Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.05.2008., 20:56   #1
Svrbež anusa

U zadnjih pola godine imam popriličan problem vezano za ovu temu o kojoj trenutno pišem.
U doktora nisam još bio tako da neznam točnu dijagnozu.
Čini mi se da je veliki problem nakon tuširanja jer onda imam potrebu da se češem,jer za vrijeme tuširanja često ribam čmar.
Neznam jeli ko ima iskustva sa ovakvim stvarima,a ako ima molim ga da pomogne.

Tema djeluje smješno,ali vjeruj te da nije smješna kad mene uhvati svrbiti.
ANASHA is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2008., 20:59   #2
S cime ga ribas?
Sex-machine is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2008., 21:05   #3
šamponom kad se tuširam,najčešće.
ANASHA is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2008., 21:08   #4
Bože..kojeg li pitanja..pa ak ribaš čmar onda mi po nekoj logici nesto govori da nadrazis ga i onda svrbi!
A ak ribaš čmar pretpostavljam da si gej..a ak jesi onda mozda te neko zarazio..Jer kom ce inace pasti na pamet da si riba čmar?!
zac013 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2008., 21:14   #5
ja ga ribam s ribacom cetkom
Sex-machine is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2008., 10:22   #6
Postoji mogućnost da su u pitanju oxyure, gliste, progooglaj malo i odi svom doktoru dat će ti uputnicu za mikrobiološki labos gdje će ti to potvrditi ili ne. Možda stvarno nadražiš čmar ako pregrubo pereš...
__________________
♥ J- 2008.
morfin@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2008., 17:32   #7
Quote:
morfin@ kaže: Pogledaj post
Postoji mogućnost da su u pitanju oxyure, gliste, progooglaj malo i odi svom doktoru dat će ti uputnicu za mikrobiološki labos gdje će ti to potvrditi ili ne. Možda stvarno nadražiš čmar ako pregrubo pereš...
Hvala na pomoći
ANASHA is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2008., 17:34   #8
Quote:
morfin@ kaže: Pogledaj post
Postoji mogućnost da su u pitanju oxyure, gliste, progooglaj malo i odi svom doktoru dat će ti uputnicu za mikrobiološki labos gdje će ti to potvrditi ili ne. Možda stvarno nadražiš čmar ako pregrubo pereš...
Baš sam htjela to napisati. Moguće je da si pokupio neke parazite. Hoće to npr. ako pojedeš salatu koja nije dobro oprana i začinjena.
Dakle, kakicu u kutiju šibica pa na lab. analizu. Pitaj dr. za uputnicu. Moguće je da imaš i gljivice. Ne ribaj čmar, već si ga isperi Rivanol otopinom na vatici i namaži Plimicolom.
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2008., 21:37   #9
Quote:
Ivanicapeca kaže: Pogledaj post
Baš sam htjela to napisati. Moguće je da si pokupio neke parazite. Hoće to npr. ako pojedeš salatu koja nije dobro oprana i začinjena.
Dakle, kakicu u kutiju šibica pa na lab. analizu. Pitaj dr. za uputnicu. Moguće je da imaš i gljivice. Ne ribaj čmar, već si ga isperi Rivanol otopinom na vatici i namaži Plimicolom.
Rivanol to je ona žuta otopina?
ANASHA is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2008., 23:49   #10
a mozda samo se peres s krivim sredstvom, probaj s intimo bas za guzu radje nego samponom koji je za tijelo ili kosu ili cime vec to radis...
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2008., 07:23   #11
A probaj nakon tuširanja namazati onom kremom za dječju guzu. Ima je za kupiti u svakoj ljekarni. Možda ti je samo anus malo suh.
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2008., 07:32   #12
Najbolje od svega ti je rinidol isprobano,kupi u apoteci,nije skupo!!
__________________
NEzaSITNA Miss Ya
Zenabr1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2008., 12:38   #13
Quote:
Zenabr1 kaže: Pogledaj post
Najbolje od svega ti je rinidol isprobano,kupi u apoteci,nije skupo!!
Ne znam jesi li dobio odgovor na PM, pa evo da ti ovako odgovorim. Sorry, ne proizvodi ga Pliva, to ti je jedan od najraširenijih narodnih lijekova. Možeš ga koristiti i oralno, ali ako to činiš analno moraš ga premazati vazelinom jer šteti vidu. Mogu ti iskočiti oči...
__________________
NEzaSITNA Miss Ya
Zenabr1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2008., 12:46   #14
Quote:
Zenabr1 kaže: Pogledaj post
Ne znam jesi li dobio odgovor na PM, pa evo da ti ovako odgovorim. Sorry, ne proizvodi ga Pliva, to ti je jedan od najraširenijih narodnih lijekova. Možeš ga koristiti i oralno, ali ako to činiš analno moraš ga premazati vazelinom jer šteti vidu. Mogu ti iskočiti oči...
mora da je taj lijek ogroman
Gutaperka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2008., 13:41   #15
Cool

Quote:
Gutaperka kaže: Pogledaj post
mora da je taj lijek ogroman
Ma taj lijek je super i ja ga koristim i stvarno pomaze,nema boljega:definitivno:
__________________
NEzaSITNA Miss Ya
Zenabr1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2008., 13:45   #16
Quote:
ANASHA kaže: Pogledaj post
Rivanol to je ona žuta otopina?
Je. Ali svakako obavi pretragu stolice na parazite. Padaju mi na pamet još i hemići.
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2008., 13:54   #17
Da, hemići bi isto mogli svrbiti. Ima jedna dobra kremica, na bazi propolisa je, zove se nekako hema-nešto. Možeš u međuvremenu probat mazat i time. A najbolje ti je u DM kupiti sapun, Tea-thee oil za higjenu intimnih dijelova tijela.
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2008., 16:49   #18
Napraviti pretragu na parazite (prvenstveno enterobius vermicularis), pogledati ne razvijaju li se možda hemeroidi (trajno se liječe samo Venorutonom - međunarodni lijek prvog izbora, na prirodnoj bazi), izbjegavati dugotrajno sjedenje, pripaziti na higijenu i iritaciju zbog znojenja, pravilno se hraniti (puno vlakana, izbjegavati ljutu i začinjenu hranu) i to je otprilike to.

Još samo postoji tzv.-i psihogeni pruritus ani (u tom slučaju isprobajte analni seks s partnerom - nije šala - psihijatriju sam položio s 5 )
jamie84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2008., 16:52   #19
Quote:
jamie84 kaže: Pogledaj post
Još samo postoji tzv.-i psihogeni pruritus ani (u tom slučaju isprobajte analni seks s partnerom - nije šala - psihijatriju sam položio s 5 )
Jeli možeš ti to malo objasnit?
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2008., 16:59   #20
Al cu se ja svega nacitat na ovom forumu
Sex-machine is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:28.