Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.11.2016., 15:10   #41
kad smo vec kod cigana imao bih pitanjce. gledao sam prosjeke gledanosti po europi i primjetio da je ciganima ove godine prosjek pao za vise od 50% (7300 u odnosu na lanjskih 15000), cemu razlog? hvala na odgovoru
dixieland is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2016., 15:48   #42
Skoknuli kod Šešelja u SRS bazu, kod njega ima 100 komada kako je i sam rekao na Farmi...
MaurS is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2016., 17:07   #43
Quote:
dixieland kaže: Pogledaj post
kad smo vec kod cigana imao bih pitanjce. gledao sam prosjeke gledanosti po europi i primjetio da je ciganima ove godine prosjek pao za vise od 50% (7300 u odnosu na lanjskih 15000), cemu razlog? hvala na odgovoru
Više je razloga, glavni je politika. Treba malo vremena da ljudi pohvataju konce. Lakše je sada kada je Tramp dobio izbore.
SXE is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2016., 17:31   #44
Quote:
SXE kaže: Pogledaj post
Više je razloga, glavni je politika. Treba malo vremena da ljudi pohvataju konce. Lakše je sada kada je Tramp dobio izbore.
Znaci istina je da ce Trump tražit da se CZ otpišu dugovi.
mfc80t is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2016., 19:07   #45
Quote:
dixieland kaže: Pogledaj post
kad smo vec kod cigana imao bih pitanjce. gledao sam prosjeke gledanosti po europi i primjetio da je ciganima ove godine prosjek pao za vise od 50% (7300 u odnosu na lanjskih 15000), cemu razlog? hvala na odgovoru
Od njihove famozne mobilizacije do kraja prosle sezone su gotovo usavrsili tribinu u svakom pogledu i bili su sami europski vrh. Kao i neki drugi slucajevi(pogotovo jugoistok Europe) svoja najbolja izdanja su imali kad im je klub bio najgori u povjesti. Tada je Partizan bio klub koji je omiljeniji u politici, savezu, sudacka naklonjenost rivalu su stvorili inat koji je jedan od razloga dobre brojke. Jos dodajmo da je tada bilo cool i fora bit na sjeveru Marakane. Danas imamo situaciju da im je premijer drzave zvezdas i bivsi cigo, da savez i sudacka mafija nisu vise naklonjeni rivalu nego vise njima, da su mnogi izivjeli svoju navijacku fazu(nikad nisu ni bili navijaci,samo kratkotrajni hobi) da im svaki mjesec neki vođa bude propucan, da su neki shvatili da odredeni ljudi u grupi fino zive od ljubavi prema zvezdi, europski neuspjeh, najveci rivali im vode bivsi kolege sa tribine itd.
Uglavnom cigosi u teskom padu i siguran sam da ce se pad i dalje nastavit, pogotovo kad ih Vucko izda kao kuma i krene europeizirat Srbiju malo jacom zestinom nego sto to radi danas
__________________
Sloboda Dinamu
Luđak iz hrv is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2016., 22:51   #46
druze kakav pad njima je prosek na basketu ove sezone u evroligi 15,000 i to u ovom formatu od minimum 30 utakmica po sezoni, prosle nedelje ih bilo preko 2,000 na gostovanju u bambergu. isti ljudi vode tribinu i na fudbalu i na kosarci. ljudi su u srbiji kao i generalno u ex yu razocarani u fudbal zbog korupcije,kradje,menadzera,manekena itd...

a sto se tice ovih zastava jel moze neko da mi da adresu tog ducana, hocu da kupim onu trecu zastavu desno sa grbom herceg bosne i velikim U u sredini naziva
__________________
Uzivamo dok mozemo, necemo jos dugo...
tralalalah is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2016., 23:04   #47
Quote:
tralalalah kaže: Pogledaj post
prosle nedelje ih bilo preko 2,000 na gostovanju u bambergu.
kolko ih je bilo u istanbulu?
ivann88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2016., 23:52   #48
Luđak i ekipa, pazite šta i kako pišete, jer svi mi znamo da je srpska navijačka scena loša, zlo i naopako, ali pazite da ipak ne preterate, jer može neko pomisliti da je mnogo teže biti pravi navijač u Srbiji nego u Hrvatskoj.
SXE is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2016., 23:58   #49
Quote:
SXE kaže: Pogledaj post
Luđak i ekipa, pazite šta i kako pišete, jer svi mi znamo da je srpska navijačka scena loša, zlo i naopako, ali pazite da ipak ne preterate, jer može neko pomisliti da je mnogo teže biti pravi navijač u Srbiji nego u Hrvatskoj.
Normalno da je teže,kad ti dolaze stalno ponude od rivalskih grupa da ih preuzmes,a nisu nikad službeno postavljeni prijelazni rokovi,pa se momci pogube. Jebena vremena
lakrdija 1950 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2016., 02:43   #50
Quote:
SXE kaže: Pogledaj post
Luđak i ekipa, pazite šta i kako pišete, jer svi mi znamo da je srpska navijačka scena loša, zlo i naopako, ali pazite da ipak ne preterate, jer može neko pomisliti da je mnogo teže biti pravi navijač u Srbiji nego u Hrvatskoj.
Mi ne "preterujemo" mi lažemo kao srbi
odbij seal is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2016., 08:48   #51
Quote:
ivann88 kaže: Pogledaj post
kolko ih je bilo u istanbulu?
sad će ti još reći da ih je krenulo 1000 na put, ali da nisu prešli granicu
__________________
DZG
MLB is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2016., 14:33   #52
Quote:
MLB kaže: Pogledaj post
sad će ti još reći da ih je krenulo 1000 na put, ali da nisu prešli granicu
koliko ih je bilo u Zagrebu?
__________________
HAJDUK SPLIT ULTRAS
SD369 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2016., 15:18   #53
Quote:
tralalalah kaže: Pogledaj post
druze kakav pad njima je prosek na basketu ove sezone u evroligi 15,000 i to u ovom formatu od minimum 30 utakmica po sezoni, prosle nedelje ih bilo preko 2,000 na gostovanju u bambergu. isti ljudi vode tribinu i na fudbalu i na kosarci. ljudi su u srbiji kao i generalno u ex yu razocarani u fudbal zbog korupcije,kradje,menadzera,manekena itd...

