Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.04.2011., 14:46   #81
kupih sjeckalicu malu 262 kn i sjecka samo luk a mrkvu orahe i ostalo kako se prezentira ne valja ništaaaa imam dosta stvari njihovih koje su u redu
frida2 is offline  
Old 22.09.2011., 14:56   #82
Evo da malo osvježim temu. Ja sam se prije par mjeseci uključila u Tupperware i bila bi vam jako zahvalna kad biste napisale neka vlastita iskustva, znači, što sve koristite, što volite od T, a što ne...

Ovo me naravno zanima kako bi i sama mogla nešto preporučiti svojim domaćicama...

Hvala!
Martin@ is offline  
Old 19.10.2011., 22:31   #83
Smile

evo i mene. i ja imam hrpu tupperware stvari i opet kupim još i još. znam da grozno zvuci ali to je sve sto si priustim mimo osnovnih stvari koje moram kupiti. sve koristim i sve je dovedeno do savrsenstva !!! ima razlike ima i to puno a to mogu vidjeti oni koji su kao i ja koristili jeftine plastike iz marketa a sada tupperware !!!
__________________

Pusu salje svjetska....
Nani99 is offline  
Old 19.10.2011., 22:32   #84
Quote:
Martin@ kaže: Pogledaj post
Evo da malo osvježim temu. Ja sam se prije par mjeseci uključila u Tupperware i bila bi vam jako zahvalna kad biste napisale neka vlastita iskustva, znači, što sve koristite, što volite od T, a što ne...

Ovo me naravno zanima kako bi i sama mogla nešto preporučiti svojim domaćicama...

Hvala!
sve je super. Extraplus posude ne bi mjenjala za nis na svijetu !!!
__________________

Pusu salje svjetska....
Nani99 is offline  
Old 20.10.2011., 19:43   #85
Godinama ga koristim i imam dosta toga....ja zadovoljna sa većinom stvari
ali odavno nisam kupovala ništa
murtila is offline  
Old 20.10.2011., 20:43   #86
Ja ga isto dosta dugo koristim i jako sam zadovoljna pa sam se zato i odlučila na prodaju. Ako ga niste dugo koristile pogledajte si katalog i novitete. Dosta se promjenilo stvari, ima elegantnih zdjela, pladnjeva... dosta je Tupperware usmjeren na kuhanje u mikrovalnoj pećnici odnosno ima proizvode koji su za mikrovalnu, a naravno možete i kuhat npr. rižu, tjesteninu...

Jel koja od vas koristi one silikonske kalupe? Ako da, šta sve pečete u njima?
Martin@ is offline  
Old 08.11.2011., 19:21   #87
Kakva su vaša iskustva s ovim novim bočicama za vodu od pola litre?

Po kojoj cijeni je moguće nabaviti jednu bocu, bez prezentacije?
Brijana is offline  
Old 21.11.2011., 13:24   #88
i meni bi trebala ona slastičarska podloga. jel se to može negdje nabaviti tj kupiti a bez prezentacije?
__________________
moja svrha nije da živim u ljušturi, nego da razvijem krila...svoja krila...
ljubicastaa is offline  
Old 24.01.2012., 17:13   #89
Evo da i ja malo pohvalim Tupperware, imam popriličnu kolekciju i premda su te divne stvari ipak malo preskupe za naš standard ne žalim za ijednom kunom izdvojenom za taj gušt, jer stvarno sve Tupperware proizvode koristim sa velikim zadovoljstvom
Giovanna* is offline  
Old 24.06.2012., 15:53   #90
Ljudi help! Dobila sam na poklon eko bocu od Tupperware-a. Stavila sam vodu na zamrzavanje i mojom nepažnjom kad sam otvarala zamrzivač boca je ispala i puknuo je čep. Ja ne želim novu bocu, ali nikako da sa njihovih stranica skužim da li mogu kupiti samo novi čep za tu bocu ili na žalost moram kupiti cijelu novu bocu zbog čepa. Ako netko zna odgovor na moje pitanje please neka se mi odgovori. Hvala puno
alter ego blagajnice is offline  
Old 06.07.2012., 11:15   #91
može li se posebno kupiti poklopac za niski pladanj Vip?
limač is offline  
Old 19.10.2012., 19:18   #92
Quote:
limač kaže: Pogledaj post
može li se posebno kupiti poklopac za niski pladanj Vip?
Teoretski može, moja sveki je razbila poklopac jedne zdjele i kada sam htjela naručiti - samo poklopac, rekli su mi da mi se više isplati sačekati akciju i za iste novce kupiti i zdjelu i poklopac. Zapravo novi komplet zdjela sa poklopcem (na akciji) je bio jeftiniji nego samo poklopac.
slpet is offline  
Old 21.10.2012., 12:43   #93
i mene zanima ima li mogucnost kupnje proizvoda bez prezentacije? recimo da vidim katalog i narucim sta zelim
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Old 21.10.2012., 17:03   #94
Molim informaciju a gdje se kupuje na akciji.? I Gdje se inače može kupiti'?. Hvala
jtvatn10 is offline  
Old 21.10.2012., 18:53   #95
Quote:
jtvatn10 kaže: Pogledaj post
Molim informaciju a gdje se kupuje na akciji.? I Gdje se inače može kupiti'?. Hvala
moraš naručiti preko prezentatora, nađi u svom mjestu, ili mi se javi ako si u Karlovcu ili okolici.

