Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.04.2013., 18:03   #21
moja baka je umrla zbog "sitnice". kad joj je pozlilo došli su sa neispravnim aparatom za davanje kisika. s obzirom da je ona bila astmatičar prvi simptom joj je bio gušenje. ništa od njene terapije joj nije pomagalo i trebao joj je čisti kisik. koji nije dobila. umrla je 2 sata kasnije u bolnici, a nama to nisu javili. zašto? saznali smo sve tek ujutro kad je tata zvao da vidi kako je baka. nije mogao vjerovati da je umrla svega sat i pol nakon što su on i mama otišli iz bolnice. al eto, svakome se potkrade "sitnica", vjerujem da je mog tatu tješilo to što su "doktori samo ljudi i "sitnice" i "sitne greške" se svakome dogode".
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 22:17   #22
Quote:
NećešRazbojniče kaže: Pogledaj post
najjadnije mi je kad se liječnike štiti i opravdava s objašnjenjem "pogreške su moguće, liječnici su samo ljudi". To stoji da se nešto može dogodit, ali isto tako treba odgovorne osobe sankcionirat. Već par puta su bile emisije s ovom temom i svaki put se javi onaj glavonja iz HRK, s istim gornjim objašnjenjem.

Moje mišljenje da se liječnike svakako previše štiti, i dozvoljava im se nešto nenormalno. Isto tako treba sankcionirat odgovorne, u vidu doživotnog oduzimanja licence za samostalan rad.
kad njega vidim dođe mi muka. Instantly
bubamara25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2013., 15:21   #23
Quote:
soks kaže: Pogledaj post
Znate li možda za situaciju kada su čovjeka liječili od jedne bolesti, a da je zapravo imao nešto posve drugo?
evo ja (40 g.), lani mi je puklo slijepo crijevo i hitna me poslala na internu da bi doktorica tamo rekla kako imam upalu mokraćnih putova, iako sam je pitala "jeste li sigurno isključili slijepo crijevo?" odgovorila je da jest i to iz krvi (što je nemoguće, dakle, lagala je) i uz to se izderala na mene i mamu što smo došli kasno u noći jer da tko je vidio u 2 u noći dolazit u bolnicu
ovo nije greška, nego namjerno zanemarivanje i igranje nečijim životom...
ostavila me da (ukupno 5 dana s puknutim slj. crij.) ležim u bolnici na odjelu koji nema dežurnog liječnika, tek su me 5.-ti dan operirali kad sam već bila pod halucinacijama i na samrti jer su me trpali hranom koja je odlazila u trbušni međuprostor.
mjesec dana sam ležala tamo i pokušavali su mi spasiti život dvjema teškim operacijama vađenja svih crijeva i organa i ispiranja od infekcije koja je duboko infiltrirala u sve u trbuhu, imam na trbuhu rez od gaćica do želuca i tako 2x.
uz to su me vodili 4 puta na ct abdomena u tjedan i pol, primila sam zračenje koje odgovara oko 3 tisuće rtg-a pluća.
sve ovo zbog bezobrazne doktorice koja je na en-ten-tini odlučila odabrati upalu mokraćnih putova (s čim nikad nisam imala problema) umjesto slij. crij. (iako sam došla s nadutim trbuhom i jakim bolovima i grčevima crijeva, proljevom, povraćanjem, temperaturom, onesvješćavanjem).
rekli su mi da zbog dvije tako teške operacije mogu u bilo kojem trenu očekivati zapletaj crijeva u budućnosti, a količina radijacije od 3 tisuće rtg-a pluća je mislim svakom jasna što znači za pojavu karcinoma
a trebala je biti samo rutinska operacija slijepog crijeva da dotična nije rekla "ne dolazi se u bolnicu u dva u noći, ja sam umorna, idem spavati" doslovno ovim riječima...
matillda is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2013., 17:31   #24
Jeste tužili dotičnu? Ili barem digli malo frku?
