Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.04.2009., 10:55   #281
Quote:
Mani83 kaže: Pogledaj post
pozdrav svima!!! trebam savjet! recite mi sta mislite o ovoj haljini?? neznam dal da je uzmem....Nosila bi je na jedno vjencanje a onda poslje i ljeti. ali neodlucna sam....help!!!!
zasto? haljina je bas lijepa.

A na peep toe sam ja nosila grilonke i gore neku crnu haljinu za jednu svadbu No, izbor obuce mi je bio ogranicen.
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2009., 11:22   #282
pitanje: haljina bez naramenica - da li može pristajati nekome ''skromnijeg'' poprsja
__________________
stigla cvrčkica :D
abattoir is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2009., 11:23   #283
Quote:
Electra8472 kaže: Pogledaj post
zasto? haljina je bas lijepa.

A na peep toe sam ja nosila grilonke i gore neku crnu haljinu za jednu svadbu No, izbor obuce mi je bio ogranicen.
pa i meni se više sviđa grilonke na peep toe nego neke svijetle
prvo moram pronaći peep toe, malo trčim pred rudo
__________________
stigla cvrčkica :D
abattoir is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2009., 12:51   #284
Quote:
abattoir kaže: Pogledaj post
pa i meni se više sviđa grilonke na peep toe nego neke svijetle
prvo moram pronaći peep toe, malo trčim pred rudo
a ovisi o temperaturi vani.

a haljina bez naramenica: naravno da pristaje nekom sa manjim sisama. Sve pristaje curama sa manjim sisama.
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2009., 13:19   #285
Quote:
calmy kaže: Pogledaj post
ne vidim razloga zašto se na svadbu nebi moglo u trapericama..bila sam na jednom na kojem je bilo par cura u trapiricama i sve od reda su predivno izgledale..ne znam,meni je ljepše vidit to nego one kopletiće suknja-sako i puđe (ovo ja najčešće viđam na svadbama)..i ja sam ovo lito bila na jednoj svadbi u trepericama..bile su skroz uske tamne,ali sam se zato malo više potrudila oko gornjeg djela i cipela..
Slažem se. Ili skroz uske tamne traperice ili tamne ali jako široke.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2009., 13:19   #286
Quote:
abattoir kaže: Pogledaj post
pitanje: haljina bez naramenica - da li može pristajati nekome ''skromnijeg'' poprsja
ja mislim da je idealna za manje poprsje, ako je naravno odgovarajući broj, znači da ništa ne spada. jer ne zahtjeva da se vidi dekolte, koji baš i nije neki ako imaš manje poprsje
tamarichka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2009., 13:38   #287
Quote:
abattoir kaže: Pogledaj post
pa i meni se više sviđa grilonke na peep toe nego neke svijetle
prvo moram pronaći peep toe, malo trčim pred rudo
ja sam mislila nositi grilonke, onako pune, ali ni predebele ni pretanke, a sad ne znam što ću, ako bude ovako toplo (svadba je 25.4.) glupo mi ih je nosit...a bosa noga? jel malo prehladno za to? mislim da je...
tamarichka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2009., 13:55   #288
nemrem ti pomoći ali tema me sjetila na nešto
da se ne sramim sad bih stavila jednu svoju kombinaciju šta sam imala na vjenčanje.
bila sam žuto - zelena i ja mislim da pomalo neprikladna za vjenčanje ali šta ću ja sad, takav mi je stil i raspoloženje bilo toga dana prekomično
idač is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2009., 16:30   #289
ljudi, kako se ovdje stavi slika s kompa, znači da nije s interneta, da ne moram upisivati URL adresu, već uploadam neku sliku sa svog kompa?
tamarichka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2009., 19:04   #290
Nije bas istina da nama s manjim sisama sve pristaje......evo recimo ja sam morala odustat od ove haljine gore bas iz tog razloga! naime-haljina iza stoji ono dosta nisko,cijele lopatice su vani.zato sta je haljina namjenjena da se nosi bez grudnjaka. e,ali ja je nebi nikad obukla bez grudnjaka (jer onda bi na tom podrucju imala vrlo malo i nista,kuzite me) ja bi ga naravno obukla bez naramenica ali iza bi bio skroz vani......eto. tesko sranje.....Toliko o sisama.
Mani83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2009., 19:05   #291
e,ali haljina bez naramenica odlicno stoji!
Mani83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2009., 19:13   #292
slažem se, ja sam si upravo kupila bez naramenica i stoji to a nemam baš veliko poprsje dakle, za mala prsa-bez naramenica
tamarichka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2009., 01:47   #293
Quote:
TheEmpress kaže: Pogledaj post



Ove cipele imaju jako bapsku petu
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2009., 09:26   #294
a jel ''prikladno'' nosit crni lak na noktima na svadbu? nisam uopće znala da postoji taj neki ''bonton'' za vjenčanja, sad me sve brine jel prikladno ili ne
tamarichka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2009., 12:07   #295
bok, evo i meni treba pomoć vezano uz ovu temu...
haljinu imam, ali sam na čudu kakve čarape (i da li uopće obući čarape)?!?
evo haljine:


cipele su srebrnkasto-sive (peeptoe) pa vas pitam za savjet - da li nositi guste crne čarape, mrežaste ili nikakve? čarape boje kože se uvijek sjaje i onda mi je to sve skupa previše a i ružno izgleda.... ko neka disko kugla bih bila!
btw, vjenčanje je 25.4. pa mi čarape možda neće ni trebati... šta vi mislite?

Hvala na pomoći!
butterfly307 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2009., 12:10   #296
ma naravno da mozes. Nece te nitko krivo gledat! mozda jedino koja baba od 100 godina koja bi ti inace crne nokte krivo gledala!! hehe ai sta se mene osobno tice na vjencanje se moze i u crnom. jedino po meni izbjegavat obuci se skroz u bijelo,iz postovanja prema mladoj i vjencanici! a ostalo sve ide.
Mani83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2009., 12:12   #297
Butterfly307 ja bi isla bez carapa.
Mani83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2009., 13:37   #298
to ti je i moja dilema, isto idem 25.4. ja sam mislila ici bez najlonki jer mrzim one u boji koze, a za ove guste je pretoplo, ali se bojim da ce mi biti hladno navecer bez carapa, jer je to dosta kasno u crkvi, u 7 navecer...tad nema vise sunca i zahladi...
tamarichka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2009., 13:39   #299
e, Butterfly307, kako si uploadala tu svoju sliku?ja trebam staviti ovdje jednu sliku sa svog kompa ali ne znam kako...help
tamarichka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2009., 13:57   #300
Tamarichka - odi na http://www.imageshack.us/

klikni browse, odaberi sliku s računala i klikni start upload. (ako je velika slika, odaberi resize i veličinu koju želiš). Kad je slika uploadana, kopiraj direct link to image. Na forumu odabereš opciju za postavljanje slika (ona žuta ikonica s "planinom" nacrtanom) i zaljepiš taj link i klikneš ok.

Valjda si me skužila.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:16.