Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.01.2017., 20:32   #1
Thumbs down Glupa ljubav

Pozdrav svima !
Zelim biti sto kraca, ali cu opisati da se sve razumije ( nadam se ) . Duga veza, prekid veze , novi momak . Sa "novim" momkom , koji i nije vise novi , jer sam godinu i pol skupa sa njim, sam usla u vezu nakon godinu dana od prekida moje duge veze , gdje sam volila prvi puta u zivotu, ali pravo volila, ono bas. Iz pocetka naravno privlacio me, svidjao mi se, bio je tajnovit, onako macho tip , sto bi se reklo i zaljubila sam se , ali nisam posebno zavolila..Tako vremenom taj macho tip se pretvorio u nesto najbolje sto sam ikada upoznala, u jednu tako divnu osobu, koja je uradila toliko toga za mene, da opisati i ispisati sve ne mogu ..Previse toga..Naravno nekoga takvoga moras zavoliti ..Eh, godinu i pol posvadjali se nismo , prepirki velikih, cak , nije bilo.U zadnje vrijeme osjecam da ga, ne mogu reci, ne volim, ali mi je dosadio. Izgleda da nekada previse paznje nije dobro (Zene) ..Ne znam sta da radim , da stvar bude jos gora, on spominje stalno zaruke , a ja ne znam sta ciniti. Jedna osoba mi je rekla , da u brak treba uci s osobom koja radi sve za tebe , s kojom ces uvijek sretan biti, a ne jer ludo volis , a svadja je uvijek prisutna. Ja se u zadnje vrijeme opet prisjecam bivseg s kojim je veza pakao bila..Jednostavno ne znam sta da radim , prekinuti s nekim od koga bolje sigurno nema, ili nastaviti , jer je fino, ali eto postaje mi dosadan. Da li je prolazna faza , ili je stvarno dosadilo..Znam da to sama moram znati , ali evo , ja stvarno ne znam sta da radim i koji mi je djavo ...Savjeti???
Zamrzlama is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2017., 20:38   #2
Quote:
Zamrzlama kaže: Pogledaj post
Ja se u zadnje vrijeme opet prisjecam bivseg s kojim je veza pakao bila..Jednostavno ne znam sta da radim , prekinuti s nekim od koga bolje sigurno nema, ili nastaviti , jer je fino, ali eto postaje mi dosadan. Da li je prolazna faza , ili je stvarno dosadilo..Znam da to sama moram znati , ali evo , ja stvarno ne znam sta da radim i koji mi je djavo ...Savjeti???
Nije ljubav glupa nego si ti nezrela. E sad, ako si jako mlada, ima vremena da ti se neke stvari poslože u glavi. Ako nisi klinka i ovako razmišljaš, ozbiljno se zapitaj.
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2017., 20:51   #3
Quote:
bliss kaže: Pogledaj post
Nije ljubav glupa nego si ti nezrela. E sad, ako si jako mlada, ima vremena da ti se neke stvari poslože u glavi. Ako nisi klinka i ovako razmišljaš, ozbiljno se zapitaj.
94 god. mozda prije da sam mlada , nadam se ..Ili mlada , ili totalno poludila..
Zamrzlama is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2017., 20:56   #4
Kakav vam je seksualni zivot?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2017., 21:05   #5
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Kakav vam je seksualni zivot?
ako je odgovor ok/dobar/zadovoljavajuc, znamo gdje je problem.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2017., 21:08   #6
Quote:
Zamrzlama kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima !
Zelim biti sto kraca, ali cu opisati da se sve razumije ( nadam se ) . Duga veza, prekid veze , novi momak . Sa "novim" momkom , koji i nije vise novi , jer sam godinu i pol skupa sa njim, sam usla u vezu nakon godinu dana od prekida moje duge veze , gdje sam volila prvi puta u zivotu, ali pravo volila, ono bas. Iz pocetka naravno privlacio me, svidjao mi se, bio je tajnovit, onako macho tip , sto bi se reklo i zaljubila sam se , ali nisam posebno zavolila..Tako vremenom taj macho tip se pretvorio u nesto najbolje sto sam ikada upoznala, u jednu tako divnu osobu, koja je uradila toliko toga za mene, da opisati i ispisati sve ne mogu ..Previse toga..Naravno nekoga takvoga moras zavoliti ..Eh, godinu i pol posvadjali se nismo , prepirki velikih, cak , nije bilo.U zadnje vrijeme osjecam da ga, ne mogu reci, ne volim, ali mi je dosadio. Izgleda da nekada previse paznje nije dobro (Zene) ..Ne znam sta da radim , da stvar bude jos gora, on spominje stalno zaruke , a ja ne znam sta ciniti. Jedna osoba mi je rekla , da u brak treba uci s osobom koja radi sve za tebe , s kojom ces uvijek sretan biti, a ne jer ludo volis , a svadja je uvijek prisutna. Ja se u zadnje vrijeme opet prisjecam bivseg s kojim je veza pakao bila..Jednostavno ne znam sta da radim , prekinuti s nekim od koga bolje sigurno nema, ili nastaviti , jer je fino, ali eto postaje mi dosadan. Da li je prolazna faza , ili je stvarno dosadilo..Znam da to sama moram znati , ali evo , ja stvarno ne znam sta da radim i koji mi je djavo ...Savjeti???
udaj se ćerce ćim prije to bolje, još ak ima para
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2017., 21:09   #7
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
udaj se ćerce ćim prije to bolje, još ak ima para
Zakaj se ti ne udas?
Nema para?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2017., 21:21   #8
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Kakav vam je seksualni zivot?
ODLICAN
Zamrzlama is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2017., 21:22   #9
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
ovo nije tema o spolnim organima
nego reci flat što ti savjetuješ autorici
Da se ne zarucuje sa 22 godine.

