Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.07.2018., 13:08   #1
Bojanje haljine hitnoo

Pozdrav. Imam jednu prugastu haljinu od prirodnih materijala lana i viskoze i zanima me je li je moguće obojiti u bijelo (ona je više nekako bež) s tim da pruge koje su crvene i plave ostanu takve, a prostor između njih (dosta su razdvojene) se oboji. Fala puno
dajanar is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2018., 15:07   #2
Sumnjam. Bijelo nije boja. Ne znam ni koliko je moguće sasvim izblijediti tkaninu, a da pruge ostanu, nema šanse.
duhovnjakinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2018., 19:23   #3
zaboravi. možeš bijeliti sve skupa.

možeš kupiti bijelu boju za tkanine i kistom prefarbati svaku prugu
MermaidMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2018., 19:28   #4
zaboravi. možeš bijeliti sve skupa.

možeš kupiti bijelu boju za tkanine i kistom prefarbati svaku prugu
MermaidMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2018., 21:41   #5
Quote:
dajanar kaže: Pogledaj post
Pozdrav. Imam jednu prugastu haljinu od prirodnih materijala lana i viskoze i zanima me je li je moguće obojiti u bijelo (ona je više nekako bež) s tim da pruge koje su crvene i plave ostanu takve, a prostor između njih (dosta su razdvojene) se oboji. Fala puno
To ti neće ići, u principu možeš bojati u tamniju boju, ili izbijeliti sve no rezultati su često sumnjivi kod izbjeljivanja.

Zašto želiš bojati, ne sviđa ti se bež ili imaš neki drugi razlog? Ako ti se ne sviđa bež možeš obojati sve blagom koncentracijom neke druge boje i onda ti sve poprimi drukčiji ton. Ako staviš fotku i objasniš što ti smeta i što želiš, mogu ti dati konkretniji savjet.
Brijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2018., 15:15   #6
Također mislim da nema šanse ili mogućnosti koju želite.
stella4anderson is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2018., 15:18   #7
Quote:
Brijana kaže: Pogledaj post
To ti neće ići, u principu možeš bojati u tamniju boju, ili izbijeliti sve no rezultati su često sumnjivi kod izbjeljivanja.



Zašto želiš bojati, ne sviđa ti se bež ili imaš neki drugi razlog? Ako ti se ne sviđa bež možeš obojati sve blagom koncentracijom neke druge boje i onda ti sve poprimi drukčiji ton. Ako staviš fotku i objasniš što ti smeta i što želiš, mogu ti dati konkretniji savjet.


Malo ću se ubaciti na temu, nadam se da će mi autorica oprostiti

Crno bijela pamučna majica, dosta široke pruge, crna boja se razlila po bijelim prugama
Pitala sam u kemijskoj jel je mogu ofarbati cijelu u crno ali su rekli da ne, uzimaju samo ono sto ide na 90C.
Imate kakav savjet?
listopad14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2018., 15:23   #8
Također mislim da nema šanse ili mogućnosti koju želite.
stella4anderson is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2018., 18:02   #9
Quote:
listopad14 kaže: Pogledaj post
Malo ću se ubaciti na temu, nadam se da će mi autorica oprostiti

Crno bijela pamučna majica, dosta široke pruge, crna boja se razlila po bijelim prugama
Pitala sam u kemijskoj jel je mogu ofarbati cijelu u crno ali su rekli da ne, uzimaju samo ono sto ide na 90C.
Imate kakav savjet?
Može fotografija?

Bojanjem crnom bojom iz Muellera ili DMa bi se moglo popraviti stvar, ali će se i dalje vidjeti pruge u dvije crne nijanse.
Brijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2018., 14:54   #10
Quote:
dajanar kaže: Pogledaj post
Pozdrav. Imam jednu prugastu haljinu od prirodnih materijala lana i viskoze i zanima me je li je moguće obojiti u bijelo (ona je više nekako bež) s tim da pruge koje su crvene i plave ostanu takve, a prostor između njih (dosta su razdvojene) se oboji. Fala puno
Nema šanse.

Quote:
Brijana kaže: Pogledaj post
Može fotografija?

Bojanjem crnom bojom iz Muellera ili DMa bi se moglo popraviti stvar, ali će se i dalje vidjeti pruge u dvije crne nijanse.
Slažem se.
Dita Von Teese is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2018., 22:29   #11
Gdje u Zg ofarbati u crno lijepu svilenu kosulju?


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
...try walking in my shoes
Ani2306 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:58.