Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.12.2016., 23:43   #5321
Živčana sam otprilike do te mjere da mi ništa osim vrištanja ne pada na pamet. Ne mogu sredit tok misli, a odbijam popit nešto za smirenje. Rivotril mi ionak kurca ne pomogne, normabel nemam doma, a helex bi bio osobni poraz lvl najgori potez ikad.

Što je najbolje pizdim samo radi sebe. Jer "sama pala, sama se ubila", jer "tko ti je kriv što si naivna", jer "tak ti i treba kad si takva", jer... Ima milijun faking jer, jer sam evidentno moron od osobe .

Fakat mi je drago što trenutno nisam sama doma jer sumnjam da bi to završilo dobro. Osjećam onaj divni filing nadolazećeg napadaja panike, pa jedva čekam da me preplavi osjećaj kao da ću umrijet, poludit i ekspolodirat odjednom .

Fakat se trudim bit okej. Trudim se ponašat se normalno. Trudim se dovest sama sebe u poziciju da sam si okej i sa sobom i sa ljudima oko sebe, ali uvijek uspijem fejlat u tih par vrlo jednostavnih i bazičnih koraka. Ponekad se pitam dali sam pomalo autistična ili fakat imam borderline.

Uopće ne mogu misli i osjećaje smirit dovoljno da smireno stavim na papir ono što mi se trenutno vrti po glavi i što osjećam, i ta činjenica me vodi prema panici. Divota.

Mislim da mi treba brejk od interneta, ljudi i mene same. Pitam se dal bi me stavili u induciranu komu ak ih lijepo zamolim .

I mogla bih sad srat da su ljudi ovakvi i onakvi i da život nije pošten prema meni jadnoj, ali veoma sam svjesna koliko svakim svojim postupkom štetim sama sebi. Onda se neču licemjerno čudit kad se desi točno ono što sam vrlo dobro znala da će se desit.

Pa ti budi ovakva. Tak ti i treba glupačo.
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2016., 09:23   #5322
e danas će sunce izgleda
Vordas is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2016., 12:19   #5323
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Živčana sam otprilike do te mjere da mi ništa osim vrištanja ne pada na pamet. Ne mogu sredit tok misli, a odbijam popit nešto za smirenje. Rivotril mi ionak kurca ne pomogne, normabel nemam doma, a helex bi bio osobni poraz lvl najgori potez ikad.





Što je najbolje pizdim samo radi sebe. Jer "sama pala, sama se ubila", jer "tko ti je kriv što si naivna", jer "tak ti i treba kad si takva", jer... Ima milijun faking jer, jer sam evidentno moron od osobe .





Fakat mi je drago što trenutno nisam sama doma jer sumnjam da bi to završilo dobro. Osjećam onaj divni filing nadolazećeg napadaja panike, pa jedva čekam da me preplavi osjećaj kao da ću umrijet, poludit i ekspolodirat odjednom .





Fakat se trudim bit okej. Trudim se ponašat se normalno. Trudim se dovest sama sebe u poziciju da sam si okej i sa sobom i sa ljudima oko sebe, ali uvijek uspijem fejlat u tih par vrlo jednostavnih i bazičnih koraka. Ponekad se pitam dali sam pomalo autistična ili fakat imam borderline.





Uopće ne mogu misli i osjećaje smirit dovoljno da smireno stavim na papir ono što mi se trenutno vrti po glavi i što osjećam, i ta činjenica me vodi prema panici. Divota.





Mislim da mi treba brejk od interneta, ljudi i mene same. Pitam se dal bi me stavili u induciranu komu ak ih lijepo zamolim .





I mogla bih sad srat da su ljudi ovakvi i onakvi i da život nije pošten prema meni jadnoj, ali veoma sam svjesna koliko svakim svojim postupkom štetim sama sebi. Onda se neču licemjerno čudit kad se desi točno ono što sam vrlo dobro znala da će se desit.





Pa ti budi ovakva. Tak ti i treba glupačo.


A sto ti se to desilo da je reakcija ovakva?
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2016., 13:34   #5324
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Živčana sam otprilike do te mjere da mi ništa osim vrištanja ne pada na pamet. Ne mogu sredit tok misli, a odbijam popit nešto za smirenje. Rivotril mi ionak kurca ne pomogne, normabel nemam doma, a helex bi bio osobni poraz lvl najgori potez ikad.

