Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.06.2015., 14:06   #401
sve okej nebitno o lokalu i lokaciji, htio sam reći da sada trebaš rezervirati mjesto ako hoćeš pojesti ćevape,hamburger ili picu,
a da bez problema možeš doći u Esplanadu i naručiti jastoga...
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2015., 14:21   #402
Možda zato što je jastog (Esplanada) skuplji pa tamo baš i nema takve gužve, kao u pečenjari i pizzeriji?

Budući da muž i ja nikak da se dogovorimo, jel se može ovdje naručiti i dođemo pokupiti za doma? I kakve su to sad dvije lokacije, pratila sam da je bilo nešto s dimnjakom, a sad mi nije jasno - jel to stara stara lokacija prek puta ove u Cvjetnom ili nešto treće?
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2015., 14:43   #403
Quote:
SweetHeart kaže: Pogledaj post
Budući da muž i ja nikak da se dogovorimo, jel se može ovdje naručiti i dođemo pokupiti za doma?
moze!
gmit is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2015., 14:56   #404
Super, hvala, to mi je više ziher opcija.
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2015., 15:12   #405
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
sve okej nebitno o lokalu i lokaciji, htio sam reći da sada trebaš rezervirati mjesto ako hoćeš pojesti ćevape,hamburger ili picu,
a da bez problema možeš doći u Esplanadu i naručiti jastoga...
Znam ja kaj si ti htel reć, al za konkretno mjesto to nisi ni trebal ni moral napravit, al si mogal. U TPK bila jednom (organizatorica rezervirala, bilo nas dosta, a ona stara iskusnjara ), u YSB bila jednom na blef... u biti, kad bolje razmislim, samo jednom u životu sam rezervirala i to u Rimu, jer je bila preporuka rezervirati jer je kakti gužva. Ispalo nepotrebno jer smo bilo prvi gosti, domaći večeraju kasnije. I jela se pizza

Pardon, lažem, par puta kad smo jeli negdje prek kupona, pa smo morali nazvat prije.
__________________
-
"There is no love sincerer than the love of food."
o-killed is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2015., 16:03   #406
Quote:
SweetHeart kaže: Pogledaj post
Super, hvala, to mi je više ziher opcija.
Moja 'rezervacija' jucer je glasila.... Mozemo li nas dvoje doci za 20ak minuta? Mozemoze... ima mjesta.
fala i eto nas

Glede lokacija sam naveo sve sto znam. Fali dio price no to nisam ispitivao. Usluga na staroj lokaciji u Savskoj... nadam se da sam jasno ponovio (gdje je i Kosta) je odlicna. A meso famozno.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2015., 16:08   #407
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Moja 'rezervacija' jucer je glasila.... Mozemo li nas dvoje doci za 20ak minuta? Mozemoze... ima mjesta.
fala i eto nas
Hvala i na ovoj informaciji. Problem jest što nikak da se uskladimo zbog posla, a ako ima šanse za ovakvom "rezervacijom" onda super, ako ne onda samo zamolim da dođemo po klopu za van.
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2015., 16:55   #408
I mene zanima sto je to sad s dvije lokacije. Jel Cvjetno sad fejk Kosta?

Apropo rezervacija. Ja uvijek rezerviram svaki restoran u koji idem. Ako odlucimo ici u zadnji cas, nazovem i pitam hoce li biti mjesta za sat, pola sata, koliko god. Rijetko bas besciljno setam gradom i na blef odlucim negdje sjesti i pojesti. Potreba rezerviranja me ni na koji nacin ne inkomodira. I ne vidim cemu toliko zgrazanje oko istog.
__________________
Easily distracted by shiny objects.
coffeebreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2015., 17:21   #409
Quote:
SweetHeart kaže: Pogledaj post
...ako ne onda samo zamolim da dođemo po klopu za van.
To uvijek moze.

Quote:
coffeebreak kaže: Pogledaj post
I mene zanima sto je to sad s dvije lokacije. Jel Cvjetno sad fejk Kosta?
Po Kosti je. No kako je tako brzo zaratio s ekipom koja to tamo radi (ili su to investitori koji su ulozili u tu novu lokaciju...) ko to zna... mislim on svakako zna

Ono sto je rekao je da ce sve doci na svoje mjesto u da ce se brzo vidjeti razlika ko je pravi Kosta a ko nije.
Dodajem i info da je na onom drvenom rančerskom natpisu sad Tvornica pljeskavica Kosta.


S druge strane, na fejs stranici TPK reklamiraju samo adresu na Cvjetnom naselju, tako da tu j* lud zbunjenoga.
ljubav je pukla, a kako to je stvarno pod velom misterija
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2015., 17:28   #410
Deedy, hvala za info.
__________________
Easily distracted by shiny objects.
coffeebreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2015., 17:37   #411
Nema na cemu.
evo za forumase sam uslikao i fotku vani...



