Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.01.2013., 17:52   #201
Pa gdje ste Đuro, dugo Vas nije bilo na forumu?

A ovaj je još uvijek ministar
http://25.media.tumblr.com/tumblr_m6...nhnao1_250.gif
__________________
...you want it darker...
Ztisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2013., 18:23   #202
Quote:
Artois kaže: Pogledaj post
Pa gdje ste Đuro, dugo Vas nije bilo na forumu?

A ovaj je još uvijek ministar
http://25.media.tumblr.com/tumblr_m6...nhnao1_250.gif
Mraz , suša i snijeg 70 cm na njivi a među božićnim drvcima i 1, 2 m . U zadnjim uvjetima patili smo se oko božićnih drvaca . Morao sam platiti i radilicu da probije put do njive i po njivi .
Od novca dio je otišlo i u proračun Vlade , za plaće ministara , zastupnika , lokalnih lijenčina koji nisu sposobni raspisati natječaj niti za obradu državne zemlje .

Operativac sam i volim ljude koji rade i vidljive rezultate .

Ministar Jakovina pravi štetu , sa punim imenom sam napisao da sam rekao da mu želim znanjem pomoći kao i dio drugih ljudi ! Budući da on neće slušati bespredmetno je pisati osim ; oj seljaci Slavonije , Istre i Korduna , došlo vrime da se digne buna , jasno velika , protiv Vlade , Sabora i lokalnih lijenčina !

U zemlji korova i šikara , imamo gospodarsku mogućnost za proizvodnju hrane za vlastite potrebe i izvoz , ali ne sa zakonima ; Beča , Beograda i hrvatskih političara u Zagrebu !
Đuro Japarić is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2013., 18:36   #203
Eto sad nema snijega, pa možete natrag na forum.

Ministar kaže, da mu jadnome svi podmeću i da nema razloga za ostavku http://serve.mysmiley.net/sad/sad0004.gif : http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/j...a-zakonom.html
__________________
...you want it darker...
Ztisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2013., 18:40   #204
E,a kad ja pišem o regionalizaciji na 4 regije plus grad Zagreb,onda sam budala.Nije bitno tko bi biti na vlasti u našoj slavoniji,samo neka radi za ljude i boljitak svoje regije,a ovako moramo plačati 151 nepotrebnog zastupnika kojih dođe najviše 50 na posao,a moglo bi ih bit 80,pa nemamo ni 4300000 stanovnika,a svaki 3. je neki slavni.Živimo u čistom i prekrasnom raju,a krelci svih stranaka su od raja napravili pakao.Mrzim kad netko psuje hrvatsku,ona je samo jedna napačena zemlja koja je prekrasna,ali kad netko psuje vlast u zemlji,smijem mu se jer si je sam izabrao vlast.Iskreno,mislim da nema sposobnih koji bi mogli vladati lijepom nam rajskom hrvatskom.Nažalost...
DARIOHOS is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2013., 19:17   #205
Quote:
DARIOHOS kaže: Pogledaj post
E,a kad ja pišem o regionalizaciji na 4 regije plus grad Zagreb,onda sam budala.Nije bitno tko bi biti na vlasti u našoj slavoniji,samo neka radi za ljude i boljitak svoje regije,a ovako moramo plačati 151 nepotrebnog zastupnika kojih dođe najviše 50 na posao,a moglo bi ih bit 80,pa nemamo ni 4300000 stanovnika,a svaki 3. je neki slavni.Živimo u čistom i prekrasnom raju,a krelci svih stranaka su od raja napravili pakao.Mrzim kad netko psuje hrvatsku,ona je samo jedna napačena zemlja koja je prekrasna,ali kad netko psuje vlast u zemlji,smijem mu se jer si je sam izabrao vlast.Iskreno,mislim da nema sposobnih koji bi mogli vladati lijepom nam rajskom hrvatskom.Nažalost...
Postoji pitanje ; Kakva je razlika između Židova i Hrvata ? Kažu da su Židovi u Izraelu od pustinje napravili raj , a Hrvati u Hrvatskoj od raja pustinju !
Razilikujem i razlikujmo Hrvatsku kao prostor i ljude !

Iskreno ima vrijednih i poštenih koji bi mogli vladati u Hrvatskoj ! Treba drugačiji izborni zakon i ljude birati sa imenom i prezimenom , a ne putem lista sa dirigiranim mjestima .

Što ima ministar Jakovina ; promašenu bečku evidenciju zemljišta ( gruntovnice i katastar ) , promašene zakone za privatnu zemlju , promašeni zakon o privatizaciji predmet kojeg su i kombinati , promašeni zakon za državnu zemlju kojeg je zabranio kršeći Ustav u prvom mjesecu 2012 ., zakon o potporama !

On može predložiti dio novih zakona , dio ministar pravosuđa , a sve zastupnici ! Zastupnici neznaju niti koje zakone imamo , niti žele sjesti i napisati nove .
Bitno je pokupiti plaće, političke mirovine , imati status u državi , a sve na račun raje koju šišaju više nego kad smo bili u Turskom Carstvu !

