Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.05.2015., 15:36   #1
da li se kome kad što dogodilo kad je išo na gostovanje stopom

ja imam 47 gostovanje i negdje pola od toga sam bio stopom zanima me dali se kome što dogodilo kad je išoo stopom
hasta simpre is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2015., 15:39   #2
Pa da im se nešto dogodilo sigurno da je hah e sad upitno je što, stigao ili ne do cilja, pokupio ga neki mlatuimudan, peder, silovatelj, ubica, to bi valjalo čuti? Ja sam se jednom vozio sa dvije lezbijke
osa3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2015., 16:03   #3
sviđa mi se tema, sam da si nazvo drugačije nekak al nema veze
ima podosta ljudi koji bi mogli svoje događaje ispričati
kuzisne is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2015., 21:25   #4
Brajo nikad ništa, al' tebi je? Aj jedanput mi nije ovi sta a moga je skuzio san da mi je iz sela al on je isa u štetu u drugo selo pa mu ne zamiran.
gogipogi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2015., 13:18   #5
Ustopali kamion, nas trojicu je poveo, pušio trubu jer je par sati ranije stigao iz Nizozemske i samo je promjenio kamion u zagrebu i krenuo za split, vozimo se mi par kilometara i odjednom puče guma iskrivi se volan, covjece, desna prednja guma, siguran sam da je razlog tome bio taj što je dečko od 120 kila sjedio na suvozacevom mjestu, i morali pješke po autoputu (vozaču je dolazio šef pa bi bezveze najebo da smo ostali) do naplatnih u karlovcu 6 kilometara, još spomenuti dečko ugazi u blato do zgloba u novim zx-cima
FHS1911 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2015., 20:52   #6
Uf od 280 gostovanja, dosta nji ranije san proša na stop, nekad sam a znalo nas je bit i po 4-5 pa bi u dvi grupe stopirali. Sičam se jednom da sam umalo poginija skupa s vozačem koji je iša u zavoju priticat na jadranskoj magistrali bus i iza zavoja je naletija šleper, tada su nas milimetri djelili od smrti jer bilo je sve turbo brzo i brzo se odvilo, taj grč u tilu nikad neču zaboravit. Jednom kad sam s prikom stopa za rijeku na magistrali jadranskoj smo torbu i transparent u njoj ostavili pored ceste i sta nam je auto i ušli smo u auto a torbu zaboravili pa smo se po putu sitili, srića da je šofer s negodovanjem to prihvatia i ipak se vratija po boršu. Ludilo mi je bilo kad smo nas dva ustopali šleper i šofer nan je ponudija ako čemo odmorit u krevetima od šlepera a bili smo na nogama i putu 3 dana pa nam je super došlo par sati odmora. Inače dosta ljudi koji bi znali stat su znali pitat kad si sam ono što ti nije crnjak stopat po noći i slično, neki bi govorili da su i oni u mladosti stopali pa su se sebe sitili pa su stali kad su me vidjeli. Da se na stop svakakvih ljudi upoznat, meni je to ful bilo napeto. Nedavno sam dio puta isto iša na stop za dobra stara vrimena, ono triba san čekat bus na magistrali dvi ure pa san odlučija stopat i za to vrime preša pol puta,al kako je noć padala ipak san uša u taj bus,makar san ga upola manje platija...
whiteline1950 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2015., 21:26   #7
Quote:
whiteline1950 kaže: Pogledaj post
Uf od 280 gostovanja, dosta nji ranije san proša na stop, nekad sam a znalo nas je bit i po 4-5 pa bi u dvi grupe stopirali. Sičam se jednom da sam umalo poginija skupa s vozačem koji je iša u zavoju priticat na jadranskoj magistrali bus i iza zavoja je naletija šleper, tada su nas milimetri djelili od smrti jer bilo je sve turbo brzo i brzo se odvilo, taj grč u tilu nikad neču zaboravit. Jednom kad sam s prikom stopa za rijeku na magistrali jadranskoj smo torbu i transparent u njoj ostavili pored ceste i sta nam je auto i ušli smo u auto a torbu zaboravili pa smo se po putu sitili, srića da je šofer s negodovanjem to prihvatia i ipak se vratija po boršu. Ludilo mi je bilo kad smo nas dva ustopali šleper i šofer nan je ponudija ako čemo odmorit u krevetima od šlepera a bili smo na nogama i putu 3 dana pa nam je super došlo par sati odmora. Inače dosta ljudi koji bi znali stat su znali pitat kad si sam ono što ti nije crnjak stopat po noći i slično, neki bi govorili da su i oni u mladosti stopali pa su se sebe sitili pa su stali kad su me vidjeli. Da se na stop svakakvih ljudi upoznat, meni je to ful bilo napeto. Nedavno sam dio puta isto iša na stop za dobra stara vrimena, ono triba san čekat bus na magistrali dvi ure pa san odlučija stopat i za to vrime preša pol puta,al kako je noć padala ipak san uša u taj bus,makar san ga upola manje platija...
to lutko
barberi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2015., 00:56   #8
svaka čast za tekst whiteline, lijepo je cut ovako neke zanimljive price od starijih..
više ovoga
Damien Duff is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2015., 10:03   #9
najabolji ulov stopom: Ćiro na povratku iz VŽ,neki bjesni merc,pepeljara unutra ko piramida,čikovi bježe po autu
Havoc123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2015., 11:17   #10
Meni je jednom sta kombi,ni dan danas ne znan kojoj su sekti pripadali,mislin da nisu bili Jehovini svjedoci,uglavnom oni su išli dal na nekakav susret tih i takvih,na nekakvu duhovnu obnovu,šta li.

Uglavnom,u kombiju je njih bilo 8,piči muzika njihova,nekakvi "Bože,mi te volimo,pomozi nam...." s time da je CD snimljen baš vidiš očajno,doma,akustična gitara i glavni vokal (koji piva ka da mu je nosorog prdnija u uho) i masa bek vokala.

Oni su mene dobra 4 sata nagovarali da ja iden s njima,da mi je to potriba,pod mus,lo stile "dođi sebi dok imaš kome".

Piva koju san kupija isti momenat po izlasku,i cigartea,su mi dan danas sigurno među najboljin pivama i cigaretama koje su mi sjele u životu.

Inače,stop MAJKA
__________________
Oću gazdu neću vlasnika!!!
Bukowski- is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2015., 17:52   #11
Moga dečka su prebili jer je išao stopom iako sam mu govorila da ne ide. Ali on je htio. Kada sam ga vidjela na vratima pala sam u nesvijest. Bogo moj kako sam ga liječila, za nekoliko dana bio je kao nov! Ne preporučujem stopiranje u takvim situacijama.
MajaV00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2015., 17:59   #12
Quote:
MajaV00 kaže: Pogledaj post
Moga dečka su prebili jer je išao stopom iako sam mu govorila da ne ide. Ali on je htio. Kada sam ga vidjela na vratima pala sam u nesvijest. Bogo moj kako sam ga liječila, za nekoliko dana bio je kao nov! Ne preporučujem stopiranje u takvim situacijama.
a šta će nega dobit batin i to je za jude.
letva od volana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:01.