Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.01.2015., 09:04   #301
pepa i pocoyo su kod nas bili s dvije i pol. a bome i sve do 4
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2015., 09:07   #302
Quote:
Ćufta kaže: Pogledaj post
Pincica, U vrtu pod zvijezdama (radila ga je ekipa od Teletubbies-a).
Ooooo, Jasna Basna i Iko Piko!
Jedno cijelo ljeto su bilo aktualni, muž i ja smo fraze dobivali kad je počinjao

U isto vrijeme je gledala i Bumbu (ali ne preporučam, crtić je , za naše velike mozgove, prebedasti. Iz nekog razloga maloj se jaaaako sviđao )
nightfall is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2015., 09:36   #303
Nightfall
Ćufta is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2015., 09:41   #304
Quote:
Ćufta kaže: Pogledaj post
Nightfall
Želimo da i druge mame pate, kaj ne?
Zato....BUMBA JE ODLIČAN! Svi bi morali bar jednu epizodu pustiti djetetu

Sad mi dolaze flashbackovi...Bumblice, Mičići, Maka Paka
nightfall is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2015., 10:10   #305
Meni je u vrtu pod zvijezdama super, sve je mekano I lijepo I toplo... ZzZzzzZZzzzz...
Ćufta is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2015., 10:17   #306
Quote:
pincica kaže: Pogledaj post
Koje crtice gledaju vaša djeca od cca 2god?

Moj je zaluđen filmićima o traktorima i raznim vozilima....tu i tamo mu se dopadne koji crtić.
moj je tako negdje u toj dobi također gledao Machines at work

a ako ga pustiš da sam onda bira na youtube, hitovi kod djece te dobi su uvijek isti: onaj japanski autobus koji pjeva (kako se ono zove), i na kraju snimka odmatanja kinder jaja




btw moj nedavno gledao Tom & Jerrya, oduševio se forama. a i ja. ne znam zašto mu to ranije nisam dala, nego sam ga mrcvarila politički korektnim, a dozlaboga dosadnim modernim "volimo se i otkrivamo svijet" crtanima

uz to, hit su svi mogući crtani sa super junacima i borbama. toliko o tome
__________________
Where all think alike, no one thinks very much.
miss daisy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2015., 10:37   #307
Quote:
miss daisy kaže: Pogledaj post
moj je tako negdje u toj dobi također gledao Machines at work

a ako ga pustiš da sam onda bira na youtube, hitovi kod djece te dobi su uvijek isti: onaj japanski autobus koji pjeva (kako se ono zove), i na kraju snimka odmatanja kinder jaja




btw moj nedavno gledao Tom & Jerrya, oduševio se forama. a i ja. ne znam zašto mu to ranije nisam dala, nego sam ga mrcvarila politički korektnim, a dozlaboga dosadnim modernim "volimo se i otkrivamo svijet" crtanima

uz to, hit su svi mogući crtani sa super junacima i borbama. toliko o tome
Koja je fora s tim odmatanjem kinder jaja . Moja je jedno vrijeme ( od 2.rođendana pa dobrih 6 mjeseci) bila opsjednuta s tim, znala je kad će koja igračka biti u kojem jajetu. Sad više ne, znam da su se svi čudili, od prijatelja do šire rodbine, kad bi ju vidjeli da to gleda. I onda kod dr.u čekaonici sjedi dvoje djece i gledaju to na mobitelu pa sam skužila da nije jedina . A ona je bila sva opčinjena kad bi to gledala, ma kakav crtić ili pjesmica, samo daj odmatanje jaja .
marija_os is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2015., 10:47   #308
nikad vidla to
ali od kad je mala (skupa sa mnom) dozivjela sok gldajuci neko stranje koje je bilo medju crticima za djecu, jutjub ne gledamo
neka uzasna narandja koju prerezu, majke mi moje ja sam maltene imala nocne more
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2015., 11:07   #309
Ma sve sto ste navele njega ili ne interesira i viče ne ne ili gleda 1min.

Pokušat cu mu dati Bumbu (iako kazete da je bedast ) i U vrtu pod zvijezdama, pa da vidim reakciju.

Probala sa mivke, mousom, tom&Jerry, masa i medvjed....ma ne znam kaj ne! i uvijek odgovor NE.

Zadnje uređivanje pincica : 29.01.2015. at 11:12.
pincica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2015., 11:14   #310
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
neka uzasna narandja koju prerezu, majke mi moje ja sam maltene imala nocne more
Joj, vidjela sam to, maloj je isto iskrsnulo pred očima! Nije se uplašila,ali da užasno izgleda, izgleda.