Inace pocela padati kisica, temperatura pala... Kosta mi rekao da je bas steta da nismo vidjeli terasu. Da su ju sredili picpic.
ono alo... daj mi super meso i zaboli me
i tako je i bilo. Njam

Za neinformirane... tel Koste u Savskoj je 016199607

Kad sam zvao nazvali me nazad da pitaju znam li da su opet na Savskoj. Rekoh da znam da imaju 2 lokacije. I onda su poceli o vec ispricanoj prici. Nakon sto pitah A gdje je Kosta? rekose mi Tu je.
ok... izvolite mi ga pokazati kad dodjem.
Tako da smo se zezali s Kostom o tome kad smo dosli tamo.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2015., 17:43   #412
Ajme koja sapunica... Sva sreća pa se forumaši međusobno informiraju.
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2015., 18:37   #413
Vjerojatno je tu drugu poziciju kosta otvorio kao suvlasnik ili je dao samo svoje ime.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Zlatica Blatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2015., 19:00   #414
Uz jučerašnje komentare konobara i samog Koste o toj Cvjetno naselje lokaciji usuđujem se reći da ima još nešto negativno u tom odnosu zadnjih tjedana.
Meni osobno nije prebitno, no stvara pomutnju, nejednaku kvalitetu i svakako ne baš pozitivnu sliku na cijelu priču.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2015., 20:41   #415
Sad kad spominjete sapunice, pomutnju i nejasnoce...promjene na fejsu, svako malo jedan pogon, pa dva, pa opet jedan...
sjetih se necega.
Prije nekoliko godina frend mi pricao o odlicnim cevapima (ne sjecam se gdje je jeo) koje radi Kosta (tad "nitko" nije ni znao za njega), ali da je Kosta dao otkaz jer u ga iskoristavali i sad se ne zna gdje je. Nedugo nakon toga, mi na banderi ispred Doma sportova (da, obican papir na banderi) vidimo pise netko kao - znate li gdje je Kosta? U Magazinskoj kleti. I nedugo nakon toga odemo mi tamo jesti i stvarno je bio tamo. Ali ne dugo. Nakon toga je "pobjegao" i od tamo i kasnije sam cula (a i nama je pricao kada smo bili kod njega) kao da oni dalje koriste njegovo ima za reklamu, iako on tamo vise ne radi.
I sada se prica ponavlja...otvori se lokal, a onda ispdne da njega netko koristi, prodaje njegovo ime i sl. Mislim, moze biti, ali malo mi cudno da mu se to opet dogadja...zar ne moze nekako zastiti to svoje ime, svoj prostor...a ne da ga opet netko kao iskoristava.
Moze biti da je pre posten i naivan, pa ga netko prevesla, ali sumnjam nekako da nije vec naucio kako to ide. U svakom slucaju malo mi je bezveze to... ovaj pogon, onaj, lazni, ne lazni....pa moze i on otvoriti ako vec ne web stranicu onda bar fejs pa napisati sto zeli.
__________________
"Svi su jednaki, ali neki su jednakiji od drugih." © svinja Napoleon
kajpa is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 10:40   #416
Da, Kosta je bio prije u Magazinskoj kleti.

Obzirom da se priča s njegovim ''imenom'' ponavlja, a da je on sad već dugo u tom poslu, čisto sumnjam da se čovjek ne zna zaštiti, a bome i ne vjerujem da je toliko naivan.
MisterNo007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 11:00   #417
Quote:
kajperinja kaže: Pogledaj post
Moze biti da je pre posten i naivan, pa ga netko prevesla, ali sumnjam nekako da nije vec naucio kako to ide.
meni on izgleda (i pri tome ne mislim nista lose) kao netko tko bi ti prepisao citavu imovinu za lizu
gmit is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2015., 11:39   #418
Ova agresivna kampanja (velikog pogona) na fb nije slična Kosti, prije nisu imali toliko upisa, a sad iskaču iz paštete.

Kažu da je "Kosta tamo gdje je i počeo", znači samo Savska.

Jel tko bio na Cvjetnom i pitao za Kostu?
tweetee is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2015., 11:48   #419
Quote:
tweetee kaže: Pogledaj post
Ova agresivna kampanja (velikog pogona) na fb nije slična Kosti, prije nisu imali toliko upisa, a sad iskaču iz paštete.
to je vjerojatno zato sto je tpk savska (imaju svoj fb page) prije par dana imala istu praksu
gmit is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2015., 15:21   #420
kaj ga to jadnog neka mafija šalta il kaj?
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:50.