A ti?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2017., 21:24   #10
ako sve štima i seks je ODLIČAN da, zašto ne. uvijek se stigne rastat
mila sve ti je to isto samo je stvar u nijansama i pokojem centimetru i svačiji drekec smudi
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2017., 21:24   #11
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
ovo nije tema o spolnim organima
nego reci flat što ti savjetuješ autorici
Bas tako , sexualni zivot nije problem u ovoj vezi...
Zamrzlama is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2017., 21:28   #12
Ako imaš 22 godine, a tip melje o zarukama, velike su šanse da ti nije dosadila njegova dobrota nego slinavost.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2017., 21:31   #13
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
ako sve štima i seks je ODLIČAN da, zašto ne. uvijek se stigne rastat
mila sve ti je to isto samo je stvar u nijansama i pokojem centimetru i svačiji drekec smudi
Cek, kaj ce ti centimetri za grljenje pod dekicom?
Mozda nije do centimetra vec nikako da nadjes dobrog servisera?

Nisi tema pa sori.

Ja ipak mislim da razvodi nisu za svakoga pa se ne treba rano udavati.

Za svaki slucaj.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2017., 21:31   #14
Quote:
Zamrzlama kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima !
Zelim biti sto kraca, ali cu opisati da se sve razumije ( nadam se ) . Duga veza, prekid veze , novi momak . Sa "novim" momkom , koji i nije vise novi , jer sam godinu i pol skupa sa njim, sam usla u vezu nakon godinu dana od prekida moje duge veze , gdje sam volila prvi puta u zivotu, ali pravo volila, ono bas. Iz pocetka naravno privlacio me, svidjao mi se, bio je tajnovit, onako macho tip , sto bi se reklo i zaljubila sam se , ali nisam posebno zavolila..Tako vremenom taj macho tip se pretvorio u nesto najbolje sto sam ikada upoznala, u jednu tako divnu osobu, koja je uradila toliko toga za mene, da opisati i ispisati sve ne mogu ..Previse toga..Naravno nekoga takvoga moras zavoliti ..Eh, godinu i pol posvadjali se nismo , prepirki velikih, cak , nije bilo.U zadnje vrijeme osjecam da ga, ne mogu reci, ne volim, ali mi je dosadio. Izgleda da nekada previse paznje nije dobro (Zene) ..Ne znam sta da radim , da stvar bude jos gora, on spominje stalno zaruke , a ja ne znam sta ciniti. Jedna osoba mi je rekla , da u brak treba uci s osobom koja radi sve za tebe , s kojom ces uvijek sretan biti, a ne jer ludo volis , a svadja je uvijek prisutna. Ja se u zadnje vrijeme opet prisjecam bivseg s kojim je veza pakao bila..Jednostavno ne znam sta da radim , prekinuti s nekim od koga bolje sigurno nema, ili nastaviti , jer je fino, ali eto postaje mi dosadan. Da li je prolazna faza , ili je stvarno dosadilo..Znam da to sama moram znati , ali evo , ja stvarno ne znam sta da radim i koji mi je djavo ...Savjeti???