I da, odmatanje kinderjaja je jedno vrijeme bilo TOP zanimacija za gledanje.
Jeste znali da postoji snimka gdje to odmatanje traje pola sata?! (na to smo nedavno naletjele i naravno da je par dana bilo aktualno- čudom se čudila odakle tipu tolika jaja )
nightfall is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2015., 11:15   #311
Quote:
pincica kaže: Pogledaj post
Ma sve sto ste navele njega ili ne interesira i viče ne ne ili gleda 1min.

Pokušat cu mu dati Bumbu (iako kazete da je bedast ) i U vrtu pod zvijezdama, pa da vidim reakciju.

Probala sa mivke, mousom, tom&Jerry, masa i medvjed....ma ne znam kaj ne! i uvijek odgovor NE.
He he...samo probajte Bumbu...garant će mu se svidjeti
nightfall is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2015., 11:18   #312
Quote:
pincica kaže: Pogledaj post
Ma sve sto ste navele njega ili ne interesira i viče ne ne ili gleda 1min.
čak ni Machines at work? pa to su ti bageri i traktori i ostala mašinerija koja ide po poljima, di ćeš bolje
__________________
Where all think alike, no one thinks very much.
miss daisy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2015., 11:26   #313
Quote:
nightfall kaže: Pogledaj post
Joj, vidjela sam to, maloj je isto iskrsnulo pred očima! Nije se uplašila,ali da užasno izgleda, izgleda.

I da, odmatanje kinderjaja je jedno vrijeme bilo TOP zanimacija za gledanje.
Jeste znali da postoji snimka gdje to odmatanje traje pola sata?! (na to smo nedavno naletjele i naravno da je par dana bilo aktualno- čudom se čudila odakle tipu tolika jaja )
bas cu doam pogledati to

ali ova narandkja, mala se tresla pol sata jbt, tri dana nije htjela pored kompa proc uopce. uzas.
popizdila sam skroz, kliknula sam onu neku prijavu ali nis od toga nije bilo
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2015., 11:36   #314
sjetila sam se jos necega za tu dob. tutitu! odlicni su. nas je jednom spasilo u autu kad smo zaglavili u koloni
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2015., 12:43   #315
Quote:
nightfall kaže: Pogledaj post
Joj, vidjela sam to, maloj je isto iskrsnulo pred očima! Nije se uplašila,ali da užasno izgleda, izgleda.

I da, odmatanje kinderjaja je jedno vrijeme bilo TOP zanimacija za gledanje.
Jeste znali da postoji snimka gdje to odmatanje traje pola sata?! (na to smo nedavno naletjele i naravno da je par dana bilo aktualno- čudom se čudila odakle tipu tolika jaja )
Naravno . Mi smo prešli valjda sva odmatanja. Najviše je voljela onog lika koji se sav uživi dok objašnjava, zaboravila sam kak se zove.
Osim tog odmatanja, fora su im Peppa pig i Baby Einstein, a u zadnje vrijeme su otkrili Sheep In The Island (https://www.youtube.com/watch?v=PzvLKrfEz3o) i na to krepavaju od smijeha. I ja zajedno s njima
marija_os is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2015., 12:49   #316
Ima i hrpa Pingu crtica

Sent...
cjepidlaka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2015., 14:18   #317
Nama su već neko vrijeme hit Pat&Mat (A Je To), počeo ih je gledati prije par mjeseci (sad ima 23 mjeseca) i uvijek su mu zanimljivi. Doduše ne pogleda više od 2-3 epizode ali i to je ok ako ti treba mali odmor.

A nedavno sam nabavio oko 140 epizoda Loleka i Boleka i to voli pogledati.
shlede is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2015., 23:13   #318
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post

ali ova narandkja, mala se tresla pol sata jbt, tri dana nije htjela pored kompa proc uopce. uzas.
popizdila sam skroz, kliknula sam onu neku prijavu ali nis od toga nije bilo
Sad me ubi znatiželja
Ajd linkaj tu naranču...
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2015., 00:20   #319
nama je i hopla bio napet u to doba. ili je to bilo prije druge?
ne sjećam se više, ali u nekoj dobi je hopla bio aktualan
__________________
dinamo
Angry Bird. is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2015., 09:14   #320
Quote:
extreme kaže: Pogledaj post
Sad me ubi znatiželja
Ajd linkaj tu naranču...
joj ne mogu na jutjub s polsa ak s esjetim doma nadjem valjda

al mislim, narandja s ljudskim licem i onda dodje netko s nozem i ona vristi a on ju reze nozem
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:24.