Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.10.2011., 23:33   #3281
Quote:
jon86 kaže: Pogledaj post
O kakvim ti sad fajtovima pricas, gdje sam ja napisao ista o ikakvom fajtu? Ako nemas sta pametno za rec onda bolje nemoj nista komentirati.
Stvarno si nadaren momak
Ultima Thule is offline  
Old 18.10.2011., 23:36   #3282
Quote:
ZD'95 kaže: Pogledaj post
...uspija si me i nasmijat...aliii,ko vas ne zna,skupo bi vas platija
nismo svi isti, realno ove godine ste odlični na fudbalu, dosta brojni, šta je je, malo zbog rezultata malo zbog loše košarke i još da se svadite s torcidom, bili bi mi puno draži
Via Sebenico is offline  
Old 18.10.2011., 23:38   #3283
http://www.tornado-zadar.hr/forum/vi....php?f=4&t=124
1965zd is offline  
Old 18.10.2011., 23:51   #3284
Quote:
Via Sebenico kaže: Pogledaj post
nismo svi isti, realno ove godine ste odlični na fudbalu, dosta brojni, šta je je, malo zbog rezultata malo zbog loše košarke i još da se svadite s torcidom, bili bi mi puno draži
...da odlicni,daleko je ovo od odlicnoga jer to bi znacilo da je to najbolje sto se moze a nije,viruj mi,moze jos puno bolje a nije iz razloga dobro znanoga svima..naseg svercera ribe(necu reci ribara,jer to nije a i to je plemenito zanimanje)...sveukupne situacije u nasoj drzavi i sportu ali ne triban tebi ja o tome pricati,ne zivis ni ti u monte carlu...a ovo o torcidi-znas onu...tudji covik...laku noc lipi moj sibencanec
ZD'95 is offline  
Old 18.10.2011., 23:59   #3285
s obzirom da si za to da se gasi, čisto ti dobro ide
crosstown spinner is offline  
Old 19.10.2011., 00:00   #3286
Quote:
ZD'95 kaže: Pogledaj post
...da odlicni,daleko je ovo od odlicnoga jer to bi znacilo da je to najbolje sto se moze a nije,viruj mi,moze jos puno bolje a nije iz razloga dobro znanoga svima..naseg svercera ribe(necu reci ribara,jer to nije a i to je plemenito zanimanje)...sveukupne situacije u nasoj drzavi i sportu ali ne triban tebi ja o tome pricati,ne zivis ni ti u monte carlu...a ovo o torcidi-znas onu...tudji covik...laku noc lipi moj sibencanec
E prijo moj bolji je taj švercer ribe nego cila šugava uprava Nk Šibenika Baren ne zakolje koku koju ima do kraja, pa more lagano kupit jaja, ovi naši bi zaklali i mater rođenu, aj živija mi, i pusti priće o tuđen čoviku kad van stanu na put i kad ojačate još malo puknit će to.
Via Sebenico is offline  
Old 19.10.2011., 00:21   #3287
Quote:
Via Sebenico kaže: Pogledaj post
E prijo moj bolji je taj švercer ribe nego cila šugava uprava Nk Šibenika Baren ne zakolje koku koju ima do kraja, pa more lagano kupit jaja, ovi naši bi zaklali i mater rođenu, aj živija mi, i pusti priće o tuđen čoviku kad van stanu na put i kad ojačate još malo puknit će to.
...ma cinjenica je da se ova drzava raspada,puca po savovima a sa njom i sport,tako da se ne isplati uopce pricati o ovim lopovima...triba se samo nadati da ce nestati jednoga dana...
...a za ovo drugo.. sican se ja nekih dogadjaja sa torcidom i to ne bas lipih...ali opet to nije preraslo u nekakvu "globalnu" mrznju...kako bi rekli-izolirani incidenti...mada,nikad ne znas sto buducnost nosi...
...crosstown imas pravo...napisa san vise postova veceras nego cilu ovu godinu...pozdrav svima
ZD'95 is offline  
Old 12.12.2016., 11:47   #3288
Otvaramo davno zaboravljenu temu pa eto, navali narode...
__________________
zasto vi koji ste ti ,meni koji sam vi kazete ti ,kad ja koji sam vi ,vama koji ste ti kazem vi
uddk.hr
valsimot53 is offline  
Old 08.03.2018., 16:40   #3290
Tornado - Zadar
https://www.facebook.com/Balkan13Ult...93625591110283
borielo is offline  
Old 15.04.2018., 00:52   #3291
tornado napao šibenčane pa skupljao zube po šibenskom asfaltu. Svaka čast Šibenčani, momci iskakali doslovno u pidžami iz stanova i s motora sa kacigama na glavi obranili čast grada i natjerali teleskopsko heroinsku gubu da liže asfalt. Predivan dan.
trasu is offline  
Old 15.04.2018., 00:54   #3292
Quote:
trasu kaže: Pogledaj post
tornado napao šibenčane pa skupljao zube po šibenskom asfaltu. Svaka čast Šibenčani, momci iskakali doslovno u pidžami iz stanova i s motora sa kacigama na glavi obranili čast grada i natjerali teleskopsko heroinsku gubu da liže asfalt. Predivan dan.
Marin Mišura is offline  
Old 15.04.2018., 00:57   #3293
Šta je zaključana tema funcuta?

