Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.03.2008., 16:17   #261
Quote:
chimavizza kaže: Pogledaj post
ono platno ne možeš uopće nositi po kiši i smijegu imale one rupice ili ne.

on topic: ja sam nedavno kupila Replay zlatne tenisice, koje su mi nakon dva mjeseca pukle, izgleda da je bila neka tvornička greška. a platila sam ih preko tisuću kuna. ne mogu se ni zalijepiti. toliko o meni i Replay tenisicama. nikad više!
Eh, tako sam ja platila tisuću kuna diesel tenisice ljubičaste a la starke, otišao đon za 3 mjeseca, ma katastrofa totalna!!
shakti is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2008., 16:24   #262
Quote:
bbc kaže: Pogledaj post
Mokry ce se veselit.
Pa vidiš da više uopće ne reagiram na to. Odavno mi je na ignore.

Quote:
Bljak. A i uopće nisu skupe. Iako, ja za ove ne bi dao tolko ni da se radi o tolarima.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 02:24   #263
Ajd da se jednom i složimo..te gore tenisice ni ja nikad ne bih kupio..pogotovo sa zlatnim natpisom Prada i tim ružnim džonom....
Ove jedan novi model Prade od ove sezone,i bas su
do sada nije bilo slicnih modela..bas me zanima jel u Ilicu došlo nešto slično?!

black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2008., 00:52   #264
e sve sam zivo progooglo i nemogu nist nac.
jel netko zna di bi u hr ili slo mogo kupit ove tenisice http://img407.imageshack.us/img407/7278/57242199jx9.jpg
ili neke druge adidasove indorrs kao f30....
daddy007pz is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2008., 20:35   #265
ja sam još daaavno u King Crossu u onom velikom sportskom dućanu (prije 3 god negdje) kupila Adidaske Record 2 para (crne sa bijelim crtama i bijele sa svijetlo plavim-ful udobne) i Galaxy(koje sam obula 1 put-crvene sa srebrnim crtama).

tamo bi vam moglo biti tih oldschool Adidaski..i ja sam se ful iznenadila kad sam ih tamo našla...
Glamazone is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2008., 21:20   #266
Quote:
pussycat princess kaže: Pogledaj post
Kod nas nema Paciotti dućana,pa molim da mi netko kaže cijenu (cca) Paciotti 4US tenisica i gdje se mogu kupiti u Zg ? Eto,thanx
paciotti ducan imas u importanne galeriji (to je cesare paciotti), a paciotti 4us ima na draskovicevoj (ugao draskoviceve i vlaske)

cijene su ti od 1500 do 2000 i nesto sitno.

sezonsko snizenje znaju imati do 70 %, tako da ako ti nije hitno isplati se pricekati jer uvijek svega ostane (sve mi se cini da vecina ljudi i kupuje njih na snizenju)
I, me & myself is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2008., 21:21   #267
Quote:
Ivancica7 kaže: Pogledaj post
malo sam se u Vansicama razočarala (raspale su se nakon 5 mj.) pa me zanima kakva su iskustva s DC?

btw ima li ovakvih igdje u ZG? http://www.zappos.com/n/p/dp/18124893.html
Nisam imala dc, ali imam globe tenisice, dosta su slične dc i meni su stvarno ok... meni su jedne od boljih koje sam imala.
kako to da su ti se vansice tako brzo raspale? meni su dugo trajale.
philemon is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 00:16   #268
jel zna ko mozda di ima za kupit nike air zoom control II ili nike first touch II u Koprivnici ili Zagrebu ?? i kolko kostaju
to je nest ovakvo:


hvala
šumjabolko is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2008., 13:38   #269
kaj niko nist???
šumjabolko is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2008., 09:49   #270
Talking NIKE BLAZER

daklem, nike blazer, ali duboke, gdje ih sve ima kupiti u zagrebu, molim vas?
amiee is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2008., 10:40   #271
ljudi, imam pitanjce
daklem, nasla sam si tenisice, ima broja, dobra cijena, bla bla
samo imaju jedan maali nedostatak a to je ŽUTI rub na jeziku... jel se to da s cim prekrit, pofarbat? koža je ofkors
Ivancica7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2008., 15:51   #272
Imao sam ovaj model lacostica prošle godine i nedavno sam ih bacil u smeće jer sam ih uništio totalno.

Ove godine nema tog modela u kolekciji. Dal neko ima doma il zna di se mogu nabavit, vidio sam neke slične modele al su ili od obične kože il su načičak, nema ovakvih klasičnih.

http://www.zappos.com/gs/lacoste-gra...-suede-1.shtml
Tony Flow is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2008., 15:55   #273
Quote:
Ivancica7 kaže: Pogledaj post
ljudi, imam pitanjce
daklem, nasla sam si tenisice, ima broja, dobra cijena, bla bla
samo imaju jedan maali nedostatak a to je ŽUTI rub na jeziku... jel se to da s cim prekrit, pofarbat? koža je ofkors
WTF?
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2008., 19:57   #274
Quote:
black_man kaže: Pogledaj post
Ajd da se jednom i složimo..te gore tenisice ni ja nikad ne bih kupio..pogotovo sa zlatnim natpisom Prada i tim ružnim džonom....
Ove jedan novi model Prade od ove sezone,i bas su
do sada nije bilo slicnih modela..bas me zanima jel u Ilicu došlo nešto slično?!



super su
__________________
Life is what happens when you're making other plans
dixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2008., 00:27   #275
koje su ovo tenisice

evo baš sam sad tražio po internetu kakve su ovo tenicice. podsječaju me na onaj model, neznam kak se zove, al od adidasa je. pa sam pretražio njihovu stranicu i ništ nisam našao, pa me zanima jel ko možda zna koja marka su ove tenisice.







inače, ak vam to išta znači, osoba na slici je Jared Leto, mjesto slikanja je alexandra hotel u LA-u, 501 S Spring St
Los Angeles, CA 90013.(znam da su informacije glupe ) a slike u originalnoj veličini su ovdje i ovdje

hvala svima koji bar nešto znaju
__________________
ON OTHER SKIN_
black1888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2008., 00:48   #276
Vidio sam takve slične u dieselu...
bulletinthehead2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2008., 10:36   #277
hvala, ali meni baš treba točna marka tenisica. jel ko zna jesu li to adidas na kraju??
__________________
ON OTHER SKIN_
black1888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2008., 12:06   #278
predlažem muške sive,crne ili bijele starke,možeš ih naći u OFFICE SHOESU u CITY-ju u zg,il u avenue mallu..
 
Odgovori s citatom
Old 11.05.2008., 13:29   #279
hvala, al več imam starke. nego mene zanima točna marka ovih gore tenisica
__________________
ON OTHER SKIN_
black1888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2008., 13:37   #280
Quote:
black1888 kaže: Pogledaj post
evo baš sam sad tražio po internetu kakve su ovo tenicice. podsječaju me na onaj model, neznam kak se zove, al od adidasa je. pa sam pretražio njihovu stranicu i ništ nisam našao, pa me zanima jel ko možda zna koja marka su ove tenisice.







inače, ak vam to išta znači, osoba na slici je Jared Leto, mjesto slikanja je alexandra hotel u LA-u, 501 S Spring St
Los Angeles, CA 90013.(znam da su informacije glupe ) a slike u originalnoj veličini su ovdje i ovdje

hvala svima koji bar nešto znaju
odlične su!
nola is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:37.