Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.04.2007., 10:46   #1
Špricanje po tijelu?

špricanje po tijelu ili kako se već zove,molim vas da mi napišete kakva iskustva imate sa tim.ja bih trebala ići ovih dana ali me strah kako će to izgledati,da li će mi ostati fleke i sl. inače sam jako svijtle puti pa mi solarij baš i ne odgovara i jako teško dobijem boju.
moloko_vu is offline  
Old 26.04.2007., 11:01   #2
Quote:
moloko_vu kaže: Pogledaj post
špricanje po tijelu ili kako se već zove,molim vas da mi napišete kakva iskustva imate sa tim.ja bih trebala ići ovih dana ali me strah kako će to izgledati,da li će mi ostati fleke i sl. inače sam jako svijtle puti pa mi solarij baš i ne odgovara i jako teško dobijem boju.

mislila sam da je tema zalutala sa LJES-a

S ovim nemam iskustva
osim što sam vidjela neke neuspješne primjene kreme za samotamnjenje
__________________
Stojiš u centru mojih misli kao maslina na pizzi
tash@ is offline  
Old 26.04.2007., 11:42   #3
koje smo mi prostakuše! haha i ja sam pomislila na svršavanje

a to tvoje špricanje po tijelu je zadnje sranje, znam samo za loša iskustva. Uglavnom kad sam vidjela sestričnu koja je došla sa tog "špricanja" izgledala je ko zagorena mrkva majke mi!
Nije izlazila 2 tjedna nikud, dok joj taj pigment nije nestao, tuširala se satima...ali to nije išlo dolje.

Ma ja ne kužim kako nekome uopce padaju takve stvari napamet?
odi sunčaj se na jarun, ili u vinograd, ali nemoj ići na solarije i "špricanje"...to je van pameti i nije nimalo zdravo. Ne kažem da je sunce zdravo, ali sigurno je zdravije od svega ostaloga...
__________________
Osjećaj razumom, razmišljaj osjećajem!
DiscoKoogla is offline  
Old 26.04.2007., 12:06   #4
Quote:
DiscoKoogla kaže: Pogledaj post
koje smo mi prostakuše! haha i ja sam pomislila na svršavanje

a to tvoje špricanje po tijelu je zadnje sranje, znam samo za loša iskustva. Uglavnom kad sam vidjela sestričnu koja je došla sa tog "špricanja" izgledala je ko zagorena mrkva majke mi!
Nije izlazila 2 tjedna nikud, dok joj taj pigment nije nestao, tuširala se satima...ali to nije išlo dolje.

Ma ja ne kužim kako nekome uopce padaju takve stvari napamet?
odi sunčaj se na jarun, ili u vinograd, ali nemoj ići na solarije i "špricanje"...to je van pameti i nije nimalo zdravo. Ne kažem da je sunce zdravo, ali sigurno je zdravije od svega ostaloga...
da, bash..stvarno mozes usporediti sunce koje je bolesno stetno i solarij sa kremom koja izaziva pigment, u stetnosti..... svasta
little_devil is offline  
Old 26.04.2007., 12:14   #5
ma nek se šprica sam ona...

a ja mislim da je solarij štetan, pogotovo ako redovno ne mijenjaju te lampe...
__________________
Osjećaj razumom, razmišljaj osjećajem!
DiscoKoogla is offline  
Old 26.04.2007., 12:19   #6
ma sve te kreme su za k#### - mozda ce i izgledati dobro par dana, al' onda ce se poceti ljustiti na pregibima tijela gdje se znojis pa ces muku mucit' sa peelinzima i ponovnim odlascima. ne mozes otici jednom pa da si miran, treba stalno obnavljati. nisam nikad bila na airbrushu, ali vjerojatno ti koza i nakon toga smrdi po izgorenoj mrkvi.
*jezebel* is offline  
Old 26.04.2007., 12:38   #7
Osobno nisam bila ali je bila moja frendica i izgledala je katastrofa. Nakon dva dan je bila sva na fleke, koža joj je užasno smrdila a kad god se išla tuširat znala je reć da joj je voda prljava kao da je bila u polju i kopala krumpire. I još je dobila veliku fleku na leđima kako se znojila tako se to ljuštilo.