Što je najbolje pizdim samo radi sebe. Jer "sama pala, sama se ubila", jer "tko ti je kriv što si naivna", jer "tak ti i treba kad si takva", jer... Ima milijun faking jer, jer sam evidentno moron od osobe .

Fakat mi je drago što trenutno nisam sama doma jer sumnjam da bi to završilo dobro. Osjećam onaj divni filing nadolazećeg napadaja panike, pa jedva čekam da me preplavi osjećaj kao da ću umrijet, poludit i ekspolodirat odjednom .

Fakat se trudim bit okej. Trudim se ponašat se normalno. Trudim se dovest sama sebe u poziciju da sam si okej i sa sobom i sa ljudima oko sebe, ali uvijek uspijem fejlat u tih par vrlo jednostavnih i bazičnih koraka. Ponekad se pitam dali sam pomalo autistična ili fakat imam borderline.

Uopće ne mogu misli i osjećaje smirit dovoljno da smireno stavim na papir ono što mi se trenutno vrti po glavi i što osjećam, i ta činjenica me vodi prema panici. Divota.

Mislim da mi treba brejk od interneta, ljudi i mene same. Pitam se dal bi me stavili u induciranu komu ak ih lijepo zamolim .

I mogla bih sad srat da su ljudi ovakvi i onakvi i da život nije pošten prema meni jadnoj, ali veoma sam svjesna koliko svakim svojim postupkom štetim sama sebi. Onda se neču licemjerno čudit kad se desi točno ono što sam vrlo dobro znala da će se desit.

Pa ti budi ovakva. Tak ti i treba glupačo.
To je onaj glas u vašoj glavi. Onaj podmukli gad koji ne prestaje govoriti. Znate na što mislim. Glas koji govori da niste dovoljno dobri. Za što? Niste dovoljno dobri da budete predsjednik države, svijeta?
Možda i niste dovoljno dobri za to.

Ali jeste li dovoljno dobri da zaslužujete ljudsku sreću?

Jeste li dovoljno dobri da prihvatite sebe takvima kakvi jeste?

Rekao bih da jeste.

Ali nije važno što ja govorim. To je vaš glas i samo ga vi čujete. To je vaš glas i samo ga vi čujete.

A to znači da mu se možete oduprijeti!

Zar ne? Slobodno recite da serem . Neću se ljutiti.

Budimo sretni, oprostimo sebi.

Mržnja prema sebi i krivnja ne postižu ništa.

Samo stoje na putu.

Na putu prema PRAVOJ PROMJENI.

Zadnje uređivanje Andreasas : 26.12.2016. at 13:49.
Andreasas is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2016., 23:26   #5325
Quote:
Kymatica kaže: Pogledaj post
A sto ti se to desilo da je reakcija ovakva?
Kombinacija više faktora.
Skupljanje problema mjesecima.
Život.

dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2017., 18:11   #5326
"Prokleta kuja koja spava mi na dusi"
kaze Bare

evo pa opet mene danas pere, drubi ,gusi.