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2013., 19:52   #25
Quote:
leeloo27 kaže: Pogledaj post
Jeste tužili dotičnu? Ili barem digli malo frku?
nismo i to me najviše boli, više od trajno uništenog zdravlja, grešku prihvaćam, bezobrazluk ne.
zašto? zato što znam da bih sudski spor izgubila, a nemam novaca niti za angažirati odvjetnika, a kamoli da nakon izgubljene parnice plaćam i svoje i njihove i sudske troškove, onda bih mogla prodati stan za te troškove i pravac ulica... oni su su osigurali u bolnici i pokrivaju jedni druge, ja nemam niti jednog dokaza, moji dokazi su usmeni (liječnička izjava da je slijepo crijevo bilo puknuto 5 dana po stupnju gangrenoznosti u trbuhu), pismeno ne samo da nemam ništa nego je odjel kirurgije (očito u dogovoru s dotičnom) u otpusnom pismu napisao "pacijentica se dogovorno premiješta na odjel kirurgije s odjela nefrologije gdje je liječena poradi urinoinfekta" - ovo je laž (ležala sam na nefrologiji, ali njenom greškom) jer sam imala perforaciju crvuljka i nikad nikakav urinoinfekt i oni bi na sudu posvjedočili da sam ja tamo liječena poradi urinoinfekta i po njihovoj priči bi ispalo da mi je slijepo crijevo puklo u ta 3 dana dok sam ležala na nefrologiji pa me onda prebacili na kirurgiju, je li vidiš, oni su se već u otpusnom pismu osigurali, pokrivaju jedni druge i nitko ne može protiv njih, a dokaza nemam, nikakvih, odvratan osjećaj
a zašto nismo bar digli malo frku? zato što ću danas-sutra opet doći u njihove ruke, a zahvaljujući njoj neće dugo proći do kad ću ionako opet biti u njihovim rukama, zdrav razum mi nalaže da nije dobro ljutiti nekog u čijim rukama mi je život, posebno što time ne bih ništa dobila - samo bih izgubila.
oni se dogovore, napišu laž u papirima (kao kod mene), međusobno se pokrivaju i ne možeš ništa
matillda is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2013., 20:28   #26
Quote:
matillda kaže: Pogledaj post
nismo i to me najviše boli, više od trajno uništenog zdravlja, grešku prihvaćam, bezobrazluk ne.
zašto? zato što znam da bih sudski spor izgubila, a nemam novaca niti za angažirati odvjetnika, a kamoli da nakon izgubljene parnice plaćam i svoje i njihove i sudske troškove, onda bih mogla prodati stan za te troškove i pravac ulica... oni su su osigurali u bolnici i pokrivaju jedni druge, ja nemam niti jednog dokaza, moji dokazi su usmeni (liječnička izjava da je slijepo crijevo bilo puknuto 5 dana po stupnju gangrenoznosti u trbuhu), pismeno ne samo da nemam ništa nego je odjel kirurgije (očito u dogovoru s dotičnom) u otpusnom pismu napisao "pacijentica se dogovorno premiješta na odjel kirurgije s odjela nefrologije gdje je liječena poradi urinoinfekta" - ovo je laž (ležala sam na nefrologiji, ali njenom greškom) jer sam imala perforaciju crvuljka i nikad nikakav urinoinfekt i oni bi na sudu posvjedočili da sam ja tamo liječena poradi urinoinfekta i po njihovoj priči bi ispalo da mi je slijepo crijevo puklo u ta 3 dana dok sam ležala na nefrologiji pa me onda prebacili na kirurgiju, je li vidiš, oni su se već u otpusnom pismu osigurali, pokrivaju jedni druge i nitko ne može protiv njih, a dokaza nemam, nikakvih, odvratan osjećaj
a zašto nismo bar digli malo frku? zato što ću danas-sutra opet doći u njihove ruke, a zahvaljujući njoj neće dugo proći do kad ću ionako opet biti u njihovim rukama, zdrav razum mi nalaže da nije dobro ljutiti nekog u čijim rukama mi je život, posebno što time ne bih ništa dobila - samo bih izgubila.
oni se dogovore, napišu laž u papirima (kao kod mene), međusobno se pokrivaju i ne možeš ništa
sastavit fino tekst , slikice, dokaze i poslat portalima da ju malo zagade .ima ohoho doktora nećeš ništa bez nje izgubit
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2013., 22:57   #27
Mojoj frendici je doktorica opce prakse rekla da ima leukemiju... sto uopce reci na to? ne mozes davati ozbiljne dijagnoze bez dodatnih pretraga!
