Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.05.2014., 13:32   #21
Quote:
x-type kaže: Pogledaj post
čekaj, misliš da se pizze nadjevaju i razvlače strojevima a ne prstima?
Znaš kaj se događa stalkerima.

Mislila sam da ih zubić vila u fušu razvlači.
gupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2014., 19:47   #22
nisam stalker nego nekim čudom čitam više tema
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2014., 09:27   #23
A valjda ce drugi ici brzo u Zagrebu...nema smisla nakon sezone ostati samo na tom jednom na autoputu

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
one.org is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2014., 14:55   #24
Imali su u planu i u sloveniji otvoriti masu BK pa su za sada ostali na jednom.

Zapravo ovaj plan da otvore Burger King na autocesti i nije toliko loš kolko se na prvu čini, barem za početak. Valjda planiraju odnijeti dio "kolača" na području di je Mcdonalds slab- koliko znam, 90% MCD se otvara po centru gradova ili eventualno na brzim cestama te jedan u trgovačkom centru.

Lokacija je odlična, svaki turist kada ide na more praktički mora proći pored njega a i van sezone promet će sigurno biti solidan jer će prvih godinu dana biti "wow" efekt isto kao što je bilo kod KFCa prvih godinu dana.
Dugoročno mislim da moraju otvoriti još restorana u većim gradovima, meni recimo nije jasno kako se slovencima isplatila platiti franšiza za samo jedan restoran.

btw. da li je ovo slika iz Hrvatske? http://www.croatiaweek.com/burger-ki...ns-in-croatia/

Zadnje uređivanje animator0 : 26.05.2014. at 15:05.
animator0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2014., 00:26   #25
jel ta lokacija namjerno izabrana zbog ljudi koji će ići u Ikeu?
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2014., 14:00   #26
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
jel ta lokacija namjerno izabrana zbog ljudi koji će ići u Ikeu?


Nisu baš blizu Burger i Ikea. Samo 66 km

https://www.google.com/maps/dir/Rugv...37!2d45.560638
F.C.B. is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2014., 14:09   #27
sori, mislio sam da je Ikea na autoputu Zagreb-Karlovac, kod Pisarovine
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2014., 15:00   #28
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
sori, mislio sam da je Ikea na autoputu Zagreb-Karlovac, kod Pisarovine
IKEA je bila gledala davno davno zemlju u tom području ( bar se tako priča). Po pričama je da se nisu uspjeli dogovoriti s lokalnim gazdama. Dosta offa, natrag na whooper.

Čudno da nema informacije kad je otvaranje.
F.C.B. is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2014., 18:53   #29
navodno jucer otvoreno.
imaju na fejsu stranicu
__________________
Samo se ljudozder moze iskreno radovati svakom covjeku
sowuljaga is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2014., 19:10   #30
ja u nedjelju uzbuđeno sišao s autoceste uz nadu da ću prigristit koji whooper a ono zaštitar veli tek otvaranje u ponedjeljak

inače me čudi izostanak bilo kakvih vijesti, informacija, službene stranice, bilo čega! Marketing nula bodova.
_Mystical_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2014., 20:06   #31
Ma to je jedna od najvećih misterija u povijesti dolaska nekog lanca u Hrvatsku...
u 9. mjesecu prošle godine večernji i poslovni.hr su objavili da BK dolazi u Hrv, onda se navodno "otvorio" ovaj tjedan (iako nitko nije bio tamo) a na neslužbenoj FB stranici javljaju da se napravila zgrada i da se čeka odobrenje za rad restorana jer navodno ima problema oko dobivanja franšize iako dan prije administrator objavi sliku koja je navodno iz tog restorana a na slici hamburgeri i pumfrit ... znači, da me netko pita za milijun kuna da li je otvoreno ili ne ja ne bi znao odgovor

...stoga, moje jednostavno pitanje nakon svega- da li je to otvoreno ili ne?

Ako je otvoreno, onda im je PR očajan
animator0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2014., 22:08   #32
Mislim da nije još otvoren. Facebook page vode neki fanovi koji manje znaju od nas tu.
A za sliku sam siguran da je od neke radnice. Znam neke koji su bili na razgovoru za posao pa sam uvjeren da je počela obuka u objektu.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
F.C.B. is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2014., 02:10   #33
Nestala im FB stranica, izgleda da ni ovaj put nista od BK...
phys1cx is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2014., 06:54   #34
Nisu ni imali fejsbuk stranicu. Ono je bila inicijativa za dovesti BK u HR i vjerojatno je zbog imena zatraženo da se makne, Ovo će im pretpostavljam biti službena stranica https://www.facebook.com/BurgerKingHR?fref=ts
qwert79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2014., 11:24   #35
Yep, ono je bila stranica za inicijativu otvaranja BK u Hrvatsku, admini nisu imali nikakve veze sa BK.
Ipak, dosta je čudno što su obrisali stranicu, vjerojatno nije spor u imenu stranice (ako će se službena zvati Burger King "HR") nego u materijalu koji se objavljivao (cjenik, lokacija i slike restorana).

A još je čudnije da se restoran uskoro otvara (ako se otvara) a nigdje ni jedno slovo o tome... prošle godine se u medijima na veliko pričalo o otvorenju, tko zna možda se zbog tih navodnih sporova oko franšize ni ne otvori
animator0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2014., 11:29   #36
Pa upravo u imenu i je problem jer je to intelekutalno vlasništvo. Isto tako je Dinamo tražio ukidanje stranice Za naš Dinamo jer je sadržavala grb koji je klub zaštitio.
qwert79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2014., 11:43   #37
Moguće

Ali zašto su onda za službenu str odabrali HR a ne puni naziv kao sve druge zemlje? Možda ono neće biti službena stranica.
Ali očito je i da ne žele u javnosti ništa, da žele već bi se potkupili zlikovci sa jutarnjeg/večernjeg i osvanuo bi članak.

A ovo za naš dinamo, što su ugasili tu stranicu zbog toga? LOL, onda bi se trebale ugasiti 90% stranica vezanih uz dinamo na FB
animator0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2014., 14:41   #38
"službena fejzbuk stranica"
ne želim imati posla sa onima koje uopće ne zanima napraviti pravu stranicu
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2014., 15:21   #39
Pa ni Slovenci nemaju službenu BK stranicu, čak ih nema ni među popisom zemalja koje imaju BK na BK.com
S obzirom da je isti nositelj franšize ovdje i u sloveniji neće weba biti ni ovdje.

Isto kao KFC, ponudu možeš pogledati ili u restoranu ili moraš otvoriti FB profil
animator0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2014., 10:56   #40
Evo špijunska fotografija menija. Piše otvorenje uskoro.
http://oi59.tinypic.com/n4aa6u.jpg
qwert79 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:07.