Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.07.2015., 15:42   #5441
Jooj krivo, htjela sam na sugestije!
-Littlecat- is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2015., 11:10   #5442
Cure, dali je netko vidio mozda ovu kosuljicu za narucit negdje? Znam da je inace iz Zare al je nema vise


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
" Ne možete se nadmudrivati sa svojim srcem. Ono ima svoje zakonitosti i zatreperi zbog stvari koje vaš um čak prezire. "
leda99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2015., 11:39   #5443
mora biti ista takva, moze li nesto slicno od drugog proizvođača? Ako hoces istu onda bi pomogla etiketa ili nesto po čemu bi ju lakse nasli na netu
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2015., 12:08   #5444
Ma moze i slicna. Al znam da se na ebayu inace mogu nac identicni modeli zarinim


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
" Ne možete se nadmudrivati sa svojim srcem. Ono ima svoje zakonitosti i zatreperi zbog stvari koje vaš um čak prezire. "
leda99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2015., 20:58   #5445
Treba ti pomoč u potrazi ili ????
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2015., 16:50   #5446
već neko vrijeme imam problem sa eBayom, ne mogu otvoriti svoju kolekciju.
spremala sam sve šta mi je bilo zanimljivo kroz dosta vremena tamo.
isto je na private ili na public. mogu dodavati još stvari (add to collection ispod add to watch list). probala sam sa drugim preglednikom, isto je.
događa li se to još kome? ima netko rješenje?
__________________
"Perfection is achieved, not when there is nothing more to add, but when there is nothing left to take away." Antoine de Saint-Exupery
Anna Freud is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2015., 20:45   #5447
Quote:
Anna Freud kaže: Pogledaj post
već neko vrijeme imam problem sa eBayom, ne mogu otvoriti svoju kolekciju.
spremala sam sve šta mi je bilo zanimljivo kroz dosta vremena tamo.
isto je na private ili na public. mogu dodavati još stvari (add to collection ispod add to watch list). probala sam sa drugim preglednikom, isto je.
događa li se to još kome? ima netko rješenje?
Meni se isto dogodilo. Uglavnom kliknem gore desno na "My eBay" pa na "My collections" i znalo mi se dogoditi da piše nešto kak su moje kolekcije nestale.. tak nešto... ali ako odeš gore lijevo di piše Hi, i tvoje ime pa biraš kolekcije možda upali, meni je
Awakening is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2015., 10:16   #5448
Quote:
Awakening kaže: Pogledaj post
Meni se isto dogodilo. Uglavnom kliknem gore desno na "My eBay" pa na "My collections" i znalo mi se dogoditi da piše nešto kak su moje kolekcije nestale.. tak nešto... ali ako odeš gore lijevo di piše Hi, i tvoje ime pa biraš kolekcije možda upali, meni je
tnx, al isto je. kad kliknem piše mi
Collections by username
Favorite discoveries and stuff for sale
1 collection
i onda naziv i link na kolekciju - kad kliknem vraća me na istu stranicu.

ali uspjela sam riješiti.
link u adresnoj traci se mora promijeniti sa: http://www.ebay.com/cln/username//123456789123
na:
http://www.ebay.com/cln/username/-/123456789123
(ovo je samo primjer, treba dodati minus između 2 zadnja slasha)
__________________
"Perfection is achieved, not when there is nothing more to add, but when there is nothing left to take away." Antoine de Saint-Exupery
Anna Freud is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2015., 12:07   #5449
Jeli iko narucivao one strane slatkise? Kakve su?