Tada me zvala i pocela plakati. Katasrofa, naravno da su je poslali na dodatne pretrage i da joj nije nista bilo...Ne samo da je mene uznemirila, nego je uznemirila sve bliske osobe oko sebe!!!
Ricarda Gasquet is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2013., 23:30   #28
Quote:
babunovich kaže: Pogledaj post
sastavit fino tekst , slikice, dokaze i poslat portalima da ju malo zagade .ima ohoho doktora nećeš ništa bez nje izgubit
nema dokaza, zato i jesmo mi pacijenti nemoćni, njima je najlakše izokrenuti stvari i napisati što god žele u otpusno pismo (tako su fino spetljali da je istovremeno i lažno i istinito, a dokazati se ne može ništa) i to otpusno pismo je jedino što dobiješ, druge papire ti ne daju i to nakon mjesec dana borbe za život u bolnici samo to jedno pismo
nevjerojatno je kako se oni dobro pokrivaju, ovi na kirurgiji su muku mučili spašavajući me i u stvari im je ova sa interne bila kriva što su se toliko borili za mene, a ipak je štite jer sutra netko od njih može biti u situaciji da ga ona pokriva...
u malom sam gradu (zadar) pa nema ohoho doktora, nego jedna bolnica i jedna postava uvijek istih liječnika, ovisim samo o njima.
matillda is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2013., 23:36   #29
Quote:
matillda kaže: Pogledaj post
nema dokaza, zato i jesmo mi pacijenti nemoćni, njima je najlakše izokrenuti stvari i napisati što god žele u otpusno pismo (tako su fino spetljali da je istovremeno i lažno i istinito, a dokazati se ne može ništa) i to otpusno pismo je jedino što dobiješ, druge papire ti ne daju i to nakon mjesec dana borbe za život u bolnici samo to jedno pismo
nevjerojatno je kako se oni dobro pokrivaju, ovi na kirurgiji su muku mučili spašavajući me i u stvari im je ova sa interne bila kriva što su se toliko borili za mene, a ipak je štite jer sutra netko od njih može biti u situaciji da ga ona pokriva...
u malom sam gradu (zadar) pa nema ohoho doktora, nego jedna bolnica i jedna postava uvijek istih liječnika, ovisim samo o njima.
Takve stvari treba ravno u medije, bez pardona. Ako hoćeš, i zbog vlastitog interesa i baš zato jer ovisiš o njima.
To nije sorta koja će biti dobra prema tebi ako si umiljat, nego isključivo ako te se boji. Budu li znali da će sutra visit na svim portalima ako zeznu, a možda i na TV-u, držat će te kao malo vode na dlanu.

Ono što omogućuje nerad, neznanje i bahatost nedopustivo velikog broja naših liječnika je, između ostalog, uplašen i neobrazovan pacijent.
__________________
If liberty means anything at all, it means the right to tell people what they do not want to hear.
George Orwell
Godiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2013., 23:39   #30
Mislim da se općenito ljudi malo previše boje i iz straha ne žele barem prijaviti (ako ne već i tužiti) pa bi barem malo pazili šta rade. Mislim šta ti mogu, neće te liječiti i pustit će te da umreš jer su prijavljeni? Čisto sumnjam. Obično kad se napravi frka od straha od tužbe ližu guzice a ne da se još bahate.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2013., 13:14   #31
Ja sam ih tužio, ne znam šta je gore pravosuđe ili liječnci.Već tri godine vodim spor( srečom imam hrpu papirnatih dokaza).Na prvo vještačenje kojim je potvrđena liječnička greška sam čekao godinu dana.Trenutno već godinu dana čekam na očitovanje vještaka na primjedbe tuženika na vještakov nalaz..., tima procesima nikad kraja
__________________
vkrnic blog
vkrnic is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2013., 22:02   #32
http://postimg.org/image/7r1xlrf2n/

rezultat pogresnog apliciranja gipsanog zavoja prije 3 godine
krycek is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2013., 14:55   #33
Quote:
ricarda1111 kaže: Pogledaj post
Mojoj frendici je doktorica opce prakse rekla da ima leukemiju... sto uopce reci na to? ne mozes davati ozbiljne dijagnoze bez dodatnih pretraga!