Ustav ne brani da ministar bude Turčin ! Turskom zemaljskom gospodaru 10 % žitarica - tako je bilo nekada u Slavoniji ! U interesu je Turcima bilo da se Slavonska zemlja obrađuje i da na njoj žive ljudi !

Očito ministru Jakovini nije cilj da se Slavonska zemlja obrađuje ?
Đuro Japarić is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2013., 22:19   #206
Quote:
Đuro Japarić kaže: Pogledaj post

Očito ministru Jakovini nije cilj da se Slavonska zemlja obrađuje ?
Nije nikome od njih koji sebe nazivaju Vladom, a najmanje premijeru Milanoviću dabogda mu se osušila ona njegova ljevica. Uništiše ne samo Slavoniju, nego svega čega se dotakoše. Jakovina je prodana duša, ista kakva je bio i Čobanković koji nemaju hrabrosti da se suprotstavi politici gena kamenih koji poima nemaju o zemaljskim poslovima.

Ja vam kažem da nema sreće za Hrvatsku dok su god ovi Kikaši na vlasti i njihovi uguzi.
Lord DrEdd is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2013., 10:03   #207
Taj Jakovina je već odavno trebao dati ostavku ili ga je Zoky trebao maknuti.Kako se ništa od tog dvoje nije dogodilo,znači da Zoky ima povjerenja u svog ministra koji je u sukobu interesa,iliti koruptivnom ponašanju.
Znači li to,logikom stvari,da Zoky štiti ministre koji se nađu u sukobu interesa ili koruptivnom ponašanju?
John Stooges is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2013., 11:42   #208
Quote:
John Stooges kaže: Pogledaj post
Taj Jakovina je već odavno trebao dati ostavku ili ga je Zoky trebao maknuti....
Znači li to,logikom stvari,da Zoky štiti ministre koji se nađu u sukobu interesa ili koruptivnom ponašanju?
logikom stvari :
jakovina je već moral dobit pedalu.
isto tako logikom stvari,
dalo bi se zaključiti da i
zoki ima neki svoj sukob interesa.
ako imaš svoj,
nemreš riješiti tuđega
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2013., 16:03   #209
Quote:
John Stooges kaže: Pogledaj post
Taj Jakovina je već odavno trebao dati ostavku ili ga je Zoky trebao maknuti.Kako se ništa od tog dvoje nije dogodilo,znači da Zoky ima povjerenja u svog ministra koji je u sukobu interesa,iliti koruptivnom ponašanju.
Znači li to,logikom stvari,da Zoky štiti ministre koji se nađu u sukobu interesa ili koruptivnom ponašanju?
Izbornik ( predlagatelj ministara ) Zoran Milanović je ekonomski nepismen čovjek pa ne vidi da je predložio i takvog ministra ! Igor Dragovan rođen je u Podvinju to je sada dio Sl. Broda , a prije susjedno selo Bukovlja iz kojeg je Jakovina ! Kažu da je on progurao Jakovinu ! Upoznao sam Dragovana u kampanji za Sabor 2011 !
Odličan poslušnik !
Koliku je štetu Jakovina napravio u 2012 zabranom raspisivanja natječaja za državnu zemlju ?
Koliku je štetu napravio u stočarstvu ?
U Saboru nema opozicija po pameti , da o tome progovore i smjene Jakovinu !
Đuro Japarić is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2013., 21:47   #210
čini se da sam totalni neznalica,zapravo kreten,jer nepamtim šta je Jakovina uopće napravio,ne samo za Slavoniju,nego za cijelu hrvatsku poljoprivredu i ribolov.Ja uistinu nemam pojma...Pomozite mi!!!
DARIOHOS is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2013., 21:58   #211
Quote:
DARIOHOS kaže: Pogledaj post
čini se da sam totalni neznalica,zapravo kreten,jer nepamtim šta je Jakovina uopće napravio,ne samo za Slavoniju,nego za cijelu hrvatsku poljoprivredu i ribolov.Ja uistinu nemam pojma...Pomozite mi!!!
Viro- Jakovina nam je napravio štetu od 380 milijuna €ura

Ministar Jakovina dobio domaću zadaću ali nije ništa napravio

Ministar Jakovina zaustavio sve poljoprivredne investicije

Samo neke zasluge.
__________________
...you want it darker...
Ztisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2013., 22:33   #212
Quote:
DARIOHOS kaže: Pogledaj post
čini se da sam totalni neznalica,zapravo kreten,jer nepamtim šta je Jakovina uopće napravio,ne samo za Slavoniju,nego za cijelu hrvatsku poljoprivredu i ribolov.Ja uistinu nemam pojma...Pomozite mi!!!
Ni uz najbolju volju ne mogu se sjetiti...
John Stooges is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2013., 16:07   #213
da nastavim niz

