Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.08.2009., 16:18   #1081
nece ti poslati racun unutra pa bi trebalo

uggaustralia.com napisu samo vrijednost postarine na paket kad narucujes kao gift pa bi i ovi trebali valjda
__________________
You missed when Time and Life shook hands and said goodbye, when the earth folded in on itself and said “Good luck. For your sake I hope heaven and hell are really there, but I wouldn’t hold my breath”
Modest Mouse is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2009., 16:21   #1082
ok puno hvala na brzom odgovoru

bojim se da bi carina opet tražila neki račun ma mogla bi tako pokušat
Tonkich is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2009., 16:24   #1083
nnc
ne znam jer nisam narucivala nikad tako
__________________
You missed when Time and Life shook hands and said goodbye, when the earth folded in on itself and said “Good luck. For your sake I hope heaven and hell are really there, but I wouldn’t hold my breath”
Modest Mouse is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2009., 19:23   #1084
Quote:
Tonkich kaže: Pogledaj post
šalju li oni paket kao gift? naručila bi uggsice pa me zanima
I ja razmišljam o kupnji Uggs-ica preko Victoria Secreta, ali me isto strah carine.

Javi kad ih uzmeš, da li si platila carinu i koliku,....
*minii* is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2009., 11:18   #1085
VS TRAPERICE

Cure, je li itko od vas naručivao traperice (ili bilo kakve hlače)? Ne da mi se naručiti, pa slati dalje, jer mi je preeveliko (kao veš npr.). Nosim naš M, da li je to njihov br. 10?
brar is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2009., 01:15   #1086
hitno pliiiz, prima li na VS visu elektron?? piše samo visa pa...
Tonkich is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2009., 01:19   #1087
da, prima sigurno
__________________
You missed when Time and Life shook hands and said goodbye, when the earth folded in on itself and said “Good luck. For your sake I hope heaven and hell are really there, but I wouldn’t hold my breath”
Modest Mouse is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2009., 01:23   #1088
Tonkich is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2009., 01:25   #1089
cure,
ako koja od vas misli nesto kupovati sa VS stranice slijedecih dana, odnosno u slijedecih 4-6 tjedna, neka mi se javi na p.m. imam coupon od $10 koji ne mislim iskoristiti, pa bih zeljela nekome pokloniti. inace bu propao. coupon je certificirajuci, znaci samo jedna osoba ga moze iskoristiti.

ne moze se iskoristiti na odredjene stvari: UGG Australia, Frye, gift cards i Egift cards.
__________________
Insomnia
FFE is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2009., 15:57   #1090
Quote:
lucky13 kaže: Pogledaj post
cure, molim pomoć.
prije mjesec i pol naručila sam badić i dosao je za 12 dana i sve je bilo ok. a u drugoj naruđbi prije 2 tjedna sam zabunom naručila 2 gornja djela badića umjesto gornjeg i donjeg i danas sam podigla paket i vidim sranje. druga dva badića su ok, i sva tri grudnjaka su ok, al kaj da radim s ovim? da im pošaljem mail? da im to odmah poštom pošaljem kao exchange ili? dajte pomozite....

badić je ovaj: Boho tropical sliding triangle top
http://www2.victoriassecret.com/comm...nbr=1232&atp=a
jooooj, jaaa bi taj!
pa kad si ga naručila? ja gledala nekidan, više ih nema na skladištu..
jel ti dobar taj gornji dio, koju si veličinu naručila? mislim, s obzirom na broj koji inače nosiš..
Naya_Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2009., 16:25   #1091
narucila sam velicinu S, samo gornji dio. velicina je dobra, i inace nosim s. gacice vise nemaju, al trebale bi im stici u 10.mj, ako netko zeli kupiti, nek se javi da znam dal da narucim 1 ili 2 donja djela.
lucky13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2009., 22:03   #1092
a ja nosim M inače tak da niš od mene :-(
ali hvala na infu.. čekat ću onda 10mj.
Naya_Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2009., 14:33   #1093
hej djevojke...ja nova pa sam prvo psotala na shop online temi i onda sam skužila da ima i special tema VS....
imam pitanjce ili 2 za vas..
Da li one upute za mjere na njihovim stranicama odgovaraju relanom stanju kada dođe roba?Tipa da li su Vam te mjere pogodile broj? Jesu li vam carinili i ako jesu koliko je to cca bilo (u omjeru na cijenu)?I na kraju da li se isplati cost/benefit?Jeste li u globalu zadovoljne s tim shoppingom?