Tada me zvala i pocela plakati. Katasrofa, naravno da su je poslali na dodatne pretrage i da joj nije nista bilo...Ne samo da je mene uznemirila, nego je uznemirila sve bliske osobe oko sebe!!!


Mojoj frendici (koja je onda imala 12 godina i došla je zbog malo prištića na licu) je dr. opće prakse rekla da ima sindrom policitičnih jajnika, onako kad ju je pogledala. Rekla je da, da to se na tebi vidi, ti ćeš ostati neplodna zbog toga, nikad nećeš imati djece, moraš kod ginekologa hitno, neka te pogleda. Ona je sva došla izbezumljena mami koja je onda išla kod te dr. malo popričati sa njom. Mislim
__________________
Yearning again only to be myself
Tourniquet_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2013., 01:08   #34
Quote:
Tourniquet_ kaže: Pogledaj post


Mojoj frendici (koja je onda imala 12 godina i došla je zbog malo prištića na licu) je dr. opće prakse rekla da ima sindrom policitičnih jajnika, onako kad ju je pogledala. Rekla je da, da to se na tebi vidi, ti ćeš ostati neplodna zbog toga, nikad nećeš imati djece, moraš kod ginekologa hitno, neka te pogleda. Ona je sva došla izbezumljena mami koja je onda išla kod te dr. malo popričati sa njom. Mislim
I jel joj tada ili danas dijagnosticiran PCO sindrom ?
mimoza40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2013., 17:50   #35
Hrvatska medicina je u banani. Prije pola godine sam jako udarila u glavu,vrtjelo mi se,povraćala sam i spavalo mi se. I moja dobra dr. mi odmah da uputnicu za ct mozga (na koji sam morala u 70 km udaljeni grad jer kod nas toga nema,samo rtg). Kad sam idući dan došla na pregled,bilo je jako rano,ma ni 7 h jer mi je tako bus išao iz mjesta,uđem u čekaonu i mislim si da ne lutam okolo jer me sve bolilo,cijela glava i nije mi bilo dobro,čekat ću 9 da počnu raditi. Tad dolazi neki doktorčić,pita me šta radim tako rano,i viče na mene PA RADIMO OD 9!! Ja njemu reko nema veze,čekat ću,kud da glavinjam sva zbunjena od udarca. I on mrtav hladan PODERE moju uputnicu za ct i napiše mi za rtg jer kao šta si moja dr. umišlja da odmah šalje na ct,da je to opasno i bla...bla... a zamislite,ako nisam pala u nesvjest i nisam izgubila pamćenje dijagnoza mu je da sad zdrava ko dren. Moš mislit. Naravno,na rtg-u ništa ne pokazuje jer naravno on ništa osim loma ni ne može pokazati,a što je najgore rtg sam mogla i u mjestu napraviti..bezveze dolazila. Jučer sam se opet udarila u glavu i imam posjekotinu na tjemenu,ali da idem liječniku ne pada mi na pamet,da me opet ismijava i ponižava. Odmirovala sam udarac i za sad me samo malo rana boli. Doista mi nisu jasni. A što je užas,kad dođeš za par godina sa nekom gadnom posljedicom onda je strka PA GDJE SI PRIJE BILA?!!! Uh,sad bih psovala,ali šutit ću...
malenaa21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2013., 10:39   #36
Dugo mi je trebalo vremena da se odlučim napisati svoju istinu o tome što mi se događalo od ljeta 2009. god; do danas.Imao sam veliku sreću ili„nesreću“ , da preživim , ali živ sam, pa mogu bar napisati, pošto teško govorim što mi se sve dogodilo.
Za početak teksta važno je napomenuti da sam 1989 god operirao stenozu aorte.Imao sam 9 godina.Doslovno su mi kao djetetu razrezali sva rebra, ali spasili su mi život.
Tad o ničem nisam razmišljao osim da ponovo ustanem i idem kući.Bio sam u bolnici preko mjesec dana, na moju sreću sve je dobro zaraslo i srce je bilo Ok.