'Prosvjedi mljekara su osobno i politički motivirani'

Jakovina: Suosjećam, ali novca za štetu od suša - nema

Traže pomoć, a Vlada ih, kažu, gura u propast

Poljoprivreda i zdravstvo najveći gubitnici proračuna

Država mora ratarima dati u najam neobrađena državna zemljišta

Ministarstvo poljoprivrede pogoduje Todoriću i upropaštava dalmatinsko maslinovo ulje
__________________
AGmath - Android app. Kalkukativna pomagala za poljoprivrednike i one koji se bave srodnim djelatnostima.
Agrometar - besplatna desktop aplikacija za evidenciju, pregled i statističku obradu poslovnih događanja na obiteljskim poljoprivrednim gospodarstvima
babkonj5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2013., 19:43   #214
Ajde nisam baš tako glup kao što sam mislio,hvala vam!Usput,hvala vam na tolikim informacijama,ali ako je Holy dobila otkaz zbog totalne gluposti,šta taj neuki čovjek radi u Vladi?
DARIOHOS is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2013., 19:46   #215
Quote:
DARIOHOS kaže: Pogledaj post
Ajde nisam baš tako glup kao što sam mislio,hvala vam!Usput,hvala vam na tolikim informacijama,ali ako je Holy dobila otkaz zbog totalne gluposti,šta taj neuki čovjek radi u Vladi?
Nije stvar u tome dali je netko neuk ili je netko doktor znanosti.
Stvar je u poslušnosti i zatvaranju očiju pred lopovlukom... a dalje sami svi znaju nastaviti niz...
__________________
...you want it darker...
Ztisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2013., 16:04   #216
Evo nauka kako uspjet,djevojka radi u školi sa djecom u poteškoćama u razvoju(posao preko vezeTINE)priča kako je satima pa i danima prepravljala radove....Bila je postavljena i za voditeljicu popisa stanovništva,kaže sam sebe smjenio i prekrižio i mene stavio.Ima toga još al nebih sve da iznosim(sramota i za napisat).I to sve priča mojoj kćeri koja vec treću godinu ne može naci posao za učiteljicu razredne nastave.Jedina nauka koja je potrebna kako biti bez obraza.Dotična je uspjela,postavljena i na čelo udruge a ja i dalje uzdržavam svoju kćer al bolje i ja to mi je dužnost i ponos nego ona sama na način ovaj gore(nisam sve napiso).Vjerujem da Tihi nije lako toliko poslušnika oko sebe a nitko ga ne sluša.Tako da vjerujem da će i ova prodaja nekretnine za koju godinu prekinuti dugogodišnje prijateljstvo ako ne i prije.I taj čovjek za sve krivi seljake i skupine a pakuju mu oni koji zasigurno nisu preskočili zaželjeti sve najbolje u Novoj 2013.Čak i iz vlastitog ministarstva objavljuju mu afere (sam izjavio za jutarnji što me natjeralo da komentiram ovdje).Dok se sami ne smjene izmedju sebe nema nama pomoci.
seljak1964 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2013., 10:21   #217
Quote:
DARIOHOS kaže: Pogledaj post
Ajde nisam baš tako glup kao što sam mislio,hvala vam!Usput,hvala vam na tolikim informacijama,ali ako je HolSlavonijiy dobila otkaz zbog totalne gluposti,šta taj neuki čovjek radi u Vladi?
provodi agrarnu politikuTodorića i njemu sličnih! Priprema Zakon o poljoprivrednom zemljištu za Todorića i nekoliko njemu sličnih, potstiče uvoz!To radi sa sa uspehom! Bolje da su Srbi ostali na vlasti u Slavoniji koja je sada u sastavu RH !
Đuro Japarić is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2013., 11:08   #218
A do kada mi Hrvati možemo šutjeti i biti tako mirni?Iz iskustva drugih zemalja,pa i europskih, vidi se da mirni prosvijedi nedonose rezultate.Francuzi pale aute za svaku malu promjenu,pa čak i slovenci pale kontenjere,i da vidiš kako se vlast trgne.Da nisamfriški invalid zasigurno bih okupljao ljude za nenasilne prosvjede,ali kada se bez veze pošalje interventna,treba napravit frku.Kada se gay parada okupi,dođu prosvjednici iz cijele hrvatske,a kada vidimo kako nam kradu novac i namještaju radna mjesta svojim rođacima,šutimo.Mi smo krivi što im sve to dopuštamo,a ne oni .
DARIOHOS is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2013., 12:36   #219
Evo majstora na poljoprivrednoj emisiji opet priča bajke
__________________
...you want it darker...
Ztisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2013., 13:44   #220
Quote:
Artois kaže: Pogledaj post
Evo majstora na poljoprivrednoj emisiji opet priča bajke
baš samprebacio na 1. kadvidi oličja znanja i svijetla na kraju tunela!!!
DARIOHOS is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:47.