a sto se tice ovih zastava jel moze neko da mi da adresu tog ducana, hocu da kupim onu trecu zastavu desno sa grbom herceg bosne i velikim U u sredini naziva
To sto im je sad euforija oko drzavnog projekta u kosarci gdje dolazi hrpa glory-huntera i obicnih zvezdasa nije pravi pokazatelj trenutnog stanja Delija. Partizan dok je bio jeben u kosarci punio je hale, a sad ne mogu ni Pionir napunit! Pa i ove godine je Marakana bila ispunjena protiv Ludogoreca, pa to opet nije pravi pokazatelj stanja kod cigosa. U Njemackoj su vecinom bili gasterbajteri, tako da nije to neki jeben podhvat
Cigosi su u teskom padu zbog vec navedenih razloga, a ovo sto ti navodis je bilo i dok su Delije imali brutalna izdanja protiv nekih žnj klubova gdje im je sjever bio krcat, a i ostatak stadiona je bio vise nego dobro ispunjen
__________________
Sloboda Dinamu
Luđak iz hrv is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2016., 16:11   #54
Quote:
Luđak iz hrv kaže: Pogledaj post
Danas imamo situaciju da im je premijer drzave zvezdas i bivsi cigo, da savez i sudacka mafija nisu vise naklonjeni rivalu nego vise njima, da su mnogi izivjeli svoju navijacku fazu(nikad nisu ni bili navijaci,samo kratkotrajni hobi) da im svaki mjesec neki vođa bude propucan, da su neki shvatili da odredeni ljudi u grupi fino zive od ljubavi prema zvezdi, europski neuspjeh, najveci rivali im vode bivsi kolege sa tribine itd.
Uglavnom cigosi u teskom padu i siguran sam da ce se pad i dalje nastavit, pogotovo kad ih Vucko izda kao kuma i krene europeizirat Srbiju malo jacom zestinom nego sto to radi danas
Ne smeta njima nista od toga. Istina, jug Partizana je vise za Vucica (bar onaj dio koji ga vodi pa tako ljudi dobijaju samare ako vicu protiv njega), dok se kod Cigosa na sastancima govori ljudima da trebaju glasat za Vucica jer samo tako Zvezda moze biti jaka.
__________________
Nemam potpis
Gledatelj is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2016., 17:05   #55
Quote:
Gledatelj kaže: Pogledaj post
Ne smeta njima nista od toga. Istina, jug Partizana je vise za Vucica (bar onaj dio koji ga vodi pa tako ljudi dobijaju samare ako vicu protiv njega), dok se kod Cigosa na sastancima govori ljudima da trebaju glasat za Vucica jer samo tako Zvezda moze biti jaka.
a što si ti neki србин da sve to znaš
__________________
GNKDZ LADS
ZZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2016., 17:38   #56
Da
__________________
Nemam potpis
Gledatelj is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2016., 18:05   #57
Quote:
Gledatelj kaže: Pogledaj post
Da
mnogo lepo brate
__________________
GNKDZ LADS
ZZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2016., 11:43   #58
Quote:
ivann88 kaže: Pogledaj post
kolko ih je bilo u istanbulu?
Cigani su isli u Atinu, Istambul, Zagreb sa sve kupljenim kartama i nigde nisu usli a svuda se skuobili ili bili uhapseni. Ja ne znam sta ti ocekujes vise od Cigana? Da opet prave isti krug i idu svuda gde znaju da nece 100% uci? A pri tome pricamo o kosarci.
piro1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2016., 11:49   #59
Quote:
piro1989 kaže: Pogledaj post
Cigani su isli u Atinu, Istambul, Zagreb sa sve kupljenim kartama i nigde nisu usli a svuda se skuobili ili bili uhapseni. Ja ne znam sta ti ocekujes vise od Cigana? Da opet prave isti krug i idu svuda gde znaju da nece 100% uci? A pri tome pricamo o kosarci.
http://www.rts.rs/page/sport/sr/stor...-istanbul.html

Ciganski kalkulatori su izračunali da nije baš najpametnije ići u Istanbul opet, a i mora se poslodavac slušati...
ivann88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2016., 12:12   #60
Quote:
ivann88 kaže: Pogledaj post
http://www.rts.rs/page/sport/sr/stor...-istanbul.html

Ciganski kalkulatori su izračunali da nije baš najpametnije ići u Istanbul opet, a i mora se poslodavac slušati...
Mora, kad on kaze da se ne ide onda se ne ide. Bas kao i prvi put. Ajde da u svom sopstvenom gradu nisi osetio to kalkulisanje pa bi razumeo da lupas gluposti ovako. Pozdrav od kalkulanata.
piro1989 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:17.