Igrao sam košarku, školovao se, nisam ni mislio o bolesti.Živio sam kao i svi mladi“Punim plućima“
.2001 god sam se oženio i dobio prekrasnu kćer.Zdravlje me dobro služilo osim ; mislim 2000 god. Kad sam odlučio otići prvi puta u Bosanski Brod preko mosta sa prijateljem..
Na povratku sam skužio one famozne rešetke, taman sam bio na ničijoj zemlji( mostu).
Pa ja se bojim visine. Dalje se ne sjećam, osim buđenja u bolnici, sa velikim upitnikom iznad glave:“U kojoj sam ja državi, gradu???“Pao sam u nesvijest na pol mosta
Sa mnom je tad bio danas nažalost pokojni prijatelj, sav polukrvav od držanja mene.
„Dobro je u brodskoj bolnici sam u SIGURNIM sam rukama!!“
Ironije li devet godina poslije u toj istoj bolnici sam skoro zaglibio.
U ljeto 2009. god, počeo sam naglo gubiti na klaži i bio sam febrilan., Visok sam 183 cm i imao sam uvijek oko 75 kg.U listopadu 2009., postao sam drugi puta tata..
Mlađu kćer uspio sam nosati mjesec i po dana i poslije tog je do dan danas nisam nosio.
14 prosinca 2009. mlađa kćer je došla iz škole i zamolila me“Tata, vozi me kod prijatelja!“.Sjećam se koda je to bilo danas, taman je počinjao padati snijeg.
Na izlasku iz zgrade osjetio sam da totalno nerazumljivo pričam, jedva smo se nekako
vratili do stana.Hitna je stvarno došla rekordnom vremenu.Hitni pomoć je stvarno hitno došla i odvezli su me u Hitni neurološki prijam.
Tamo me dočekao simpatični mladi doktor ; mislim na stažu.On me hitno poslao na CT.Pogledao sam se u ogledalo:“Pa meni visi lijeva strana lica!!“.Pomisao mi je bila ovo su moji zadnji trenuci.Do tad nikad nisam vidio Ct, prvo su mi dali neko kontrasno sredstvo, Onda sam legao na neki krevet; pa te uvuče u neki ko polu tunel i snima.
Trajalo je to svojih 10-ak minuta; nakon toga:“Nije moždani udar“, a „Dobro je“, pomislio sam još ne idem gore ili dva metra ispod zemlje.
Od straha sam totalno dehidrirao.Supruga mi je otišla na kiosk kupiti ledeni čaj.Pohlepno sam ga nagnuo…Nakon par sekundi i pokušaja“Ja ne mogu gutati“, wtf???, pomislio sam.Grlo mi je bilo kao blokirano.Uslijedila je štucavica i povratak ma neurologiju.
Tamo su onda našli rješenje za gutanje zvano sonda.To ti ture neko kinesko sranje u nos i viću:“Gutaj, gutaj“Nije mi baš jasno kako sam to progutao. Na kraju dolazi injekcija sa zrakom koju stisnu u sondu.Ako želudac prdne znači da je sonda na dobro mjestu.
Mladi doktor sa početka priče je bio sav nesretan, pa je odlučio zvati u konzijilarni nekog sa Zaraze .Tako je završio 14.12 2009.
Proveo sam prvu noć na infuzijama, da ne dehidriram.U to vrijeme sam već imao 60-ak kg.E taj 15.12, da sam ga bar preskočio.U konzijilarni mi dolazi doktor sa titulama sa lijeve i desne strane, ni više ni manje šef zaraze Nenad Pandak.Na prvu mi je sjeo kao krajnje stručan i ljubazan liječnik. Nakon kraćeg vremena rekao mi je da će me premjestiti na zarazu i da sumnja na pravu dijagnozu.Pomislio sam tko sam ja da sumnjam , ipak je on zna.
Čim sam došao na zarazu izboli su me i punktirali.Te mi je je on obavijestio da bolujem od tuberkoloznog menigitisa. Rekao mi je da je liječenje dugotrajno i da će se gutanje vratiti, kad mi se oporave neki moždani ovijać , već tada LAGAO, te da su svi nalazi na TBC bili negativni, a to je sakrivao od mene i obitelji.