Sto s njom?
Neznam
Svjetlosni is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2017., 19:47   #5327
Evo i ja, prvi put s Njom...Ima li tko iskustva s antiepilepticima? Čini se da je od njih sve krenulo nizbrdo...Ili možda od same dijagnoze? Nisam sigurna. Zato ne znam je li vrijeme da odem neurologu (previđeni dejt nam je tek u 3.mjesecu) i tražim promjenu lijekova..Ili da..Pričekam još malo. Možda sam depresivna i bez njih...Nije da nemam razloga biti
__________________
Go ahead, destroy Armenia. See if you can do it. Send them into the desert without bread or water. Burn their homes and churches. Then see if they will not laugh, sing, and pray again. For when two of them meet anywhere in the world, see if they will not create a New Armenia.
malavida19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 20:49   #5328
Ja stvarno ne znam kako se iz ovoga izvući. Ali stvarno. A ne želim ponovno u ludaru. Nemam budućnost, nikakva je. Ne znam...
Silence. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 14:03   #5329
Ja sam u nedjelju dobila dar za rođendan od svekrve,baš sam se obradovala dobila sam neke kreme i šampone,idem ja to staviti kad vidim nešto smrdi a kad ono prošao rok trajanja na svemu prije godinu dana.To me je baš bacilo u depresiju, mislim ne vrijedim ni toliko da mi netko kupi dar kojem nije prošao rok.I još nešto mi je uzela neko smeće koje je valjda stajalo negdje pa eto,da to damo .
nije meni do darova,neka mi je i čokoladu kupila ali da je ok.Ko da sam nevažna ...
Jesam ja preosjetljiva ili šta?
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 15:10   #5330
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Ja sam u nedjelju dobila dar za rođendan od svekrve,baš sam se obradovala dobila sam neke kreme i šampone,idem ja to staviti kad vidim nešto smrdi a kad ono prošao rok trajanja na svemu prije godinu dana.To me je baš bacilo u depresiju, mislim ne vrijedim ni toliko da mi netko kupi dar kojem nije prošao rok.I još nešto mi je uzela neko smeće koje je valjda stajalo negdje pa eto,da to damo .
nije meni do darova,neka mi je i čokoladu kupila ali da je ok.Ko da sam nevažna ...
Jesam ja preosjetljiva ili šta?
Pa.. jesi. Ne znam ti svekrvu, ali po ovom što pišeš zamišljam je kao vulgaris bakicu koja je ušla u fazu staračke štednje. Htjela ti je dat neki poklon pa je to izvukla s dna ormara.
Guud is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 15:21   #5331
Quote:
Guud kaže: Pogledaj post
Pa.. jesi. Ne znam ti svekrvu, ali po ovom što pišeš zamišljam je kao vulgaris bakicu koja je ušla u fazu staračke štednje. Htjela ti je dat neki poklon pa je to izvukla s dna ormara.
Nije bakica i ne štedi,naprotiv, ona definitivno nije štedljiv tip.
Ne znam ,to mi je bilo onako malo bez veze .
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 09:29   #5332
Poceo je djelovat. AD jel.
Nakon nekoliko mjeseci napokon osjecam i pozitivne emocije.
Sva sam si super .

S obzirom da znam sto je triggalo potonuce, vrlo rado prihvacam foreversolo status .

Sretno ljudi
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 10:05   #5333
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Poceo je djelovat. AD jel.
Nakon nekoliko mjeseci napokon osjecam i pozitivne emocije.
Sva sam si super .

S obzirom da znam sto je triggalo potonuce, vrlo rado prihvacam foreversolo status .

Sretno ljudi
Hihi, kako su meni tvoji postovi simpatični.

Baš mi je drago što si bolje, nadam se da ćeš tako i nastaviti.
__________________
Girl, you'll be a woman soon...
MrsWallace is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 10:29   #5334
Quote:
MrsWallace kaže: Pogledaj post
Hihi, kako su meni tvoji postovi simpatični.

Baš mi je drago što si bolje, nadam se da ćeš tako i nastaviti.
Hvala, hvala
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 11:31   #5335
Evo počela sam se izvlačiti...
Silence. is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 12:39   #5336
Kad usporedim sebe sad i sebe prije dva-tri mjeseca, dodje mi da se vratim u proslost samo da bi si zveknula samar.
Nisam bila ni svjesna koliko srecu vezem uz druge ljude, te u depresivnim fazama zanemarujem sebe.
Sada ne bih bila voljna napraviti ni desetinu. Ne mogu zamisliti da sam toliko *nesto* da sam u bilo koje doba dana spremna sjest na bus, vozit se dva sata samo da bih vidjela nekog. Cemu jebote?

I dalje se vodim srcem, ali sad me srce vodi ka meni samoj. Iako i sad imam odredjenu dozu nedostatka emocija, ovaj put to nije na negativan nacin vec naprosto u zivotu nemam nekog za kog bi marila *na taj nacin* i to uopce nije lose.

Iako se osjecam distancirano i hladno, iako sam gro bezobraznija i gro vise sarkasticna, osjecam se toliko jebeno ugodno da me naprosto boli kurac.
Sretna sam sama sa sobom, sretna sam sa ljudima koje imam u zivotu te sam sasvim izgubila potrebu da neke emocionalne rupe krpam posto-poto.
Nemam potrebu udovoljavati, ublazavati, ali bome niti dijeliti. OKP se smanjio i samim time i kompulzija verbalizacije. Sad sam just fine sa time sa neka pitanja ostanu neodgovorena, a neke teme nedovrsene.

