Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.08.2017., 14:47   #741
Pozdrav cure ovo sam danas dobila od Asosa. Na mail. U vezi sandala koje sam kupila prije tri mjeseca. Nisam ja nist trazila. Nikakav refund ni nista. Niti sam im se javljala. Medjutim zbog velikog broja prituzbi na te sandale, salju mi refund i kod? Jel se kome tak nest desilo? Prvi puta se s tim susrecem. I stoji mi status trenutno order UNSUCCESSFUL. Iako je bila uspjesna narudzba i sandale su stigle jos 15.5.2017. Valjda su oni status promijenili. Nist ne kuzim hehe.

Hello,

We’re getting in touch about the ASOS TAKE OFF Wedge Sandals that you purchased recently in your order 263......

We’ve been made aware that a few customers have experienced issues with the straps on these sandals. Due to the nature of the fault, we’re asking that customers dispose of the sandals straight away.

We believe in great products and great service. We’re therefore refunding you in full for the sandals - if you paid for delivery, this will be refunded too.

Your refund will be processed within the next 24 hours, and you’ll be refunded to the original payment method used on your order. The refund will show in your account within 5-10 working days.

We’d love you to be able to buy something else, so we’re including a promo code for you to use on your next order. Your 10% code is valid for one purchase on your account, including sale items, with a maximum spend of £500 (or currency equivalent). Here are the details:
drazo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 15:04   #742
A tebi su dobre sandale? Eto imaš i ovce i novce

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
Verbena is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 15:14   #743
Quote:
Verbena kaže: Pogledaj post
A tebi su dobre sandale? Eto imaš i ovce i novce

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
Pa seki sam ih narucila. Malo su je nazuljale. Al nije se nist ekstra zalila. Ma super. Lijepo od njih sto misle na kupce
drazo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 15:59   #744
Meni izbacuje da su mi Wonderbra grudnjak i Paper dolls haljina na španjolskoj stranici par funti skuplji od engleske...
Mogli bi uskoro i koji kod izbaciti, ne daje mi se puna cijena za Wonderbra...
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 16:31   #745
Koji broj uzmeš, mislim da si negdje pisala da si već uzimala, ja sam dvaput probala neke asos grudnjake uzeti i oba puta nenosivo fulala. Ovdje kupujem samo liscu, zatvorenih očiju 80B
supergirl1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 22:33   #746
Kupila balerinke i najviše se bojala da ne bude dobra boja (bilo me strah da ne dodju barbi roze)...Došle i predobro izgledaju i boja je prljavo roza kao na slici.... Obavezno kupiti broj veće nego nosite:-)

http://www.asos.com/asos/asos-long-i...0Items%20Image
__________________
“No matter how far you travel, you can never get away from yourself.”
Haruki Murakami
maribili is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 05:50   #747
Odakle vam stizu narudzbe sa spanjolske stranice? Da li je sve isto kao i asos uk? Narucila sam istu stvar samo u manjem broju. Kad sam narucila sa asos uk stiglo je iz engleske, da li ce sad ista stvar manji broj stici isto od tamo? Bez obzira sto je narucena sa spanjolske stranice?
Iva_na is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 10:57   #748
ja sam naručila prošli tjedan sa španjolske stranice i došlo mi je iz Njemačke
adry88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 14:09   #749
evo meni upravo shipano sa spanjolske stranice, isto je iz njemacke.

Nego, napravila sam upravo novu narudbu (last minute badic ) ali na peljesac jer begam za dva dana dolje. Ima li netko s Peljesca da je narucivao? Kojim danom dostavlja DHL?

Hvala
Ni Na Na is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 15:18   #750
Naručeno sa španjolske stranice, uvijek dođe iz njemačke i jako su brzi 4 radna dana max. Cipele već kod mene, naručila ih prošli tjedan. Jedino mi nije jasno kako su neki artikli dostupni na uk stranici, a na španjolskoj ih nema ili su out of stock druge veličine
supergirl1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 05:45   #751
Ja sam naručila u ponedjeljak sa španjolske i uzela onu skuplju poštarinu i nije još poslano...
Iva_na is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 10:20   #752
Prvi put sam naručivala sa španjolskog Asosa. Pojavila mi se ova obavijest nakon što sam platila i vidim da mi je lova maknuta s paypal računa. Jel to normalno pa ću dobiti potvrdu kroz par sati jer mi je preko UK uvijek sve prolazilo bez problema.
http://imgur.com/a/EqiLK
Maja32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 16:02   #753
Quote:
markiza poisson kaže: Pogledaj post
Gledam haljinu vec par dana. Kad je bilo moje velicine necckala sam se. Sad kad je nestalo sad bi je kupila. Zasto ne pisu duzinu odjece...
Inace nosim njihovih 38. Sad ako uzmem xs strah me da ce bit premalo/kratko. Kontam materijal je rastezljiv al duzina..? Inace modelusa je 10 cm visa od mene a ona nosi S. Misljenje??? Savjet Hvala

http://www.asos.com/only/only-abbie-...0Items%20Image
Evo da javim stigla roba danas. Materijal je rastezljiv. Duzina je taman na mojih 168. Sirina mi odgovara! Velicina koja je bila na raspolaganju je xs i evo pase mi. Ponavljam da je neki materijal koji nije rastezljiv nisam sigurna da bi se mogla utegnut
Jos jednu dugu haljinu sam narucila od Only u xs verziji i odgovara mi

