Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Mačke

Mačke Vlast s karakterom

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.05.2013., 08:47   #4121
ako netko čuje novosti o felidae neka pliz javi, imam jednu jako tužnu curicu doma koja ju željno iščekuje
__________________
There is something about the outside of a horse that is good for the inside of a man.
lanaxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2013., 12:31   #4122
Jel' meni promaklo, da li se ovdje pisalo o Animonda Vom Feinsten Deluxe, grain free?
Nekidan sam u pet centru pitala kaj ima od grain.free pa im je ovo friško stiglo...
http://www.animonda.de/de/sortiment/...rain-free.html
Jel' to čemu?

ryell is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2013., 14:29   #4123
Quote:
lanaxx kaže: Pogledaj post
ako netko čuje novosti o felidae neka pliz javi, imam jednu jako tužnu curicu doma koja ju željno iščekuje

zasad još ništa...zvala ja martićevu opet da provjerim i sad nemaju pojma....a prošli tj kad sam zvala rekli mi vjerojatno krajem 5 mj da će bit opet 1+1...znači opet ništa...još moram izvidit kaj sa heinzelovom
kodo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2013., 14:44   #4124
Da ne čitam cijelu temu... moj mačak najčešće koristi wiskas... znam da je to česta hrana pa što mslite? voli i k plus, iako nisu kvalitetne mislim...friskis mu se ne sviđa...

da ostanem na wiskasu
Sami Love is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2013., 15:34   #4125
a joj, daj mu nemoj davati whiskas. nema tu kvalitete. ako si u mogućnosti, pokušaj nabaviti neku grain free hranu.
__________________
Ooooh, maaaan!! We killed Mr. Burns!! Mr. Burns is gonna be sooo mad!!
bakopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2013., 20:04   #4126
Quote:
kodo kaže: Pogledaj post
zasad još ništa...zvala ja martićevu opet da provjerim i sad nemaju pojma....a prošli tj kad sam zvala rekli mi vjerojatno krajem 5 mj da će bit opet 1+1...znači opet ništa...još moram izvidit kaj sa heinzelovom
joj užasni su... i meni su kad je nestalo rekli da će za mjesec dana doć, onda mojoj staroj da im je velika pošiljka na putu.. kao da ju prevoze u čamcu na veslanje do europe.. i zadna info da ipak ne znaju ništa... sve ista osoba
__________________
There is something about the outside of a horse that is good for the inside of a man.
lanaxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2013., 21:09   #4127
Whiskas

e ovako:i mislila sam da on ne valja... ali zašto je tolika cijena?? ako nijedobar
Sami Love is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2013., 23:13   #4128
Quote:
Sami Love kaže: Pogledaj post
e ovako:i mislila sam da on ne valja... ali zašto je tolika cijena?? ako nijedobar
zbog toga sto vise ulazu u marketing a ne u kvalitetu, sto se vidi iz toga da svi znaju za whiskas koja je doslovce smece, a tek kad dobiju zivotinju i krenu se podrobnije raspitivat skontaju kako postoji gomila hrane koja je bolja, kvalitetnija i manje razvikana.


isprobavaj pa vidi sta ce ti se cici najvise svidit, i sta ce tebi odgovarat sa financijske strane, u biti bilo koja od ovih nekih superpremium hrana te zapravo ispadne i jeftinije od whiskasa i slicnoga, kad se sve zbroji, a nedvojbeno je kvalitetnija i zdravija za tvoju cic.
naravno, najbolje grain free,al te verzije su obicno i dosta skuplje.
ovi standardni dehidrati tipa Royal Canin, Hils, ProPlan, Brit Care, sve je to tu negdje, i dalje nije bogzna sta, ali definitivno bolje od whiskasa.
ako ti je macor bas jako lud za vrecicama i konzervama i odupire se dehidratima, prebaci ga barem na Dein Bestes iz dm-a, to je okej hrana, a cijena je stvarno pristupačna.
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2013., 07:50   #4129
Quote:
ryell kaže: Pogledaj post
Jel' meni promaklo, da li se ovdje pisalo o Animonda Vom Feinsten Deluxe, grain free?
Nekidan sam u pet centru pitala kaj ima od grain.free pa im je ovo friško stiglo...
http://www.animonda.de/de/sortiment/...rain-free.html
Jel' to čemu?

