Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.11.2011., 11:29   #421
Pozdrav!
Prvi put pišem na ovom podforumu, ali eto, potreba je

Dakle, radi se o ženskom kožnom remenu koji ima elipsaste rupice.
Potrebno je napraviti još nekoliko njih jer je definitivno preširok, ali 2-3 obućara/remenara koji su pitani, nitko to ne može napraviti (samo okrugle, klasične)
Da li se netko susreo sa sličnim problemom i možda zna, da li se negdje u Zagrebu, kod nekog takvog obrtnika može napraviti nešto slično?

Hvala unaprijed!
__________________
Bottom/top is the place where you change your mind only to find you were right before.
shef Sale is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 15:26   #422
Inace se remen krati sa druge strane, ne tamo di su rupice nego di je kopča. Ispod kopče bi se trebala nalazit mala vidica koja se odvida i onda odrežeš taj dio remena.Kužiš?
__________________
... volim te tisuću svemira ...
KraljicaSparoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 16:29   #423
Da, vidiš stvarno
Nije mi (ni vlasnici remena ) uopće palo na pamet takvo što (a sad kad mi veliš, znam i sam da se to tako radi)

Hvala!
__________________
Bottom/top is the place where you change your mind only to find you were right before.
shef Sale is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2011., 14:44   #424
Kreativke moje - trebam savjet! Imam jedne čizme koje su mi se počele odozgora "listati" a nisam ih još niti pošteno počela nositi- đon je ko nov, a fora su mi i zato bih pokušala nešto izmisliti staviti na to izlistano da im produžim bar još malo vijek trajanja, razmišljala sam u nekoj širokoj satenskoj traci jer gore imaju kao kožne špagice pa se vežu i to bi isto promijenila u satensko ili tako nešt.. ali htjela bih čuti i vaše ideje, hvala

To su ove čizme - vidi se gdje su se počele "listati":


Ili možda neku traku pa preko tog zakovice?

Zadnje uređivanje Kornelia : 30.11.2011. at 15:04.
Kornelia is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2011., 16:56   #425
kosulja skidanje natpisa

Pozdrav ljudi....

Imam jednu crnu kosulju koja mi je bila za svirke i na njoj je ime benda na kragni, pa me sad posto vise s njima ne sviram ak netko zna kako uklonit natpis a da ne ostetim kosulju?

Razmisljo sam sa razrjedivacem al mislim da je to malo prejako?
InfiX is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2011., 17:34   #426
ne razređivač će ti najvjerojatnije i farlu skinut.... crni marker ? nabaci fotku da vidimo ako nije bad
heybaby is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2011., 18:20   #427
vjerovatno je bijelo na crno... sto znači dva sloja bijele boje.
a da jednostavno kupiš novu?

Naime, današnji tisak, pa i onaj u nekom kisku koristi boje sa jakim vezivima, tako da svaka intervencija će uništiti i košulju.
Jer da bi skinuo tisak moraš koristiti sredstva i košulja će se uništiti, ili u najboljem slučaju izgrist će boju.
pupetta.maresca is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2011., 18:22   #428
Red face

Evo slike:
http://imageshack.us/g/194/dsc00820op.jpg/
InfiX is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2011., 18:25   #429
Quote:
pupetta.maresca kaže: Pogledaj post
vjerovatno je bijelo na crno... sto znači dva sloja bijele boje.
a da jednostavno kupiš novu?

Naime, današnji tisak, pa i onaj u nekom kisku koristi boje sa jakim vezivima, tako da svaka intervencija će uništiti i košulju.
Jer da bi skinuo tisak moraš koristiti sredstva i košulja će se uništiti, ili u najboljem slučaju izgrist će boju.
ah steta mi kosulje jer mi super pase i taman mi je pa mi je zal da stoji u ormaru
InfiX is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2011., 19:25   #430
probaj nekako izguliti print ako ide... sretno!
heybaby is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2011., 10:16   #431
ide sa skalperom al mora se jako oprezno radit da ne ostetim kosulji i neopisivo sporo ide
InfiX is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2012., 16:15   #432
Kaput!

Prepaljen mi je novi sisley kaput na rukavu, nije skroz već do bijele postave. Ima li nekih načina da to saniram ili negdje odnesem tko ga može pokrpati?
Mannu is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2012., 16:50   #433
SISLEY KAPUT!!

Prepaljen mi je novi sisley kaput na rukavu, nije skroz već do bijele postave. Ima li nekih načina da to saniram ili negdje odnesem tko ga može pokrpati?
Mannu is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 03.01.2012., 10:00   #434
Imam jedno, možda neobično, pitanje. Sve koje sam pitala kažu da se to nemože, pa nek mi tu netko odgovori, pliz..

Naime, kupila sam ski odijelo prije prošlog Božića, svega dvaput sam ga nosila do ove zime jer nismo išli na skijanje u 2011. i sad smršavila sam od onda, ne sad 20 kila ali dovoljno da mi odijelo bude prepreveliko. Znam da je skijaško odijelo u pravilu 'loose' ali fakat mi glava izgleda ko točkica kad se obučem u njega. Kad obučem hlače i stavim tregere, na trbuhu mi se rupa napravi, mogu 2 šake gurnut oko pasa.

Glupo mi je sad kupovat novo, jer je to bacanje love, ali da li se može ovo suziti?
__________________
ELEMENTARKA :D
Ribaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2012., 10:22   #435
Quote:
Mannu kaže: Pogledaj post
Prepaljen mi je novi sisley kaput na rukavu, nije skroz već do bijele postave. Ima li nekih načina da to saniram ili negdje odnesem tko ga može pokrpati?
Meni su preporučili umjetno štopanje u Miškecovom prolazu, Zgb, i stvarno su se potrudili, ali razlika se ipak vidi tako da sako više nisam mogla nositi. Nije baš bilo ni jeftino tako da se meni nije isplatilo.
__________________
H
hsfi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2012., 20:49   #436
ne znam jel tema prava za pitanje, al evo...
kupila sam danas kožne čizme u Guliveru, imaju drvenu petu. nakon sat vremena nošenja, peta se već malo izlizala pa me zanima dali se to kako može zaštitit, odnosno da se više ne izlizuje?? jel postolari rade tak nešt? :neupućena:
Marija_Kt is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2012., 22:35   #437
zna li itko kako mogu ofarbati svilenu košulju?
_oja_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2012., 23:42   #438
hej cure, ako neka zna s cim bi mogla pofarbati ove cipele da budu crne, bila bi jaaako zahvalna !!

black_woman88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2012., 11:10   #439
Quote:
black_woman88 kaže: Pogledaj post
hej cure, ako neka zna s cim bi mogla pofarbati ove cipele da budu crne, bila bi jaaako zahvalna !!

Bojom za kožu ili bojom za tekstil, ovisi o materijalu. Desetak kuna bočica.

Quote:
_oja_ kaže: Pogledaj post
zna li itko kako mogu ofarbati svilenu košulju?
Bojama za svilu, ista je cijena. Ovisi što želiš postići.
RabidXPanic is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2012., 15:37   #440
Zna li netko gdje bih uspješno i kvalitetno mogla obojati jaknu u Zagrebu? Dobila sam prekrasnu Nautica jaknu, ali je boje kanarinca i meni nenosiva. U sastavu materijala stoji da je od izvana 60% pamuk, 40% najlon, podstava je 100% poliester, a i punjenje iznutra je 100% poliester. Nekako mi se cini da bi možda zbog te žute mogla ispasti najbolje u smeđoj, ali ne znam, materijal me brine. Ne čini mi se kao nešto lako bojivo.
pinkdot is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:59.