Poslano sa mog HUAWEI GRA-L09 koristeći Tapatalk
Trudna foka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2015., 17:42   #5450
jel mi netko može reći gdje mogu ovo naći?
Lost-soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2015., 10:00   #5451
Pozdrav. Molim vas savjet. Normalno kupujem na ebay vec dugo i nisam imala vecih problema, ali sad je prodavac "otvorio slucaj" zbog neplacanja.
NAime, kupila sam jaknu od njega i dobila error message na pay pal-u. Kontaktirala sam sellera i zamolila ga da me priceka dok ne rijesim problem sa pay palom. Pay pal nista nije odgovorio danima, a u medjuvremenu, kod ponovnog pokusaja placanja, dobila sam obavijest da taj seller ne prihvaca NON USA pay pal transakcije. Taj disclaimer nije vidljiv nigdje u sellerovom profilu niti u opisu predmeta (placam hrvatskom karticom, ali mi je shipping adressa u americi). Seller nije odgovorio ni na moj upit da mi predlozi kako da rijesimo placanje, nego je samo otvorio case.
Sto ja sad mogu napraviti? Imam sve te poruke u inboxu, ali ne pronalazim mail adresu na ebayu na koju bih se mogla javiti (nudi mi samo opciju da posaljem upit na ebay forum ili ih nazovem).
Baloo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2015., 14:02   #5452
Quote:
Lost-soul kaže: Pogledaj post
jel mi netko može reći gdje mogu ovo naći?
Evo tu san našla:
http://www.ebay.com/itm/Womens-Cashm...item5d5cf91dfc
__________________
..I neka mi to ne uzme nebo za zlo, al' ti si jedino čemu se molim..
južna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2015., 16:17   #5453
carina?

ljudi kakva su vam iskustava sa carinjenjem pošiljki iz amerike preko ebay-a.
Dobio poziv za dostavom računa...jakna u vrijednosti 1200 kn...dal mi je bolje pravit se lud pa nek oni carine ili donositi kakav dokaz.??? savjet?
mmiljac is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2015., 13:18   #5454
ebay prodaja

Prodala sam cipele preko ebaya u UK. Poslala sam ih preporučeno s tracking brojem. Curi su došle jučer i prvo se žali jer joj je pošiljka bila bačena u vrt (kao da ja imam nesto s tim) onda kao da cipele imaju neku ogrebotinu i tu sliku mi je poslala gdje se nista ne vidi osim odsjaja svijetla na koži i sad tvrdi da peta nije iste visine kao što sam napisala. Dogovorile smo se da direktno plati preko paypala znaci nije bila transakcija preko ebaya. Ona sad traži od mene povrat novaca i da mi ih pošalje natrag. Što vi iskreno mislite ako bi ona otvorila slučaj na paypalu,jel moguće da bi ja ostala bez novaca? Nikad mi se to još nije dogodilo i ne znam kako paypal reagira u tom slučaju. Cipele sam prodala i ispod cijene s obzirom da su skoro nove ali problem je bilo šta vrijedno prodat na ebayu kako u listingu piše Hrvatska a ne Uk,vidim da su ljudi skepticni pa sam pristala na manju cijenu. Ja mislim da se ona vjerojatno predomislila i sad bi nazad novce,a ja sam ih u međuvremenu digla. Savjet?
__________________
" ne daj mi da vidim ovo nije svijet za nas... "
Chocollina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2015., 12:09   #5455
Pomoć

Pozdrav svima, imam jedno pitanje nisu mi stigle dvije transakcije od istog selera i sad bi on meni vratio novac medjutim stvar je u tome sto mi trazi ovako:

we will rewfund u, send us your paypal account, nice day

Sad sam ja trazila po paypalu i sve a ne znam gdje i sta mu moram poslati , znam da je za neke glupo pitanje al molim vas odg:klap:
LittleGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2015., 10:39   #5456
košulja

Quote:
leda99 kaže: Pogledaj post
Cure, dali je netko vidio mozda ovu kosuljicu za narucit negdje? Znam da je inace iz Zare al je nema vise

Sent from my iPhone using Tapatalk
Imaš na aliexpressu..

http://www.aliexpress.com/item/ZA-St...rchweb201560_9
__________________
Zanemarite moje, krivo napisano, ime :D
SoliderOfLove is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2015., 10:48   #5457
Quote:
LittleGirl kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima, imam jedno pitanje nisu mi stigle dvije transakcije od istog selera i sad bi on meni vratio novac medjutim stvar je u tome sto mi trazi ovako:

