Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.12.2003., 20:45   #21
Quote:
crazy child kaže:
Ljutila sam se na njega što se hladno držao kad smo išli kupovati poklone.
Nemoj se uvrijediti ali ti si glupa i nemaš ni grama životne mudrosti. Daj smiluj se tom svom jadniku i daj mu nogu tako da može naći žensku koja ga neće maltretirati...
 
Odgovori s citatom
Old 28.12.2003., 01:26   #22
Quote:
crazy child kaže:
Alyssa, to ti nije dobro. Što nekog više povrijediš to će te taj manje voljeti. Možete se vi onda ispričati jedan drugom i sve super, ali nije, takve stvari ostave trag.
Drugi put, napravi neki odmak od situacije i probaj mu smireno reći
( bez vrijeđanja i sl.) šta te smeta. Jednostavno mu reci - povrijediš me kad se tako ponašaš.

Ja sam prije, zbog neke svoje nesigurnosti, znala reći svom najdražem da sumnjam u njegovu ljubav. To bi ga JAKO povrijedilo. Nakon toga, kad bi rješili nesporazume i kad bi me uvjerio u svoju ljubav, imali bi osjećaj da je naša ljubav još jača, ali vjerojatno bi mrvićasti dio te ljubavi umro.
Ne znam koliko sam bila jasna.
U svakom slučaju, kad te nešto smeta, preporučam ti iskren i konstruktivan razgovor u kojem niko neće biti povrijeđen.
Ti se salis jel? Ovo je zeka? Ovo ti ne mislis za istac ne?
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2003., 01:45   #23
Quote:
desna ruka kaže:
Nemoj se uvrijediti ali ti si glupa i nemaš ni grama životne mudrosti. Daj smiluj se tom svom jadniku i daj mu nogu tako da može naći žensku koja ga neće maltretirati...

Čini mi se da si ti glup, jer si očito nešto krivo shvatio, a ako si i dobro shvatio opet si glup kad ti je čudno da se netko (u ovom slučaju ja) ljuti na nekoga (u ovom slučaju moj dragi) ko se hladno drži i neće reći šta mu je.

Njegovo držanje nema veze ni s kupovinom ni s poklonima ako si to mislio.
crazy child is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2003., 01:47   #24
Quote:
dora kaže:
Ti se salis jel? Ovo je zeka? Ovo ti ne mislis za istac ne?
dora, di su problemi? objasni se....ako je moguće
crazy child is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2003., 10:19   #25
Quote:
crazy child kaže:
Ali i ja radim stvari koje on ne voli
Ah? Onda sorry.
Povlacim prijasnji komentar.
Uzivajte.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2003., 14:17   #26
Quote:
crazy child kaže:
dora, di su problemi? objasni se....ako je moguće
Pa moj komentar se odnosi na onaj post koji sam citirala...
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2003., 18:29   #27
Quote:
dora kaže:
Pa moj komentar se odnosi na onaj post koji sam citirala...
To sam shvatila, ali ne razumijem zašto misliš da se šalim, šta ti je neobično u tome što sam napisala?

Quote:
Gospon Pes kaže:
Ah? Onda sorry.
Povlacim prijasnji komentar.
Uzivajte.
Nemoj ti sad mislit da smo mi neki sado-mazo tipovi. Jednostavno
on voli nešto raditi (gristi me), meni to baš i nije neka sreća, ali njemu za ljubav pustim mu to i obratno.
crazy child is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2003., 11:31   #28
Quote:
crazy child kaže:
opet si glup kad ti je čudno da se netko (u ovom slučaju ja) ljuti na nekoga (u ovom slučaju moj dragi) ko se hladno drži i neće reći šta mu je.
Dakle, on je hladan i ljut pa ćeš zauzvrat ti bit hladna i ljuta a on će zbog toga bit hladan i ljut itd.

Ako te zabavljaju te spirale uzvratne ljutnje i hladnoće, samo naprijed, no tu nije riječ o zrelom ponašanju već o djetinjastom, najblaže rečeno pubertetskom.

