Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.04.2012., 19:01   #1
complexgeometries

vidjela sam da neke žene tu na forumu lude za complexgeometries haljinama, pa evo i temica za krštenje novog podpodforuma


iščeprkala sam nešto o samom brandu/dizajneru:
Since Clayton Evans started complex geometries in 2005, the label has been challenging standard shapes and rules in fashion. Most pieces in his collections can be worn multiple ways with no specific standard, nor even a clear front-back distinction, leaving the wearer freedom to express his or her individual creativity and personality.

web sajt: http://www.complexgeometries.com/
tumblr sa inspiracijom: http://thecomplexgeometries.tumblr.com/


čini mi se da su ti komadi nekakav bezvremenski kežual, a bormeč nije im ni mana to što se svaki može nositi na trilijun različitih načina. problem je jedino paprena cijena : poor: ali izgleda da se može nešto povoljnije ubosti na rasprodajama. pa žene, ako skužite kakve kompleksnogeometrijske haljine na rasprodaji, please do share.
Rumpus is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2012., 19:38   #2
juhuu, super podpodforum
Anson is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2012., 20:50   #3
:klap:
i ja ludim
zbilja su papreni..ali daju cesto dobra snizenja, ja sam svoju na 50% nasla, ali im je mana poštarina
delicatessen is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2012., 20:56   #4
ako netko iz Europe misli naručivati CG (kao što ja stalno mislim, pa nikako ), imaju dvije opcije koje su OK: The Outnet, na kojem cijene znaju biti baš pristojne (posebno kad daju dodatno -40% off, što je svako malo na nešto), ali poštarina je killer; međutim, ako naručuje više osoba i podijeli se trošak, nije strašno; druga opcija, s koje nisam nikad naručivala, ali koja je vjerojatno najjeftinija, je Doshaburi. Oni imaju malo više početne cijene, ali jako dobra sniženja, koja se baš isplate, i poštarina im nije tako nenormalna

e sad, ne znam kako sam ovim postom pomogla razviti raspravu na novom pdf-u dizajneri ali možda nekome pomogne
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2012., 21:09   #5
@xavi..meni si jos muke zadala jer nisam za ovu drugu stranicu znala jao.
uglavnom, ovo o zajednickom narucivanju je uvijek dobra stvar...ako ima tko za..
delicatessen is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2012., 21:18   #6
joj, ja doshaburi gledam godinama (oni imaju par brendova koji su mi super, a nema ih drugdje - boesert schorn, c.neeon...i naravno BW, koji je moj apsolutni miljenik, ali mi je preskup; ali smijem gledati, ne ), ali su oni dugo vremena imali drugačiji site, koji je primao samo paypal koji nemam; odnedavno imaju ovaj novi, i primaju i bank transfer, pa se odvažujem stalno nešto uzeti, ali nikad skupiti novce
ali sad sam već offtopic
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2012., 21:39   #7
xavi tenks, baš si helpful. jedini online sajt s kojeg ja kupujem je asos. za drugo pojma nemam.

joohooj, poštarina je 7 i pol funtača na ovom outnetu (i, koliko vidim, ima samo ta dhl opcija ) al kad se podijeli i nije tako strašno.


delicatessen, koju ti imaš?
Rumpus is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2012., 21:48   #8
krasne stvari imaju, ali cijene su isto krasne. javljajte svako bolje sniženje
imaju stvarno fantastične majice .
__________________
Say something perfect, something I can steal.
me in honey is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2012., 21:54   #9
@rumpus
nema na čemu, javi ako trebaš još shopping ideja
naime, meni je priroda 'posla' takva da sam cijeli dan za kompjuterom, a mrzim raditi - pa onda rado gledam lijepe slike i otkrijem sto dućana usput.
to ujedno objašnjava zašto sam nekad stalno na forumu - što više posla, to više otvorenih prozora u browseru
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2012., 21:56   #10
je,ovaj doshaburi je papren ,ali divan
ima jos jedna stranica layers, isto lijepih stvari, isto papreno, ali na saleu se moze naci povoljno dosta
samo poštarina

edit: outnet meni postarinu pokazuje 14€

Zadnje uređivanje delicatessen : 05.04.2012. at 22:05.
delicatessen is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2012., 22:17   #11
bolan delikatesen, koju ti haljinu imaš?


hahah, xavi i meni je priroda posla takva da cijeli dan sjedim za kompom. samo što ja, umjesto gledanja lijepih sličica, po cijeli dan divanim na fejspuku.
Rumpus is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2012., 22:20   #12
Quote:
Rumpus kaže: Pogledaj post
bolan delikatesen, koju ti haljinu imaš?


hahah, xavi i meni je priroda posla takva da cijeli dan sjedim za kompom. samo što ja, umjesto gledanja lijepih sličica, po cijeli dan divanim na fejspuku.
complex istu kao xavi
a ako si me nesto drugo pitala, deder pitaj me opet ..shvatit cu iz treceg puta
delicatessen is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 17:07   #13
http://complexgeometries.net/collections/sale

Anson is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 22:17   #14
white sale

a ja ne smijem ni pomisliti...
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2012., 00:04   #15
uhh

bijelo
poslaše mi mail popodne, ali tek sad stigla pogledati i skoro se sve rasprodalo sto bi ja...ali i preskupo je jos...ako ko tomu dodamo postarinu

@ xavi, je li stigla tvoja s outneta?
delicatessen is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2012., 08:39   #16
ja čekam black sale
Anson is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2012., 08:59   #17
je, je, stigla nisam je još prošetala - trebala je nekidan doživjeti premijeru ali je bilo hladno - no divna mi je mogla je biti zericu manja - L je baš dosta široka - ali ne smeta, jer predivno pada i sva je genijalna
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2012., 17:36   #18
je,divna je. moja je M i djeluje široko..ali kad se obuče
zbilja je divna

al complex ce pricekat jos neko vrijeme,do novog snizenja, sad slinim za dvije stvarcice s doshaburi
delicatessen is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2012., 18:44   #19
skupo je, da

i nema niš haljina. jedina koja je na sale-u mi se ne sviđa. doduše, ovi topići su dosta dugački, to bi ljudi koji nemaju natprosječno dugačak trup () možda mogli i nositi kao haljine. ali ja njet


sviđa mi se ovo http://complexgeometries.net/collect...rap-tank-white. ne sviđa mi se to što mu ne vidim leđni dio.
Rumpus is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2012., 19:20   #20
super tema. i super podpodforum.

od complexgeometriesa za sada imam samo crnu long strap tank koja ima spojen taj strap.

a long binder strap tank, s dva odvojena strapa
(cime se moze transformirati na nesto vise nacina) zelim bas u bijeloj boji, za ljeto.
rumpus, dobrih fotki s ledja ima ovdje kod biz > link

ta dva, poprilicno slicna modela su mi najbolji primjerci iz njihove stalne bazicnije ponude.
__________________
*
vanchaaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:51.