we will rewfund u, send us your paypal account, nice day

Sad sam ja trazila po paypalu i sve a ne znam gdje i sta mu moram poslati , znam da je za neke glupo pitanje al molim vas odg:klap:
mislim da tu ide mail kojim si logirana na paypall bar sam ja tako slala
__________________
Seventh son of a seventh son
angel_w is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2015., 11:28   #5458
Quote:
angel_w kaže: Pogledaj post
mislim da tu ide mail kojim si logirana na paypall bar sam ja tako slala
Ali ebay ne dopušta u porukama da se pošalje bilo koji oblik maila jer to odmah zablokiraju kako bi spriječili da ljudi obavljaju transakcije izravno preko paypala i tako ebay ostane bez svojih prihoda koji ostvaruje iz "feesa" tj naknada za prodavanje preko njega. Ti reci selleru da on ima tvoj paypal id jer si mu platila preko njega i neka potraži u povijesti uplata na paypalu i refundira ti
__________________
" ne daj mi da vidim ovo nije svijet za nas... "
Chocollina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2015., 11:37   #5459
Quote:
Chocollina kaže: Pogledaj post
Prodala sam cipele preko ebaya u UK. Poslala sam ih preporučeno s tracking brojem. Curi su došle jučer i prvo se žali jer joj je pošiljka bila bačena u vrt (kao da ja imam nesto s tim) onda kao da cipele imaju neku ogrebotinu i tu sliku mi je poslala gdje se nista ne vidi osim odsjaja svijetla na koži i sad tvrdi da peta nije iste visine kao što sam napisala. Dogovorile smo se da direktno plati preko paypala znaci nije bila transakcija preko ebaya. Ona sad traži od mene povrat novaca i da mi ih pošalje natrag. Što vi iskreno mislite ako bi ona otvorila slučaj na paypalu,jel moguće da bi ja ostala bez novaca? Nikad mi se to još nije dogodilo i ne znam kako paypal reagira u tom slučaju. Cipele sam prodala i ispod cijene s obzirom da su skoro nove ali problem je bilo šta vrijedno prodat na ebayu kako u listingu piše Hrvatska a ne Uk,vidim da su ljudi skepticni pa sam pristala na manju cijenu. Ja mislim da se ona vjerojatno predomislila i sad bi nazad novce,a ja sam ih u međuvremenu digla. Savjet?
Evo qoutam samu sebe...

Dakle ovako, moj savjet nakon svega je da ako nemate svoj butik s kojim bi pokrili eventualne gubitke,ne prodajete na ebayu.

Nakon što sam ženi obećala da ću joj vratit novce i njenu poštarinu da mi ih vrati natrag postalo je očito da žena mulja i da je sve super s cipelama nego da zna da će joj paypal vratit novce i da joj ovo nije prvi put da nekog tako zavlači. Nije željela vratit cipele samo je željela dobiti 50% vrijednosti na što ja nisam pristajala. Nakon 7 dana iscrpnog dopisivanja rekla sam joj da joj mogu ponudit 30GBP ili da ih pošalje natrag i da je to moja zadnja. Konačno je pristala i kad sam joj uplatila 30 GBP ona je dodila 29.20 GBP i poslala mi 3 ljute poruke zbog 0.80 centi Prestala sam odgovarat jer meni je paypal uredno skinuo 30 funti i nisam mogla vjerovat da ima takvih ljudi. Danima sam čitala paypal forume i očito je to trend,da kupac zna da je maksimalno zaštićen od paypala i može izmislit šta hoće pa čak i namjerno oštetit kupljeni predmet samo da bi dobio odštetu. Ovo mi je dovoljna pouka i ćak i radije pristajem da dobijem manje na našem njuškalu ili mojim krpicama za inace skuplje stvari nego da idem prodavat na ebayu i dovedem se u ovakve komplikacije.
__________________
" ne daj mi da vidim ovo nije svijet za nas... "
Chocollina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2015., 08:21   #5460
Quote:
Chocollina kaže: Pogledaj post
Ali ebay ne dopušta u porukama da se pošalje bilo koji oblik maila jer to odmah zablokiraju kako bi spriječili da ljudi obavljaju transakcije izravno preko paypala i tako ebay ostane bez svojih prihoda koji ostvaruje iz "feesa" tj naknada za prodavanje preko njega. Ti reci selleru da on ima tvoj paypal id jer si mu platila preko njega i neka potraži u povijesti uplata na paypalu i refundira ti
istina, preko maila sam slala - ebay mail mi nije isti kao paypall
__________________
Seventh son of a seventh son
angel_w is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:16.