Mokra hrana je ok

Cini mi se ok sastav, mrvu skuplje od Hillsa a bolje..
__________________
😁
Le0na is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2013., 10:44   #4130
Ne čini mi se loša ta suha animonda grain free hrana. Jedino ima dosta krumpira,slično kao happy cat, no u svakom slučaju super je da napokon dolaze neke nove hrane na tržište. Inače,kako ste zadovoljni acanom,ja naišla na dosta negativnih komentara na netu a mislila da je jednako dobra kao orijen,sad se nećkam dal da im uopće uzimam to za probu.
Elora is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2013., 10:49   #4131
Hmm, bolja mi se cini ova od Animonde nego happy cat.. U happy catu gomila gluposti
__________________
😁
Le0na is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2013., 11:26   #4132
Quote:
Elora kaže: Pogledaj post
Inače,kako ste zadovoljni acanom,ja naišla na dosta negativnih komentara na netu a mislila da je jednako dobra kao orijen,sad se nećkam dal da im uopće uzimam to za probu.
ja sam kupila wild prairie i dvjema se jako sviđa, a treća protestira... nisam pročitala neke ekstra loše komentare, osim da se nekim mačkama ne sviđa, na svojima ne vidim nikakve promjene od kad ju jedu

loših komentara ćeš nać o svakoj hrani, jer niti jedna ne paše svima
mislim da je dobra hrana, sastav je dobar, nema žita, ali ako felidae ikad opet dođe, preći ću opet na nju jer mi je acana fakat preskupa
__________________
There is something about the outside of a horse that is good for the inside of a man.
lanaxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2013., 11:32   #4133
Quote:
Le0na kaže: Pogledaj post
Hmm, bolja mi se cini ova od Animonde nego happy cat.. U happy catu gomila gluposti
Thanks svima
Uzela sam suhu za probu. Happy cat ima stvarno gigantske granule; ova animonda ima granule u obliku zrna riže (iako veće od zrna riže, jasno), no dosta su manje od happy cata.
ryell is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2013., 11:40   #4134
Koliko dođe? I to si u pet centru uzela?
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2013., 13:28   #4135
Da,i meni se čini bolja od happy cat-a, samo usporedila da obje hrane imaju krumpira ,ali ostatak je stvarno ok sastav . Evo cijene i pakiranja, skroz prihvatljivo,javite sviđa li se macama . https://www.pet-centar.hr/detalji_pr...-za-macke.aspx
Elora is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2013., 16:02   #4136
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
zbog toga sto vise ulazu u marketing a ne u kvalitetu, sto se vidi iz toga da svi znaju za whiskas koja je doslovce smece, a tek kad dobiju zivotinju i krenu se podrobnije raspitivat skontaju kako postoji gomila hrane koja je bolja, kvalitetnija i manje razvikana.


isprobavaj pa vidi sta ce ti se cici najvise svidit, i sta ce tebi odgovarat sa financijske strane, u biti bilo koja od ovih nekih superpremium hrana te zapravo ispadne i jeftinije od whiskasa i slicnoga, kad se sve zbroji, a nedvojbeno je kvalitetnija i zdravija za tvoju cic.
naravno, najbolje grain free,al te verzije su obicno i dosta skuplje.
ovi standardni dehidrati tipa Royal Canin, Hils, ProPlan, Brit Care, sve je to tu negdje, i dalje nije bogzna sta, ali definitivno bolje od whiskasa.
ako ti je macor bas jako lud za vrecicama i konzervama i odupire se dehidratima, prebaci ga barem na Dein Bestes iz dm-a, to je okej hrana, a cijena je stvarno pristupačna.
znam za tu hranu iz dm-a slažem se sviđa mu se, a i moj pas ju je obožava (za pse ofc) on jede sve doslovno. smao kada nema što da mu se da treba nešto kupljeno inače je odličan
Sami Love is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2013., 18:43   #4137
Quote:
leeloo27 kaže: Pogledaj post
Koliko dođe? I to si u pet centru uzela?
Eto, Elora ti je već odgovorila
Moja je navalila kao sumanuta (što je, uostalom, uvijek slučaj s "novom" hranom). Dva dana kasnije, i dalje ju jede
ryell is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2013., 20:17   #4138
Vidjela sam sve, čini mi se ok i sastav i cijena.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2013., 21:52   #4139
kaj od ribe dajete macama?

moje primadone su večerale file oslića na pari i stvarno im se svidjelo, neočekivano... prije sam probala dat file soma i lososa i nije prošlo, srdele vole, al ih ja izbjegavam..

koju bi im još mogla ponudit, tipa 1-2 tj, jer oslić će im vjerovatno brzo dosadit
__________________
There is something about the outside of a horse that is good for the inside of a man.
lanaxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2013., 23:03   #4140
Oslica voli i moja mica koja nije ljubitelj ribe
Ni jednu drugu osim oslica i malo pastrve nije htjela.. Mislim da im mozes bilo koju ribu dati u manjim kolicinama.. No nisam ziher jer i sama ribu ne jedem, osim oslica pa nisam istrazivala..
__________________
😁
Le0na is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:10.