Nije mi jasno kako pretrazujete spanjolsku stranicu. Ja kad uguglam asos espanja automatski me prebaci na englesko govorno podrucje. Tnx :*
__________________
Keeping my soul happy...
markiza poisson is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 17:20   #754
Otvori asos stranicu i u gornjem desnom uglu mijenjaj zemlju, tamo klikni španjolsku, samo pazi ako ti je nešto u košarici, to će ti se izgubiti kad odeš na španj. stranicu, ali saved items ostaju
supergirl1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 11:45   #755
Mali info u svezi povrata na Asosu makar je ta tema prožvakana već 100 puta.
Znam da u 99.9% slučajeva nema problema i da roba dođe do skladišta, ali i ovaj 0.01% je meni osobno problem kad vraćam 200 EUR robe.
Razgovarao sam s njihovim customer service na chatu, preko facebooka, dopisivao se mailovima i na kraju telefonski. ASOS je uvjeren da HP daje neku potvrdu da ste paket poslali nazad. Njihovo tumačenje je da ste vi odgovorni za put paketa do skladišta i ako se nešto dogodi, a nemate dokaz da ste poslali, vrlo je vjerojatno da se možete pozdraviti s lovom.

Telefonski su bili najkonkretniji. Čak smo na kraju došli do toga da mi je on preporučio da sam platim poštarinu koju će ASOS refundirati prilikom povrata. Englez se 5 minuta čudio kako ne mogu dobiti potvrdu od pošte da je paket poslan. Eto. Možda nekome pomogne.
F.C.B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 14:06   #756
Quote:
F.C.B. kaže: Pogledaj post
Mali info u svezi povrata na Asosu makar je ta tema prožvakana već 100 puta.
Znam da u 99.9% slučajeva nema problema i da roba dođe do skladišta, ali i ovaj 0.01% je meni osobno problem kad vraćam 200 EUR robe.
Razgovarao sam s njihovim customer service na chatu, preko facebooka, dopisivao se mailovima i na kraju telefonski. ASOS je uvjeren da HP daje neku potvrdu da ste paket poslali nazad. Njihovo tumačenje je da ste vi odgovorni za put paketa do skladišta i ako se nešto dogodi, a nemate dokaz da ste poslali, vrlo je vjerojatno da se možete pozdraviti s lovom.

Telefonski su bili najkonkretniji. Čak smo na kraju došli do toga da mi je on preporučio da sam platim poštarinu koju će ASOS refundirati prilikom povrata. Englez se 5 minuta čudio kako ne mogu dobiti potvrdu od pošte da je paket poslan. Eto. Možda nekome pomogne.
Hvala ti Baš sam i ja razmišljala o tome, jedini savjet kojeg sam bila dobila od njih je da slikam paket u pošti.
Dorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 14:31   #757
Quote:
Dorée kaže: Pogledaj post
Hvala ti Baš sam i ja razmišljala o tome, jedini savjet kojeg sam bila dobila od njih je da slikam paket u pošti.
Jos jedna napomena:
Placanje povrata iskomunicirajte s ASOSom prije odlaska u postu. Na taj nacin imate crno na bijelo sto je dogovoreno, ako dodje do problema.

Od sad ja radim na sljedeci nacin. Prije povrata im saljem mail da sam bio u posti i da ne mogu dobiti potvrdu da je paket poslan. ASOSu dajem opciju da ja platim preporucenu posiljku koju mi moraju prilikom refundirati ili saljem kako su oni naveli na stranici, ali ne preuzimam rizik nepracenja paketa.


Sent from my SM-N910C using Tapatalk
F.C.B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 16:56   #758
Na koju adresu saljem asosu predmet koji mi ne odgovara? Vidim da u uvodnom postu pise da naljepnim naljepnicu, ali meni na toj naljepnici pise samo asos to create your return please visit asos.inteligentreturn.com
Iva_na is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 17:08   #759
E pa tako i napravi. Odi na navedenu stranicu i popuni formu s podacima o narudžbi. Na taj način ćeš kreirati "naljepnicu" koju potom isprintaš i zalijepiš na paket koji vraćaš. Na njoj će ti pisati adresa i podaci o narudžbi.
hooly is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 18:32   #760
Puno hvala!
Iva_na is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:19.