Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.08.2006., 23:26   #81
grozan, agresivan dizajn. iako moram proiznat dasu mi jedne njihove casual cipele bile silno udobne.
znatiželja is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2006., 12:05   #82
istina... ja ih nemam nijedne jer mi je dizajn katastrofa, ali moji frendovi koji su ih kupovali kazu da su ful udobne...
macka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2006., 13:31   #83
Ja se svaki put šokiram kad uđem u dućan - toliko seljačizma i kiča na jednom mjestu nije lako nać.

Iako mislim da se tu radi o nečem tipićnom za sve naše "markirane" dućane. A to je da nam bezobrazno uvaljuju vječno zastarjele kolekcije!
splicanka4zagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2006., 15:04   #84
Quote:
splicanka4zagreb kaže:
iako mislim da se tu radi o nečem tipićnom za sve naše "markirane" dućane. A to je da nam bezobrazno uvaljuju vječno zastarjele kolekcije!
ma vraga... ovi moji frendovi su ih kupovali i kad smo studirali u dojclandiji, u ducanu u frankfurtu... a nekako sumnjam da su tamo bile stare kolekcije... a meni su i tada bile

samo, s obzirom da su se njima svidjale (a i dan danas im se svidjaju), ovdje ocito vrijedi ona - de gustibus...
macka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2006., 15:08   #85
shuze za izkompleksirane seljacine
Bocca della Verita is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2006., 19:01   #86
zasto svi napadaju paciottice?kolko ja vidim tamo se dosta prodaje i uvijek ima nesto novo !?ja imam nekoliko para paciotti pogotovo one njihove tenisice su bas extra,neznam zasto nije niko reko nesto pozitivno !?!?!
 
Odgovori s citatom
Old 12.08.2006., 11:11   #87
Ja imam 3 para paciottica.Raspale se u rekordnom roku
__________________
"U svijetu bez iluzija covjek je stranac."
(A. Camus)
emy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2006., 14:55   #88
neshto toliko odvratno bez trunke ukusa nisam vidjela. ja neznam kako to netko mozhe uopche prodavati a kamoli nositi. evo, nemogu sa nichime usporediti tu grozotu.
nola is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2006., 17:18   #89
imam čizme CP koje sam prije 5 godina kupila u rimu - crne, na viskoku petu . udobne za poludit, divna koža, a i nakon 5 godina su u izvrsnom "stanju". i koliko su tada bile chic tako su i sad - nikad nisu "aut of fešn"..

inače, istina, kod CP se može naći svega, i djidji midji i kiča, ali isto tako se može naći odličnih i kvalitetnih cipela. a to šta su se kod nas nakotilo svakakvih tipova u CP, ne znači da se radi o shuzama za iskomplexirane seljačine. prošli put kad sam ušla u CP dućan u rimu bilo je divnih i nimalo kičastih cipela.
lola rose is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2006., 21:26   #90
Quote:
Bocca della Verita kaže:
shuze za izkompleksirane seljacine


Kad razmislim, sve ljude za koje znam da ih nose su upravo to sto si naveo.
__________________
Hello, is it me you're looking for?
icegirl78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2006., 01:31   #91
Trebamo odmah podijeliti CP sminka i one 4us!
Ne svidaju mi se te "4 us"...kao neki casual stil...bas bezveze!
Dok one kao "sminka" i kostaju i prva liga su.
Ja sam kupio prosle godine jedan model (prezadovoljan) za 2700 kn, ove godine iste te kostaju ISTO TOLIKO!
Meni je to dobro ali nismo svi blesavi!
Tak da je to kod nas normala da nam uvaljuju stare kolekcije!
fic1984hr is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2006., 09:19   #92
Imam doma 4 para. 2 para čizama, jedne cipele i jedne ono-između cipela i tenisica
Kažete da je dizajn katastrofa hvala Bogu da se ukusi razlikuju. Doduše velik broj modela se niti meni ne sviđaju ali one koje mi se sviđaju su mi ZAKON
A da su udobne... samo tako. Nikad nisam udobniju obuču nosio
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2006., 09:20   #93
Quote:
Bocca della Verita kaže:
shuze za izkompleksirane seljacine
jesi ih kad nosio? Da jesi sumnjam da bi tak pričao...
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2006., 09:30   #94
imam diiivne njihove sandale,udobneee
vivienne is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2006., 09:30   #95
Quote:
Legion kaže:
jesi ih kad nosio? Da jesi sumnjam da bi tak pričao...
nisam ih nikad nosiLA
nemam toliko para a i ne svidjaju mi se...bar velika vecina.

al primjecujem da oni koji ih nose imaju i manje para od mene pa iz toga zakljucujem da su iskopleksirane seljacine
Bocca della Verita is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2006., 09:43   #96
Svašta ti zaključuješ... a nikad ih na nogama nisi ni imala.
Ponavljam-to su najugodnije šuze koje sam ikad imao... a glede cijene. Da, skupe su... ali često imaju rasprodaje i cijene skidaju sasvim pristojno.
S obzirom na odnos cijene i kvalitete mislim da su best buy-kad je rasprodaja

Samo znam da su mi
a) udobne
b) sviđa mi se njihov dizajn
c) da sad ono traju 100 godina-ne, ali se niti ne raspadnu nakon 3 bljuzge
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2006., 13:39   #97
Quote:
c) da sad ono traju 100 godina-ne, ali se niti ne raspadnu nakon 3 bljuzge
mislim da je komentar na obuću koja košta preko 2k kuna da se ne raspadne nakon 3 bljuzge, hm, pa, meni ne zvuče kvalitetno. mislim, nikad ih ja nosila nisam i nemam pojma tko su iskompleksirani seljačine u paćoticama jer nemam pojma kako izgledaju paćotice, al da ja dam tolko para za cipele, a par godina kasnije ne mogu reć da su skoro ko nove, a ne ´´ne raspadnu se nakon 3 bljuzge´´´.. hvatala bih se za glavu na šta sam budala pare hitila.
mislim da se ni cipele od 15o kuna ne raspadaju nakon 3 bljuzge. dakle, loše je to reć za iberskupu cipelu. nakon kolko bljuzgi se raspadnu?
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2006., 14:11   #98
Quote:
Celavi2006 kaže:
vase misljenje o paciottijevih carstva?
što su paciottijevi carstva?
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2006., 14:35   #99
alexx-nemoj baš sve shvačati doslovno...
Naravno da se ne raspadnu nakon 3 bljuzge, ma ni nakon 33 ali nakon 2godine ne izgledaju kao nove. No ne kupujem cipele da mi traju 10 godina nego da su mi udobne a tu paciotti šiša sve ostale kaj sam imao na nogama.
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2006., 15:21   #100
Dobro, pisete sam o cipkama, a kae s torbama..
ja iam 2 njihove i PREsuper su mi, velke, casual, ne one za navecer, te mi nisu fora
martinchi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:36.