Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.01.2011., 01:30   #501
zatvorili su se Topshop, Miss Selfridge i Esprit ducani u Avenue Mall centru.
sve je manje Magma trgovina, ukljucujuci i TS i MS, a i sve slabije narucuju nove kolekcije, trgovine su im gotovo poluprazne.
je li moguce da cemo ostati bez ijednoga Topshopa??

Topshop.co.uk-u sam pisala mailom i zamolila da nas ubace na popis zemalja kojima isporucuju, ali su se oglusili te nas i dalje na popisu nema
Suzi MiOko is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2011., 01:35   #502
ne znam zašto nas nema na popisu, svojedobno sam i ja maltretirala sa mailovima i ts i miss s i svaki put su rekli da imaju u planu proširenje, ali ne znaju kad. i niš. možda je caka u licenci od fižulića ili tak neš? nije mi jasno
brbtch is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2011., 15:59   #503
http://www.tportal.hr/lifestyle/moda...u-Topshop.html
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2011., 17:56   #504
Samo ne znam u kojem Top Shopu...
__________________
Reach out and touch faith.
Freakette is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2011., 19:58   #505
Da, istina. To me tako deprimira, što nemamo normalan Topshop. Šugava Magma.
renalicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2011., 20:05   #506
Gdje je nestao Top Shop iz Avenue Malla?

edit: sad vidim da je netko iznad mene napisao, ali gdje onda još ima? Onaj u Draškovićevoj još postoji ili ne?
__________________
It's always sunny in Zagreb
Betty D. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2011., 20:33   #507
Ima u Draškovićevoj još i u CC1
Grubač. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2011., 23:01   #508
nema u draškovićevoj već godinama (tamo je sad Bipa)...u CC1 i u ilici u Magmi :šmrc:
brbtch is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2011., 23:51   #509
Quote:
brbtch kaže: Pogledaj post
nema u draškovićevoj već godinama (tamo je sad Bipa)...u CC1 i u ilici u Magmi :šmrc:
ma i mislila sam na taj u Ilici, jedno mislim drugo pišem
Grubač. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2011., 08:29   #510
haha, Suzi i brbtch ja sam ih isto maltretirala mejlovima, ne vjerujem da ima još ljudi koji to rade
zadnji put je bilo prije 2 dana upućeno MS - pa kako oni mogu dostavljat i u albaniju i u bih i u azerbejdžan - a ne kod nas pa to je nečuveno ovdje imaju puno vjernih customers blablabla. i opet isto - planiraju se oni proširit

a kakav tek sale bude na TS i MS, nekad samo gledam i mučim se..
evo, plače mi se kad se sjetim.

a ja sam baš htjela predložit curama tu na forumu koje ih vole da ih tako malo bombardiraju mejlovima, možda im dođe iz *** u glavu.. ali ništa!!

još sad kad sve trgovine zatvore...
__________________
moj albumić - prodajem nove prada sunčane naočale
Abbey Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2011., 11:45   #511
Quote:
Grubač. kaže: Pogledaj post
ma i mislila sam na taj u Ilici, jedno mislim drugo pišem
A da, ima ta dva, ima i na Žitnjaku u Magmi, al meni je jedan očajniji od drugog, ponuda im je katastrofalna, ne pamtim kad sam si zadnji put nekaj kupila tamo.
__________________
Reach out and touch faith.
Freakette is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2011., 16:34   #512
Ja kad sam zadnji put bila u ilici, ponuda je bila užasna, baš malo topshop i miss s. stvari, većinom su police popunjavali sa urban republicom
a mejlovi nikako ne mogu odmoći
Grubač. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2011., 18:18   #513
Cure,ako si nekad zelite narucit nesto iz TS,mozete si slobodno na moju adresu spanjolsku(ja cesto kupujem,ovdje salju),pa ja vam ja mogu proslijedit za Hr.
Jedino ne znam koliko vam se isplati zbog cijene postarine.
Ali kazem,ako netko ikad nesto bude trebao,neka mi se slobodno javi.
mierda is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2011., 22:48   #514
sjetila sam se - možda da zamolimo nekog iz asosa da im samo kaže koliko smo prometa tamo napravili!!
poslat ću im ja sad mejl i lijepo reći - pitajte asos, kad nama ne vjerujete, pa ćete vidit

kad bi bar imala mejl nekog višerangiranog u MS/ TS hijerarhiji...
__________________
moj albumić - prodajem nove prada sunčane naočale
Abbey Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 09:01   #515
Bok, cure!

Ja ću danas do kraja dana definitivno naručivati sa Topshopa (na dečkovu adresu u Italiju, budući da kod nas ne šalju ), pa ako se netko želi ubaciti u narudžbu - javite mi se do večeras.

Veličina narudžbe i carina nisu problem jer je Topshop poštarina flat rate (5 funti za Italiju), a on će to osobno unijeti u Hr, tako da nema ni carine.