Imam dojam da na neki cudan nacin upoznajem sebe i jebeno sam si super. Neke reakcije i mene samu iznenade i onda ostanem malo sokirana koliko dobro hendlam situacije koje su do "prekjucer" izazivale slomove zivaca.

Ne zelim trcat pred rudo sa "sad sam super" postovima jer sam veoma svjesna da mozda vec sutra necu bit, no zasto bi to sprijecavalo gustanje u tome sto danas jesam?

Skuzila sam da kad upadnem u depresivnu fazu takodjer ocajnicki trazim pomoc i iz nekog (nepoznatog mi razloga) kao da se shiftam u dijete. Nisam ni blizu toliko osjetljiva i glupa kao sto budem tada.
Mislim da najvecu razliku vide oni koji su me upoznali takvu i sad sam cudna. E neka sam .

Primjetih da imam i gro negativnih karakteristika kad se vratim u normalu, ali ne dira me to kao onda kad sam 24/7 depresivna.
Vratila mi se i motivacija koje mi je gro falilo. Sad mi se ide negdje, radi nesto, ne zelim stalno bit u kuci, zelim probat nesto novo, vidit nesto novo...
Iako sad ustvari nadoknadjujem 5 uzasnih godina, necu plakat nad prolivenim mlijekom nego maksimalno iskoristit ono sto je ostalo u posudici. Da, imam 26 godina i nisam ovo i nisam napravila ono i nisam... No takodjer mnogo toga jesam. I ownam greske i zajebe, ali i ownam da sam vise od tih gresaka i zajeba.

Iako su se zidovi digli, to ne znaci da negdje deep deep down nisam i dalje dobra i topla osoba, ne znaci da ne mogu/zelim voljeti niti da cu otjerati od sebe ljude koji zele biti tu. Samo nisam u fazi kad zelim upoznat sve ikad i sve zive i nezive osobe sa foruma. Makar je moja (kao i tudja) anonimnost vrlo upitna, ipak se osjevam ugodnije ukoliko neke ljude nikad ne sretnem.

Sto se pak fizickog izgleda tice, fuck it (), necu se zamarat. Izgledam si dobro, jedem i sta koga boli kurac koliko kila imam. Zadovoljna sam i ne sramim se vise.

Mozda nekad naleti netko tko ce vidjet mene kao mene, a ne kao neku ideju onog sto bih trebala/mogla biti.
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 06:01   #5337
neko ko zna iz prve ruke o litiju,ne ono šta je pročitao ili pročitala s neta...tražio sam litij nakon masu lijekova koji mi nisu pomogli npr amizol,moditen,elicea,loquen,prazin...leponex je katastrofa.. tražio sam litij i dobio da pijem i kvetiapin...ne želim pit nešto šta mi neće dati rezultat..masu puta sam prekidao trovanje tabletama uzaludno jer ne pomaže i sranja mi se vraćaju..trebam napokon dobitnu kombinaciju,svjestan sam da je sve ponaosob,ali nečija iskustva o litiju po kojeg idem za par sati bi mi zlata vrijedila..hvala
ramonnn is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2017., 15:22   #5338
meni su prepisani zyprexa(olandix5mg) i fevarin(100 mg)... jel ide to dvoje uopce navecer skupa?
strah me to popit da nebi bilo ujutro kad se"ne" probudim nismo znali, jel makar mi uopce nebi bilo zao...
__________________
The moment when you can actually feel the pain in your chest because your heart breaks down.
zecic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 19:30   #5339
Kako da bolje trpim jednog dosadnog lika s kim sjedim u klupi(školi)? Nisam uspio s nikim drugim se dogovorit za klupu već s njim samo a nisam mogaoniti biti sam u klupi jer je nemamo puno klupa pa možemo biti sami.
redchillipeper is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 11:39   #5340
Opet sam u depresiji, najgoroj do sada. Nadam se da ću imati dovoljno snage da pođem u školu. 😖
Silence. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:43.