Zrela osoba zna predvidjeti kamo vode određeni obrasci ponašanja i nastoji ih prekinuti, uvodeći odnos u mirnije vode. Ne dopušta stihiji da je nosi kako želi.

Poznato je da mnogi muški organski ne podnose odlaske u kupovinu, naročito blagdanske. Možda je to razlog?
 
Odgovori s citatom
Old 29.12.2003., 12:47   #29
Re: Ružne riječi

Quote:
crazy child kaže:

Naljutio me jer me nije htio poslušati da prestane raditi to što radi, al dobro, to sam pustila, i onda me još ugrizao, rekla sam nemoj, i onda me još jače ugrizao ( to sve radi iz ljubavi, al je mene fakat zabolilo) i onda sam mu to rekla, tu ružnu riječ
Stavi mu brnjicu za pse, to bi trebalo biti rješenje
gocat is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2003., 15:03   #30
crazy child..drago mi je da si barem odabrala prave rijeci za svoj nick.savrseno ti paše...
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2003., 21:03   #31
Quote:
desna ruka kaže:
Dakle, on je hladan i ljut pa ćeš zauzvrat ti bit hladna i ljuta a on će zbog toga bit hladan i ljut itd.

Ja nisam bila hladna, samo ljuta. I kad imamo nesporazume brzo ih rješimo. Razgovaramo, znaš. Predugo i predobro se znamo da si ne bi rekli šta nas muči.
Tako da nismo nezreli. Jel sad sve o.k ili trebam još nešto objasniti?

A, ono za kupovinu, već sam ti odgovorila da njegova ljutnja nema veze s tim.

Zadnje uređivanje crazy child : 29.12.2003. at 23:16.
crazy child is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2003., 11:20   #32
Quote:
NoWa kaže:
crazy child..drago mi je da si barem odabrala prave rijeci za svoj nick.savrseno ti paše...
Nowa, ili da kažem Jadna, ti si odabrala krivi nick!

Daj čitaj s razumijevanjem ili ako to nisi u stanju, bolje se ne javljaj, ili ak baš moraš, odi se na kokošinjac iskokodakat!

Postovi CC su mudri i pomažu ljudima, dok su tvoji najveće idiotarije koje je čovječanstvo ikad vidjelo.
EOD !

Crazy Child
__________________
Simon says BLEED!
Simon says D I E !!!
Simon Phoenix is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2003., 13:30   #33
mudrost svatko definira na svoj nacin.ja ne prosipam ruzne rijeci zbog sitnica jer je 'netko hladan dok sa mnom kupuje'...


tvoj post je izljev bijesa i kao takav me uopce ne dira...
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2003., 16:29   #34
Quote:
NoWa kaže:
mudrost svatko definira na svoj nacin.ja ne prosipam ruzne rijeci zbog sitnica jer je 'netko hladan dok sa mnom kupuje'...



điz, ne razumijem zašto se na topic javljaju ljudi koji ga nisu ni pročitali? Čemu to?
Ajde Nowa, lijepo te molim, pročitaj, pa mi onda reci da li ova tvoja rečenica stoji.
crazy child is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2003., 16:33   #35
Quote:
NoWa kaže:
mudrost svatko definira na svoj nacin.ja ne prosipam ruzne rijeci zbog sitnica jer je 'netko hladan dok sa mnom kupuje'...
Dakle,
čitanje s razumjevanjem:

Prvo je bilo:
Quote:
crazy child kaže:
Ljutila sam se na njega što se hladno držao kad smo išli kupovati poklone.
i, nakon toga:
Quote:
crazy child kaže:
Naljutio me jer me nije htio poslušati da prestane raditi to što radi, al dobro, to sam pustila, i onda me još ugrizao, rekla sam nemoj, i onda me još jače ugrizao ( to sve radi iz ljubavi, al je mene fakat zabolilo) i onda sam mu to rekla, tu ružnu riječ
__________________
Simon says BLEED!
Simon says D I E !!!
Simon Phoenix is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:50.