Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.03.2014., 17:39   #801
@menni - hvala, cim uslikam hlace (kol'ko cu uspjet prikazati izblijedjelo je druga prica) saljem prituzbu dp
__________________
_________________________________________________žene se dijele na udovice i na one koje rade na tome
my_cloud is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2014., 12:29   #802
Curke,jel ste naručivale na dorothy perkins stranici i dal dostavljaju u Hrvatsku?hvala
CrvenaBucka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2014., 12:39   #803
da i da. evo trenutno imas free shipping iznad 30 funti
digiridan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2014., 12:50   #804
Odlično,hvala a kak je sa brojevima tj.velicinama?
CrvenaBucka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2014., 12:59   #805
pročitaj par postova od ranije, nema ih ovdje baš nešto posebno puno kao na asosu.
rosemary je to najbolje rekla: uzmi svoj broj po tablicama koje su na njihovim stranicama. a ako nemaju tvoj broj ili ako si broj između - onda uzmi jedan broj manji. nećeš fulat sigurno jer su ful komotni brojevi.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2014., 22:03   #806
Hvala
CrvenaBucka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2014., 22:06   #807
nnč
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2014., 11:40   #808
mnjiiii natipkam ovdje pa se zalajem na mobitel pa me izbaci forum. da se sjetim što sam natipkala...
pa u biti jedna lurkerska recenzija, tek odnedavno haram po online dućanima, koja je to napast ajme! kod dorothy sam još u zagrebu kupovala vrlo bejzik majice kratkih i dugih rukava i tamnoplave traperice, cca dva ili tri para ukupno i sa svime sam vrlo zadovoljna bila. dvije, tri majice još imam, sasvim dobro uščuvane, kao i jedne traperice, samo što su malo otišle na unutarnjim bedrima gore. ništa izblijedilo nije, nit se rastegnulo.
kod online dorothy kupujem i dalje te bejzik stvarčice, tu i tamo neki blejzer, šal ili sunčane. majice okej, ali traperice hnje. dva para black straight leg jeans, s jednim parom isti problem kao kod forumašice iznad. samo što ja toliko ne volim isprobavat traperice po dućanima pa se držim onih čiji kroj i broj poznam (12 ili 14 R, ovisno o fazi dupeta i struka). kao što rekoh, jedan par je bio koma, brzo je izblijedio i brzo se i rastegnuo, znala sam ih lovit na kukovima ako bih brže hodala ili se zatrčala. drugi par (jer bilo je super sniženje) ispao sasvim pristojan par, imam ga par mjeseci, nit izblijedio nit se rastegnuo. između kupnji ta dva para je prošlo sigurno pola godine, ako ne i više.

zadnja narudžba: 1. black split collar blazer (16 because boobiez). dio pamuk, dio polić. lagano tkanje, komotan kroj, ali prati tijelo i ne izgledam ko šator. 2. tort cuba sunglasses brown - meni su baš če-če, ja jako volim te kornjačevinaste očale. lagane su, s tankim držačima. bez kutije, samo tkana vrećica, zarolane u blejzer

i kod online dorothy nikad problema ni s dostavom ni s naplatom (kreditna kartica) ni s refundom. za božić i ng im dam ekstra fore za dostavu.
mare-mala is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2014., 11:52   #809
Quote:
mare-mala kaže: Pogledaj post
zadnja narudžba: 1. black split collar blazer (16 because boobiez). dio pamuk, dio polić. lagano tkanje, komotan kroj, ali prati tijelo i ne izgledam ko šator. 2. tort cuba sunglasses brown - meni su baš če-če, ja jako volim te kornjačevinaste očale. lagane su, s tankim držačima. bez kutije, samo tkana vrećica, zarolane u blejzer
a daj nam linkove da vidimo i slinimo
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2014., 12:09   #810
Ja našla blazer:
http://www.dorothyperkins.com/webapp...&resultCount=1

Lijep je i nije baš jeftin, no DP ima svako malo kodove za 25% pa se da izdržat.
rosemary505 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2014., 12:12   #811
Quote:
rosemary505 kaže: Pogledaj post
Ja našla blazer:
http://www.dorothyperkins.com/webapp...&resultCount=1

Lijep je i nije baš jeftin, no DP ima svako malo kodove za 25% pa se da izdržat.
da, da. lijep je, ali nije jeftin. zadnjeg uzimam s krampic s new looka s kodom 25%
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2014., 12:35   #812
cure, pardon!
da, to je blejzer. iskreno, ne bih ga ni uzimala da nije bilo koda za 25 posto. a ovo su sunčane: http://bit.ly/1dJJKb5
mare-mala is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2014., 12:18   #813
Moja prepiska s DP oko izblijedjelih hlača ne ide baš divno i krasno. Meni ne treba full refund jer planiram hlače ofarbati, pa kak ispadnu ispadnu. Ali oni traže da im ih vratim. Vratit će mi lovu za poštarinu, ali ništa ne spominju o povratu za same hlače.