Uglavnom nemoj ić jer ćeš samo pare bacit
 
Old 26.04.2007., 14:17   #8
ma taj airbrush je previse razvikan, to zapravo intenzivno rade samo cure koje su non-stop pred kamerama, zgodno je za kakav photoshooting, al' ni one nisu uvijek narancaste...osim paris hilton
*jezebel* is offline  
Old 26.04.2007., 15:40   #9
Quote:
moloko_vu kaže: Pogledaj post
špricanje po tijelu ili kako se već zove,molim vas da mi napišete kakva iskustva imate sa tim.ja bih trebala ići ovih dana ali me strah kako će to izgledati,da li će mi ostati fleke i sl. inače sam jako svijtle puti pa mi solarij baš i ne odgovara i jako teško dobijem boju.
koliko ja znam postoje tri vrste tih boja europska, španjolska i brazilska
ak si svjetle puti, onda definitivno europska, u protivnom bi ispala naranđasta
nije loše, a ispere se (zavisi koliko se kupaš ) u roku dva tjedna.
iako mislim da na špricanje bolje ići ak ti treba boja u vrlo kratkom vremenu, jer je solarij definitivno dugotrajniji.
 
Old 26.04.2007., 15:44   #10
Quote:
crna pantera x kaže: Pogledaj post
Osobno nisam bila ali je bila moja frendica i izgledala je katastrofa. Nakon dva dan je bila sva na fleke,koža joj je užasno smrdila a kad god se išla tuširat znala je reć da joj je voda prljava kao da je bila u polju i kopala krumpire. I još je dobila veliku fleku na leđima kako se znojila tako se to ljuštilo.

Uglavnom nemoj ić jer ćeš samo pare bacit
nemoj generalizirati!!!
sve ti zavisi od kvalitete i vrste boje
 
Old 26.04.2007., 16:42   #11
da je to spricanje tak dobro onda bi svi solariji propali..ja sam isto cula samo za fleke
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Old 26.04.2007., 17:09   #12
Quote:
DiscoKoogla kaže: Pogledaj post
koje smo mi prostakuše! haha i ja sam pomislila na svršavanje

a to tvoje špricanje po tijelu je zadnje sranje, znam samo za loša iskustva. Uglavnom kad sam vidjela sestričnu koja je došla sa tog "špricanja" izgledala je ko zagorena mrkva majke mi!
Nije izlazila 2 tjedna nikud, dok joj taj pigment nije nestao, tuširala se satima...ali to nije išlo dolje.

Ma ja ne kužim kako nekome uopce padaju takve stvari napamet?
odi sunčaj se na jarun, ili u vinograd, ali nemoj ići na solarije i "špricanje"...to je van pameti i nije nimalo zdravo. Ne kažem da je sunce zdravo, ali sigurno je zdravije od svega ostaloga...
Pa bas da je sunce zdravije od svega ostalog??!!

Ne bih se bas slozila s tim!
Mrs.Solis is offline  
Old 26.04.2007., 22:31   #13
Quote:
Skattemus kaže: Pogledaj post
da je to spricanje tak dobro onda bi svi solariji propali..ja sam isto cula samo za fleke
pa normalno da su solariji puno bolja stvar,
ali ako trebaš boju u roku odmah špricanje je idealno riješenje
 
Old 26.04.2007., 23:09   #14
Ako ti ne odgovara solarij, zasto mislis da ce ti ovo odgovarati?
 
Old 09.05.2007., 20:41   #15
A koji saloni u Zagrebu imaju taj airbrush? Ja bi trebala samo malo dobiti boje pa su mi rekli da je ovo dobra solucija, ali nemam pojma koji solariji u Zagrebu to imaju, pa molim ako netko zna neka javi
Durica26 is offline  
Old 07.04.2009., 11:08   #16
Dižem temu...
Dosta je vremena prošlo od zadnjeg posta,pa da pitam da li je to stvarno dobro??Htjela bih ići sljedeći tjedan prije jednog primanja,ali me strah tih fleki..Da li je koja cura bile nedavno da kaže svoja iskustva?Ne bih baš htjela biti sva u flekama...Hvala unaprijed
HollyP.S. is offline  
Old 07.04.2009., 11:15   #17
Nisam nikad išla na to a ni nebi, ne znam šta je gore: te fleke koje sam vidjela na curama ili taj smrad..to tak smrdi da je to strašno.

Znam za jednu curu koja je na to išla par dana prije svadbe...koma, na svadbi se još osjetilo to..kao po nekoj kemiji, ma ne znam..po onom kaj sam ja vidjela ne bih preporučila.
*najTanja* is offline  
Old 07.04.2009., 11:22   #18
Ovdje se svi spricaju, ja trazila obicni solarij, ima ih 3 u gradu, a ne usudim se spricati kad cujem sve ove vase komentare...
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Old 07.04.2009., 11:22   #19
Lako za fleke, mene sad zanima koliko se nagradnih bodova skupi za podizanje prastarih tema.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 07.04.2009., 11:29   #20
Ako je tema korisna, ne bi se trebalo. Bolje i to nego otvarati 40 novih.
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:00.