ovo ti je njihov glavni katalog:
http://www.tupperware.hr/cps/rde/xch...hs.xsl/87.html

a inače imaju i svaki mjesec nešto drugo na akciji, ja si te
posebne ponude malo pratim i tada kupujem, a uz to sam se učlanila tako da si ušparam i taj dio (ono što bi zaradila prezentatorica ostane meni)
Nije da hodam okolo i držim prezentacije nego naručujem za sebe, sestru, kolegice s posla i tak

Ako želiš dodatne info. javi mi se u P.P.
slpet is offline  
Old 13.06.2013., 10:46   #96
jel netko ima ovaj Visoki Turbo Chef?? kakva su iskustva? šta sve mogu s njim?

http://twcafe.rs/slike/proizvodi/7c8a2c.jpg
jacobs kofi is offline  
Old 25.06.2013., 20:33   #97
VISOKI CHEF

Quote:
jacobs kofi kaže: Pogledaj post
jel netko ima ovaj Visoki Turbo Chef?? kakva su iskustva? šta sve mogu s njim?

http://twcafe.rs/slike/proizvodi/7c8a2c.jpg
Bok, meni su svi shefovi savršeni. imam ih 3 i svaki koristim za nešto. mali turbo mi je za luk, mrkvu, cesnjak, mrkvicu, jabuke, orahe, jetrica za juhu.. za isto može poslužiti i visoki, ovisno o količini + visoki ima metlice za bjelanjke, šlag, kremice.. za sve sitnice koristim turbo. za recepte - paštete i ostalo.. radim u quicku i novom extra chefu ovisno koji mi prije dođe pod ruku. ne mogu si više zamisliti život bez njih. nisu na struju, turbo mi stane u torbicu ako kud idem, sve što mi padne na pamet smeljem u par poteza.. i još je od idućeg jedna visoki na akciji.. još jedino njega nemam.. ali planiram ga imati u skoroj budućnosti..
TaraL666 is offline  
Old 07.07.2013., 16:38   #98
A da li je moguce s Turbo Chefom ili Quick Chefom napraviti kasice za bebe?
Maleni se polako blizi kasicama pa bi ili Turbo Chefa ili Quick Chefa, al se bojim da ne bi bacila novce, a necu imat ono sto mi treba-kasicu.
Damolina is offline  
Old 22.07.2013., 20:32   #99
probah na različitim kompjuterima, jer mi se prvo činilo da je problem s mobilnim pristupom, ali meni ova stranica www.tupperware.hr ne daje katalog ni na koji način, a kad se probaš prijaviti za newsletter dobiješ prazan mail (kao za potvrdu svoje adrese). koji vrag??? kako bilo što naručiti, kupiti? kako se učlaniti?
uzadnjicas is offline  
Old 20.09.2014., 23:02   #100
Može me netko uputiti gdje sa kupim onaj vrč s ručkom za miješanje, bez prezentacije naravno. Ako netko zna slučajno cijenu bila bih vam zahvalan
-annaa is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:54.