Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.05.2013., 20:36   #6181
Quote:
BucaBmw kaže: Pogledaj post
Kakvo je vreme kod vas, sta poneti od odece?
KLIK

preporučam ti nešto lagano. nikakve jakete... jedino ponesi kišobran za svaki slučaj...
__________________
prestani lagat ovaj napaćeni narod...
krimtim33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2013., 20:52   #6182
Da, mogla bi kisa pasti ali za sad je toplo.
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2013., 21:22   #6183
Pišite mi što ima u mom lipom gradu, maloprije sam prolazila kraj neke zgrade i čula Ivčićeve stvari, srce mi je zazeblo
__________________
.
Monsuni is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2013., 21:24   #6184
Quote:
Monsuni kaže: Pogledaj post
Pišite mi što ima u mom lipom gradu, maloprije sam prolazila kraj neke zgrade i čula Ivčićeve stvari, srce mi je zazeblo
evo sam bio na kavi sa frendom povratnikom iz amerike....veli da je nostalgija bila bolje rijesenje....
Gorštak is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2013., 21:25   #6185
Quote:
Gorstak79 kaže: Pogledaj post
evo sam bio na kavi sa frendom povratnikom iz amerike....veli da je nostalgija bila bolje rijesenje....
Hahaha
A znan... a opet nikako nije dobro. Ni kad si tu pa ne radiš, ni kad odeš pa radiš, ali ti fali cila obitelj.
__________________
.
Monsuni is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2013., 00:50   #6186
ima masa ljudi....
TomZD is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2013., 17:13   #6187
Quote:
Gorstak79 kaže: Pogledaj post
ako ne radi onaj kod 4 kantuna, probaj kod gricka
Hvala, odnila sam tamo
__________________
Dreambound for life.
oceanborn is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2013., 21:23   #6188
a koji je ono klub/kafić tamo kod bivše hitne kad se uđe u onaj volat s desne strane di je redakcija zadarskog lista? već duže vrimena vidin da tamo ima nešto, ali nigdi ne piše kako se zove ili nešto... i vidin da je dobra atmosfera i sviđa mi se muzika.
__________________
prestani lagat ovaj napaćeni narod...
krimtim33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2013., 01:25   #6189
Quote:
krimtim33 kaže: Pogledaj post
a koji je ono klub/kafić tamo kod bivše hitne kad se uđe u onaj volat s desne strane di je redakcija zadarskog lista? već duže vrimena vidin da tamo ima nešto, ali nigdi ne piše kako se zove ili nešto... i vidin da je dobra atmosfera i sviđa mi se muzika.
svarog bar?!
zadarski list se prebacija kod caffe bara riva!
TomZD is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2013., 11:14   #6190
Quote:
TomZD kaže: Pogledaj post
svarog bar?!
zadarski list se prebacija kod caffe bara riva!
ma ne to. pročitaj opet..

dobro, ovo da je tamo redakcija zadarskog nisam siguran. ali jer prije bila.
to je onaj volat di je tele2..
__________________
prestani lagat ovaj napaćeni narod...
krimtim33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2013., 17:05   #6191
Quote:
krimtim33 kaže: Pogledaj post
ma ne to. pročitaj opet..

dobro, ovo da je tamo redakcija zadarskog nisam siguran. ali jer prije bila.
to je onaj volat di je tele2..
ajme neznam na sto mislis :SSS


http://www.zadarskilist.hr/clanci/18...-originalnosti
sa gustom sam cita danasnje novina i smija se......jadni ovi arhitekti...jao jao
a evo jos neke zanimljivosti iz novina...hahaha
http://www.24sata.hr/neobicno/opasne...B+page+statusi
TomZD is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2013., 21:04   #6192
Quote:
krimtim33 kaže: Pogledaj post
ma ne to. pročitaj opet..

