Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili > Autoplin

Autoplin Kuhari, bombaši, luđaci i ubojice

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 08.02.2010., 16:05   #1
Check lampica-hyundai accent

Pozdrav, imam sljedeći problem od kako sam prije 4-5 mjeseci ugradio plinsku instalaciju "D.T gas sequent system"(hyundai accent 1.3-2000.god.) svako malo mi se upali check lampica-greška (Lambda sonda-katalizator ne obavlja svoj posao)
-Serviseri plina kažu pošto nestvara probleme u vožnji da to tako mora biti
-Da napomenem kada se greška poništi i vozim na benzin par dana više se ne javlja, čim prebacim na plin nakon 20-tak km vožnje upali se- auto normalno radi nema nikakvih problema samo što ona stalno svijetli, pa me zanima koje je riješenje problema pošto ovi serviseri plina koji su ugradili nemaju rješenja

-samo da napomenem u autu je prije ovog D.T gas sistem bio neki AG CENTRUM- koji je bio ugrađen negdje vadi pošto je auto uvežen i kako ga nitko nije mogao servisirat(a problemi su bili: trokirao je, divljao je ler gas, ali nije svijetlila nikad ta check lampica) i nakon toga kako sam ubacio ovo čudo sve se smirilo al se ona pojavila,
-nemojte mislit da sam cjepidlaka samo me iritira to, kad sam ugradio i pošteno platio, samo tražim i kvalitetu tog posla!
-Unaprijed hvala na odgovorima!
scott is offline  
Odgovori s citatom
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:56.