Edit: a joj, evo tek sad kužim da ne samo da ne šalju u HR, nego se ja sa HR karticom ne mogu ni registrirati, tj. pod billing address ne uspijevam pronaći HR, ako ima netko iz BiH da je zainteresiran za masovnu narudžbu ili da bi mi samo pomogao oko kartice tj. plaćanja, toplo se zahvaljujem

Zadnje uređivanje medoshtedo : 07.02.2011. at 09:13.
medoshtedo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 13:46   #516
medoshtedo, sretno s narucivanjem, javi ako ti plan uspije!

Quote:
Abbey Lee kaže: Pogledaj post
haha, Suzi i brbtch ja sam ih isto maltretirala mejlovima, ne vjerujem da ima još ljudi koji to rade
zadnji put je bilo prije 2 dana upućeno MS - pa kako oni mogu dostavljat i u albaniju i u bih i u azerbejdžan - a ne kod nas pa to je nečuveno ovdje imaju puno vjernih customers blablabla. i opet isto - planiraju se oni proširit

a kakav tek sale bude na TS i MS, nekad samo gledam i mučim se..
evo, plače mi se kad se sjetim.

a ja sam baš htjela predložit curama tu na forumu koje ih vole da ih tako malo bombardiraju mejlovima, možda im dođe iz *** u glavu.. ali ništa!!

još sad kad sve trgovine zatvore...
haha, ubijas me, i ja sam im napisala da sam long term commited buyer i da u Hrvatskog imamo velike stope computer literacy-a, neka nas slobodno stave na popis, da sam sigurna da nisam jedina usamljena koja bi kupovala od njih - ocajne mjere za ocajna vremena!
i meni se place kad bacim oko na Topshop/Miss Selfridge online snizenja, o da...

Quote:
mierda kaže: Pogledaj post
Cure,ako si nekad zelite narucit nesto iz TS,mozete si slobodno na moju adresu spanjolsku(ja cesto kupujem,ovdje salju),pa ja vam ja mogu proslijedit za Hr.
Jedino ne znam koliko vam se isplati zbog cijene postarine.
Ali kazem,ako netko ikad nesto bude trebao,neka mi se slobodno javi.
hvala ti mierda na ovoj ponudi, zbilja lijepo od tebe!
mozda te i zagnjavim koji put


a u Topshopovima je vec barem godinu i po' sve losija ponuda, i to ne samo u zagrebackim trgovinama nego u cijeloj Hrvatskoj, ali to su krivi oni koji odlucuju sto ce se te sezone naruciti od kolekcije.
ne znam da li je jos koja od vas cula glasinu da Magma propada i da se pomalo zatvaraju (to dakle povlaci i Topshop i Miss Selfridge)?
Suzi MiOko is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 15:06   #517
Quote:
Suzi MiOko kaže: Pogledaj post
medoshtedo, sretno s narucivanjem, javi ako ti plan uspije!



haha, ubijas me, i ja sam im napisala da sam long term commited buyer i da u Hrvatskog imamo velike stope computer literacy-a, neka nas slobodno stave na popis, da sam sigurna da nisam jedina usamljena koja bi kupovala od njih - ocajne mjere za ocajna vremena!
i meni se place kad bacim oko na Topshop/Miss Selfridge online snizenja, o da...



hvala ti mierda na ovoj ponudi, zbilja lijepo od tebe!
mozda te i zagnjavim koji put


a u Topshopovima je vec barem godinu i po' sve losija ponuda, i to ne samo u zagrebackim trgovinama nego u cijeloj Hrvatskoj, ali to su krivi oni koji odlucuju sto ce se te sezone naruciti od kolekcije.
ne znam da li je jos koja od vas cula glasinu da Magma propada i da se pomalo zatvaraju (to dakle povlaci i Topshop i Miss Selfridge)?
ma nego sta nego magma propada? U Topshopa i Dorothy perkins je samo urban republic roba. Nista vise nemaju. Puno gore nego lani. U splitu ih ima jos samo u Jokera. Zatvorio se onaj veliki Topshop u gradu.
__________________
"There was one guy in our neighborhood, Tank. Big, badass, and covered in tattoos. Every time he saw me, he would sit me down and buy me a soda. Tell me I had a power to change things."
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 15:20   #518
Quote:
Suzi MiOko kaže: Pogledaj post

hvala ti mierda na ovoj ponudi, zbilja lijepo od tebe!
mozda te i zagnjavim koji put
Nije uopce problem,ako mogu pomoci,zasto ne
mierda is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 15:29   #519
Koliko znam Magma je prodana...
http://www.poslovnipuls.com/2010/12/27/magma-nca/
DanceInTheDark is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 17:52   #520
Quote:
mierda kaže: Pogledaj post
Nije uopce problem,ako mogu pomoci,zasto ne


Quote:
DanceInTheDark kaže: Pogledaj post
ne znam da li da na to gledam kao na dobro ili lose
ali za slucaj da nas cita itko tko o tome odlucuje, lijepo molim da nam se vrati dobra stara ponuda u Topshopu da se imam cemu veseliti svaki petak (koliko se sjecam, cetvrtkom im je dolazila nova roba), ma cak bi se zadovoljila i da se sve TS trgovine osim jedne u svakom gradu zatvore ako bi to znacilo da ce barem ponuda biti poboljsana ili ajde, barem po starom...
pretpostavljam da ne moram ni pitati jesmo li svi za
Suzi MiOko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:14.