"Hi my_cloud, as we're sure you can appreciate, it is necessary for our Technologists to view the item firsthand in order to ascertain the nature and extent of the perceived fault, and take any steps necessary to investigate the product line as a whole, should a fault be detected.
As stated previously, please return the item to the address listed above, labelled with your reference number, and send us a copy of your proof of postage.
Thank you for your patience and co-operation in this matter x."

Idu mi na živac. Poslala sam im fotke gdje se stvarno vide pruge


Mislim da ću od svega odustati, prefarbati hlače, a njima ostaviti vrlo gadnu recenziju za iste.
__________________
_________________________________________________žene se dijele na udovice i na one koje rade na tome
my_cloud is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2014., 12:33   #814
neće ti objavit recenziju, jer ih pregledavaju prije. jednu moju koja je bila 4/5 od max 5/5 nisu nikad objavili

nego, jesi ih pitala refund za hlače ili zamjenu? pa ne možeš samo vratit hlače i to je to??? daj pitaj još jednom, nemoj mislit da im dosađuješ, pitaj pet puta ako treba - odgovorit ti moraju. i budu ti odgovorili. hajde, još malo, daj


edit: pozovi se i na komentare za te trapke koji im nisu jako biserni.. baš pišu o ovome kaj i tebe muči. to će ti olakšati stvar.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2014., 13:18   #815
Objavili su recenziju
A planiram i dostaviti oštro pismo (odnosno rođena Australka im psuje mater na lokalnom)
__________________
_________________________________________________žene se dijele na udovice i na one koje rade na tome
my_cloud is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2014., 11:21   #816
https://www.dorothyperkins.com/wcsst...6410_thumb.jpg
https://www.dorothyperkins.com/wcsst...9214_thumb.jpg
https://www.dorothyperkins.com/wcsst...8119_thumb.jpg
https://www.dorothyperkins.com/wcsst...3387_thumb.jpg
https://www.dorothyperkins.com/wcsst...8930_thumb.jpg

Stigao paketić od Dorothy, stvari su naručene 22.3., a poslane 25.3, ovo mi je neobično brzo stiglo za njih.
Sve je dobro, jedino sam mislila da je ova siva majica pamučna, ali to je neki poli, ipak nije loša, tanka je i lijepo pada.
Ovaj sivi šal je jako ugodan i topao, ima ih u raznim bojama, uzela sam ovaj da vidim kakav je i odličan je.
rosemary505 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2014., 11:16   #817
znači, dobila sam na mail onaj fashion-fate.
imam dva accounta. i na oba sam dobila samo 15%..
ali ono što je zanimljivo jest da na oba fashion-fate izazova sam dobila isti, fakat isti kod. znači nije vezan uz mail??
uglavnom taj 15% je:
FV5715UD26


nego, jel' dobio i iskoristio netko neki veći tipa od 50%? pa da podijeli nakon što iskoristi? čisto da se ne desi na kraju da je ipak vezan uz mail??

ili ako je netko ako dobije 50% možda zainteresiran za skupnu narudžbu??
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2014., 11:21   #818
evo ja sam dosad nabola najvise 30%, ali ne odustajem dok ne dobijem 50
digiridan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2014., 11:37   #819
Quote:
digiridan kaže: Pogledaj post
evo ja sam dosad nabola najvise 30%, ali ne odustajem dok ne dobijem 50
a kad si dobila 15% jesi dobila ovako kao ja na ova dva accounta??
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2014., 11:40   #820
evo ti jedan od 30% ako ti treba
ZYLLNFJ623

Nema veze broj accounta, pamti te svejedno. Mozes vise puta vrtiti ako koristis onaj private browsing ili incognito window (ne znam koji browser koristiš), ili ako nakon svakog pokusaja brises history
digiridan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:29.