjerovala niti u ludilu da je takvo šta moguće.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Jednorog44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2023., 00:02   #79
Zanimljivi rituali i postupci i ako vam je stvarno upalilo svaka čast. Očito uz pomoć viših sela se može pogledati u budućnost jednako kao što se vidi budućnost u šalici kave.

Zanima me je li još tko probao neki ritual koji mu je pomogao da sanja budućeg partnera/-icu? Bilo bi dobro probati nešto. Iskreno, nisam nikad ništa probao takvoga. Tj. probao sam nešto ali nije upalilo i nisam sanjao ništa.
timothy88 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:00.