dobro, ovo da je tamo redakcija zadarskog nisam siguran. ali jer prije bila.
to je onaj volat di je tele2..
to ti je klub od udruge hrvatska sloga.
Solna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2013., 14:10   #6193
Vratio se sinoc iz Zadra. Prelepo mesto, ljudi su divni, prelepe devojke stvarno vam zavidim svima vama sto zivite dole. Imate i ogroman hipermaket sa sve H&M za kojim mi ovde tako ceznemo. Komotno bih mogao da se preselim tamo i da uzivam kao covek
I da, za sve Srbe koji citaju ovde, isao sam autom svuda, parkirao se svako vece u centru, nikakvih problema apsolutno.
A tek autoput od Zagreba do Zadra, fantazija. Vozis se kao u avionu, uzivas, i pred tobom se smenjuju predeli kao sa razglednica. Mi ovde mozemo samo da sanjamo.
Neko je spomenuo da je stigao do mora za sat vremena. Vozio sam se kao lud sve vreme 150-200, stigao okruglo za 2h, sve brze od toga je sumanuto
BucaBmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2013., 14:28   #6194
Quote:
BucaBmw kaže: Pogledaj post
Vratio se sinoc iz Zadra. Prelepo mesto, ljudi su divni, prelepe devojke stvarno vam zavidim svima vama sto zivite dole. Imate i ogroman hipermaket sa sve H&M za kojim mi ovde tako ceznemo. Komotno bih mogao da se preselim tamo i da uzivam kao covek
I da, za sve Srbe koji citaju ovde, isao sam autom svuda, parkirao se svako vece u centru, nikakvih problema apsolutno.
A tek autoput od Zagreba do Zadra, fantazija. Vozis se kao u avionu, uzivas, i pred tobom se smenjuju predeli kao sa razglednica. Mi ovde mozemo samo da sanjamo.
Neko je spomenuo da je stigao do mora za sat vremena. Vozio sam se kao lud sve vreme 150-200, stigao okruglo za 2h, sve brze od toga je sumanuto
nisi imao problema s policijom?
__________________
prestani lagat ovaj napaćeni narod...
krimtim33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2013., 15:43   #6195
ne, nisam ih cak ni video
nisam bio jedini, kad sam se vracao sam pratio nekog belog bmw-a, covek nije usporavao ispod 180 sve dok nije skrenuo na pumpu
BucaBmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2013., 16:59   #6196
Eto, nije Zadar bas leglo primitivizma. Ako se ponasas normalno onda nije bitno kakve tablice imas i kojim naglaskom pricas.
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2013., 17:23   #6197
Quote:
BucaBmw kaže: Pogledaj post
Vratio se sinoc iz Zadra. Prelepo mesto, ljudi su divni, prelepe devojke stvarno vam zavidim svima vama sto zivite dole. Imate i ogroman hipermaket sa sve H&M za kojim mi ovde tako ceznemo. Komotno bih mogao da se preselim tamo i da uzivam kao covek
I da, za sve Srbe koji citaju ovde, isao sam autom svuda, parkirao se svako vece u centru, nikakvih problema apsolutno.
A tek autoput od Zagreba do Zadra, fantazija. Vozis se kao u avionu, uzivas, i pred tobom se smenjuju predeli kao sa razglednica. Mi ovde mozemo samo da sanjamo.
Neko je spomenuo da je stigao do mora za sat vremena. Vozio sam se kao lud sve vreme 150-200, stigao okruglo za 2h, sve brze od toga je sumanuto
brzo bi ti dosadilo!
TomZD is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2013., 19:09   #6198
A joj, gde onaj raj da dosadi? vikendom pre podne odem malo na plazu, uvece gomila devojcica, stranaca, stalno neki novi turisti... kad pozelim nesto drugo, gore je Rijeka, dole Split... za 2-3 sata sam u Zagrebu...
Sto se tice primitivizma, nema ni govora. Sa prodavcima sam se lepo ispricao, na ljudima nema nervoze, valjda svi dolaze da se odmore..., sve cisto na ulicama... Mozda je drugacije kad se igraju utakmice Ako hocete da vidite primitivizam, dodjite u ove krajeve
BucaBmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2013., 01:14   #6199
Quote:
BucaBmw kaže: Pogledaj post
A joj, gde onaj raj da dosadi? vikendom pre podne odem malo na plazu, uvece gomila devojcica, stranaca, stalno neki novi turisti... kad pozelim nesto drugo, gore je Rijeka, dole Split... za 2-3 sata sam u Zagrebu...
Sto se tice primitivizma, nema ni govora. Sa prodavcima sam se lepo ispricao, na ljudima nema nervoze, valjda svi dolaze da se odmore..., sve cisto na ulicama... Mozda je drugacije kad se igraju utakmice Ako hocete da vidite primitivizam, dodjite u ove krajeve
brzo dosadi ovo...viruj mi...i turisti i plaza....sve
TomZD is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2013., 18:48   #6200
Ako imate iskustva, u kojoj autoškoli je moguće imati vožnju svaki dan?
Berta3 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:25.