Jel se tebi udaje za tog tipa, da ili ne..?
Ako ti se ne udaje nemoj se udavat, kraj priče.
A šta si mislila, ebavat se 100 na sat sa momkom koji ti skida zvijezde i da ti to nikad neće dosadit, naravno da hoće, kao i sve u životu. Zbog toga se bavimo poslom, hobijima, putujemo, upoznajemo nove ljude da pobjegnemo od navike i dosade..

Sjebana si, nakon godinu i pol zaljubljenost prolazi i sat ti se pali pamet, da nema kondoma već bi imali djete i ne bi ti bilo dosadno, tome zaljubljenost i služi, biološka reakcija na kompatibilnog partnera kako bi ste se poševili i napravili kince.. Jebi ga, dobro došla u stvarnost...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2017., 21:34   #15
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
ako sve štima i seks je ODLIČAN da, zašto ne. uvijek se stigne rastat
mila sve ti je to isto samo je stvar u nijansama i pokojem centimetru i svačiji drekec smudi
Tebe se ne ženi, u tebi se uživa...mislim ako muško ima što u glavi...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2017., 21:35   #16
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Ako imaš 22 godine, a tip melje o zarukama, velike su šanse da ti nije dosadila njegova dobrota nego slinavost.
On je stariji , zivimo oboje u Svicarskoj, ja imam svoj stan , on svoj . Ja u jednom gradu , on u drugom, vidjamo se za vikend.Pretezno mi se dan svodi na posao i stan i razmisljala sam da odem njemu da zivimo skupa. Onda je poceo pricati o zarukama ..
Zamrzlama is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2017., 21:35   #17
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Tebe se ne ženi, u tebi se uživa...mislim ako muško ima što u glavi...
Nemres tak.

Ja bi je zenio.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2017., 21:39   #18
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Nemres tak.

Ja bi je zenio.
Potpuno smo različiti, ja bih snjom uživao... možda zato što sam oženjen a ti nisi...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2017., 21:42   #19
Quote:
Zamrzlama kaže: Pogledaj post
On je stariji , zivimo oboje u Svicarskoj, ja imam svoj stan , on svoj . Ja u jednom gradu , on u drugom, vidjamo se za vikend.Pretezno mi se dan svodi na posao i stan i razmisljala sam da odem njemu da zivimo skupa. Onda je poceo pricati o zarukama ..
Samo vikendom i vec ti je dosadio?

Uzivaj jos par godina, nemoj se vezati, probaj jos par muskaraca pa mozda naleti neki koji ce te odrzati zagrijanu bez da bude kreten.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2017., 21:43   #20
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Jel se tebi udaje za tog tipa, da ili ne..?
Ako ti se ne udaje nemoj se udavat, kraj priče.
A šta si mislila, ebavat se 100 na sat sa momkom koji ti skida zvijezde i da ti to nikad neće dosadit, naravno da hoće, kao i sve u životu. Zbog toga se bavimo poslom, hobijima, putujemo, upoznajemo nove ljude da pobjegnemo od navike i dosade..

Sjebana si, nakon godinu i pol zaljubljenost prolazi i sat ti se pali pamet, da nema kondoma već bi imali djete i ne bi ti bilo dosadno, tome zaljubljenost i služi, biološka reakcija na kompatibilnog partnera kako bi ste se poševili i napravili kince.. Jebi ga, dobro došla u stvarnost...
Jos mi se ne udaje , ali ako odem zivit sa njim , to mi je nekako kao udaja...
PS: radimo to bez kondoma :P
Zamrzlama is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:06.