Svako jutro u viziti je bio oduševljen mojim čudesnim oporavkom.Sve sam bio mršaviji i mršaviji..Tad sam po zidu bljuvao ogavne tuberkolostatike, uvjeren da je to dobro.
Upoznao sam tad Nutren, Prosure i nešta bijelo u venu da mi da energiju.Kao budala cijeli dan dam čekao da mi to iskapa i gledao cimera kako jede čevape.
Neurolog je preporičio da me pregleda internist i MR mozga na Medikolu.Cijelo vrijeme je nosio stetoskop oko vrata, očigledno njemu ne bitan alat.
U to vrijeme postajao sam opet febrilan i počele su mi se pojavljivati crvene piknje po tijelu.Na upozorenje rekao je da su to akne.
U to vrijeme je otišao na skijanje i mene ostavio febrilnog, da mi nije izvadio hemokulturu.
Tad sam već imao ispod 50-kg, Na dan moga odlaska na MR u Medikol u pratnji mame koja radi u bolnici.
Toga jutra se sjećm samo „Vanja, Vanja šta ti je?“; bilaje to moja mama baš je šef došao sa skijanja.Probao sam se dići, ali mi je pred očima bio samo mrak.Šef tad dolazi „Dajte mu apaurin , on je samo razmažen!“I takvog me polu mrtvog posla u Zagreb.U kolima hitne sam , pred mamom sam ostao oduzet na lijevu stranu.
Doslovno sam se iz Zagreba zbog aljkavosti šefa zaraze vratio u pelenama.
Tad me preuzima moj spasitelj šefica reanimacije, koja mi vadi hemohulturu i šalje u Zagreb na Fra Mihaljević
Tamo odmah uspostavljaju ispravnu dijagnozu: bakterijski endokarditis.
Tužio sa brodsku bolnicu da skratim, u toku je proces na Građanskom sudu u Zagrebu , za sa vještačenja idu u moju korist.
Nemarom mi je totalno uništen život.Iako nisam mogao progutati ni kap vode HZZO mi već par godina odbija uredno toplice,
Gutam zahvaljujući logopedici u Zagrebu, u Brodu su rekli da mi nema pomoći.
Slavonski Brod je moj grad koji volim.Hvala svim krasnim liječnicima sa interne i reanimacije.
Sad mi je cilj jednog dana nositi mlađu kćer.Nažalost u međuvremenu su me napustili neki ljudi koje puno volim.Ovo sam napisao da se ne ponovi više nikad
__________________
vkrnic blog
vkrnic is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2013., 12:20   #37


Nadam se da će ti se ostvariti želja i da ćeš držati svoju kćerkicu u naručju. Što se tiče parnice, od srca ti želim da je dobiješ. Neće vratiti ono što si izgubio ali opet barem je nešto, a i natjerat će (nadam se) neke da razmišljaju šta rade i da su ljudski životi u pitanju.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2013., 12:17   #38
Poštovani matejiaa i vkrnic, vaši postovi su izdvojeni iz ove teme u zasebnu temu koja je odlukom moderatora dobila naslov Niz tegoba: mršavljenje, trombocitopenija, anemija, epizoda jake glavobolje s fotofobijom... (kliknuti na link). Zahvaljujem na razumijevanju.
__________________
Angel, que das luz a mi vida, eres el aire que quiero respirar. Angel, que alivias mis heridas, no te alejes que muero si no estás. Angel, llévame en tus alas a la cima de este gran amor. En tu alma, vive mi esperanza; en tus manos está mi corazón.
El Gato Félix is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2013., 12:24   #39
I ja se slažem sa gore navedenim. Najvažnije je da se odgovorni kazne. Nema oprosta kada je ljudski život u pitanju.

Poslano sa mog HUAWEI Y300-0100 koristeći Tapatalk 4
prilika is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2013., 11:44   #40
Frend je imao problema sa anksioznosti pa mu je doktorica rekla da ima ozbiljnih problema sa srcem.
Otišao je kod jednoga od najbolji internista u RH u zagreb pa se je čovijek tako ismijao i isprdao doktoricu koja mu je to rekla.
Radilo se o ubrzanom radu srca sasvim normalna pojva kod Anksioznih osoba i totalnop zanemarivo i bezopasno.
Šeik_90 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:09.