Ali zašto napadat obične ljude nije mi jasno? Još su dobro prošli.
Mr. Jigsaw is offline  
Old 15.04.2018., 01:01   #3294
Quote:
Mr. Jigsaw kaže: Pogledaj post
Šta je zaključana tema funcuta?

Ali zašto napadat obične ljude nije mi jasno? Još su dobro prošli.
neviruj svemu sta pise po netu
Marin Mišura is offline  
Old 15.04.2018., 07:37   #3295
Quote:
trasu kaže: Pogledaj post
tornado napao šibenčane pa skupljao zube po šibenskom asfaltu. Svaka čast Šibenčani, momci iskakali doslovno u pidžami iz stanova i s motora sa kacigama na glavi obranili čast grada i natjerali teleskopsko heroinsku gubu da liže asfalt. Predivan dan.
Jesi ti bio ili si pročitao na balkan ultras?
free-servus is offline  
Old 15.04.2018., 09:16   #3296
Quote:
free-servus kaže: Pogledaj post
Jesi ti bio ili si pročitao na balkan ultras?
Svi sve znamo Ostalo je još plombi punih heroina koje su poispadale po šibenskom asfaltu Težak poraz tornada...realnost... Funcutima jak vjetar u leđa.
__________________
profil = javna kurva
10 do 15 korisnika tu i tamo ponekad
trasu is offline  
Old 15.04.2018., 11:46   #3297
Thumbs up

Bez obzira na sve, jeben navijački događaj, vjerovatno najjači fight u zadnjih par sezona na ovoj smješnoj sceni.
Dobri ste dečki al puno još pure treba pojest za stati s Funcutima na crtu, uz sav onaj arsenal oružja ste na kraju kupili zube s poda.
Ps. Idući put skupite makar 4 kombija splitske braće da vas brane?!
Šteta što će pasti masu zabrana.
Do idućeg susreta dragi naši susjedi
SosCagon is offline  
Old 15.04.2018., 12:54   #3298
Brz oporavak svima. Steta za arsenal oruzja ako je bio.
__________________
“Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici”.
feenian is offline  
Old 15.04.2018., 13:19   #3299
znači još jednom se pokazalo zašto su funcuti navijačka grupa, a tornado slabija podružnica torcide
ratni profiter is offline  
Old 15.04.2018., 13:37   #3300
Quote:
ratni profiter kaže: Pogledaj post
znači još jednom se pokazalo zašto su funcuti navijačka grupa, a tornado slabija podružnica torcide
Kako još jednom?
merdalazio is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:35.