Tnx
__________________
I am already kindly disposed towards you. My friendship it is not in my power to give: this is a gift which no man can make, it is not in our own power: a sound and healthy friendship is the growth of time and circumstance, it will spring up and thrive like a wildflower when these favour, and when they do not, it is in vain to look for it.
William Wordsworth
tinkerbell is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2009., 14:40   #1094
Quote:
tinkerbell kaže: Pogledaj post
hej djevojke...ja nova pa sam prvo psotala na shop online temi i onda sam skužila da ima i special tema VS....
imam pitanjce ili 2 za vas..
Da li one upute za mjere na njihovim stranicama odgovaraju relanom stanju kada dođe roba?Tipa da li su Vam te mjere pogodile broj? Jesu li vam carinili i ako jesu koliko je to cca bilo (u omjeru na cijenu)?I na kraju da li se isplati cost/benefit?Jeste li u globalu zadovoljne s tim shoppingom?

Tnx
ja sam jednom naručivala s VS. Torbu Guess, carinili su me, koliko sam i očekivala. račun je naljepljen na kutiju tako da oni carine po njemu, ne treba ništa drugo nositi u carinu.
mala angie is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2009., 15:17   #1095
Quote:
mala angie kaže: Pogledaj post
ja sam jednom naručivala s VS. Torbu Guess, carinili su me, koliko sam i očekivala. račun je naljepljen na kutiju tako da oni carine po njemu, ne treba ništa drugo nositi u carinu.
mene više zanima konfekcija od Accessoriesa...pa me te mjere interesiraju/muče....jel ti se isplatilo?
__________________
I am already kindly disposed towards you. My friendship it is not in my power to give: this is a gift which no man can make, it is not in our own power: a sound and healthy friendship is the growth of time and circumstance, it will spring up and thrive like a wildflower when these favour, and when they do not, it is in vain to look for it.
William Wordsworth
tinkerbell is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2009., 19:34   #1096
da sad ne vrtim svih 1000 i nešto postova.. imam pitanje..

za vas koji naručejete VS odjeću- odakle naručujete? sa njihove stranice (kakva su iskustva sa dostavom i da li je moguće plaćanje preko paypala) ili sa ebaya? ako sa ebaya- imate li nekog provjerenog sellera?

hvala!
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2009., 20:48   #1097
direktno sa stranice VS, placanje kreditnom karticom, dostava bez problema, carina skoro pa obavezno. ja narucujem u usa pa tako najcesce prodjem bez carine.
Baloo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2009., 21:18   #1098
Quote:
Baloo kaže: Pogledaj post
direktno sa stranice VS, placanje kreditnom karticom, dostava bez problema, carina skoro pa obavezno. ja narucujem u usa pa tako najcesce prodjem bez carine.
bez obzira na iznos??
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2009., 21:58   #1099
da li oni dostavljaju u BIH ?
__________________
Love will never be forever, feelings are just like the weather
Crazy_Beautiful is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2009., 15:15   #1100
Ej cure.... ! Imam pitanje pa ako mi može tko pomoći... Već sam par puta pokušala naručiti s VS stranice trenirke, badiće, ali svaki put mi napišu da ne mogu obaviti autorizaciju nad karticom, imam Visa Bussines karticu imam love na računu tak da ne znam zašto me odbijaju, jedino ako ne primaju bussines, al brijem da je ta bolja od obične kreditne ?!
Već sam jednom pitala al me nije nitko doživio, pa se nadam da sad hoćete... Hvala
Kitty25 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:08.